66 722 объекта

Продаётся Срочно 2х комнатная квартира на 2-этаже Адрес Саттепо Базар
Продаётся Срочно 2х комнатная квартира на 2-этаже Адрес Саттепо Базар Самаркандская область, Самарканд
48 500 $
933 $ за м²
2-комн 52 м² 2/5 эт

Продаётся 2х комнатная квартира. 2 Этаж. Этажность дом 5. Адрес; Сартепо. Ориентир; Базарчик. Цена; 48.500 $ торг уместен.

Bulungʻur tumani Gʻalabada yangi domlarda 1 etaj 3 xonali uy sotiladi
Bulungʻur tumani Gʻalabada yangi domlarda 1 etaj 3 xonali uy sotiladi Самаркандская область, Булунгур
28 000 $
560 $ за м²
3-комн 50 м² 1/4 эт

Bulungʻur tumani Gʻalabada yangi domlarda 1 etaj 3 xonali pishgan gʻishtli dom sotiladi. Gaz svet issiq suv sovuq suv kanalizatsiya podvali bor. Uyda parda gilam mebellari qoladi. 130 million krediti qolgan oyiga 1 million 800 dan toʻlov qilinadi.

Продается 2х комнатная квартира СРОЧНО
Продается 2х комнатная квартира СРОЧНО Самаркандская область, Самарканд
49 999 $
1 429 $ за м²
3-комн 35 м² 3/4 эт

Продается 2х (с 3м балконом) комнатная квартира на 3 этаже (середина) по адресу ул. Ал Хоразмий, 55 Ориентир: сзади 4 отделений ( 49 школа ) К

Мотрит сити Корасув 1 да 1 хона 43 квадрат уй сотилади
Мотрит сити Корасув 1 да 1 хона 43 квадрат уй сотилади Самаркандская область, Самарканд
33 500 $
779 $ за м²
1-комн 43 м² 10/16 эт

Мотрит сити, корасув 1 да 16 каватлик домнинг 10 каватида 1 хона 43 квадрат уй сотилади. Локация зур мактаб, корзинка, буюк супермаркети якин. Нархи яна келишилади.

Корасувда 2 хона 65 квадрат уй сотилати.
Корасувда 2 хона 65 квадрат уй сотилати. Самаркандская область, Самарканд
55 800 $
858 $ за м²
2-комн 65 м² 5/16 эт

Корасув массивида 16 каватлик домнинг 5 каватида 2 хона 65 квадрат уй сотилади. Сквазной планировка. Катта катта хоналари, чиройли уй. Локация зур. 2 та лифти бор. Газ, свет, сув муаммо эмас. Уй нахт ва ипатека асосида сотилади.

139 kvadrat sentr uz salaman yonida dubleks
139 kvadrat sentr uz salaman yonida dubleks Ферганская область, Фергана
60 000 $
432 $ за м²
4-комн 139 м² 1/8 эт

4 хона, 1-1 етажида, 9 етажка гиштли 139квадрат, 4 хона, 2 та санузелрадиатор килинган, пол паркет ва кафел килинган, уйда кондитсионер, кир мошина, халаделник, мебеллар, гилам ва пардалар мавжуд, сквазной, 1 чи етажи ремонтли, падвали каропка холатда, падвалга уйданам, кучаданам киришга ход бор, Манзил: Фаргона шахар, СЕНТР, Саму университети, йума, гор свет, Маркази бог ва Давлат Университети ёнида. нархи: 60000$

Urganch Cityda 3 Xonali kvartira sotiladi
Urganch Cityda 3 Xonali kvartira sotiladi Хорезмская область, Караул
500 000 000 сўм
6 250 000 сўм за м²
3-комн 80 м² 3/5 эт

Urganch Cityda 3 Xonali kvartira sotiladi 80 kvadrat gaz svet otib duribdi pulini galishamiz

2хонали квартира сотилади Хорезмская область, Ургенч
355 000 000 сўм
6 574 074 сўм за м²
2-комн 54 м² 2/4 эт

Урганч шахрининг марказида жойлашган хоразм палас мехмонхона ёнида 2хонали квартира сотилади

Продается 3-х комнатная квартира
Продается 3-х комнатная квартира Бухарская область, Бухара
70 000 $
946 $ за м²
3-комн 74 м² 2/3 эт

Продается 3-х комнатная квартира в идеальном состоянии, со всей мебелью со всей техникой. Ориентир 4 поликлиника

Продаётся 3х комн квартира на 1 этаже Ор-р Горбольница
Продаётся 3х комн квартира на 1 этаже Ор-р Горбольница Бухарская область, Бухара
64 900 $
649 $ за м²
3-комн 100 м² 1/6 эт

Продаётся квартира Комнат 3 Этаж 1 Ремонт Коробка Ор-р Горбольница 91-311-00-05 Фарход 91-419-99-79 Алишер

4 хоналик килинган 7 кават янги лифтлик дом, горгаз, цум, зарафшон мех
4 хоналик килинган 7 кават янги лифтлик дом, горгаз, цум, зарафшон мех Бухарская область, Бухара
78 000 $
821 $ за м²
4-комн 95 м² 7/8 эт

Хоналар сони: #4хона килинган Кават: 7+Лифт Уйнинг каватлар сони: 8 Манзил: Цум, Зарафшон Курилиш тури: кирпичный Хоналар жойлашуви: алохида Умумий майдони: 95м² Холати: евро Нархи: 78.000 ИККИЛАМЧИ КРЕДИТ БУЛАДИ

3 хоналик квартира 4 кават 5 микр жомий, 13-мактаб
3 хоналик квартира 4 кават 5 микр жомий, 13-мактаб Бухарская область, Бухара
39 000 $
488 $ за м²
3-комн 80 м² 4/4 эт

Хоналар сони: #3х Кават: 4 Уйнинг каватлар сони: 4 Манзил: 5-микр, 13-мактаб-Жомий Курилиш тури: панелный Хоналар жойлашуви: алохида Умумий майдони: 80м² Холати: тамирсиз Нархи: 39.000$

1 хоналик квартира 1 кават (соколный) кирпичный дом, мафтуна бар
1 хоналик квартира 1 кават (соколный) кирпичный дом, мафтуна бар Бухарская область, Бухара
13 000 $
289 $ за м²
1-комн 45 м² 4/5 эт

Хоналар сони: #1х студия Кават: 0,5 (сокилный этаж) Уйнинг каватлар сони: 5 Манзил: Мафтуна бар, 38-мактаб Курилиш тури: кирпичный Хоналар жойлашуви: студия Умумий майдони: 45м² Холати: евро Нархи: 13.000

TAYYOR ZAMONAVIY kvartiralar sotiladi 2 xonali 68.2
TAYYOR ZAMONAVIY kvartiralar sotiladi 2 xonali 68.2 Бухарская область, Бухара
7 600 000 сўм
7 600 000 сўм за м²
2-комн 68 м² 2/7 эт

RASROCHKAGA TAYYOR ZAMONAVIY KVARTIRALAR Tayyor uylar - hoziroq ko‘chib yashash imkoniyati! Barcha hujjatlari 100% tayyor Qulay joylashuv Sifatli qurilish Zamonaviy loyiha Oilaviy yashash uchun ideal variant TO‘LOV SHARTLARI: 60% - 12 oy muddatga 70% - 18 oy muddatga 80% - 24 oy muddatga bo‘lib to‘lash imkoniyati mavjud Xonalar soni: 2 va 3 xonali qulay rejalashtirilgan uylar NARXLAR: Naqd to‘lov: 6.8 mln dan 7.6 mln gacha Subsidiya / Ipoteka: 7.5 mln dan 8.2 mln gacha MANZIL: 5-MKR Shoshiling! Eng yaxshi qavat va qulay joylar soni cheklangan! Bugunoq kelib ko‘ring va o‘zingiz uchun ideal xonadonni tanlang! Orzuyingizdagi uy endi yanada yaqi

1хоналик 2каватда, Фаргона домлардан 34мактаб
1хоналик 2каватда, Фаргона домлардан 34мактаб Бухарская область, Бухара
28 900 $
850 $ за м²
1-комн 34 м² 2/5 эт

1хоналик 2каватда Фаргона домдан сотилади, 34квм, оддий тамирланган нархи 28900$ Т. 90 7118105 рилхм

2 хоналик квартира 5 кават янги лифтлик дом, 6 микр, янги узбекистон
2 хоналик квартира 5 кават янги лифтлик дом, 6 микр, янги узбекистон Бухарская область, Бухара
56 800 $
757 $ за м²
2-комн 75 м² 5/7 эт

Хоналар сони: #2х Кават: 5 Уйнинг каватлар сони: 7 Манзил: 6 микр, янги узбекистон Курилиш тури: крпичный Хоналар жойлашуви: алохида Умумий майдони: 75 квм Холати: евроремонт Нархи: 56.800

Продаётся 3х комн квартира на 1 этаже Ор-р 6 микрорайон Орзу
Продаётся 3х комн квартира на 1 этаже Ор-р 6 микрорайон Орзу Бухарская область, Бухара
61 500 $
904 $ за м²
3-комн 68 м² 1/5 эт

Продаётся квартира Комнат 3 Этаж 1 Ремонт Евро Ор-р 6 микрорайон Орзу 91-920-99-79 Фарход 91-973-99-79 Нилюфар

Продаётся 2-х комнатная в центре города
Продаётся 2-х комнатная в центре города Бухарская область, Бухара
42 000 $
894 $ за м²
2-комн 47 м² 3/8 эт

Продаётся 2-х комнатная квартира на 3-этаже в новостройке в центре города напротив старого цума. кадастр есть

Buxoroda 3 xonali kvartira sotiladi. №331
Buxoroda 3 xonali kvartira sotiladi. №331 Бухарская область, Бухара
84 900 $
875 $ за м²
3-комн 97 м² 2/2 эт

№331 Kvartira sotiladi. Buxoro, Yangi O'zbekistonda 8 qavatli kirpichni navastroyka uylarning 2-qavatida 3 xonali 97m2li kvartira naqt pulga sotiladi. Narxi 84900 uy dizaynerlik asosida tamirlangan, hamma sharoitlari bor, gaz o'tqazilgan, lifti bor, hujjatlari tayyor savdolashish uchun telefon qiling.

2 хоналик квартира 3 кават кирпичный дом, 5 микр, сомий
2 хоналик квартира 3 кават кирпичный дом, 5 микр, сомий Бухарская область, Бухара
33 900 $
737 $ за м²
2-комн 46 м² 3/5 эт

Хоналар сони: #2х Кават: 3 Уйнинг каватлар сони: 5 Манзил: 5 микр, сомий Курилиш тури: кирпичный Хоналар жойлашуви: алохида Умумий майдони: 46 квм Холати: тоза Нархи: 33.900

Открыть карту Карта