202 539 объектов

Kvartira arendaga beriladi
Kvartira arendaga beriladi Бухарская область, Бухара
250 $
1-комн 50 м² 5/5 эт

1 xonali Kvartira ijaraga beriladi. Hamma jihozlari bilan. 5 mikrarayon orentir orbita +998902994229 +998914452222

Сдаётся двух комнатная квартира в городе Алмалык в районе Космос!
Сдаётся двух комнатная квартира в городе Алмалык в районе Космос! Ташкентская область, Алмалык
400 $
2-комн 60 м² 1/3 эт

Сдаётся двух комнатная квартира! С полной обстановкой! По близости находится магазин, большой рынок, стомотология, Московский Исследовательский Институт, 17 колледж, Управление Горно-Металургического завода, кафе рестораны, Зимний бассейн, Парк с аттракционами. цена без маклера! по всем интересующим вопросам звоните по номеру : +998 97 669 73 33

Уй Сотилади, 27 соток, 6 хона. Дом продается. 27 соток, 6ти комнатный
Уй Сотилади, 27 соток, 6 хона. Дом продается. 27 соток, 6ти комнатный Ташкентская область, Нурафшан (Тойтепа)
80 000 $
296 $ за м²
6-комн 270 м²

Дом на продажу, Ташкентская область, на расстоянии 3 км от центра города Нурафшан, 27 соток, 6 комнат, туалет, горячая и холодная вода, газ и свет есть. На 35 коров ориентированная коровник. Ориентир: педагогический колледж. Уй сотилади, Нурафшон марказидан 3км узокликда, 27 соток, 6 хона, ванна, туалет уй ичида, иссик ва совук сув, газ ва свет бор. 35 корамолга мулжанлаган молхона. Мулжал: кольцодаги педколледж.

Qibrayda uchastka sotiladi
Qibrayda uchastka sotiladi Ташкентская область, Кибрай
110 000 $
22 000 $ за м²
7-комн 5 м²

Uchastka sotiladi shinam fayzli uy ikki tarafi kòcha. 7 ta xona uy ichida vanna tuvalet bor remonti òrtacha. Molxonasi bor. Atrofida Poliklinika Maktab Boxcha yaqin.

Kvartiraga beriladi 5 xona 3 sotix tayyor
Kvartiraga beriladi 5 xona 3 sotix tayyor Ташкентская область, Назарбек
600 $
5-комн 300 м²

Kvartiraga beriladi 5 xona 3 sotix tayyor Nazarbek Tarnovga yetmasdan Sadada Oyilaviy doyimiy turishga beriladi 3 sotix 5 xona Oyiga 600$ dan +998997668595

Nokis qalasi dom
Nokis qalasi dom Каракалпакстан, Нукус
450 000 000 сўм
6 338 028 сўм за м²
3-комн 71 м² 3/3 эт

3 etajli dom 3 etaji 3 xana Gaz suw svet bar Dakumentleri saz 71,98 kv 450.000.000swm Nayman dom 8 kv 19 Arentir: Rs raddom

Продается однокомнатная квартира на крытом рынке. Ориентир ок сарой
Продается однокомнатная квартира на крытом рынке. Ориентир ок сарой Бухарская область, Бухара
28 000 $
500 $ за м²
1-комн 56 м² 8/9 эт

Продается однокомнатная квартира на крытым рынке. Ориентир. Ок Сарой

Сдаётся квартира в Новостройке ЖК Eco Housе Ориентир - DekArt Gallery
Сдаётся квартира в Новостройке ЖК Eco Housе Ориентир - DekArt Gallery Ташкентская область, Ташкент, Яккасарайский район
1 300 $
3-комн 80 м² 6/6 эт

Сдаётся квартира в Новостройке ЖК Eco Hous Ориентир - DekArt Gallery Город - Ташкент Район - Яккасарайский 3-комнатная 6-этаж 6-этажка есть еще более интересные варианты звоните по номеру +998909129099

Уйни ярми сотилади, narx tori kelsa butuni 225.000
Уйни ярми сотилади, narx tori kelsa butuni 225.000 Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
25 000 $
1 250 $ за м²
1-комн 20 м²

Uy umumiy 8 sotix. Уйнинг ярими сотилади. Батафсил телеграм оркали еки CОТИХ 25.000$ дан 8:00-17:00гача тел Килинг. Мактаб бохча магазин якин Аэропорт якин. Кумарик да жойлашган +998 99 406 30 81 98 3033081

Дала ховли 7 сотик
Дала ховли 7 сотик Ташкентская область, Искандар
700 000 000 сўм
100 000 000 сўм за м²
3-комн 7 м²

Дача сотилади Чирчик Аранчида 7 сотик хама шаройитлари бор сув савна Басин газ електир бор

Продаётся каттедж (каробка) Кибрайский район Салар В стиле Нэо-классик
Продаётся каттедж (каробка) Кибрайский район Салар В стиле Нэо-классик Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
130 000 $
520 $ за м²
6-комн 250 м²

Продаётся каттедж (каробка) В стиле Нэо-классики Кибрайский район, 1,5 километра от Селхоз института 3- соток 2- этажа 6-комнат 3 -санузла Стартовая цена 130 000 Состояние каробка Подробности по телефону +998998330039 или +998977783938 Пишите по телеграмму

uy sotiladi hamma sharoit mavjud. pul zarurligiga uchun sotilopti
uy sotiladi hamma sharoit mavjud. pul zarurligiga uchun sotilopti Навоийская область, Навои
400 000 000 сўм
400 000 000 сўм за м²
9-комн 1000 м²

990909507 farxod savxoz uy sotiladi 400 mln de\yomiz kelishamiz vareant ham bor hamma hujati qilingan 10 sotik tayor uy 5ta hona 2 xojathona 2 xammom 1ta tavuqxona 1500 ta ucun broler va tandirxona ayvon taxta kesadigan stanokla bor pul zarurligi ucun sotilopti kamera wife bor

Narpay sentirda xovli sotiladi
Narpay sentirda xovli sotiladi Навоийская область, Навои
750 000 000 сўм
1 875 000 сўм за м²
4-комн 400 м²

Narpay sentirda xovli sotiladi 4 sutix xamma sharoiti bor. 2 ya padvali bor.Yangi qurilgan xovli xamma sharoiti bor. Maktab, poliklinika, bog'cha,sektor shtabi yonginamizda.Shaharga yaqin.Tel 952109393 930511013

Евро участок новый Узбекистан парк
Евро участок новый Узбекистан парк Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
4 500 $
6-комн 80 м²

Евро участок 2х этажный, 8 соток, 6комнат, 4санузла, 2балкона, гардероб, с мебелью и бытовой техникой. Во дворе зона барбекю, шатер, качели, бассейн, санузел и душевая, гараж для 2 авто, подвал, фруктовые деревья и красивый ландшафтный дизайн. По всему периметру двора имеется камеры наблюдения.

Navoi shaxar tomson maktabi bilan qarama qarshi domda lyux kvartira
Navoi shaxar tomson maktabi bilan qarama qarshi domda lyux kvartira Навоийская область, Навои
65 000 $
560 $ за м²
3-комн 116 м² 3/9 эт

Navoiy shaxar Farxad vasxod bozori oldida 2 etajli 3 xonalik kvartira yevro xaytek remont qilingan 116m2 TomSon maktabi bilan qarama qarshida joylashgan 3 va 4 etaj 2 etajlik kvartira sotiladi

Продаётся квартира ДЮПЛЕКС
Продаётся квартира ДЮПЛЕКС Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
77 000 $
733 $ за м²
3-комн 105 м² 1/3 эт

Продаётся квартира ДЮПЛЕКС в Сергели 3/1/3 Общая площадь 105м² Состояние отличное ЗАХОДИ и ЖИВИ Нижний этаж теплый пол Имеется свой огород Локация отличная, В шаговой доступности: Школы, дет. сад, магазины, супермаркеты, аптеки, метро, и т. д. ориентир Дехкан базар Цена $77000 Телефон для связи Ширин +998935330333 +998712519279

Срочна продается 2-х комнатная квартира на Сергели-8а
Срочна продается 2-х комнатная квартира на Сергели-8а Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
65 000 $
970 $ за м²
2-комн 67 м² 9/9 эт

Евро ремонти, мебеллари билан шкаф хаммаси колади.

Срочно Продаётся дом
Срочно Продаётся дом Бухарская область, Бухара
100 000 $
500 $ за м²
4-комн 200 м²

Срочно Продаётся дом в хорошем состоянии со всеми обстановками окна двери Аква никак на фото входной дверь новый 2 сотых документы в порядке находится в Старом городе сзади 6 школы напротив мечеть Хужа Зайниддин близко Колхозный рынок 3 школы, садик остальные вопросы по телефону +998905142636 +998907180204 +998907440204

Участка сотилади
Участка сотилади Бухарская область, Бухара
50 000 $
333 $ за м²
6-комн 150 м²

Вобкент туманида жойлашган умумий ермайдони 1500 м2 булган 1 каватли курулиши якунланган ер участкаси сотилади малумот учун ракамлар +998501024999 +998918225777 +998914485314 нарх Яна келишилади

Kvartira hazaykali qizlar uchun
Kvartira hazaykali qizlar uchun Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
600 000 сўм
3-комн 1/1 эт

Kvartira qizlar uchun 2 honali uyning 1 honasiga Yashnobod tumani dostlk metrosidan chiqgan joyda +998993795166

Открыть карту Карта