202 539 объектов

Участка сотилади.
Участка сотилади. Бухарская область, Ромитан
120 000 $
600 $ за м²
10-комн 200 м²

Бухоро Газли йули ёкасида Кокиштувон кишлогида кафе, магазинга мулжалланган 16 сотих участка сотилади

2 honali uy 600ming kelishamiz qizlaga
2 honali uy 600ming kelishamiz qizlaga Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
600 000 сўм
2-комн 10 м² 4/4 эт

2 honali uy 600 kelishamiz xazaykasi bilan maklersiz chilonzor 20 daha kareyski zdaniyani orqasi 28 dom 4-etaj 28-honadon faqat qizlarga

Продаётся квартира 23 мк/р дом 1/36 2 этаж 3 -х комнатный
Продаётся квартира 23 мк/р дом 1/36 2 этаж 3 -х комнатный Каракалпакстан, Нукус
390 000 000 сўм
4 875 000 сўм за м²
3-комн 80 м² 2/5 эт

Продается кв 23 мк/р 2 этаж 3х ком полный ремонт 2023 году wifi кондиционер кухонный мебел

Юнусабад-2 Проспект Улица Амира Тимура (Асака Банк) !
Юнусабад-2 Проспект Улица Амира Тимура (Асака Банк) ! Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
100 000 $
1 538 $ за м²
3-комн 65 м² 5/9 эт

Юнусабад-2! 2в3/5/9 2-х переделанная в 3-х, евроремонт, полностью укомплектована, парковочное место и видеонаблюдение, заходи и живи! Собственник!

Бухоро 6 чида омадни ёнида 2 хонали квартира 1 хонаси ижарага берилади
Бухоро 6 чида омадни ёнида 2 хонали квартира 1 хонаси ижарага берилади Бухарская область, Бухара
400 000 сўм
2-комн 56 м² 5/5 эт

Бухорода 6 чи омадни ёнида 2 хонали квартира 1 хонаси ижарага берилади барча шароитлар мавжуд без агенства 400 мингдан одам боши студент хам куямиз тел : +998914484588

Хожан ауыл 18 жолында 2 этажлы имарат сатылады
Хожан ауыл 18 жолында 2 этажлы имарат сатылады Каракалпакстан, Нукус
850 000 000 сўм
3 863 636 сўм за м²
10-комн 220 м²

Хожан ауыл 18 маршрут жол бойында. участковой уйи касында жайласкан 2 этажлы, 11 ханалы болек балконы, гаражыбар, тас керпичтан салынган, фундамент блок, падушкадан койылган. Иши сырты под мояк сыбалган. Айналар коричневый кымбат айналр койылган. ток, суу Бари тартылган. дакумент бари саз, жайдын майданы 17×13 метр. Жер майданы 6 сотокли жай сатылады Бахасы 850 мил корин унаса келисимли. бий малел 24/7 зв ете берин тел: 90 575 44 46. 97 220 59 57

Уй сатылады. Г. Заводта
Уй сатылады. Г. Заводта Каракалпакстан, Мангит
320 000 000 сўм
80 000 000 сўм за м²
4-комн 4 м²

Уй сатылады. Г. Заводта 38 маршут журеди касынан. Айрым затларымен

Uy sotiladi Qibray xojaqorğon mahalasi
Uy sotiladi Qibray xojaqorğon mahalasi Ташкентская область, Кибрай
60 000 $
10 000 $ за м²
4-комн 6 м²

Er sotiladi 4xonaga fundamen quyulgan suv gazlari bor narxini kelishamiz Asfalt bor boshidan oxirigacha L

Uy sotiladi srochna
Uy sotiladi srochna Навоийская область, Зарафшан
370 000 000 сўм
7 254 902 сўм за м²
1-комн 51 м² 5/5 эт

19-8-39 kv sotiladi srochna yashash uchun tayyor ipoteka buladi

1 хоналик квартира
1 хоналик квартира Ферганская область, Кувасай
9 000 $
257 $ за м²
1-комн 35 м² 3/4 эт

4 этажли домнинг 3 каватидаги 1 хоналик квартира сотилади. Адрес. А.Азизов 158 домда кулай ва ёруг. Кувасой шахрининг Грес худудида жойлашган. Кувасой -Фаргона йулига якин. Агро банк, СНБ, Солих, ва Шахар хокимияти, Кар ва Суков мактаблар мавжуд. Домни олди тарафида болалар майдончаси, бассейн бор. Типография хамда ЗЕБУНИСО МФЙ, Шахар энергосеть мавжуд. Нархи 9000$ 911091797

Hovli Uy sotiladi. Narx kelishamiz
Hovli Uy sotiladi. Narx kelishamiz Ферганская область, Фергана
160 000 $
13 333 $ за м²
8-комн 12 м²

Срочная продажа дома! До говариваемся о цене?

Продается 2 дома
Продается 2 дома Каракалпакстан, Нукус
1 000 000 000 сўм
1 612 903 сўм за м²
6-комн 620 м²

Срочно продается мини ферма в городе. Цена договорная. +998973481946 +998612261772

Срочно продам дом в состоянии коробка
Срочно продам дом в состоянии коробка Ташкентская область, Ташкент, Яккасарайский район
160 000 $
800 $ за м²
4-комн 200 м²

Продажа дома коробка в центре города. 4 комнаты, кухня и подвал. Все вопросы обсудим по телефону

Дом в Чигирике участкок
Дом в Чигирике участкок Ташкентская область, Нурафшан (Тойтепа)
40 000 $
400 $ за м²
7-комн 100 м²

Прдам дом в Чигирике на участке баня летняя кухня огород

Срочно продайотся дом котеж!
Срочно продайотся дом котеж! Самаркандская область, Джамбай
45 000 $
450 $ за м²
5-комн 100 м²

Срочно уй сотилади котеж адрес фарход паселка ширин махалласида 2 этажли 10 сотих 1 кавтида 1 та зал 2 та гараж санузел 2 каватда 4 хона каридори билан уй жудаям мустахкам курилган полни жилеза битон пол паталок плита газ свет сув пастаянни куча асвальт килинган хамма шароитлар мавжуд тел. 905054548

Продаётся дом в хорошем качестве
Продаётся дом в хорошем качестве Самаркандская область, Акташ
350 000 000 сўм
5 833 333 сўм за м²
2-комн 60 м²

Есть ремонт, отопление, канализация, люстры.

Mahhallotdan shinam uy sotiladi
Mahhallotdan shinam uy sotiladi Кашкадарьинская область, Карши
110 000 $
183 $ за м²
8-комн 600 м²

Qarshi sh. Mahallot mahalla. Chinor restoran atrofida. Katta yulda 5 min yul. Maktab, bog'cha yaqin. Uyda 8 ta xona 2 ta xonada aloxida dushavoy, obshi ryskaya banya. Internet, kanalizatsiya utgan, kladovka bor. Bazi jihozlari bn qoladi. X5 supermarket, Narsud, 10 maktab, chinor restoran yaqin. Joylashgan joyi juda zur. Narxiga kelishamiz yana. Tinch kucha. Tel. 90 444 62 62

Срочно сотилади 2 хонали квартира 3 хона килинган янги курилган домлар
Срочно сотилади 2 хонали квартира 3 хона килинган янги курилган домлар Навоийская область, Навои
565 000 000 сўм
8 432 836 сўм за м²
3-комн 67 м² 7/7 эт

СРОЧНО СОТИЛАДИ Янги курилган домлардан балкони бор, ванна ва тувалет алохида килинган хар бирида раковинаси бор

Продажа дом квартира
Продажа дом квартира Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
69 000 $
1 190 $ за м²
2-комн 58 м² 3/5 эт

Юнусабад 9кв 14-дом 2ком 3-этаж +998970341927 +998939721514

4xonali uy sotiladi srochni jannatmakon hududlardan
4xonali uy sotiladi srochni jannatmakon hududlardan Ферганская область, Лангар
250 000 000 сўм
2 500 000 сўм за м²
8-комн 100 м² 1/1 эт

Assalomu alaykum 4xonali uy tog‘ yon bag‘rida joylashgan. 100ta daraxti 1ta 2tonnali hovuzi bor Murojat uchun teligram:+998901118055

Открыть карту Карта