202 539 объектов

Срочно продается квартира в центре города
Срочно продается квартира в центре города Самаркандская область, Самарканд
55 000 $
809 $ за м²
3-комн 68 м² 7/9 эт

Продается 3-х комнатная квартира в массиве Согдиана Комнат: 3 Этаж: 7 лифт имеется Этажность: 9 Адрес: Согдиана (Ориентир 64-школа) Квадратура: 72м2 Цена: 55.000, торг уместен Коммуникации: проведены Комментарии : Мебели, ковры, шторы останется, бытовая техника частично. Номер телефона : +99 890 503 83 40

Продам участок с двумя жилыми домами
Продам участок с двумя жилыми домами Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
330 000 $
23 571 $ за м²
8-комн 14 м²

Продается участок, 14 соток. На участке 2этажный дом (4комнаты) и 1этажный дом (4комнаты), фруктовый сад, хоз. постройки. газ, свет, вода, вайфай. +99893 517 38 59

Uy sotiladi karobka
Uy sotiladi karobka Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
200 000 $
606 $ за м²
5-комн 330 м²

Олмазор тумани Ахил махалласида жойлашган 3.3 сотихли каробка Уй сотилади

Здравствуйте. Сдается в Ал Хоразмий зади 51 школы 3 комнатная квартира
Здравствуйте. Сдается в Ал Хоразмий зади 51 школы 3 комнатная квартира Самаркандская область, Самарканд
400 $
3-комн 62 м² 1/4 эт

Здравствуйте. Долго срочное сдаётся квартира. +998902248474 +998902710344

Участка сотилади
Участка сотилади Наманганская область, Наманган
60 000 $
103 $ за м²
6-комн 580 м²

5.8 Сотихдан иборат. Уйлар пишиқ ғиштда битган региллари сесмаларига арматуралар катта ва сифатлилари Қўйилган. 2 этаж коп Хона уйи бор падвали билан 3 этаж. Кадастр ҳужжати тайёр. сув, свет, бор кочада. Нархи келишилади +998939142235 +998 97 051 55 47 Манзил: Унхаят, Навруз куча эски сир куча

Ховли Навоий шахар
Ховли Навоий шахар Навоийская область, Навои
200 000 $
333 $ за м²
6-комн 600 м²

Навоий шахар темирйул вокзали тугрисидан. Йул ёкасида жойлашган 6 сотихли ховли сотилади. Кадастр хужжати жойида бизнес учун кулай жой. Келишилади. Тулов хохлаган усулда, кредитга бор. Тел: +998973779907, +998918451967.

Продается 3/4/5-ти этажного дома, Сергели 4
Продается 3/4/5-ти этажного дома, Сергели 4 Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
78 000 $
1 013 $ за м²
3-комн 77 м² 4/5 эт

Продаётся 3/4/5-ти этажного дома, с хорошим ремонтом, не торец, комнаты утеплены, частично с мебелью. Подробности по телефону: (90)906-39-36; (93)626-86-68.

Продается 3-х комнатная квартира Вуз городок
Продается 3-х комнатная квартира Вуз городок Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
68 000 $
971 $ за м²
3-комн 70 м² 2/9 эт

Продается квартира в Алмазарскый район, ул Талабалар, дом 61, 6 квартира. Квартира в 2 етаже. 3 комнатный. Торг возможен.

Квартира своя 2х комнатная
Квартира своя 2х комнатная Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
68 000 $
1 172 $ за м²
2-комн 58 м² 9/9 эт

Своя квартира, 2х комнатная. Ориентир: 16 гор. больница. 58 кв/м. Мебель и техника остаётся. Ориентир бывший магазин Камфорт. Сейчас кафе Жиз- биз

Продаётся участок
Продаётся участок Бухарская область, Бухара
130 000 $
867 $ за м²
9-комн 150 м²

*Tayyor 2 qavatli 15 so'tiqli hovli sotiladi *Barcha xujjatlari joyida gaz, svet, suvdan, muammosi yoq. *Wi fi o'rnatilgan 8 ta xona 3 ta sanuzel katta hol va oshxona 2 ta yerto'la va Garaj bor. *Manzil: 6 mikrorayon (Muattar Tong) *Narx:130.000$ *Malumot uchun Tel: +998919257353

Продаётся 2х комнатная квартира
Продаётся 2х комнатная квартира Бухарская область, Бухара
35 000 $
795 $ за м²
2-комн 44 м² 4/4 эт

Продам 2х комнатную квартиру в центре города. Ориентир Горгаз Евро ремонт, сантехника новая мебелирована.

16 sotik 2 honali uy xamda navest
16 sotik 2 honali uy xamda navest Ташкентская область, Дустабад
13 000 $
813 $ за м²
2-комн 16 м²

Toshkent vilayati Quyshirshiq tumani Jumagul MFY kokterak koshasi 14 A uy sotiladi sotik 16 sotik 2 honali uy naves shegara oralgann joy yaqshi joyda joylashgann svet su gaz lar mavjud maktab bogsha paliklinka bolalar oyngohi bor

Fargona shaxar markazida
Fargona shaxar markazida Ферганская область, Фергана
50 000 $
25 000 $ за м²
6-комн 2 м² 1/1 эт

Shaxar markazida joylashgan 6 xonalik xovli uy sotiladi

Продается дом, участок, 6 соток Нам обл Папский район
Продается дом, участок, 6 соток Нам обл Папский район Наманганская область, Пап
15 400 $
2 567 $ за м²
2-комн 6 м²

Yer joy srochno sotiladi 6 sotix 2 xona uyi bor, atrofi shlakoblok gisht bilan o'ralgan,darvoza urnatilgan. Gaz, svet, kranda suv, bor Hujjatlari joyida (Kadastr va qarori bor) notariusda nomingizga rasmiylashtiriladi va kalit qulingizga topshiriladi. Maktab, bog'cha, magazin, apteka, to'yxona, do'konla, Qvp (poliklinika) hammasi yaqin 15400 $ +99899 9807547 Aniq oladiganla tel qilsin Поп тумани Хонобод кишлоги центрида

G'ijduvon tumanida Navro'zobod mahallasida Hovli sotiladi
G'ijduvon tumanida Navro'zobod mahallasida Hovli sotiladi Навоийская область, Зарафшан
280 000 000 сўм
46 666 667 сўм за м²
5-комн 6 м²

Hovlini Navoiy viloyati Zarafshon shahridan 2 xonalik kvartiraga almashtiraman

Продам дом, цена договорная
Продам дом, цена договорная Самаркандская область, Самарканд
1 000 000 000 сўм
6 250 000 сўм за м²
7-комн 160 м²

Продаю двухэтажный дом, в хорошем районе. Все проходы и лестницы на участке зацементированы. Плиткой выложен двор и парковочные места. Есть бассейн, хороший и ухоженный. Есть баня, а при выходе из бани бассейн. Ещё есть кухня отдельная. Прекрасный огород, виноградники, курятник и др. места для животных. Находится на берегу Даргома. Прекрасные соседи. Фруктовые деревья. Звоните +998995877578 Роза Галимовна Приезжайте, смотрите. О цене договоримся

Продам квартиру город Навои
Продам квартиру город Навои Навоийская область, Навои
500 000 000 сўм
13 157 895 сўм за м²
2-комн 38 м² 1/4 эт

Продаю квартиру 2двух комнатную 1 Этаж можно под офис сантехника отдельно от всего дома электрика поменяна на медную состояния квартиры под ремонт звоните после 12 чесов дня

Назарбек 8 мактаб рупарасида 2та коттеж сотилади.
Назарбек 8 мактаб рупарасида 2та коттеж сотилади. Ташкентская область, Назарбек
130 000 $
591 $ за м²
6-комн 220 м² 2/2 эт

Назарбек постидан 1,5 км кирганда 2 та коттеж сотилади (2,50+1,75) сотих коттежлар икки каватли тулик пишган гиштдан курилган 1- коттеж 1,75 сотих 6та хона + ошхона + 3та санузель 2- коттеж 2,5 сотих 7та хона + ошхона + 4та санузель свет, газ, сув, интернет муаммосиз нархи 115000-130000 яна озгина утиб берилади

Hovli uy sotiladi guliston
Hovli uy sotiladi guliston Сырдарьинская область, Гулистан
110 000 $
138 $ за м²
8-комн 800 м²

Sirdaryo viloyati Guliston shahri Mo'ljal : Toshkent mahalla Hovli uy 9 sotx Xonalar soni 8 ta Remonti yangi Hamma sharoiti bor, uy jihozlari ko'pi qoladi. Gaz svet suv umuman muammo yo'q, joylashuv juda yaxshi joyda tinch va ozoda mahalla +998 91 500 29 29 +998 91 506 74 00

Центрда шала питкен жер жай сатылады
Центрда шала питкен жер жай сатылады Каракалпакстан, Нукус
450 000 000 сўм
7 500 000 сўм за м²
5-комн 60 м²

Центра шала питкен жер жай сатылады. Касында времянкиси бар 2 комната кирип отыратын. Бахасы келисимли. Адрес Академика Изентаева кошеси. Ориентир Карат кафе касында. Тел 99 458 56 53

Открыть карту Карта