202 539 объектов

Участка сотилади
Участка сотилади Бухарская область, Каган
35 000 $
4 375 $ за м²
3-комн 8 м²

Участка сотилади Манзил Когон туман Баховуддин Накшбанд Кунгирот кишлоги 8 сотокли тел; 97867 71 76

Uy sotiladi besh yarm sutik
Uy sotiladi besh yarm sutik Самаркандская область, Пайшанба
24 500 $
445 $ за м²
4-комн 55 м²

Yul ustida sharoitlar yaxshi gaz zur suv svet hamma sharoit bor

Дом в центре города 600м2
Дом в центре города 600м2 Хорезмская область, Караул
80 000 $
133 $ за м²
6-комн 600 м²

Урганч Шахар Хамза, Гайдар мактаб ёнида ховли жой сотилади.Telegram номер 89953674829

Аренда Нежелое Помещения Готовый Офис 1-линия Ул. Бобура Трц Некст
Аренда Нежелое Помещения Готовый Офис 1-линия Ул. Бобура Трц Некст Ташкентская область, Ташкент, Яккасарайский район
1 500 $
60 м² 1/5 эт

Аренда коммерческой недвижимости - Офис Яккасарайский р-н Ор-р ул. Бобура, ТРц Некст Площадь : 60м2 Этаж : 1 Кол-во комнат : 2+холл Состояние : Евроремонт Дополнительно : паркинг Мебель и техника Сдам в аренду : 1500у.е.

Сдаётся квартира
Сдаётся квартира Ташкентская область, Ташкент, Мирабадский район
800 $
2-комн 65 м² 3/4 эт

Сдаётся квартира на Тараса Шевченко Ориентир - Перефектум Город - Ташкент Район- Мирабатский 2-комнатная 65м2 3-этаж 4-этажка Услуги 5️0% с первого месяца от стоимости квартиры 998909129099

Мансарда 550кв. м
Мансарда 550кв. м Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
400 $
1-комн 55 м² 8/8 эт

Жойлашуви Юнусобод Шахристан метрони йонида, 1 чи линия да жойлашган. 550кв. м кадастр бор, 500$ квадратига реальный клиент босез гаплашамиза

Хонадон Олмосда арендага 400 $ тақалгани хамма шароити бор 13 этаж
Хонадон Олмосда арендага 400 $ тақалгани хамма шароити бор 13 этаж Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
400 $
3-комн 66 м² 13/16 эт

16 этажли домни 13 этажи хич ким яшамаган хамма мебеллари бор янги қўйилган кир мошина бор автомат кондиционер кейинчали қўйиб берилади узоқ муддатга оила қўйилади нархи тақалгани 400$ мурожаат учун 98.101.98.38: 99.443.37.77

Продается жилой дом Шайхонтоҳур, Самарқанд дарвоза 2-меҳнаткаш 4,75 сот
Продается жилой дом Шайхонтоҳур, Самарқанд дарвоза 2-меҳнаткаш 4,75 сот Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
152 000 $
1 333 $ за м²
5-комн 114 м²

Продаётся жилой дом, Шайхонтохурский район, Самарқанд дарвоза улица 2-меҳнаткаш 4,75 сот., 5-комнатная

Xovli sotiladi Yunusobod Anorzor mahalla Sotigi 75 000 dan
Xovli sotiladi Yunusobod Anorzor mahalla Sotigi 75 000 dan Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
68 000 $
68 000 $ за м²
18-комн 1280 м²

Xovli sotiladi Yunusobod Anorzor mahalla 12.8 sotok. Sotigi 68 000$ Remont o'rtacha gir aylana uy qurilgan 18 tacha xona. 4 ta San uzel mahalla zo'r. qo'shnila axil. Yunusobod bozoriga 1.5 km. Orientir: Shoxsaroy to'yxona, Yunusobod raygaz, Shaxriston Sotigi 68 000$ Batafsil malumot tel orqali 94 6022944 98 3013593

Дурмень Хайдарабод 4 км от Ттз Срочно 7- соток 2 Дом
Дурмень Хайдарабод 4 км от Ттз Срочно 7- соток 2 Дом Ташкентская область, Кибрай
217 000 $
434 $ за м²
6-комн 500 м²

от собственника срочно 7-Соток 1 Дом 2 Спальня 1 зал 1 хол кухня 2 Дом коробка 8 Комнат 3 уровня сауна подвал 8/8

Uy sotiladi 8.7 sotix
Uy sotiladi 8.7 sotix Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
260 000 $
32 500 $ за м²
6-комн 8 м²

Участка сотилади 8.7 сотих хама коммунал системала ишлиди бошка хама малумотлар телефон оркали берилади телефон квурила телефон номер: 935276279 973304993

Срочно продается!
Срочно продается! Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
145 000 $
537 $ за м²
4-комн 270 м²

Срочно продается дом, 3 спальни зал кухня санузел все в доме въезда для авто нет. Комолн махаля Дружба народов. 971570239 770753777

7 sutu Tayyor Hovli sotiladi
7 sutu Tayyor Hovli sotiladi Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
650 000 $
92 857 $ за м²
7 м²

Uyni Polne rasm tushurmaganman +998976788411 shu nomerga telegramdan yozsela rasm tashab beraman tuliq maʼlumot olasz agar yashash joyiz toshkenda bulsa bemalol aloqaga chqb kelib kurishila mumkun uyni

Продается дом 6 соток
Продается дом 6 соток Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
480 000 $
800 $ за м²
6-комн 600 м²

Олмазор тумани МВД госпиталь ропарасидаги махаллада 6-соток уй сотилади. Тинч жой, газ, сув, канализация бор. Захват 1,5 соток ери бор

Продоется дом, 80% готов
Продоется дом, 80% готов Ташкентская область, Кибрай
380 000 $
4 750 $ за м²
6-комн 80 м²

Общ пл земли 8 сот 1 этаж + мансарда На 1 этаже 4 комн 2 сан узла Мансарда 2 комн +сан узел (общ кол комн 6 ) Пложадь фасада 25 метров Общ жил пл дома 270 кв Летняя кухня, ул сан узел и душевая

Срочно! Продаётся 4 ком, 2/20 соток. Food City
Срочно! Продаётся 4 ком, 2/20 соток. Food City Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
72 000 $
327 $ за м²
4-комн 220 м²

Ташкент шахар Янгихаёт тумани Food City бозоридан 1 КМ Евро ремонт участка сотилади. 2/20 соток 3 хонали Кухня+кладовка+санузел. 2023-курилган прописка Ташкент шахар. Документлар жойда. Уй факат яхши ремонт сифатли материаллардан курилган. Бази Мебеллар колади.

Hovli uy sotiladi
Hovli uy sotiladi Ташкентская область, Алмалык
70 000 $
8 750 $ за м²
6-комн 8 м²

Oxunboboyev kochasi Guncha 101 8 sotix 6 ta xona savuna dush bor remontlari yaxshi, mevali daraxtlar bor. Suv gaz svetdan momo yoq yolni ustida 16 damas yuradi

Продаются квартира
Продаются квартира Самаркандская область, Самарканд
80 000 $
860 $ за м²
3-комн 93 м² 5/5 эт

Квартира продается с мебелью и техникой, газ свет постоянно очен хороший локация

3 хонали квартира ижарага берилади
3 хонали квартира ижарага берилади Хорезмская область, Караул
3 000 000 сўм
3-комн 82 м² 2/4 эт

Урганч шахар Ал Хоразмий кучасида 3 хонали квартира жихозлари билан узок муддатга факат оилалиларга ижарага берилади

Termiz shahri Amu-Sohil mahallasi Lutfiy koʻchasi 10-A uy sotiladi
Termiz shahri Amu-Sohil mahallasi Lutfiy koʻchasi 10-A uy sotiladi Сурхандарьинская область, Термез
260 000 000 сўм
65 000 000 сўм за м²
4-комн 4 м²

Открыть карту Карта