202 495 объектов

продается квартира
продается квартира Ташкентская область, Ташкент, Бектемирский район
40 000 $
645 $ за м²
2-комн 62 м² 1/2 эт

продается 2х комнатная квартира переделанная в 3х. отапление теплый пол со всеми удобствами. имеется задний двор с бассейном 4 км от фут сити звонить на 97)8816671 97)3306671

Трёхкомнатная квартира.
Трёхкомнатная квартира. Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
150 000 $
1 596 $ за м²
3-комн 94 м² 7/9 эт

Продаётся светлая просторная трёхкомнатная квартира на улице нуравшан 7 этаж. Рядом с торговый центр Ривьера. Есть школа. Детская площадка, парковка.

Срочна арзон нархда remont va xama qulayliklar mavjut
Срочна арзон нархда remont va xama qulayliklar mavjut Сырдарьинская область, Сырдарья
27 000 $
5 400 $ за м²
6-комн 5 м²

Срочна йанги нархда Камолот мфйда 6 хонали 5 соток йер хама шаройити бор уй сотилади 19000 мурожат учун тел +99877 032 19 72

Андижон Янги бозор сентридан Ховли Уй
Андижон Янги бозор сентридан Ховли Уй Андижанская область, Андижан
31 000 $
310 $ за м²
5-комн 100 м²

+998 90 545 12 84 Андижон Янги Бозор Шахарди сентиридан Ховли Уй 3.5 сотик 6 хона Хамом хожатхона бор Кадастири 2 та арендага берса болади докон килса болади сентирда любой нарса килса болади

Сдаётся в аренду 2-х комн. квартира
Сдаётся в аренду 2-х комн. квартира Бухарская область, Бухара
4 200 000 сўм
2-комн 82 м² 7/7 эт

Сдаётся в аренду 2-х комн. квартира новостройке 7 этаж. Лифт есть. Квартира находиться в центр. Бухаре на против Крити рынке. Квартира уютная светлая чистая с евро ремонтом и хорошим мебелью. Без посредник без агентства

Урганч йулда уй сотилади
Урганч йулда уй сотилади Каракалпакстан, Беруни
62 000 $
10 333 $ за м²
6-комн 6 м²

Холати яхши 6 сотихли жой сотилади дукони хам бор нархи 62000$ келишиб берилади кредити колмаган Бартер хам бор 973531502

Уй сатылады. Угловой.
Уй сатылады. Угловой. Каракалпакстан, Нукус
380 000 000 сўм
2 235 294 сўм за м²
6-комн 170 м²

Угловойда жайласкан, бизнеске колай жерде уй сатылады. Шиферсиз. Жолдын бойы. Барлык жерге маршрутлар журип тур.

Jay satiladi nukus
Jay satiladi nukus Каракалпакстан, Нукус
370 000 000 сўм
185 000 000 сўм за м²
5-комн 2 м²

Jay satiladi baxasi 370mln kelsmli adres nukus 26mkr ajenyaz mektep qasi+998995275435

Участок катедж с
Участок катедж с Ташкентская область, Гульбахор
12 000 $
4 000 $ за м²
3-комн 3 м²

Продаю свай участок три сотки квадрат ориентир азербайджанский центр миробадский район

Ипакчиллик махалласида 6сотих ховли сотилади
Ипакчиллик махалласида 6сотих ховли сотилади Ташкентская область, Ташкент, Учтепинский район
350 000 $
583 $ за м²
7-комн 600 м²

Ипакчи махалласида ховли сотилади. Тошкент шахрининг энг талаб юкори булган махалласида.

Двух этажный Дом
Двух этажный Дом Ташкентская область, Алмалык
180 000 $
963 $ за м²
10-комн 187 м²

В г. Алмалыке, Ташкентская обл. Продаётся 2ух уровневый кирпичный дом, площадью 187кв. м, на участке 5 соток. На 1 этаже: большая веранда, столовая и 2 жилые комнаты, а также гараж и подсобное помещение. На 2 этаже : 8 комнат и санузел Во дворе: летняя кухня с подвалом+подсобное помещение, курятник, вальер, сарай (для строиматериалов), туалет Тел +998336501659

Красногорск посёлок, Паркентский район, дом 6 сот
Красногорск посёлок, Паркентский район, дом 6 сот Ташкентская область, Паркент
28 000 $
400 $ за м²
3-комн 70 м²

Продаю в Красногорске участок 6 сот, с домом 3 комн. На участке имеется бесперебойный Газ, холодная вода, свет и т. д. Рядом детский сад, школа, базар, всё в шаговой доступности! Телефон для справок 90 323 6116, 97 718 1809 Krasnogorsk shahridan 6 sotix yerni 3 xonali uy bilan sotaman. Saytda uzluksiz gaz, sovuq suv, elektr energiyasi va boshqalar mavjud. Yaqin atrofda bolalar bog'chasi, maktab, bozor bor, hamma narsa yurish masofasida. Uyni ta'mirlash kerak! Ma'lumot telefon raqamlari: 90 323 6116, 97 718 1809

Hovli uy sotiladi
Hovli uy sotiladi Кашкадарьинская область, Яккабаг
20 000 $
1 429 $ за м²
5-комн 14 м²

4 xonali uy joy yakkabog madaniyat mfyga joylashgan 14sutik xamma qulayliklar bor tualet oshxona 5 honali uy sevit suv kran bor enternet kabil bor kirib yashaydigan sharoit bor

Qarshi tumani Yangi batish MFY 2etaj 4sotuli katij sotiladi
Qarshi tumani Yangi batish MFY 2etaj 4sotuli katij sotiladi Кашкадарьинская область, Карши
760 000 000 сўм
4 470 588 сўм за м²
5-комн 170 м²

Qarshi tumani Yangi batish MFY 2etaj 4sotuli katij sotiladi tel 950630362

450 metr kvadrad hovli joy sotiladi
450 metr kvadrad hovli joy sotiladi Хорезмская область, Караул
85 000 $
189 $ за м²
5-комн 450 м²

Urganch shahrida sputnikda 450 metr kvadrad hovli joy sotiladi manzil Zebra do'kon yon gaz svet suv dan muammo yo'q narxi 85 ming $$ Murojjat uchun tel: + 99893 285 60 70

Klinika, apteka doʻkon uchun oblasnoy raddom doʻgʻrisinda yer oʻrni
Klinika, apteka doʻkon uchun oblasnoy raddom doʻgʻrisinda yer oʻrni Хорезмская область, Караул
235 000 $
592 $ за м²
5-комн 397 м²

397 kv hovli joy eni 15 metir yiqib solinodovin

1-мавзеда 14 сотих 10 хонали ховли уй сотилади
1-мавзеда 14 сотих 10 хонали ховли уй сотилади Сырдарьинская область, Гулистан
85 000 $
6 071 $ за м²
10-комн 14 м²

Уй қулай жойда йўлни бўйида Дархон ресторанини ёнида жойлашган. Чойхона ёки автомойка қилса хам бўлади кўп қаватли уй қурса хам бўлади. Тошкентдан домга хам бартер бор

3 хоналик уй сотилади
3 хоналик уй сотилади Ферганская область, Янги Маргилан
33 000 $
434 $ за м²
3-комн 76 м² 3/4 эт

Киргилида тошкент кафени олдида 4 қаватли уйнинг 3 қаватида жойлашган ўрта падъез, 3 хонали квартира сотилади. Боғланиш учун 916687722 варианлар хам бор

Совли сотилади под гостиница
Совли сотилади под гостиница Бухарская область, Бухара
80 000 $
615 $ за м²
3-комн 130 м²

Старом городе под гостиница дом продаются

Не маклер продаеться свой дом в центре города Ферганы Ориентир дом ра
Не маклер продаеться свой дом в центре города Ферганы Ориентир дом ра Ферганская область, Фергана
100 000 $
353 $ за м²
4-комн 283 м²

Дом находиться в центре города Ферганы участок 6.1 сотых 4 комнаты 2 санузла

Открыть карту Карта