202 495 объектов

Yangi planirovka kvartira sotiladi
Yangi planirovka kvartira sotiladi Ферганская область, Маргилан
33 000 $
311 $ за м²
2-комн 106 м² 1/5 эт

Kombinat bozor oldida 1-etaj,osti padval kvartira sotiladi, narxi 33000 $, ozgina kami bor, kelishamiz.

Хазорасп тум. марказида жойлашган 2хонали квартира зудлик блан сотилади
Хазорасп тум. марказида жойлашган 2хонали квартира зудлик блан сотилади Хорезмская область, Хазарасп
350 000 000 сўм
6 603 774 сўм за м²
2-комн 53 м² 5/5 эт

Срочна уй сотилади ! Хазорасп тумани Халкбанк рупарасида жойлашган янги курилган 5этажли домдан 2хонали квартира зудлик билан сотилади ! Тел: 995587333

Продажа квартиры в городе Хиве
Продажа квартиры в городе Хиве Хорезмская область, Хива
450 000 000 сўм
7 031 250 сўм за м²
2-комн 64 м² 5/5 эт

Продам свою квартиру в центре города Хивы

Срочно уй сотилади 1 микрорайонга
Срочно уй сотилади 1 микрорайонга Кашкадарьинская область, Карши
25 000 $
714 $ за м²
1-комн 35 м² 3/4 эт

Срочно 1 хонали у.е. ро ремонт сотилади нарсалари бренд охирги модель сифатига гап йук оганлар мазза клиб яшеди

Til markazidan xonalar ijaraga beriladi.
Til markazidan xonalar ijaraga beriladi. Бухарская область, Бухара
2 000 000 сўм
2-комн 100 м² 3/3 эт

Buxoro shahar markazida til markazidan xonalar ijara beriladi. 2ta xona bor Tv, kondisioner bor 12 kishiga sig'imi. Narxi 2mln har biriga 770000132

Продаётся Дом Коробка
Продаётся Дом Коробка Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
170 000 $
345 $ за м²
11-комн 493 м²

Дом Коробка 4 Этажа ПОДВАЛ - 114,6 кв ( Котельная 19кв, Холодная комната 26,6кв, Спорт зал 69кв ) 1 ЭТАЖ - 106 кв ( Холл 35,7кв, Зал 25,7кв, Спальня 18,4кв, Кухня 18,9кв, Сан узел 2шт по 3,5 кв) 2 Этаж - 117,7 кв ( Холл 38,8кв, Спальня 34,4кв, Детская 18,4кв, Детская 18,8кв, Сан узел 2шт по 3,5 кв, Балкон 18,4 кв, Балкон 3,6кв. Мансарда - 155 кв

Zudlik bilan 82 m2 uy sotiladi 17000$
Zudlik bilan 82 m2 uy sotiladi 17000$ Самаркандская область, Самарканд
498 000 000 сўм
6 073 171 сўм за м²
3-комн 82 м² 16/16 эт

3 xonali uy 16 qavatli 16 qavat Narxi 17000$ krediti bilan 293 mln kretiti bor oyiga 2650.000 dan tulab boriladi Naxtga 39000$

Аренда ховли Бардонкол
Аренда ховли Бардонкол Ташкентская область, Янгиюль
200 $
2-комн 2 м²

Аренда ховли Бардонколда оила учун берилади эгаси билан яшалади хамма шароитлари бор, мактаб богча поликлиника 2 минутли йул tel +998998404272. +998958384272

Гулистон 3 да ховли сотилади
Гулистон 3 да ховли сотилади Навоийская область, Навои
1 500 000 000 сўм
2 500 000 сўм за м²
5-комн 600 м²

Гулистон 3. Гулистон 3 поликлиникани орка тарафида ховли сотилади. 6 сутих. 5 хона. Ошхона, бания, тандирхона, молхона хамма шароит бор. 1 499 999 000 млн. Келиштириб бераман. Тел: +998997334046 +998336273037

Kotej sotiladi (Zangi kateji) - Shahrisabz, 4 xona / 6 sotix
Kotej sotiladi (Zangi kateji) - Shahrisabz, 4 xona / 6 sotix Кашкадарьинская область, Шахрисабз
62 000 $
517 $ за м²
4-комн 120 м²

Kotej sotiladi. Uy o'zimniki. 4 xona + oshxona va ayvon. 6 sotix. Hovlida juda chiroyli issiq xona qurilgan. Gaz, svet, suv hammasi juda yaxshi. Ko'cha beton qilingan. Toshkent-Qarshi M39 katta yo'ldan osongina kirib boriladi. Zangi kateji. Keldikhayatga yetmasdan Manzil: Ravot MFY, Bog'isabo ko'chasi 998-770205998 998-935258404 998-909869070

Uy sotiladi Kelesda
Uy sotiladi Kelesda Ташкентская область, Келес
100 000 $
12 500 $ за м²
4-комн 8 м²

Keles Oqibat mahalla. 4 xona 8 sotix. Yer hisobida. O'rta remont. Hamma sharoit bor - Gaz, suv, svet, internet. Mahalla tinch. Maktab, bog'cha yaqin.

Oilaga va talabalarga ijaraga kvartira
Oilaga va talabalarga ijaraga kvartira Бухарская область, Бухара
2 000 000 сўм
2-комн 498 м² 5/5 эт

Oila va akkuratniy turadigan qizlarga ijaraga kvartira. Manzil:Buxoro shahar 6- mkry hokim zapravka Narxi:2 mln,kelishamz Muzlatgich,televizor, vifi bor.kir mashina keyingi oydan qoyib beriladi +998993193770

Srochna Uy sotiladi. 29 45
Srochna Uy sotiladi. 29 45 Ташкентская область, Дустабад
22 000 $
733 $ за м²
7-комн 30 м²

Maydoni 29.45 sotixli uy sotiladi. Narxi 22 000 dollar. Gaz, svet, suv bor. Molxona, kuxnya bor. Omborxona 3 ta. Garaj bor. Bostirma bor. 94 9290619 Manzi QUYI CHIRCHIQ TUMANI JUMAGUL MFI QOLMOQ MAXALLA

Uy Xovli 2 sotik srochni sotiladi patkuluch bitgan
Uy Xovli 2 sotik srochni sotiladi patkuluch bitgan Ташкентская область, Ташкент, Бектемирский район
145 000 $
967 $ за м²
5-комн 150 м²

Xovli Sotiladi Sergili tumanida joylashgan xonabod 39 balnetsadan 1 km uzoqlikda joylashgan katta yuldan kirganda ikkinchi kuchada joylashgan metro quyliqqa yaqin yangi uy xali odam yashamagan yangi uy uy 5 xonali uy zaldi tagi padvol bolgan 2 sotikga qurulgan darvozaxona 14 metir ustida 2 taxona joylashgan 2 ta sanuzil 2 ta tuvalet bor uydi kamchiligi yoq olgan odam baraka topadi bez makler uzimdi uyim Murojat uchun tel: 939000074. 983600074

Келес. Продам базу, 64 сотки, 3200м2
Келес. Продам базу, 64 сотки, 3200м2 Ташкентская область, Келес
850 000 $
266 $ за м²
3200 м² 1/1 эт

Келес. Вдоль дороги. 64 сотки. Фасад 100м Строений 3 200 м2, из них производственные 2 900м2. Офис, кухня, вспомогательные для персонала. ТП 400 Газ по границе Вода Торг уместен

Продаётся квартира! Uy sotiladi!
Продаётся квартира! Uy sotiladi! Сурхандарьинская область, Термез
36 000 $
493 $ за м²
3-комн 73 м² 4/4 эт

Продаётсяквартира! Термез. 5 мкрр, дом 9а, кв 23. В квартире есть аристон. Uy sotiladi! Kvartirada ariston bor. +998 94 360 19 81 +998 93 130 04 44

Индийский дом сотилади
Индийский дом сотилади Навоийская область, Кармана
43 000 $
269 $ за м²
3-комн 160 м²

Навоий шахрида Индийский дом, восход олдида, Фарход библиотека сини руппарасида ремонти уртача. Возможно торг. Тел: +998933990560 Тел: +998972971056

2013 йил қурилган намунавий уй
2013 йил қурилган намунавий уй Навоийская область, Кармана
1 250 000 000 сўм
20 833 333 сўм за м²
5-комн 60 м²

Кармана тум, Богишамол МФЙ 2013 йил қурилган намунавий уй, Кўшимча бино бор, отопленияси уйни ичидан ўтган, 97 2280700

Продается дом в центре города можно построеть гостиницу.
Продается дом в центре города можно построеть гостиницу. Самаркандская область, Самарканд
150 000 $
1 596 $ за м²
4-комн 94 м²

Продается дом в центре города есть 1 сотка можно построеть гостинецу есть рядо авто траса все есть газ свет вода постояно круглый год тел +998885457378 +998915453264 ЕСТЬ УСТУПКА.

Продаётся 2х ком квартира. 4 этажный дом на 3 этаже. Фулл ремонт.
Продаётся 2х ком квартира. 4 этажный дом на 3 этаже. Фулл ремонт. Ташкентская область, Чирчик
38 500 $
38 500 $ за м²
2-комн 559 м² 3/4 эт

Kvartira sotiladi. Toshkent viloyati Chirchiq shahri Arancha G'alaba ko'chasi 30 dom 45-xonadon. Holati: O'rtacha remont sharoit a'lo. Internet, suv, kabel hammasi bor. Xonalar alohida разделений. Narxi kelishilsa ichida qoladigan narsalari bor. Maktab, magazin, bog'cha hammasi xonadon yonida joylashgan. TEL: +998900199611

Открыть карту Карта