202 539 объектов

Новостройка дом (бартер / алмаштиришга)
Новостройка дом (бартер / алмаштиришга) Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
80 000 $
1 176 $ за м²
2-комн 68 м² 3/7 эт

Янгихаят туманида 2 хонали 68 КВ ли хонадон (2021 йил фойдаланишга Кабул килинган) Кадышева (Авиасозлар) томонда худди шундай хажмдаги уйга бошма-бош алмаштирилади. Уй авторлик тамири билан сакланган. Ванна туалет алохида прихожка ва ошхоналари кенг. Иситиш тизими индивидуал (двух контур). Кабель ва Вайфай бор.

Малосемейка 1комнатная квартира
Малосемейка 1комнатная квартира Ташкентская область, Чирчик
22 500 $
776 $ за м²
1-комн 29 м² 1/4 эт

Малосемейка, первый этаж четырёхэтажного дома кирпич пяти минутах находится базар рядом школы и сады дом тёплый торец стены утеплённые железная дверь акварамы ariston хорошие соседи

Гулистон шаҳар чуқурсойда уй сотилади
Гулистон шаҳар чуқурсойда уй сотилади Сырдарьинская область, Гулистан
20 000 $
20 000 $ за м²
4-комн 300 м²

Чуқурсойда рохат маҳалласида 3 сотихли битмаган уй сотилади Газ свет сув бор Кадастри ваҳамма хужжатлари бор Мурожаат учун тел +998956586665

2 хоналик квартира сотилади Бухор шахарда
2 хоналик квартира сотилади Бухор шахарда Бухарская область, Бухара
27 000 $
600 $ за м²
2-комн 45 м² 2/7 эт

Продается 2-х комнатная квартира в новом доме, с евро ремонтом Представляем вашему вниманию уникальную возможность приобрести уютную и современную 2-х комнатную квартиру, выполненную в стиле "евро ремонт". Это прекрасное жилье находится в одном из лучших районов города, по адресу: Эсколаторный. 2-х комнатная квартира: Просторные и светлые комнаты идеально подойдут как для семейной пары, так и для холостяка. Планировка продумана до мелочей, чтобы обеспечить максимальный комфорт и функциональность. Евро ремонт: Квартира полностью готова к заселению - все отделочные работы выполнены с использованием высококачественных материалов. Современный дизайн и стильное оформление создают уютную атмосферу. Новая пристройка: Здание недавно прошло реконструкцию, что гарантирует вам высокое качество инфраструктуры и долговечность всех инженерных систем. С ценой можно договориться: Мы готовы идти на встречу покупателям и обсуждать условия сделки. Индивидуальный подход к каждому клиенту гарантии Контакты Не упустите свой шанс стать владельцем этой великолепной квартиры! Для записи на осмотр или получения дополнительной информации звоните по телефонам: - +998 93 450 25 30 - +998 50 708 61 87 Вам обязательно стоит посмортреть эту квартиру в живую, чтобы оценить все ее преимущества! Позвоните нам прямо сейчас и назначьте удобное время для визита

Uy ijarasi 2xonali
Uy ijarasi 2xonali Кашкадарьинская область, Шахрисабз
3 000 000 сўм
2-комн 778 м² 5/5 эт

Teligram +998993600057 +998906071596 Shahrisabz shahar Bogʻibaxor mfy xududida joylashgan Shahrisabz sh pochta orqasida barcha qulayliklarga ega boxcha.maktab.oylaviy shifoxona ovqatlanish shaxobchalari faqat kiyim kechak bilan kirib yashasa bas Qulayliklar Televizor.kanditsaner.muzlatgich avtomat kir mashinasi oshxona idish tovoq kurpa tushaklar Xamda chaqalogʻi borlar uchun belanchakxam mavjud

Продам четырёх комнатную квартиру
Продам четырёх комнатную квартиру Ташкентская область, Ташкент, Мирабадский район
120 000 $
1 429 $ за м²
4-комн 84 м² 1/4 эт

Продам четырёх комнатную квартиру в Мирабадском районе с мебелью и техникой

2 Хонали уй сотилади
2 Хонали уй сотилади Ферганская область, Янги Маргилан
13 000 $
236 $ за м²
2-комн 55 м² 6/6 эт

7 каватли домда 6-етаж сотлади холат зор хамма шаройит бор газ, сув, светдан муаммо йок лифт бор янги тушган кирипичний домлардан уй озимиз номимизда

Шадликта метанин артинда жай сатилади
Шадликта метанин артинда жай сатилади Каракалпакстан, Ходжейли
700 000 000 сўм
700 000 000 сўм за м²
13-комн 600 м²

метанин артинда жай сатилади 700млн келисимли тел 333771813 913028385

Uy sotiladi,zomin tumani,pshag'ar q,yoshlik mfy da
Uy sotiladi,zomin tumani,pshag'ar q,yoshlik mfy da Джизакская область, Зарбдар
10 000 $
3-комн 100 м²

Uy sotiladi,arzonga,yashayotgan uyim,3 xonali,barcha sharoitlarga ega,sentrga yaqin,suv svet,tandirxona,banya xojatxona,20dan ziyod mevali daraxtlari mavjud sotishdan maqsad sogliq uchun,zero soglik xamma narsadan muxim. Tel +99888 644 52 06

TOSHKENT Tuman Avliyo ota- Sho'ro bozor yaqinida 6 sotuk sotiladi
TOSHKENT Tuman Avliyo ota- Sho'ro bozor yaqinida 6 sotuk sotiladi Ташкентская область, Ташкент, Яккасарайский район
95 000 $
15 833 $ за м²
4-комн 6 м²

TOSHKENT Tuman Avliyo ota- Sho'ro bozor yaqinida 6 sotk 4 xona Uy 80% bitgan Suv,svet,Kanalizatsiya Narxi: 95.000$ kelishiladi SROCHNA

Аренда уй бераман
Аренда уй бераман Ташкентская область, Мирабад
350 $
2-комн 70 м²

Аренда уй бераман уй хамма шаройитлари бор манзил северни вагзал 91 441 66 76 шавкат саракулка маклерски бор

Новостройка 2 хонали 2-этаж девор ғиштдан евроремонт қилинган квартира
Новостройка 2 хонали 2-этаж девор ғиштдан евроремонт қилинган квартира Навоийская область, Навои
50 000 $
794 $ за м²
2-комн 63 м² 2/5 эт

Навоий шахар, Новостройка 2 хонали 2-этаж девор ғиштдан. евроремонт қилинган квартира. 63.72 кв. м МЎЛЖАЛ: 5-МАКТАБ РЕМОНТИ ЯНГИ, ГИЛАМ, ПАРДА, ЖАЛЮЗИ, МЕБЕЛЬ БИЛАН БИРГА СОТИЛАДИ, шаҳар военкомат, вилоят болалар шифохонаси, Масжидга пиёда 7 минутлик йўл, Автопарковкадан проблема йўқ. Ремонти янги Новостройка. Спалня мебел қолади. Тел. кутаролмасам телеграмдан смс юборинг: +99897-378-4149. Уй эгасиман.

Срочно продам бывшая общежитие
Срочно продам бывшая общежитие Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
28 000 $
1 556 $ за м²
2-комн 18 м² 2/4 эт

Срочно продам бывшая общежитие 18,87m2 все условия внутри спальная кухня студия, сан узел. Мебель чисчино остаётся. цена 28000$ немного уступлю.

Qarshi shahar markazida srochniy uy sotiladi Narxi kelishiladi
Qarshi shahar markazida srochniy uy sotiladi Narxi kelishiladi Кашкадарьинская область, Карши
450 000 000 сўм
5 172 414 сўм за м²
3-комн 87 м² 1/4 эт

Qarshi shahri markazidagi Viloyat IIB ni orqasidagi dom. Kirib yashash uchun tayyor holatda. Isitish tizimi, doimiy issiq va sovuq suv mavjud. Alohida hovuz qilingan mator o'rnatilgan. Barcha mebel va qulayliklar mavjud: Konditsioner, avtomat kir mashina, katta holodelnik, 42 lik telivezor. Bonka taxlash uchun stelaj. Narxini kelishamiz. Maklersiz Tel nomer: 90 871 87 89 99 987 11 12

Уй сотилади 3 хонали
Уй сотилади 3 хонали Хорезмская область, Гурлен
16 500 $
138 $ за м²
3-комн 120 м² 1/1 эт

Гурлан тумани лелин колхоз мактабди енида 3 хонали уй сотилади колган малумотлар телефонда 973626797

Срочно продаётся 3х комнатная квартира
Срочно продаётся 3х комнатная квартира Бухарская область, Бухара
46 500 $
547 $ за м²
3-комн 85 м² 2/5 эт

Срочно продаётся 3х кв 2 этаж 6 микр. Мебель файз поворот дом прядом с детским садом

Сдается 3-х комнатная квартира на первом этаже
Сдается 3-х комнатная квартира на первом этаже Бухарская область, Бухара
350 $
3-комн 110 м² 1/3 эт

Квартира в центре города Бухары Ориентир; Парадокс/Старый масло завод +998914128883

Аренда 5хонали уй
Аренда 5хонали уй Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
600 $
5-комн 105 м² 1/4 эт

Аренда 5хонали уй бемалол 2та ойла яшаса болади парковкаси бор

Продается срочно дом.
Продается срочно дом. Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
15 000 $
150 $ за м²
3-комн 100 м²

Продаю дом янгихаетский район улица "Райхон" 6 соток земли 3 комнаты, бассейн, дом находится на центральной дороге, подходит под бизнес, кафе, кабак, цех и т. д.Ориентир новый машинный базар "Индекс". 15.000$ за сотку все подробности по телефону: +998 (99) 877 82 43

Uy sotiladi Eshonguzar Raysentr
Uy sotiladi Eshonguzar Raysentr Ташкентская область, Эшангузар
85 000 $
1 269 $ за м²
3-комн 67 м²

Eshonguzar raysentrda 4 qavatli uy 3 xona 67 kv etajda yevro remont qilingan o'rizor abusaxiy bek baraka bozrga yaqin oldida maktab bogcha hamma narsa bor hamma texnika qoladi. Narxi 85.000 $ kelishamiz Maklerla bezota qilmasin!

Открыть карту Карта