201 378 объектов

Продаётся Евро Дом с ремонтом и мебелью, Дурмень
Продаётся Евро Дом с ремонтом и мебелью, Дурмень Ташкентская область, Кибрай
255 000 $
911 $ за м²
7-комн 280 м²

Продаётся Евродом Кибрайский район Дурмень, Хайдаробод 3-соток 6-комнат 3-санузла 2-этажный Подвал Мебель Техника Все коммуникации имеются Стартовая цена 255 000 не большой торг уместен Подробности по телефону +998998330039 +998977783938

Srochna sotiladi uchaska
Srochna sotiladi uchaska Ташкентская область, Чирчик
45 000 $
9 000 $ за м²
3-комн 5 м²

Srochna sotiladi ushaska 3 xona 5 sot Gaz. Suv. Svet. Wifi bor Sharoyiti yaxshi Mevali daraxtlar bor xar xil BOSTONLIQ TUMAN ABAY Tel 90 119 06 09

Ховли срочна сотилади Тошкент шахар Янги хаёт тумани
Ховли срочна сотилади Тошкент шахар Янги хаёт тумани Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
100 000 $
909 $ за м²
4-комн 110 м²

Ховли сотилади қизиқганла шу нўмерга тел қилила смс ёзмела +998946343495 УЛУҒБЕК

Oxangaron yengi qurilgan dom yol yuzasida
Oxangaron yengi qurilgan dom yol yuzasida Ташкентская область, Ахангаран
29 000 $
518 $ за м²
2-комн 56 м²

Oxangaron yol yuzasida 2 xonali dom sotiladi 5 qavatli 4 etajida yashashka sharoiti bor Tel 97 1073523 Telegram bor

Срочно участка сотилади 38 сотих
Срочно участка сотилади 38 сотих Ташкентская область, Дустабад
500 000 000 сўм
1 250 000 сўм за м²
3-комн 400 м²

Срочно турар жои 38 сотих участка сотилади, атрофи уралган, бино ва деворлари шлакоблокдан курилган, енидан котта арикдан сув окади, энергия, табии газ, ичимлик суви олдида, кушимча бино ичидан сувга скважина кокилган, Яшашга, Дачага, Фермага ва хар хил Тадбиркорликга яхши жои, тел +998909195450, +998950525450

Ховли сотилади ориентир пос супер
Ховли сотилади ориентир пос супер Самаркандская область, Самарканд
10 000 $
167 $ за м²
2-комн 60 м²

Ховли куриб битказилмаган сотилади кадастр бор колган малумот тел оркали нархини Яна келишамиз

Продается дом 14 соток на «Узбекистанская» за счет земли по 40.000
Продается дом 14 соток на «Узбекистанская» за счет земли по 40.000 Самаркандская область, Самарканд
560 000 $
386 $ за м²
8-комн 1450 м²

Ер хисобида катта ховли сотилади, 14 соток Узбекистанская. Ориентир: Ипотека банк, Булокча богчаси, Амир мехмонхонаси. Продается дом полностью за счет земли Самарканд. Телефон номер: +998 (97) 443-4282 +998 (90) 975-0128 •14 сотих •8 хона •5та спальня •3та санузел •Кишги ва езги ошхона •Подвал •Кладовка •Фонтан •Бассейн •Бог •Парковка

Asia house котельной Кадышева
Asia house котельной Кадышева Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
48 000 $
1 143 $ за м²
2-комн 42 м² 1/8 эт

Жилой комплекс: #izzat Застройщик: #asia house Состояние: #подключ Эксплуатация/Кадастр: Сдан/есть Заселение: 100% Ориентиры: Иззат улица Кадешева базар 2/1/8 40м2 Кирпичный дом Кадастр есть С ремонтом Упакованная Можно под офис или магазин. салон красоты. аренда на любой бизнес Цена: 48.000$ Контакт: 941991246

uy sotiladi 5xonali 20 sotix
uy sotiladi 5xonali 20 sotix Сырдарьинская область, Баяут
350 000 000 сўм
1 750 000 сўм за м²
5-комн 200 м²

Sirdaryo viloyatida. Guliston tuman zariyada joylashgan 2bõlib berishga ham beriladi 2 sotoxga moslashgan parnigi ham bor alohida 10mln

Когон туман чопик-1
Когон туман чопик-1 Бухарская область, Каган
23 000 $
383 $ за м²
4-комн 60 м²

Когон туман чопик1 кишлогда тез ва арзон учаска сотилади яшаш шароити бор. Тел+998940500110

Коттедж 6 соток Гулистон куча Гиждуван. бартер бор мошинага
Коттедж 6 соток Гулистон куча Гиждуван. бартер бор мошинага Бухарская область, Гиждуван
65 000 $
1 083 $ за м²
5-комн 60 м²

Коттедж сотилади Гулистон кучада жойлашган 6 сотих Хамма шароит бор Бартер бор мошинага

Уй сотилади Navruz Mall ёлида
Уй сотилади Navruz Mall ёлида Андижанская область, Андижан
105 000 $
255 $ за м²
5-комн 412 м²

Уй сотилади холати Орта Navruz Mall ёлида 5-хона 1-котта айвон 2-кухня 2-санузел Оган одам уйди озига мослаб косметика ремонт киволади

Qurilishi bitmagan uy va tayor katej 2 sotĝ
Qurilishi bitmagan uy va tayor katej 2 sotĝ Бухарская область, Галаасия
35 000 $
17 500 $ за м²
3-комн 2 м²

Uchastka qurilishi bitmagan Tayor katej 2 sotĝ

Продаётся Участок Маданият дехча
Продаётся Участок Маданият дехча Бухарская область, Бухара
32 000 $
4 571 $ за м²
3-комн 7 м²

Срочно продаётся Участок 7.5 соток недастроен номер телефона 905139021

Uy sotiladi uzbankentiba 9sotok
Uy sotiladi uzbankentiba 9sotok Самаркандская область, Самарканд
130 000 $
10-комн

Arentir 20-maktab 9 sotok kuchi gulgir UZBEKENTIBA 130.000$ KELISHI MUKUNEM

Плиточный дом с гарантией
Плиточный дом с гарантией Каракалпакстан, Нукус
300 000 000 сўм
1 421 801 сўм за м²
5-комн 211 м²

Рес Каракалпакстан, хожели районы Водник поселкасында пискен гербиштен орилген таза жай сатылады, баня туалет ишинде.

Хожели районы ул. энергетик 15жай
Хожели районы ул. энергетик 15жай Каракалпакстан, Ходжейли
1 200 000 000 сўм
100 000 000 сўм за м²
12-комн 12 м²

Хожейли районы Үй сатылады! Энергетик 15-жай 2-этаж ҳәмме қолайықлықа бар подушка 2иблоктин үсти плита асты үсти плита менен жаўылған канализация исленген баня тууалет ишинде сыртада бар мал 0қоралары бар қысқа ыссы қораларыда бар жери үлкен 2 гараж бар нөкис жолдың бойы ЭРТС я болмаса Текстилний жақтан келседе болады. +998905772277

Uy sotiladi arzon narxlarda
Uy sotiladi arzon narxlarda Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
56 000 $
1 366 $ за м²
2-комн 41 м²

Uy sotiladi ! Chilonzor 7-kv 55 dom 9-xonadon 3/etajli dom 3-etaj 2xona Oshxona balkonga chiqarilib 3xona qilingan 1ta Sanuzel (aloxida) Bollalar oyingoxi, mashinalar turargohi bor. Yonida MKBANK, dokonlar, havas, bolalar bog'chasigacha 300metr, 179maktabgacha 400metr, qatortol bozorigacha 600metr Farxod bozorigacha 1,5km kotta yolgacha 100metr Tel 97-717-14-29

Продается участок 8 соток улица камаринисо Алмазарский район
Продается участок 8 соток улица камаринисо Алмазарский район Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
820 000 $
1 025 $ за м²
12-комн 800 м²

Продается участок 8 соток Евро ремонт со всеми удобствами Имеется зимний бассейн 12 комнат, 6 санузлов, 2 кухни и 1 столовая И большой подвал Профессорский городок Для подробной информации звонить по номеру 998094114

Ховли сотилади 5,85 сотих
Ховли сотилади 5,85 сотих Ташкентская область, Ташкент, Учтепинский район
55 000 $
55 000 $ за м²
9-комн 585 м²

Штап, она-бола ховли сотилади, 5.85 сотих, масжид рўпарасида, 8 та хона, болхона, 2 та падвал, 3 та санузел, 55 000 $ бир сотиги. тел: 98) 3100565 97) 7234550

Открыть карту Карта