68 356 объектов

Трёхкомнатная квартира
Трёхкомнатная квартира Джизакская область, Джизак
348 000 000 сўм
3 782 609 сўм за м²
3-комн 92 м² 2/2 эт

Махалля Маданият. ул. К.Имамова д. 14 кв. 6.ориентир 21 средняя школа, бывшая КСМ поликлиника, чойхона Орзу, напротив Мамир сомсахона.

хазарс сентрда 2хонали квартира сотилади йоли устинда
хазарс сентрда 2хонали квартира сотилади йоли устинда Хорезмская область, Хазарасп
25 000 $
125 $ за м²
2-комн 200 м² 2/2 эт

хазорасп сентрда 2 етажда 2 хонали квартира сотилади Жимйоз аптекани души йоли усти кона детскини догрисинда шароитларизор дик печамбор газ свет канализация бор ремонти нармални пилини азгина галишамиз

Дом сотилади тез ва арзон
Дом сотилади тез ва арзон Бухарская область, Бухара
45 000 $
563 $ за м²
3-комн 80 м² 1/5 эт

Каюм Муртазоев кучас и Оринтир Придаскир 2ва1хонали тайер уй 2-та етокхона 1-та мехмонхона 2-та ошхона 2-та ювунтш хоналари мавжуд шинам уй 1-этажда жойлашган Олди навес килинган орка томонида ер майдони 6х5мавжуд барча уй жихозлари Билан биргаликда сотилади хамда 2х3улчамда падовали хам мавжуд

Янги Хаёт туманида 5а да
Янги Хаёт туманида 5а да Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
58 000 $
1 036 $ за м²
3-комн 56 м² 1/7 эт

БИЗНЕС УЧУН ЗУР ЖОЙ СТАМАТАЛОГИЯ НОТАРИУС 60 Минг 140 милон кридити бор бекорчилар безовта килмасин кучада хлвлисиям бор ва подвал бор

Продам 3-х ком на 3 этаже в новостройке
Продам 3-х ком на 3 этаже в новостройке Каракалпакстан, Нукус
500 000 000 сўм
6 097 561 сўм за м²
3-комн 82 м² 3/4 эт

Нокистеги новостройканын 3 этажында 3 ханалы жай сатылады Жанында канал, мечеть, Орайлык базар, Мега сауда орайы, гостиница «Рамада» жайласкан Ишиндеги мебель, техника менен, майданы 82 квадрат Бахасы 500 Милн Болатугын жери 91 387 03 34 97 357 49 79 Продаю квартиру в центре города. Прекрасная локация: рядом с каналом, центральный рынок, мечеть, торговый комплекс «Мега», гостиница «Рамада» Цена окончательная 91 3870334 97 3574979

Навои вилоят спутникда квартира сотилади
Навои вилоят спутникда квартира сотилади Навоийская область, Навои
500 000 000 сўм
5 952 381 сўм за м²
3-комн 84 м² 5/5 эт

Спутникда йули усти медколледжни тугрисида 3 хонали квартира сотилади йашаш шароити йевро ремонт

Yangihayot kvartira, 3/9/9 Ipotekaga xam berilishi mumkin
Yangihayot kvartira, 3/9/9 Ipotekaga xam berilishi mumkin Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
63 000 $
900 $ за м²
3-комн 70 м² 9/9 эт

Assalomu alaykum! Sergeli 4-metro stansiyasida 3 xonali ozimizi kvartira sotiladi, 9-etaj hamma sharoitlari bor Yashashga tayyor parda, gilamla, mebel-tex bn sotilvotti Hujjatla joyida Atrofda bogcha, maktab, korzinka va Havas supermarketlari bor Batafsil: +998909644788, +998909291982

Universitet Jaqta 3 xanali kvartira satiladi
Universitet Jaqta 3 xanali kvartira satiladi Каракалпакстан, Нукус
700 000 000 сўм
7 865 169 сўм за м²
3-комн 89 м² 3/5 эт

3 Хана 3 этаж 89 мт кв. калинин университет касындагы дом сатылады. ишинде хамме заты калады мебель бытовая техника гилем кондиор бари заты калады маглыумат ушын тел 939207117

Продажа квартиры!
Продажа квартиры! Бухарская область, Бухара
48 500 $
674 $ за м²
3-комн 72 м² 2/4 эт

Здравствуйте все вопросы то телефону! Ассалом алейкум варча саволларинга жавоб берам по телефону! Цена 48500$ договорная но только после осмотра по телефону не торгуюсь!

Урганч шахрида 3-микрорайонда 3 хонали уй сотилади. Нархи келишилади.
Урганч шахрида 3-микрорайонда 3 хонали уй сотилади. Нархи келишилади. Хорезмская область, Ургенч
300 000 000 сўм
3 333 333 сўм за м²
3-комн 90 м² 4/4 эт

3-микрорайонда жойлашган. Урганч давлат университетига жуда якин, Дориталга, дехкон бозорга, А. Темур истирохат богига, райсентр бозорга якин. Тел. 909622184,+998770306329. Университетда укишга, ишлашга, бизнес килишга кулай жойда жойлашган.

3 ком квартира 3 этаж
3 ком квартира 3 этаж Ташкентская область, Чирчик
40 000 $
519 $ за м²
3-комн 77 м² 3/4 эт

3 ком квартира средный ремонт с мебелями 3 этаж 3 микрорайон и вся вешшами осталной поговорим не маклер свой дом или обмен на 2 ком с ремонтом и переоплата

Термиз шаҳардан 2-хонали квартира сотилади
Термиз шаҳардан 2-хонали квартира сотилади Сурхандарьинская область, Термез
400 000 000 сўм
5 194 805 сўм за м²
2-комн 77 м² 4/5 эт

Термиз шаҳар Ибн Сно кўчаси 28-уй. 5-қаватли уйнинг 4-қаватида жойлашган Хонадон қора сувоқдан чиқарилган Кадастр хужжатлари расмийлаштирилган. Сотиб олганларга кадастр хужжатларини расмийдаштиришда ёрдам берилади. Нархи яна келишилади.

Yangi qurilgan uylardan 2xonali aeroport yo‘lida
Yangi qurilgan uylardan 2xonali aeroport yo‘lida Кашкадарьинская область, Карши
350 000 000 сўм
4 861 111 сўм за м²
2-комн 72 м² 2/4 эт

Aeroport yo‘lida 2 xonali barcha sharoiti bor 500 litrli bachok va mator o‘rnatilgan kondisioneri bor xujjatlari joyida

Новая квартира с Евро ремонтом 64 кв. м.
Новая квартира с Евро ремонтом 64 кв. м. Самаркандская область, Самарканд
60 000 $
938 $ за м²
2-комн 64 м² 7/8 эт

Продается квартира 64 кв. м. с евроремонтом в новостройке (Smart City) 2/7/8. 2-х контурный котел, теплый пол, раздельные санузлы. 2 балкона. Панорамный лифт. Газ, свет, вода постоянны. Тел: (91) 525 00 11 / (91) 002 00 11

Продается квартира
Продается квартира Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
57 000 $
1 018 $ за м²
2-комн 56 м² 9/12 эт

Продаётся своя, новая 2-х комнатная квартира на 9-м этаже 12-и этажного дома в Шайхантахурском районе, Самарканд Дарвоза. Экологически чистый район. Кадастр получен в 2020 году. Есть 2 лифта: грузовой и пассажирский. Общая площадь 56,79 м2, жилая площадь 32.09 м2. Санузел совмещённый, на кухне плита электрическая, потолок 2,8 м, есть подвесной балкон. В настоящее время квартира сдана в аренду. Стартовая цена: 57000 у.е. Конт. тел. 98-3008403. Хикмат.

Продаётся квартира
Продаётся квартира Навоийская область, Зарафшан
66 000 $
660 $ за м²
3-комн 100 м² 3/4 эт

Кирпичный дом, с евро ремонтом, 2 балкона, 1-балкон 2×6, 2 балкон открытый курилка, дом находится в дол дороги, мебел техника остаётся чястично, 12 мкр 45 дом

Продается своя квартира
Продается своя квартира Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
51 000 $
1 186 $ за м²
2-комн 43 м² 8/9 эт

Продается своя квартира на массив Тансыкбаев. Кол-во комнат: 1 переделанный в 2 Квартира чистая, полностью отремонтирована, поменяли все вплоть до проводки. Некоторая мебель остаётся

3 xonalik kvartira zudlik bilan sotiladi
3 xonalik kvartira zudlik bilan sotiladi Ферганская область, Фергана
35 000 $
389 $ за м²
3-комн 90 м² 5/5 эт

Frunskiy massivda 3 xonalik 11 metrlik veranda lik yangi planirovkalik dom sotiladi hamma sharoitlari bor yevro remont qilibgan gaz,svet,suv bor

Продаётся квартира 3-х комнатная.
Продаётся квартира 3-х комнатная. Навоийская область, Зарафшан
55 000 $
873 $ за м²
3-комн 63 м² 2/4 эт

Продаётся квартира 3-х комнатная. Город Зарафшан. Адрес 12-42. Обращаться по тел: +998900421246.

4 хонали квартира сотилади
4 хонали квартира сотилади Хорезмская область, Ургенч
398 000 000 сўм
3 980 000 сўм за м²
4-комн 100 м² 3/4 эт

Урганч шахрида, шовот канали буйида жойлашган 4 каватли бинонинг 3-каватида барча кулайликларга эга, евро ремонт килинган 4 хонали квартира сотилади. 5 хона килинган, веранда бор 2 Х 6 размер Мулжал: Вилоят кон куйиш донорлик маркази, Сахарный больница, НАДМЕС куприкка караб турган корпус Телефон: 95 052 93 43 Банк кредит оркали хам сотилади

Открыть карту Карта