68 205 объектов

Термиз шаҳардан 2-хонали квартира сотилади
Термиз шаҳардан 2-хонали квартира сотилади Сурхандарьинская область, Термез
400 000 000 сўм
5 194 805 сўм за м²
2-комн 77 м² 4/5 эт

Термиз шаҳар Ибн Сно кўчаси 28-уй. 5-қаватли уйнинг 4-қаватида жойлашган Хонадон қора сувоқдан чиқарилган Кадастр хужжатлари расмийлаштирилган. Сотиб олганларга кадастр хужжатларини расмийдаштиришда ёрдам берилади. Нархи яна келишилади.

Yangi qurilgan uylardan 2xonali aeroport yo‘lida
Yangi qurilgan uylardan 2xonali aeroport yo‘lida Кашкадарьинская область, Карши
350 000 000 сўм
4 861 111 сўм за м²
2-комн 72 м² 2/4 эт

Aeroport yo‘lida 2 xonali barcha sharoiti bor 500 litrli bachok va mator o‘rnatilgan kondisioneri bor xujjatlari joyida

Новая квартира с Евро ремонтом 64 кв. м.
Новая квартира с Евро ремонтом 64 кв. м. Самаркандская область, Самарканд
60 000 $
938 $ за м²
2-комн 64 м² 7/8 эт

Продается квартира 64 кв. м. с евроремонтом в новостройке (Smart City) 2/7/8. 2-х контурный котел, теплый пол, раздельные санузлы. 2 балкона. Панорамный лифт. Газ, свет, вода постоянны. Тел: (91) 525 00 11 / (91) 002 00 11

Продается квартира
Продается квартира Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
57 000 $
1 018 $ за м²
2-комн 56 м² 9/12 эт

Продаётся своя, новая 2-х комнатная квартира на 9-м этаже 12-и этажного дома в Шайхантахурском районе, Самарканд Дарвоза. Экологически чистый район. Кадастр получен в 2020 году. Есть 2 лифта: грузовой и пассажирский. Общая площадь 56,79 м2, жилая площадь 32.09 м2. Санузел совмещённый, на кухне плита электрическая, потолок 2,8 м, есть подвесной балкон. В настоящее время квартира сдана в аренду. Стартовая цена: 57000 у.е. Конт. тел. 98-3008403. Хикмат.

Продаётся квартира
Продаётся квартира Навоийская область, Зарафшан
66 000 $
660 $ за м²
3-комн 100 м² 3/4 эт

Кирпичный дом, с евро ремонтом, 2 балкона, 1-балкон 2×6, 2 балкон открытый курилка, дом находится в дол дороги, мебел техника остаётся чястично, 12 мкр 45 дом

Продается своя квартира
Продается своя квартира Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
51 000 $
1 186 $ за м²
2-комн 43 м² 8/9 эт

Продается своя квартира на массив Тансыкбаев. Кол-во комнат: 1 переделанный в 2 Квартира чистая, полностью отремонтирована, поменяли все вплоть до проводки. Некоторая мебель остаётся

3 xonalik kvartira zudlik bilan sotiladi
3 xonalik kvartira zudlik bilan sotiladi Ферганская область, Фергана
35 000 $
389 $ за м²
3-комн 90 м² 5/5 эт

Frunskiy massivda 3 xonalik 11 metrlik veranda lik yangi planirovkalik dom sotiladi hamma sharoitlari bor yevro remont qilibgan gaz,svet,suv bor

Продаётся квартира 3-х комнатная.
Продаётся квартира 3-х комнатная. Навоийская область, Зарафшан
55 000 $
873 $ за м²
3-комн 63 м² 2/4 эт

Продаётся квартира 3-х комнатная. Город Зарафшан. Адрес 12-42. Обращаться по тел: +998900421246.

4 хонали квартира сотилади
4 хонали квартира сотилади Хорезмская область, Ургенч
398 000 000 сўм
3 980 000 сўм за м²
4-комн 100 м² 3/4 эт

Урганч шахрида, шовот канали буйида жойлашган 4 каватли бинонинг 3-каватида барча кулайликларга эга, евро ремонт килинган 4 хонали квартира сотилади. 5 хона килинган, веранда бор 2 Х 6 размер Мулжал: Вилоят кон куйиш донорлик маркази, Сахарный больница, НАДМЕС куприкка караб турган корпус Телефон: 95 052 93 43 Банк кредит оркали хам сотилади

Chilonzor Dombirabotda 2/3 qilingan
Chilonzor Dombirabotda 2/3 qilingan Сырдарьинская область, Теренозек
60 000 $
1 250 $ за м²
2-комн 48 м² 1/4 эт

Dombirabotda masjidni orqasida 2 xona 3 qilingan poval bor remont o'rta. Sanuzel aloxida Qolganini telda gaplawilinadi +998909419774

Тошкент ш. М.Улугбек тумани да уй сотилади Маклерсиз
Тошкент ш. М.Улугбек тумани да уй сотилади Маклерсиз Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
72 000 $
935 $ за м²
3-комн 77 м² 4/4 эт

Тошкент шахри М. Улугбек тумани Феруза массивида 2019 йилда курилга турар жой мажмуасида жойлашган янги намунадаги курилган (Банковский) уйларнинг 4 каватли уйнинг туртинчи каватида жойлашган 3 хонали уй 2022 йил ноябр ойида Тулик евро ремонт килинган барча кулайликларга ега ва кириш жойи ва ошхона жихозлари билан жихозланган булиб ахоли яшаш массиви, мактаб ва болалар богчасига якин жойлашган, Бундан ташкари магистрал йул ёкасида жойлашган.

Уй Сатылады Кирпич Заводта ! И Обмен Домга
Уй Сатылады Кирпич Заводта ! И Обмен Домга Каракалпакстан, Нукус
200 000 000 сўм
33 333 333 сўм за м²
4-комн 6 м² 1/1 эт

Уй Сатилады 4 каналы 6 сотоклы комнаталары Кенг ! Обменге 3 комнаталы болса болады!

Kvartira sotiladi 2 xonalik 80 kvm
Kvartira sotiladi 2 xonalik 80 kvm Бухарская область, Каган
21 223 $
265 $ за м²
2-комн 80 м² 5/5 эт

2xonalik karobka Manzil Buxoro shaxardan Kogonga ketishda yangi qurilgan domlar Kogon kaleso 1-etaj magazin

Жиззах шахар стадион кучада ок уйларда 3 хона уй
Жиззах шахар стадион кучада ок уйларда 3 хона уй Джизакская область, Джизак
60 000 $
556 $ за м²
3-комн 108 м² 3/4 эт

Жиззах шахар стадион кучада 3 хонали уй 180 м2 Евро ремонт Барча кулайликлар мавжуд 4 этажли уйнинг 3 каватида Тел 998902970650

Коракамышда 2/4да 3 хонали дом
Коракамышда 2/4да 3 хонали дом Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
80 000 $
1 127 $ за м²
3-комн 71 м² 2/2 эт

Каракамыщ 2/4 3хонали 2этаж ремонтан чикан янги уй хамма хоналар обой мдф эшик таркет хамма ойнала акфа 2та кондиционер вай фай 2та линия бор домашний номер Шахари любой жойига транспорт юради тинч жой кошнилар ало даражад яхши Маглерлар безовда кимасин КИРИП ЯШИЙДИГАН ШАРОИТА

3-х комнатная квартира 95.53 кв. м
3-х комнатная квартира 95.53 кв. м Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
110 000 $
1 158 $ за м²
3-комн 95 м² 5/10 эт

Продается 3/5/10 квартира, состояние новое, новостройка в военном городке в Яшнабадском районе. До метро Дустлик (бывш. Чкалова) 500м. Мечеть, школа, садик, Макро рядом. до базара Авиасозлар (Кадышева) 3 остановки.

Срочна прадаю Қора қамишТансиқбойв-1. 3/3/4 балкон 2/6 квартира сотил
Срочна прадаю Қора қамишТансиқбойв-1. 3/3/4 балкон 2/6 квартира сотил Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
75 000 $
1 071 $ за м²
3-комн 70 м² 3/4 эт

Қора қамич Тансиқбойв-1. 2подез 3/3/4 балкон 2/6 квартира сотилади яхши жойда жойлашган боқча, мактаб, тансиқбойв бозори, автобус канечка, тўйхона хамма қулайлика эга тел: 977734546

Продается 3 комнатная квартира
Продается 3 комнатная квартира Навоийская область, Навои
55 000 $
655 $ за м²
3-комн 84 м² 5/9 эт

Продается 3-комнатная квартира (комнаты раздельные), на 5 этаже, 9 - этажного дома (ориентир: Музыкальная школа). Стоимость квартиры - 55 000 долларов США. Подробности по телефону +998 93 953 94 03

Продается 2х квартира в новостройке 66 кв. м 6-этаж Ориентир напротив G
Продается 2х квартира в новостройке 66 кв. м 6-этаж Ориентир напротив G Навоийская область, Зарафшан
35 000 $
479 $ за м²
2-комн 73 м² 6/8 эт

Продается 2х квартира в новостройке 66 кв. м 6-этаж Ориентир напротив Gold Mart. Тел 93-4392828

shinam uy sotiladi (продается квартира)
shinam uy sotiladi (продается квартира) Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
100 000 $
1 190 $ за м²
3-комн 84 м² 5/9 эт

Yangi qurilga xonadon 83/20 kv metr 3 xona 2/6 balko'n xonalar kotta uy yonida metro, boxcha, maktab super market, bank, apteka, farzandiz uchun o'quv kurslar, bolalar o'yingohi hamda hususiy klinika mavjud

Открыть карту Карта