68 431 объект

Kvartira sotiladi.
Kvartira sotiladi. Самаркандская область, Самарканд
75 000 $
833 $ за м²
4-комн 90 м² 2/4 эт

Kvartira sotiladi arintir grad sultan 4 xonalik 2 etaj hamma qulayliklarga ega yevro rimond.gaz sved suv pastayani bor.uy atrofida maktab boxcha magazin barcha yashash uchun qulayliklar muj asam.

3 хонали квартира сотилади
3 хонали квартира сотилади Навоийская область, Навои
525 000 000 сўм
6 104 651 сўм за м²
3-комн 86 м² 4/4 эт

срочна 3хоналик квартира сотилади Гарден хаусни рупарасидаги дом 4этажликни 4чи этажи ремонти яхши айрим нарсалар колади уй яхши проектда поликлиника бозор бир кадам центрда жойлашган ИПОТЕКА БУМАЙДИ факат нахтга тел: 90-501-73-23

продаётся своя уютная 3 х комнатная квартира
продаётся своя уютная 3 х комнатная квартира Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
980 000 000 сўм
13 611 111 сўм за м²
3-комн 72 м² 4/9 эт

Продаётся своя чистая уютная 3х ком кв на Медгородке за рестораном Офарин

2х 72кв 5 микрараён
2х 72кв 5 микрараён Бухарская область, Бухара
31 000 $
431 $ за м²
2-комн 72 м² 4/5 эт

5 микрараён 2хонали 4этаж гиштлик дом янги срочно сотилади колган малумотлар телда гаплашилади

2-xonali kvartira
2-xonali kvartira Самаркандская область, Самарканд
40 000 $
755 $ за м²
2-комн 53 м² 2/4 эт

2xonali kvartira 2etaj Voyeniy gorodok da joylashgan Narxini kelishamiz

2 хонали уй СОТИЛАДИ!
2 хонали уй СОТИЛАДИ! Кашкадарьинская область, Карши
270 000 000 сўм
3 600 000 сўм за м²
2-комн 75 м² 1/4 эт

Хона: 2та 1-этаж Манзил: 2-митти тумани, Ориентир: Билайн Компания, Янги Бозор Барча кулайликларга ега. Сув, Газ, Свет бор. Сув вактида келади. Ариестон (250л), Бак (500л), Кондиционер бор. Уртача ремонтга ега. Тел: +998947813530

Недвижимость продается дом
Недвижимость продается дом Каракалпакстан, Кунград
300 000 000 сўм
4 000 000 сўм за м²
3-комн 75 м² 4/4 эт

С учетом переезда продается дом в отличном состоянии. Ориентир кафе "Жайхун" +998907040595

Амир Темур домлари
Амир Темур домлари Навоийская область, Зарафшан
45 000 $
506 $ за м²
3-комн 89 м² 1/7 эт

Срочно 13 микрорайон Амир Темур домлари тарафда. 2 хона 3 хона килинган. 1-этаж. Яшаш учун хамма шароит бор. Яшаб турибмиз. Каробка эмас. Субсидия ипотекага берилмайди. Вариантга, булиб тулашга беришим мумкин. Бошлангич туловлариз канча куб булса шунча яхши. Ичида бир иккита нарсалари колади. 933180220

Квартире продается срочно
Квартире продается срочно Ташкентская область, Ташкент, Мирабадский район
53 000 $
1 039 $ за м²
2-комн 51 м² 5/5 эт

Yashnabob.t arinter risvi bozor qarshisi! 2 xona 3 xona qilingan yevro remont! 49 kvadrat

Продается дом
Продается дом Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
123 000 $
1 309 $ за м²
4-комн 94 м² 8/12 эт

Срочно Продается своя дом! Документы все готова Ремонт евро мебель техника есть заходи и живи. Кондиционер тоже есть 3

2 хоналик уй 5 кават
2 хоналик уй 5 кават Ферганская область, Фергана
25 000 $
481 $ за м²
2-комн 52 м² 5/5 эт

Фаргона шахар за канал широз туйхона оркаси 5 каватли бино 5 кават 2 хоналик 3 хона килинган. Кухня балконга кучирилган. Арестон бор. Алохида иситиш тизими. Мебел ва ошхона жихозлар билан. Ремонти яхши холатда. Тел 90 405 81 00

Тезда 4 холик квартира сотилади
Тезда 4 холик квартира сотилади Бухарская область, Бухара
30 000 $
423 $ за м²
4-комн 71 м² 2/3 эт

Тезда 4 хоналик квартира сотилади, кирпични 2 чи этаж 3 этажлик дом

3 хоналик квартира
3 хоналик квартира Навоийская область, Учкудук
450 000 000 сўм
7 377 049 сўм за м²
3-комн 61 м² 3/5 эт

Сотилади 3 хоналик квартира. Манзил Учкудук 12-29-25. Ремонти аъло. Мактаб богча Якин. Ипотека вариант бор. Нархи 450 млн. ТЕЛ: 90-717-07-86.

Новостройка, ЖК РЕНЕССАНС Мирзо-Улугбекский район, Паркентский
Новостройка, ЖК РЕНЕССАНС Мирзо-Улугбекский район, Паркентский Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
155 000 $
1 782 $ за м²
3-комн 87 м² 5/9 эт

ЖК РЕНЕССАНС Мирзо-Улугбекский район, Паркентский Общая площадь 87 кв. м Количестве комнат 3 Этаж 5 Этажность 9 с ремонтом Есть кадастр, дом с лифтом и 100% заселенный Цена: 155000$ По всем вопросам т+998980772377

Продаётся 2х комнатная квартира
Продаётся 2х комнатная квартира Навоийская область, Зарафшан
40 000 $
816 $ за м²
2-комн 49 м² 3/5 эт

Продаётся 2х комнатная квартира Город: Зарафшан Адрес: 6-31-хх Этаж: 3 Кол. комнат: 2 Ипотека есть. +998 93 662 91 18

Magazin 81 kvadrad metr
Magazin 81 kvadrad metr Бухарская область, Бухара
25 000 $
245 $ за м²
2-комн 102 м² 1/1 эт

Kogon shahar Avto Bosh Bekat (Vogzal) oldida magazin sotiladi nomer +998974860405 narxi Telda yana kelishiladi

3xonalik 6 etaj kvartira sotiladi manzil 6-mikrorayon Konechka
3xonalik 6 etaj kvartira sotiladi manzil 6-mikrorayon Konechka Бухарская область, Бухара
28 899 $
344 $ за м²
3-комн 84 м² 6/6 эт

3 xonalik 6 etaj srochna sotiladi Manzil 6-mikrorayon yangi konechka bozorni roʻparasida yangi qizil gʻishtlik domladan

Uy Sotiladi 2 xonali 3chi qavatda joylashgan barcha qulayliklaga ega
Uy Sotiladi 2 xonali 3chi qavatda joylashgan barcha qulayliklaga ega Навоийская область, Учкудук
280 000 000 сўм
4 666 667 сўм за м²
2-комн 60 м² 3/4 эт

Paxtazorda Jahongir magazinni oldidan 42domdan 2xonali uy sotaman srochna938022799

Срочно продается квартира на 2 этаже 3-комнатная
Срочно продается квартира на 2 этаже 3-комнатная Бухарская область, Бухара
40 000 $
635 $ за м²
3-комн 63 м² 2/4 эт

Продается квартира на 2 этоже, трёхкомнатная. Со всеми удобствами. Имеется двухкомнатный подвал, огород. Ориентир: конечка, возле мечети!

3 хона деревяшка сотилади
3 хона деревяшка сотилади Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
42 000 $
808 $ за м²
3-комн 52 м² 1/2 эт

5- метро бекат ёнида 3 хонали квартира сотилади. 2 этажканинг 1- этажи. Ремонти уртача. Оркадан эшик очилган, огород катта боf килинган, мевали дарахтлар бор. Санузел алохида. Подвал килинган чироклари бн. Уй йул юзида, метрога 1 минутлик йул. Уй узимники, хужжатлари жойида. Деревяшка уй кишда иссик, ёзда салкин булади. МАКЛЕР КЕРАК ЭМАС.

Открыть карту Карта