68 205 объектов

Срочно сотилади 2 хона 3 хона килинган
Срочно сотилади 2 хона 3 хона килинган Ферганская область, Фергана
17 500 $
313 $ за м²
2-комн 56 м² 4/4 эт

Фаргона Шахар Абдулла кодирий за каналда йулди буйи лаззат магазин якинида жойлашган 4 этажда углавойда жойлашган 2 хона 3 хона килинган 3 Метир верандаси бор газ свет сув бор сотилади 17500 ками бор

Продаётся 1 комнатная квартира.
Продаётся 1 комнатная квартира. Ташкентская область, Чирчик
268 070 980 сўм
6 538 317 сўм за м²
1-комн 41 м² 4/4 эт

Chirchiq shahri, 10 - mikrarayon 4 - etaj 1 - xonalik malasemeyka kvartira. Aristoni bor, oynalari akfa, eshigi temir. Remont qilingan, hamma sharoiti bor. 17 - sonli bog'chani oldida. G'ishtli, kirpichniy uy. Maktab, bozor, magazinlar, 8 chi mashirtka va avtobuslar yaqin. Narxi kelishiladi. +998948164674

Qarshi shahridan yangi domladan dom sotiladi
Qarshi shahridan yangi domladan dom sotiladi Кашкадарьинская область, Карши
50 000 $
450 $ за м²
2-комн 111 м² 4/4 эт

Salom Qarshi shahridan 1 di yulidan infin bankdi tug'risidan yangi 4 etajli domladan dom sotiladi o'rta padez 4-etajdan 2 xonali oshxonasi alohida tualet vannasi aloxida aloxida 111kv² metr svet gaz suv uzliksiz pishiq g'ishtli domladan yangi domladan qolgan malumotla batafsil +998908968777 +998908638772

Продается квартира самый центр, 145 школы, 80 кв. м., 3/2/5,евроремонт
Продается квартира самый центр, 145 школы, 80 кв. м., 3/2/5,евроремонт Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
140 000 $
1 750 $ за м²
3-комн 80 м² 2/5 эт

Продается квартира центр, евроремонт, возле 145 школы, рядом Французское посольство, 80 кв. м., 2-ой этаж, 3 комнаты, 3/2/5, имеется собственный огород, парковочное место для 3 и более машин. Детская площадка, рядом корзинка, кафешки, рестораны, 2 минуты пешком до сквера. Спокойное место, свой отдельный двор, въезд через шлагбаум. Цена - 140 тыс. долл. С арендатором. 974952557, срочная цена, владелец

Algaritim shakarchilar mahalasdan 200 metr kirgandan keyin
Algaritim shakarchilar mahalasdan 200 metr kirgandan keyin Ташкентская область, Зангиата
50 000 $
50 000 $ за м²
7-комн 1700 м² 2/2 эт

Algaritimdan 200 metr kirganda oratepa mahalasda 1.7 sotika qurulgan 2etaj 7 xona karobka uy sotiladi orizor bozorga va ipadrom bozorga 5minutli yol 998977802323

Сирғали -5да 5 хонали 3чи қават уй сотилади.
Сирғали -5да 5 хонали 3чи қават уй сотилади. Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
125 000 $
1 042 $ за м²
5-комн 120 м² 3/9 эт

Сирғали 5 да уй сотилади 5 хонали +падезд 3-чи қаватда. Метрони 2 чи бекатига 200 метр. Ёнимизда мактаб, боғча, магазин, карзинка, хавас, бор. Уймизни орқа томонида катта боғ бор. Хамма айланиб дам оладиган жойлари бор. Давлат томонидан чиройли қилиб қуриб берилган. Хамма ёғи дарахтзор.

Дархан продажа квартир
Дархан продажа квартир Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
83 000 $
1 064 $ за м²
3-комн 78 м² 9/9 эт

Дархан 3/9/9 панель общ пл 78 комн разд, су разд меб+тех оор Военное училище цена 83.000$ 5 0 0 0 2 4 8 8 8 тел

Прадаётся 2х ком. квартира
Прадаётся 2х ком. квартира Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
60 000 $
1 579 $ за м²
2-комн 38 м² 4/4 эт

2х ком. кв в центре города новый ремонт недавно было все новый кух. мебел ковры холодильник, газ плита все остаются. Рядом ест садик дом 4х этажный и 4 й этаж магазини, Хавас, Корзирка. Базарчик, школа, поликлиника, скорая 103. Парк дом находится в дол дороге. 2 хонали КВ Шахар марказида. Уй енги ремонт килинган 1 йил хам болмади. Полос. кухонный мебеллар хаммаси янги холодильник. Ён атрофда богча мактаб озик овкат магазинлари Корзинка, Хавас, Бозорча, Поликленика, Скороя 103 спорт клублар River Park,дом йул ёкасида жойлашкан транспорт катновлари бор махалла ва кушнилар яхши тоза ва Озода 4 этажли домнинг 4 кавати

4 Хоналик 55000$
4 Хоналик 55000$ Самаркандская область, Самарканд
55 000 $
550 $ за м²
4-комн 100 м² 2/5 эт

Квартира находится на Баме 4 комнатная квартира 5 этажный дом Квартира находится на втором этаже. Звоните или пишите на этот номер +998915451991

Шахар марказида Квартира сотилади
Шахар марказида Квартира сотилади Андижанская область, Андижан
48 000 $
686 $ за м²
4-комн 70 м² 2/3 эт

Андижон шахар маркази, чолгузарда евроремонт 4 хонали квартира сотилади, паркет пол, атапления, кондисионер, барча янгидек жихозлари билан, боғча мактаб 2 минутли йўл, супер маркет, автотураргох яқинида.

Зарафшон 3 хона квартира
Зарафшон 3 хона квартира Навоийская область, Зарафшан
36 500 $
570 $ за м²
3-комн 64 м² 4/5 эт

3хона 4 этаж 5 этажом Уй 3 микро район 20 Уй зарафшон

Продается квартира
Продается квартира Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
90 000 $
1 000 $ за м²
4-комн 90 м² 4/5 эт

Юнусабад 19 квартал. Средний ремонт. Удвоенный зал. Балкон 2×6.

3-х комнатная квартира
3-х комнатная квартира Ташкентская область, Чирчик
70 000 $
946 $ за м²
3-комн 74 м² 2/4 эт

Продаёться 3х комнатная квартира. Город Чирчик 4-микрорайон. Кирпич., 2-этаж. Мебелирован. Двухконтурный котел. Отопление.

Продается 3/3/9 квартира на Чиланзаре 24 квартал Ватан стом
Продается 3/3/9 квартира на Чиланзаре 24 квартал Ватан стом Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
80 000 $
1 111 $ за м²
3-комн 72 м² 3/9 эт

Чиланзар 24 квартал 3/3/9 Панельный. Неторец вдоль дароги. Все окно Акфа. Ковры занавески. Рядом магазины Сафия. Корзинка Стоматология, школа 107 Развитая инфраструктура. Отличные соседы дружные. Лифт новый. Двер Кодовый + Домафон вонить 909887107

Ness city ajoyib imkoniyat
Ness city ajoyib imkoniyat Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
78 000 $
796 $ за м²
3-комн 98 м² 10/16 эт

Ness city apartment Ор-р : сергели Мост Етажность : 16 Етаж: 10 Комнат: 3 Общая площадь 98м2 Состояние: коробка Цена 78000 у.е. срочно 980100009 935066000

22 мкр да Уй Сатылады
22 мкр да Уй Сатылады Каракалпакстан, Нукус
250 000 000 сўм
1 250 000 сўм за м²
2-комн 200 м² 2/3 эт

22 мкр Уй Сатылады 36 дом 10 хана 2 этаж 2 ханалы барлык колайлыкларга ие! 2017 жылы салынган дом. 280 млн келисимли таза дом

Shahar markazida joylashgan remont daxshat va yangi тел
Shahar markazida joylashgan remont daxshat va yangi тел Навоийская область, Навои
45 000 $
45 000 $ за м²
2-комн 1 м² 2/5 эт

Тел 918481975. Remontdan keyin hech kim yashamagan polni abstanovkasi bilan. Shahar qoq markazida joylashgan Amir Temur 34. 2ta Telvizor Gilam Parda Oboylari yangi Orginal va antiqa konditsioner derazalari akva va reshotka yumshoq mebellar italiya jami umumiy maydoni Rossiya yog'ochidan pol qilingan. Ipoteka 44000 bo'ladi.накдга келишиладиган жойи бор оладиганлар олдин уйни куринг кейин бахо берасиз +998918481975

3 xonali uy 2 etaj
3 xonali uy 2 etaj Ташкентская область, Янгиюль
48 000 $
774 $ за м²
3-комн 62 м² 2/4 эт

Manzil:yangi yol shaxri kaditrski Remonti yahwi suv gazdan muamo yoq ateplena katyolda 2 etaj 3 xona Telefon qsela yana malumotla etlad

Продается 3 комнатная квартира в хорошем состоянии.
Продается 3 комнатная квартира в хорошем состоянии. Навоийская область, Зарафшан
50 000 $
658 $ за м²
3-комн 76 м² 4/5 эт

Продается 3 комнатная квартира в хорошем состоянии адрес 2.16. 4 этаж.

Продаётся 3ком кв 77 серийный котел+кондиционер.
Продаётся 3ком кв 77 серийный котел+кондиционер. Ташкентская область, Бекабад
30 000 $
400 $ за м²
3-комн 75 м² 4/4 эт

Продаётся 3к кв 13мк 88 дом 16кв кондиционер котёл есть соседи хорошие находится в хорошем месте тел +998950222689

Открыть карту Карта