68 186 объектов

СРОЧНО продается 2-х комнатная квартира
СРОЧНО продается 2-х комнатная квартира Навоийская область, Зарафшан
36 000 $
750 $ за м²
2-комн 48 м² 2/4 эт

Срочно продается двухкомнатная квартира галерейного типа, на втором этаже в 11 микрорайоне.

Квартира 30 уй 39
Квартира 30 уй 39 Наманганская область, Наманган
35 000 $
380 $ за м²
2-комн 92 м² 4/4 эт

Зўр квартира Мактаб бохча яқин Стоянка бор 6 микрараён

Dom sotiladi. Yakkasaroy Tumanida
Dom sotiladi. Yakkasaroy Tumanida Ташкентская область, Эшангузар
115 000 $
1 402 $ за м²
3-комн 82 м² 1/9 эт

Dom sotiladi Yakkasaroy tumanida Boshliqda 3 xonali 82 kv Evro remont qilingan Ichlari yaxshi Narxi : 115.000 $ Tel nomer 90)001-00-02 97)837-00-07

3 xonali 63 m²li uy Denov shahri Surxandaryo viloyati
3 xonali 63 m²li uy Denov shahri Surxandaryo viloyati Сурхандарьинская область, Денау
40 000 $
500 $ за м²
3-комн 80 м² 1/4 эт

3 xonali uy Denov shahri Surxandaryo viloyati

Турар жой, Квартира, хонадон, дом.
Турар жой, Квартира, хонадон, дом. Джизакская область, Заамин
40 000 $
286 $ за м²
4-комн 140 м² 4/5 эт

Jizzax viloyati Zomin Tumani Qo'rg'on MFY (karzinkani ro'parasi) 8-dom 4 qavat 18 xonadon 4 xonali xonadon 138 kv2 2 ta sanuzel oshxona karidor va gordirobniy bor jami 9 ta xona bor 2020-2023 yillar mobaynida kredit to'lanib kelinmoqda, kredit qolgan summasi 450.000.000 so'm. Murojot uchun: +998-91-941-44-24 +998-90-539-07-37 Barcha jixozlari bilan 40000$, qoganini kelishamiz

Продам квартиру на Юнус Абаде
Продам квартиру на Юнус Абаде Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
88 800 $
653 $ за м²
5-комн 136 м² 5/5 эт

Продам квартиру на Юнус Абаде 19 Ориентир 133 детсад и школа/ 257 5-5-5 срочно! квартира без ремонта Прошу 89000$ Торг уместен на месте +998946687625 +998935845008 Очень хорошая квартира на продажу, планировка классная но без ремонта!

Samarqand darvoza 1/3/7
Samarqand darvoza 1/3/7 Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
50 000 $
1 282 $ за м²
1-комн 39 м² 3/7 эт

Samarqand darvoza 1-gor balnitsa orientir 1 xonali elektrika sanuzella remont bogan styajka qilingan razdelny narxini kelishamiz

Квартира новостройка 3х комнатная.new building for sale 3-room
Квартира новостройка 3х комнатная.new building for sale 3-room Ташкентская область, Ташкент, Яккасарайский район
120 000 $
1 622 $ за м²
3-комн 74 м² 9/9 эт

Продается уютная квартира в центре города. Новостройка luxury apartment for sale in the city center. 도심에 위치한 고급 아파트 매매입니다. شقة فاخرة للبيع بوسط المدينة.

СВОЯ! Юнус абад Продам свою квартиру
СВОЯ! Юнус абад Продам свою квартиру Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
75 000 $
1 250 $ за м²
2-комн 60 м² 2/4 эт

2/2/4 квартира французской планировки, 60,7 квадратных метров Свежим евроремонтом Цена срочная!

2 хонали уй сотилади
2 хонали уй сотилади Бухарская область, Бухара
53 000 $
855 $ за м²
2-комн 62 м² 5/5 эт

Бектемир тумани, Водник даҳаси 16-в уйнинг 25-хонаси сотилади. Уй ўзимники, тоза ремонт қилинган. Тўлиқ замонавий маиший техника билан жиҳозланган, яшашга тайёр.

Srochna prodayotsya 110m²+110m²
Srochna prodayotsya 110m²+110m² Ташкентская область, Ташкент, Учтепинский район
147 000 $
668 $ за м²
4-комн 220 м² 3/3 эт

Zangata tumani Ibinsino Stroy Mart savdo kompiliksini ruparasida joylawgan Navastroyka sotiladi uy dublikis varyatda opwi 220kv metr kvadiraturasi 110m²+110m² kv metir Uy xolati karopka piwgan giwdan qurilgan 3 etajli dom 3 etaji+mansarda Startoviy Narxi 147000 $ 998352212 24/7

Срочно продам 3х комнатную кирпичную квартиру
Срочно продам 3х комнатную кирпичную квартиру Ташкентская область, Ташкент, Бектемирский район
55 000 $
846 $ за м²
3-комн 65 м² 2/2 эт

Срочно продам 3х комнатную квартиру на втором этаже. Сделан аккуратно ремонт. Все комнаты раздельные. Ванна туалет отдельно. Адрес: Куйлук Бектемирский РОВД. Номер телефона 94 4204484.

Продаётся 3х ком. квартира Nest One
Продаётся 3х ком. квартира Nest One Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
450 000 $
8 824 $ за м²
3-комн 51 м² 8/51 эт

Продается 3х комнатная квартира Nest One. 8 Этаж Вид на парк Ташкент Сити Черновая отдалка. Без риелторов

Navoiy shahrida joylashgan 2 xonali uy
Navoiy shahrida joylashgan 2 xonali uy Навоийская область, Навои
450 000 000 сўм
9 574 468 сўм за м²
47 м² 4/5 эт

Navoiy shahrida joylashgan 2xonali uy sotiladi hamma sharoiti bor manzil Galaba shox ko'chasi 83-47 wi fi va shahr telefoni ulangan

Квартира двухкомнатная ТТЗ 4 39 дом 7 квартира
Квартира двухкомнатная ТТЗ 4 39 дом 7 квартира Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
60 000 $
120 $ за м²
2-комн 500 м² 4/4 эт

Я хотела бы чтобы наша квартира была быстро продано и хотели бы чтобы продать на выгодную сумму

Kvartira sotiladi.
Kvartira sotiladi. Самаркандская область, Самарканд
75 000 $
833 $ за м²
4-комн 90 м² 2/4 эт

Kvartira sotiladi arintir grad sultan 4 xonalik 2 etaj hamma qulayliklarga ega yevro rimond.gaz sved suv pastayani bor.uy atrofida maktab boxcha magazin barcha yashash uchun qulayliklar muj asam.

3 хонали квартира сотилади
3 хонали квартира сотилади Навоийская область, Навои
525 000 000 сўм
6 104 651 сўм за м²
3-комн 86 м² 4/4 эт

срочна 3хоналик квартира сотилади Гарден хаусни рупарасидаги дом 4этажликни 4чи этажи ремонти яхши айрим нарсалар колади уй яхши проектда поликлиника бозор бир кадам центрда жойлашган ИПОТЕКА БУМАЙДИ факат нахтга тел: 90-501-73-23

Медгородок, продаётся 3 х ком кв
Медгородок, продаётся 3 х ком кв Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
78 000 $
1 083 $ за м²
3-комн 72 м² 4/9 эт

Продаётся своя чистая уютная 3х комнатная квартира на Медгородке за рестораном Офарин

2х 72кв 5 микрараён
2х 72кв 5 микрараён Бухарская область, Бухара
31 000 $
431 $ за м²
2-комн 72 м² 4/5 эт

5 микрараён 2хонали 4этаж гиштлик дом янги срочно сотилади колган малумотлар телда гаплашилади

2-xonali kvartira
2-xonali kvartira Самаркандская область, Самарканд
40 000 $
755 $ за м²
2-комн 53 м² 2/4 эт

2xonali kvartira 2etaj Voyeniy gorodok da joylashgan Narxini kelishamiz

Открыть карту Карта