68 373 объекта

Dom sotiladi 330milyon
Dom sotiladi 330milyon Навоийская область, Навои
330 000 000 сўм
5 500 000 сўм за м²
2-комн 60 м² 2/2 эт

Кармана тумани Фарход посëлкасида 2 хонали уй сотилади. 330 млн. (келишамиз) Ремонти янги. Домнинг ташкари тарафи, подезд хам янги ремонт килинган. (ховлига алмаштириш варианти хам бор) Мурожаат учун тел 94 118 4959. 912522888

Продам квартиру в хорошем и тихом районе города
Продам квартиру в хорошем и тихом районе города Навоийская область, Зарафшан
35 000 $
625 $ за м²
2-комн 56 м² 1/4 эт

Продам квартиру в хорошем районе города частично с мебелью приходите договоримся можно и в ипотеку

Квартира 70 mkv +балкон 6mkv
Квартира 70 mkv +балкон 6mkv Самаркандская область, Самарканд
41 000 $
539 $ за м²
3-комн 76 м² 3/7 эт

Квартира находится в посёлке чархин газ свет вода постоянное рядом есть детский сад. магазин. школа. Заходи живи

Квартира стоилади Шайхонтохур тумани Навоий кучаси 30А кв 14
Квартира стоилади Шайхонтохур тумани Навоий кучаси 30А кв 14 Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
112 000 $
1 418 $ за м²
3-комн 79 м² 2/7 эт

Шайхонтохур туманида 3 хонали квартира сотилади 2 этаж ремотлари яхши. Жойлашуви радиусида корзинка, театр, цирк, кинозал, футбол стадиони, халклар дустлиги саройи, мактаб богач ва метро Тошкент сити боги жуда якин жойлашган тез сотамиз келишадиган жойи бор narhi 112000 ye

3 микрорайон возле адиления
3 микрорайон возле адиления Андижанская область, Андижан
33 900 $
892 $ за м²
1-комн 38 м² 1/4 эт

3 микрорайон адиления йонида мебельлари билан 934412211

Продам квартиру янги маргилан
Продам квартиру янги маргилан Ферганская область, Фергана
23 000 $
460 $ за м²
3-комн 50 м² 1/2 эт

Квартира сотилади 2 хоналик 1 Кават 23000$ манзил янги марг'илон

Продаётся 2 х квартира хорошо состояние
Продаётся 2 х квартира хорошо состояние Ферганская область, Фергана
25 000 $
521 $ за м²
2-комн 48 м² 4/4 эт

Продаётся 2 х комнатная квартира в фрунском массиве рядом имеются школа, детский сад магазины поликлиника и университет Киуф ТЕЛ: 90 531 05 76

Квартира янги курилган.
Квартира янги курилган. Андижанская область, Андижан
14 000 $
4 667 $ за м²
3-комн 3 м² 5/9 эт

Андижон. Янги Андижонда Квартира ЗудликБилан сотилади НАРХИ: 14.500 КАМИ БОР (КОЛГАН ТЎЛОВЛАРИ БОР, ОЙИГА 1.600.000 СЎМДАН ТЎЛАНИЛАДИ, СУБСИДИЯСИ БОР, 10.000 ПУЛИ БОРГА ВАРИАНТГА ҲАМ КЕЛИШИЛАДИ, ИМТИЁЗЛИ КРЕДИТ АСОСИДА ОЛИНГАН) 9 қаватли бино 5-қават, 3 хона (68 м²) балкони бор лифти бор ҳужжатлари жойида сув, свет бор канализация бор ремонти яхши ҳолатда иситиш тизими мавжуд +998-93-255-04-50 +998-97-422-80-09 Телеграм: Eddy8009

Продается новастройка
Продается новастройка Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
55 000 $
1 618 $ за м²
1-комн 34 м² 5/11 эт

Срочно продается свая квартира 1 комнатная новастройка 5 этаж рядом школа детский сад магазин базар

Новая 2-х Комнатная квартира
Новая 2-х Комнатная квартира Самаркандская область, Гюлабад
27 000 $
509 $ за м²
2-комн 53 м² 5/5 эт

Продаётся 2-х комнатную квартиру в пятом этаже в поселке Птица фабрика не далеко от эко базара цена 27 тысяч $$ ёще договорымся все условия есть подробная информация по телефону 2 хоналик уй сотилмокда 5-каватда Эко бозорни олдида оптовый овощной бозор 29 минг $$$ яна келишамиз

2х хона квартира муддатли 46ой
2х хона квартира муддатли 46ой Навоийская область, Зарафшан
390 000 000 сўм
4 482 759 сўм за м²
2-комн 87 м² 4/8 эт

2 хона уй сотилади компютер колледж оркасида 4 этаж курулиш бошланган лифт бор 86.60 кв/м 4.500.000 80.000.000 млн туланган коганини муддатли 46 ойга фоиссиз булиб тулашга булади. Кобалт 2023га бартер хам бор Тел: +998934371691

Срочно продам квартиру трёхкомнатную
Срочно продам квартиру трёхкомнатную Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
86 000 $
1 103 $ за м²
3-комн 78 м² 1/5 эт

Продаю свою квартиру в хорошем состоянии 3 комнатные первый этаж 2 Санузел есть подвал свой огород тёплый квартира останется мебель Рядом школа детский площадка в хорошем районе ориентир рисовый базар Мухтар Ашрафи улица

3х комнатная квартира 3/1/4
3х комнатная квартира 3/1/4 Наманганская область, Наманган
50 000 $
633 $ за м²
3-комн 79 м² 1/4 эт

Продаётся 3х комнатная квартира в кирпичном доме на 1 этаже, с подвалом и с огородом в центре города Наманган, ул. И. Каримова.

Sotiladi 10 mikro rayon arinter 26 konechka
Sotiladi 10 mikro rayon arinter 26 konechka Ташкентская область, Чирчик
45 000 $
865 $ за м²
2-комн 52 м² 3/5 эт

Chirchiq 10 mikro rayon da Telefon qisela kelishamiz Tel +998978790619 Umida

Продаётся 3х комнатная квартира. О-р шарқ-водник Бухара.
Продаётся 3х комнатная квартира. О-р шарқ-водник Бухара. Бухарская область, Бухара
35 000 $
455 $ за м²
3-комн 77 м² 2/2 эт

В квартире есть: телефон Интернет балкон кухня кладовая огород

Chilonzor 15/14/43 Uchtepa Hokimyat 16 etajka dom
Chilonzor 15/14/43 Uchtepa Hokimyat 16 etajka dom Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
80 000 $
1 143 $ за м²
3-комн 70 м² 6/16 эт

Arintir: Uchtepa Hokimyat ro"parasi 16 etajli Dom 6etaj 2/3 xona qilingan o"zimmi uyim narxi kelishiladi.

Продается квартира 2х комнатный сделано 3 в Гузал махалле
Продается квартира 2х комнатный сделано 3 в Гузал махалле Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
73 000 $
1 043 $ за м²
3-комн 70 м² 2/4 эт

Продаётся квартира в Яшнабадским районе улица Гузал 2 этаж в 4 х этажном доме санузел раздельный спешите

Срочный квартира сотилаби ¾ килинган
Срочный квартира сотилаби ¾ килинган Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
75 000 $
987 $ за м²
3-комн 76 м² 5/5 эт

Квартира сотилади 3 хона 4 хона килинган ремонти у́рта 2-6 балкон Уй майдони 76 ка. м гиштан курилган Яшнабот туман Корасув 3 ку‌часи. Мебиллар колмайди Кадишва бозор богча мактаб маркет достлик метрога якин хамма кулайликлар бор. Тел: 998946680393

Продаётся 3х комнатная квартира
Продаётся 3х комнатная квартира Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
95 000 $
1 218 $ за м²
3-комн 78 м² 1/5 эт

Сергели 7 2/6 балкон 3х комнатная переделана на 4 Рядом есть школа, детский сад, Поликлиника, есть всё Евро ремонт + Большой подвал Цена 95.000$

Срочна продается магазин на карвон базаре на втором этаже в дол дороге
Срочна продается магазин на карвон базаре на втором этаже в дол дороге Бухарская область, Бухара
41 800 $
464 $ за м²
1-комн 90 м² 2/7 эт

Срочна продается магазин на карвон базаре на втором этаже в дол дороге 74 КВ под магазин или офис

Открыть карту Карта