67 609 объектов

Продаётся квартира 3х комнатная
Продаётся квартира 3х комнатная Бухарская область, Бухара
650 000 000 сўм
6 842 105 сўм за м²
2-комн 95 м² 3/4 эт

Продаётся квартира 3х-комнатная возможно бартер с квартирой в Ташкенте или на авто

3-xonali navostroyka
3-xonali navostroyka Ташкентская область, Ташкент, Мирабадский район
70 000 $
1 000 $ за м²
3-комн 70 м² 15/16 эт

Olmos mahalla. Yengi qurilgan Dom. Hich kim yashamagan. Zamonaviy lift va damafonga ega. 40 000 berib ipotekasini davom etirselayam buladi.

Jizzax Olmazor mfy kvartira sotiladi
Jizzax Olmazor mfy kvartira sotiladi Джизакская область, Джизак
23 000 $
307 $ за м²
3-комн 75 м² 4/4 эт

Kvartira sotiladi 7 qavatlik dom 4 qavatda joylashgan 3 xonadan iborat Olmazor sitida joylashgan 1- domdagi 3 xonalik xonadon zudlik bn sotiladi yashash uchun barcha qulayliklarga ega barcha jihozlari bn sotiladi kreditli 7% oyma oy 1500 mln tulanadi uy narxi 23000 $ kelishamiz 97 522 78 76

Квартира с апартаментами
Квартира с апартаментами Навоийская область, Зарафшан
35 000 $
648 $ за м²
1-комн 54 м² 4/6 эт

В апартаменты входят: куханная мебель, куханный стол, прихожка, телевизор, сплит система, холодильник, стиральная машина, газовая плита, ковры, жалюзи

Продажа квартиры на Баме!
Продажа квартиры на Баме! Самаркандская область, Самарканд
34 000 $
596 $ за м²
2-комн 57 м² 1/5 эт

Продается свая квартира 2х переделанная в 3х! С хорошим ремонтом, стены утеплённые. 1 этаж 5этажного дома, с мебелью ! не торцевая имеется дворик для заезда машины! газ хороший, вода свет газ Ориентир Бам в шаговой доступности, магазины, школы, детские сады. Тел +998906056041

1 ком. 9 этаж, Сергели 6, с меб. и техникой! Торг уместен!
1 ком. 9 этаж, Сергели 6, с меб. и техникой! Торг уместен! Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
48 000 $
1 116 $ за м²
1-комн 43 м² 9/9 эт

Продаётся 1 ком. переделанная в 2ух комнатную 43 кв. на Сергели 6. Этаж 9, лифт новый! С ремонтом, мебелью и техникой. Телевизор, холодильник, газ. плита, стиральная машина, кондиционер, интернет. Все удобства. Только за наличный расчет! 48 000 $ Торг уместен! Тел. 909741651, 909741652

Икки хонали уй банк оркали. Согдиана фемили парк олдида.
Икки хонали уй банк оркали. Согдиана фемили парк олдида. Самаркандская область, Самарканд
29 000 $
537 $ за м²
2-комн 54 м² 5/5 эт

2 хонали якинда ремонт килинган уй срочно сотилади. ДСК бозори тугрисида жойлашгаг. Уйнинг ички куриниши хеч кандай харажатсиз кириб яшанг. сув, газ, свет бор. 10 минг пулингиз булса колганини 20 йилга ипотека килиб олинг. 904601919

Продаются 4х квартира
Продаются 4х квартира Бухарская область, Бухара
460 000 000 сўм
5 287 356 сўм за м²
4-комн 87 м² 2/5 эт

4 хонали уй сотилади ориентир Гуливер бар. Придастгир кучаси 3/3 тез ва арзон келишамиз.

Квартирa Новостройка
Квартирa Новостройка Ферганская область, Фергана
84 000 $
730 $ за м²
3-комн 115 м² 5/5 эт

Uyda mebel jihozlari, maishiy texnikalar va servislar barchasi yangi qo'yilgan. Narhi biroz tushirilib beriladi. Faqat olish niyyatida bo'lganlar murojaat qilinishi so'raladi

Продается квартира
Продается квартира Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
85 000 $
1 024 $ за м²
4-комн 83 м² 2/4 эт

Қорақамиш 2/4 да квартира сотилади 4 хона, 2-қават, 4 қаватли уй (83м²)

Продаётся квартира
Продаётся квартира Кашкадарьинская область, Карши
35 000 $
368 $ за м²
5-комн 95 м² 1/4 эт

Продаётся 5-ти комнатная квартира в центре города, ориентир ресторан МОСКВА. Комнаты большие, веранда 6 метров, большая кухня, есть небольшой участок земли. Квартира на первом этаже без ремонта.

Barcha qulayliklarga ega uch xonali uyni sotaman. bez makler
Barcha qulayliklarga ega uch xonali uyni sotaman. bez makler Самаркандская область, Самарканд
60 000 $
800 $ за м²
3-комн 75 м² 6/7 эт

Barcha qulayliklarga ega uch xonali uyni sotaman. bez makler. Samarqand shahar Obl GAI orqasida. Spitamen shox 155.38 xonadon. 2019 qurulishi yakunlangan pishiq g'ishtdan qurilgan va 400mlnini ipoteka qilsa ham boladi. Remontdagi barcha ishlar sifatli bajarilgan. заходи и живи. Isitish tizimi dvuxkontur kotyol. 1.5×5×1.5 м³ подвали хам бор. Keling, ko'ring va baho bering.

Продаётся 1 комнатная квартира в 12мк 50 дом кв ХХ с ремонтом
Продаётся 1 комнатная квартира в 12мк 50 дом кв ХХ с ремонтом Навоийская область, Зарафшан
260 000 000 сўм
6 190 476 сўм за м²
1-комн 42 м² 7/7 эт

Продаётся 1-комнатная квартира в городе Зарафшан, Навоийской области, 12 мкр, 50 дом. ХХ кв, с ремонтом (балкон закрыть). Звоните (93) 4306979 Navoiy viloyati Zarafshon shaharidan 1 xonali kvartira sotiladi 12mk 50kv XX ta'mirlangan (balkonni yopiq) Ipotika ham qilib beramiz (93) 4306979 raqamiga qo'ng'iroq qiling

Uy sotiladi jihozlari bilan qowib.2 lamchiga ham beriladi
Uy sotiladi jihozlari bilan qowib.2 lamchiga ham beriladi Сырдарьинская область, Гулистан
40 000 $
476 $ за м²
3-комн 84 м² 2/4 эт

3 mavzeda registon toyhona oldida yoli boyoda 3 honali.yevro remont.uyi gishli gishigacha ochib pollarini ochib bowqa qilinga,ustidan laminat qilingan.atablena duvux kontirni,radyatorlar yangi.bochka nasos qoyilgan.hamma honabalkon aboy qiliingan,hamma honada gilamlar bor parda qoyilgan.patalok ham aboy.oynalari akfa plast,eshiklari yengi.banya tuvalet kafel.kuhna mebel bor.spalni garnitur bor.telvizor,haladelnik,kir moshina,kandissaner bor.hullas atlicniy remont bogan,qiziqqanlarga bemallol korish mumkin.ikilamchiga ham beriladi.

Уй сатылады керамзитте 9 сотык бахасы келисимли
Уй сатылады керамзитте 9 сотык бахасы келисимли Каракалпакстан, Тахиаташ
180 000 000 сўм
20 000 000 сўм за м²
4-комн 9 м² 1/1 эт

Керамзитте уй сатылады бахасы келисимли Званок етип сорасанз болады +998913939899

Продаётся квартира срочно
Продаётся квартира срочно Каракалпакстан, Нукус
350 000 000 сўм
4 861 111 сўм за м²
3-комн 72 м² 4/4 эт

Продаётся срочно 3 комнатная квартира на 4 этаже, с мебелью. Артель дом-напротив мечетья

Мойнакта 2 ханалы квартира сатылады
Мойнакта 2 ханалы квартира сатылады Каракалпакстан, Нукус
180 000 000 сўм
2 812 500 сўм за м²
2-комн 64 м² 2/3 эт

Мойнакта 2 этаждагы 2 ханалы квартира сатылады. Орта подъезд. Келисимли. Кредиткеда болады. Тел: 934852415, 993541981 смс жазын

2 хонали квартира
2 хонали квартира Кашкадарьинская область, Карши
440 000 000 сўм
6 111 111 сўм за м²
2-комн 72 м² 3/4 эт

Квартира ўзимга тегишли. Срочно сотилади. Аеропорт йўли, Буюк Турон, дом 21. Катта йўл юзида жойлашган. 350 000 000 сум нақд. 90 000 000 кредити қолган. 2027 йилда кредит тугайди.

Новостройка 126 кв олмазор район жилой комплекс
Новостройка 126 кв олмазор район жилой комплекс Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
135 000 $
1 038 $ за м²
4-комн 130 м² 5/7 эт

Евроремонт, своя, 4/5/7, Флоренция рестораном рядом, 126 квадрат, новый жилой комплекс

продаю квартиру 3х комнатную
продаю квартиру 3х комнатную Самаркандская область, Булунгур
35 000 $
365 $ за м²
3-комн 96 м² 5/6 эт

уй сотилади (квартира 3 хонали) (каробка без ремонта) булунгур центрда юлдуз чоррахаси йонида 5 каватли домда 5 каватида.

Открыть карту Карта