68 186 объектов

3х комнатная квартира
3х комнатная квартира Ферганская область, Фергана
33 000 $
423 $ за м²
3-комн 78 м² 4/5 эт

г. Фергана, Мухайё, Флагман, Военный городок

Флаг касында квартира сатылады 4комн.
Флаг касында квартира сатылады 4комн. Каракалпакстан, Нукус
480 000 000 сўм
4 660 194 сўм за м²
4-комн 103 м² 4/4 эт

Квартир сатылады, флагка караган. 4.комната. Маглумат телефон аркалы билсениз болады.

Продам квартиру 2/2/4. Своя
Продам квартиру 2/2/4. Своя Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
66 000 $
1 100 $ за м²
2-комн 60 м² 2/4 эт

Квартира своя, теплая, не торцевая, удобный 2 этаж. 2 лоджии. Рядом становка метро Киет, много транспорта автобусы, электробусы, детский сад, школа, поликлиника, магазины, базар. Требует ремонта. Торг.

Ikki xonali kvartira zudlik bilan sotiladi
Ikki xonali kvartira zudlik bilan sotiladi Ферганская область, Маргилан
22 000 $
423 $ за м²
2-комн 52 м² 2/4 эт

Murojaat uchun raqam +998905634795 Margʻilon shahar markazida uy sotiladi Ikki xonali ikkinchi qavat Dokumentlari joyida Kredit va qarzdorlik yoʻq Yangi remont qilingan va mdf eshiklar oʻrnatilgan Tashqari taraf oynalari barchasi akfa qilingan Otopleniya mavjud Uy jihozlari qoladi, wi-fi tushirilgan Uy yonida magazin,dorixona,maktab va bozor yaqin Moʻljal: Dom Gunpaning orqasida joylashgan, 1-maktab yonida

Tashkent city Mirzo Ulugbek district Karasuv 6 Tashkent city, Mirzo Ul
Tashkent city Mirzo Ulugbek district Karasuv 6 Tashkent city, Mirzo Ul Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
130 000 $
903 $ за м²
4-комн 144 м² 2/2 эт

Tashkent city Mirzo Ulugbek district Karasuv 6 Karasuboy street 9 house for sale, all conditions in the house are good, euro, renovated, our house is located in a very convenient place, near us, a school, a kindergarten, a market, a supermarket, a stop, nearby, in short, all conditions are excellent. Город Ташкент Мирзо Улбекский район Массив карасу 6 улица набережная Карасу 9 Toshkent SHahar Mirzo-Ulugʻbek tumani qorasuv 6 daxasi qorasuvbuyi kochasi 9uy for application +998995230301 +998945064854 +998555021527

Продаётся квартира
Продаётся квартира Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
300 000 $
2 158 $ за м²
5-комн 139 м² 1/4 эт

Продаётся квартира в Чиланзар районе 6 квартал Стар Мед Кирпичная 5 комнат все раздельные 2 отдельно сан узел есть прдвал

Tezda 2 xonalik 5 etajda joylawgan kvartira sotiladi
Tezda 2 xonalik 5 etajda joylawgan kvartira sotiladi Бухарская область, Бухара
30 500 $
587 $ за м²
2-комн 52 м² 5/5 эт

Tezda 2 xonalik 5 etajda joylawgan kvartira sotiladi narxi 30500 $ kvartira maydon 52 kvm manzil 6mikrorayon atrofida murojat uchun tel 91 4110090 Купрок квартиралар телеграм каналда

Квартира новостройка
Квартира новостройка Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
170 000 $
1 063 $ за м²
7-комн 160 м² 1/4 эт

Продам срочно квартира новостройка. Авторский проект. Рядом есть детский сад, магазин, кафе, школа, мечеть.

Яккасарай, 4 комнатная квартира, с большой квадратурой
Яккасарай, 4 комнатная квартира, с большой квадратурой Ташкентская область, Ташкент, Яккасарайский район
145 000 $
1 115 $ за м²
4-комн 130 м² 6/16 эт

Квартира с евроремонтом в центре города, уютная и тёплая зимой

Kvartira Qarshi shahrida
Kvartira Qarshi shahrida Кашкадарьинская область, Карши
37 000 $
463 $ за м²
4-комн 80 м² 1/4 эт

Kvartira 3 xona 4 xona qilingan Kondetsioner, ariston (issiq sovuq suv) otopleniya otgan remont qilingan barcha qulayliklari bor. Realno oladiganla tel qilib to'liq ma'lumot olishingiz mumkin. Manzil: Qarshi shahar 7-mittituman 4-uy 3-xonadon

Zarafshon shahar 3 mikrorayonda dom sotiladi
Zarafshon shahar 3 mikrorayonda dom sotiladi Навоийская область, Зарафшан
25 000 $
641 $ за м²
1-комн 39 м² 5/5 эт

Зарафшон шаҳрида қулай локацияда жойлашган 1 хонали (39,9 кв. метр) дом сотилади. Косметик ремонтдан чиққан. Балкон 7 метр, утеплят қилинган. Панельный 5 қаватли дом. Акфа дераза ромлар ўрнатилган. Миллий Банк ёнида. 2 - мактаб ва 4 сонли болалар боғчаси яқин. Торговый центр йўлни нариги тарафида.

Kvartira sotiladi.
Kvartira sotiladi. Навоийская область, Навои
360 000 000 сўм
6 545 455 сўм за м²
1-комн 55 м² 1/4 эт

1 xona 2 xona qilingan kvartira sotiladi. Garden house domidan. 1 etaj. Evroremont. Narxi 360 mln. Kelishiladi. +998973688600

Квартира новостройка в центре Ташкента
Квартира новостройка в центре Ташкента Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
135 000 $
1 063 $ за м²
4-комн 127 м² 2/3 эт

Свежий евро ремонт, 127 кв метров, теплый пол, wi-fi, котел, многоэтажная новостройка, очень удобное расположение для маршрутов, много магазинов вокруг, охраняемый двор, рядом школа, садик, корзинка, поликлиника, мойка

4 комната керпичный дом. Бахасы 550.0 млн. сум, барлык затлары менен
4 комната керпичный дом. Бахасы 550.0 млн. сум, барлык затлары менен Каракалпакстан, Нукус
550 000 000 сўм
5 978 261 сўм за м²
4-комн 92 м² 4/4 эт

4-ханалы керпичный дом, барлык колайлыкларга йие. Орентор ЖД вокзал базар касында, 2-б дом 16- хана

Продается 4х комнатная квартира. В центре городе Нукусе 108 поворот
Продается 4х комнатная квартира. В центре городе Нукусе 108 поворот Каракалпакстан, Нукус
500 000 000 сўм
5 555 556 сўм за м²
3-комн 90 м² 3/5 эт

Продается 4х комнатная квартира Ипотечный дом 108 поворот. Хозяин квартир +998906504840 Дарман апа

Трёх комнатная квартира в отличном состоянии
Трёх комнатная квартира в отличном состоянии Ташкентская область, Алмалык
35 000 $
461 $ за м²
3-комн 76 м² 3/4 эт

Продаётся 3- комнатная квартира в районе города Альмалык, Рамазанова (Чехова) возле городской бассейна 931188022

Алгоритм 31 квл, 3/4/9, АВТОСАЛОН, не торец
Алгоритм 31 квл, 3/4/9, АВТОСАЛОН, не торец Ташкентская область, Ташкент, Учтепинский район
78 000 $
1 083 $ за м²
3-комн 72 м² 4/9 эт

Алгоритм, 31 квартал, 3/4/9, 70 м2., все комнаты раздельные, без ремонта, санузел раздельный, лифт постоянно работает. Окна Акфа, полы ламинат, трубы пластик, двери МДФ. Есть охранная система. До базаров Абу-Сахий и Урикзор 1-1.5 км. Хорошая инфраструктура, рядом несколько детских садов, школ, магазинов, торговые сети ХАВАС, КОРЗИНКА. Не далеко поликлиника. Хорошая транспортная развязка.

2 xonali uy sotiladi.
2 xonali uy sotiladi. Навоийская область, Канимех
120 000 000 сўм
2 400 000 сўм за м²
2-комн 50 м² 1/1 эт

Navoiy viloyat Karmana tumani Kumushkon qishlog'i 2 qavatli bino 1-qavatida joylashgan 2 xonali uy sotiladi. Hamma sharoiti bor gaz, suv, svetdan muammo yo'q. Suratdagi barcha buyumlari bilan birga sotiladi. Narxi: 120000000 kami bor Tel: +998934349230 +998973693330

Shaxar markazidan 4 xonali yangi qurilgan barcha qulayliklarga ega
Shaxar markazidan 4 xonali yangi qurilgan barcha qulayliklarga ega Кашкадарьинская область, Карши
55 000 $
458 $ за м²
4-комн 120 м² 3/4 эт

Qarshi shaxar oydin bozorchasi roʼparasida joylashgan 4 xonali yangi qurilgan uy sotiladi. Uyda barcha qulayliklar mavjud 2 ta tualet 2 ta balkon Duh kontrli katyol 24/7 suv taʼminoti Svet gaz uzluksiz Realni oladiganlar +998940805557 Realni olmoqchi boʻlganlarga narxini kelishib beriladi

Продам 3х комнатную квартиру
Продам 3х комнатную квартиру Навоийская область, Учкудук
350 000 000 сўм
5 833 333 сўм за м²
3-комн 60 м² 5/5 эт

13-16-20 Срочно продается уютная 3х комнатная квартира в хорошем районе. Окна заменены на пластмассовые АКФА. В шаговой доступности расположены детский садик, школа и ресторан "Мангал". В квартире имеется: - 2 сплит системы (Shivaki и Gree) - Стиральная машинка автомат LG на 6кг - Кухонная гарнитура - 2х спальная кровать и детская кровать - 2 комфортных дивана - Стенка и шкаф Состояние квартиры хорошее можно зайти и жить Контактные номера: +998936600944 (rus tilida) +998936608025 ( o'zbek tilida )

Открыть карту Карта