68 205 объектов

Квартира, Сергели 7, ст. метро Сергели (3)
Квартира, Сергели 7, ст. метро Сергели (3) Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
69 000 $
885 $ за м²
3-комн 78 м² 8/9 эт

Квартира, без ремонта, к/м2-79. Балкон открытый. 8 этаж, 9-ти этажного дома. Своя. Один хозяин. 5 минут пешком до метро. Есть торг

2 xona kvartira sotiladi
2 xona kvartira sotiladi Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
39 000 $
907 $ за м²
2-комн 43 м² 6/9 эт

2xona kvartira 43kv m² yonlarida bog'cha maktab korzinka metroga 5minutli yo'l do'stlik 3-bekat obshijita tualet vanna uyni ichida oshxona 3/7 li xonada 2ta oila uchun muljallangan Manzil:Yashnobod tumani Tuzel-2 28-dom Tel:+998952409942 : +998959112767 Narxi 39.000$ kelishamiz

Своя 2/4/4 В 9 мкр. г. Навои. Возле налоговой.
Своя 2/4/4 В 9 мкр. г. Навои. Возле налоговой. Навоийская область, Навои
395 000 000 сўм
8 777 778 сўм за м²
2-комн 45 м² 4/4 эт

Квартира находится по улице Галаба 149а. На 4 этаже. Ориентир магазин Бахмал, BRB банк. 9 мкр. 91 3337769 970027224

Квартира 2 хонали ориентир перидский банк орқа махалла
Квартира 2 хонали ориентир перидский банк орқа махалла Ташкентская область, Янгиюль
27 000 $
529 $ за м²
2-комн 51 м² 1/2 эт

Yangiyo‘l shahar nbu bank tomonidan krladi

2-х комнатная квартира
2-х комнатная квартира Навоийская область, Зарафшан
33 000 $
524 $ за м²
2-комн 63 м² 5/12 эт

Срочно продаётся 2-х комнатная квартира в новостройках элитного района города Зарафшан.

Ograprom roparasida 3xonali qvartira sotiladi yol boyida joylashgan
Ograprom roparasida 3xonali qvartira sotiladi yol boyida joylashgan Хорезмская область, Ханка
400 000 000 сўм
5 555 556 сўм за м²
12-комн 72 м² 2/2 эт

Ograprom roparasida 3xonali qvartira sotiladi yol boyida urganch xonqa taxsilar turadiga joyda joylashgan uglovoda zudli bilan

Shaharni qulay joyida joylashgan
Shaharni qulay joyida joylashgan Джизакская область, Джизак
80 000 $
8 889 $ за м²
11-комн 9 м² 1/1 эт

Uy orta holatda 11 ta honasi bor kelib korishlariz mumkin jizzax shahar bunyodkor mahallasida raddom orqa tomonidagi mahalla

Yunusobod 6- mavzeda shoshilinch 2 xonal uy sotiladi ipateka bor
Yunusobod 6- mavzeda shoshilinch 2 xonal uy sotiladi ipateka bor Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
62 000 $
1 033 $ за м²
2-комн 60 м² 3/4 эт

Yunusobod 6 mavzeda 2 xonali uy sotilada fransuz stilida 2 ta balkon, oshxona zal, spalni tuvalet, vannasi alohida xonalari rasdelni, Remont siredni tel +99888507 7277 SHOSHILINCHI SOTILADI ipateka bor

Квартира Карасу 2 комнатная
Квартира Карасу 2 комнатная Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
90 000 $
1 406 $ за м²
2-комн 64 м² 1/4 эт

Квартира находится сзади Академии милиции. Есть огород, два навеса для машины. Интернет, мебель. Торг уместен. Дом кирпичный 77 серия. 974908558. Квартира своя.

Квартира сотилади 3 хонали
Квартира сотилади 3 хонали Бухарская область, Бухара
33 000 $
440 $ за м²
3-комн 75 м² 1/1 эт

Адрес севирни 61 автобаза рупараси окмасжит кучаси 2 этажли дом 1-этаж ховличасихам бор 3 хонали квартира 75.3 м² Иситиш тизимига эга катйол койилган Хожатхона алохида Ремонти яхши хамма шаройитибор ойла яшайди Нархи 33минг $ Яна келишамиз обменга мошинаям оламиз

3-хонали квартира сотилади
3-хонали квартира сотилади Каракалпакстан, Беруни
14 000 $
215 $ за м²
3-комн 65 м² 4/4 эт

куйчиликда уч хонали хамма кулайликларга эга квартира сотилади. хали хеч ким яшамаган. кредити бор

Продаётся квартира
Продаётся квартира Ташкентская область, Ташкент, Мирабадский район
95 000 $
1 218 $ за м²
3-комн 78 м² 1/2 эт

Продаётся квартира в центре Ташкента. 3х комнатная, высота потолков 3,20м. Зал, спальня, детская, кухня, совмещённый санузел, а также небольшой коридор. Полы деревянные, стены из кирпича. 2 этажный дом квартира находится на 1 этаже. Вход отдельный с ворот. Есть небольшой дворик, где можно поставить машину. Документы есть, кадастр в порядке. Нет задолженности.

Шошилинч уй сотилади. Бекобод ш 12 даха 2х Кв
Шошилинч уй сотилади. Бекобод ш 12 даха 2х Кв Ташкентская область, Бекабад
18 000 $
360 $ за м²
2-комн 50 м² 1/4 эт

Продаётся 2-х комнатная квартира на 12- микрорайоне, на 1 этаже, 4-х этажного панельного дома (12.38.31). Комнаты смежные. Квартира С кап ремонтом. 2 контур отопления. Ориентир: рядом Хакимият, Орзу тўйхона, Цена 18.000$ Торг обсуждается. Уй сотилади. 12- мкрн. 1- кават. 2- хонали. Ичма-ич. Панельный. Уй таъмирлананган, Акфа ойна, темир эшик, 2 х контур иситгич (барча хона ва хоммом туалет) нархи: 18.000$ келишилади. Мулжал: Хокимият, шахар балница, орзу тўйхона, ва х. к. Ва Аквариум ва стенка қолади уйда. Диққат уй ўзимники Маклерсиз тўгридан тўгри сотиб оласиз. +998880737773 примой тел қиласиз

Kvartira sotiladi
Kvartira sotiladi Самаркандская область, Булунгур
30 000 $
652 $ за м²
2-комн 46 м² 1/1 эт

Икки хотели янги ремонт балан таййор дом сотилади булунгур туман юлдуз кинотеатер рупарасида газ свет доимий

Мотрид Сити Корасув 3 хоналик квартира
Мотрид Сити Корасув 3 хоналик квартира Самаркандская область, Самарканд
49 000 $
681 $ за м²
3-комн 72 м² 8/16 эт

Корасувда 3 хоналик 72 кВ уй сотилади. Уй узимники. Санузел отдельный. Балкони бор. 16 этажкани 8 этаж да. 2 та лифт ишлейди. Двухконтурный котел куйилган. 49 000 $ булиши. Кадастр таййор. 1 йил олдин топширилган дом. Илтимос маслахатлашиб кейин тел килинг. +998947254404 Дурдона.

Срочно Продам Kвартира -на Яккасарай Район 140.000
Срочно Продам Kвартира -на Яккасарай Район 140.000 Ташкентская область, Ташкент, Яккасарайский район
140 000 $
1 217 $ за м²
4-комн 115 м² 6/9 эт

Продам Kвартира -на Яккасарай : #Город - Ташкент #Район - Яккасарай #Улица- Бабур #Ориентир - Памятник Пушкина. и посольство Саудовский. А #Комнат - 4 сделано 5 #Этажность - 9 #Этаж - 6 Комнаты раздельные. Сан/узел раздельный. балкон 7х2 Общая площадь: 115 м² Состояние: Заходи и живи не Требует ремонта. Закрытый зелёный двор с детской площадкой! Рядом есть парк Бабур Next Аския базар и Русская Школа 89 Улугбек International Развитая инфраструктура. +Бонус Цена СРОЧНАЯ: 140.000 у.е. немного торг уместен тел +998909077779 Тел +998901766606 Фаррух Своя квартира

Зудлик билан квартира сотилади 1 хонали яшашга хамма шароитлари бор уз
Зудлик билан квартира сотилади 1 хонали яшашга хамма шароитлари бор уз Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
40 000 $
1 000 $ за м²
1-комн 40 м² 1/1 эт

1 хонали квартира сотилади хамма нарсалар бор кириб яшайдиган шароитда келишилган нархда бериб юборилади узимизни Уй срочна сотиладиган булиб колганлиги учун опший двор 971307875 946867877

Продается 5 комнатная квартира в Яккасарайском районе!
Продается 5 комнатная квартира в Яккасарайском районе! Ташкентская область, Ташкент, Яккасарайский район
185 000 $
1 233 $ за м²
5-комн 150 м² 3/9 эт

Продается 5 комнатная квартира с евро ремонтом в центре Ташкента. - 2 та санузел - 2 кухня - вай фай -домофон, камера - мебель - кондиционер - холодильник - телевизор - стиральная машина Квартира находится на 3-им этаже, останется все что видите на фото, заходи и живи.

3 xonali kvartira sotiladi
3 xonali kvartira sotiladi Навоийская область, Навои
80 000 $
833 $ за м²
3-комн 96 м² 1/5 эт

Navoiy shaxar darxon bozor yonida kvartira sotiladi. Uy ozimdan oladiganla tel qiliyla akuratni turibdi evroremond mehr bilan qilingan oladiganla tel qiliyla 936504747 / 941221507 padvali ham bor

Продажа квартиры
Продажа квартиры Ташкентская область, Зангиата
73 000 $
1 000 $ за м²
3-комн 73 м² 7/7 эт

Город Ташкент Янгихаятский район 8-худуд дом 69.

Открыть карту Карта