67 609 объектов

Продажа 3х комнатной квартиры в Политотделе
Продажа 3х комнатной квартиры в Политотделе Ташкентская область, Ташкент, Бектемирский район
43 000 $
632 $ за м²
3-комн 68 м² 4/4 эт

Срочно продается 3х комнатная квартира в Политотделе Общий 68 кв, м с лёгким ремонтом Готова для проживание Год постройки 2018 года. Srochno 3 xonali kvartira sotiladi Politotdelda Jami 68 kv.m. engil remont bilan Ichkariga kirishga tayyor Qurilish yili: 2018 yil.

Продаётся 4 комнатная квартира переделанная на 5 комнатную
Продаётся 4 комнатная квартира переделанная на 5 комнатную Ташкентская область, Уртааул
74 999 $
937 $ за м²
5-комн 80 м² 3/4 эт

Продаётся 4 комнатная квартира переделанная на 5 комнатную, 80 м2, с хорошим евро ремонтом, все условия имеются, можно и через банк, остальная информация по телефону +998880060785

Квартира сатылады, 22мкр восток базарчик, 3 комната, 1 этаж
Квартира сатылады, 22мкр восток базарчик, 3 комната, 1 этаж Каракалпакстан, Нукус
310 000 000 сўм
103 333 333 сўм за м²
3-комн 3 м² 1/4 эт

22 мкр восток базарчик калининге жакын 3 комната 1 этаж+магазин бар отдельно бахасы 310млн келысымлы срочно байланыс ушын +998 93 258 14 29

Срочно продается 5-комнатнаяквартира центре города Гулистана
Срочно продается 5-комнатнаяквартира центре города Гулистана Сырдарьинская область, Гулистан
45 000 $
450 $ за м²
5-комн 100 м² 4/4 эт

Агар накд пулингиз сотиб олишга етмаса иккиламчи кредит асосида хам сотилади

Uy sotiladi 2 xonali
Uy sotiladi 2 xonali Ташкентская область, Эшангузар
65 000 $
1 016 $ за м²
2-комн 64 м² 2/9 эт

Boʻlingan qora suvoq chiqqan mantaji qilingan tashqi eshik romlar qoʻyilgan uy travertin boʻlmoqda manzil algaritm diyorabod mahallani oldida

3 хонали 5 этаж квартира сотилади ремонти ортача 2та каридор ва кладов
3 хонали 5 этаж квартира сотилади ремонти ортача 2та каридор ва кладов Ташкентская область, Алмалык
35 000 $
538 $ за м²
3-комн 65 м² 5/5 эт

3 хонали 5 этаж квартира сотилади ремонти ортача 2та каридор ва кладовкаси бор ванна туалет алохида Манзил: 5-2 район, Улугбек 55ц Нархи: 35.000$ Келишилади (Без маклер) +998942126310 +998949359766

Qora-qamish 2/5 da 1 xonali uy sotiladi, 1/5/5. 40.25 kv
Qora-qamish 2/5 da 1 xonali uy sotiladi, 1/5/5. 40.25 kv Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
42 000 $
1 050 $ за м²
1-комн 40 м² 5/5 эт

Олмазор тумани Қора-қамиш 2/5 да 1-хонали квартира сотилади Манзил: Қорқ-қамиш 2/5 Мўлжал: Аъло тўйхона Хоналар сони: 1 Қават: 5 Уй қавати: 5 Умумий майдони: 40.25 Балкон: 2*6 Ҳолати / ремонти: Ўрта-таъмир Курилиш тури: Панель Торец: да Акфа ром: Ха нархи 42 000 $ Тел +998 90 354 55 49

Продаётся 1 комнатная квартира
Продаётся 1 комнатная квартира Ташкентская область, Ташкент, Мирабадский район
110 000 $
2 619 $ за м²
1-комн 42 м² 1/4 эт

Продаётся однакомнатная квартира в мирабадском районе рядом с гувд дом у дороги тел 99 789 72 16

Qorasuv massivida uy sotiladi
Qorasuv massivida uy sotiladi Самаркандская область, Самарканд
55 000 $
611 $ за м²
3-комн 90 м² 13/16 эт

Qorasuv massivida 3-xonali uy sotiladi kreditga ham kelishamiz

Продажа квартиру
Продажа квартиру Ташкентская область, Чирчик
40 000 $
533 $ за м²
2-комн 75 м² 3/4 эт

Продаю 2х клм. кв в 3 мик. В нормальном сосьоянии подоброносьт по тел. 998938047975

Продажа квартира 1/4/8
Продажа квартира 1/4/8 Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
76 000 $
1 854 $ за м²
1-комн 41 м² 4/8 эт

Срочно продажа квартира, в центре города, рядом есть всё необходимое, школа, садик, метро, банк, базар, парк, и. т.д. кроме того в квартире есть подвальных помещения и в окнах есть решетки, стройное мебели остаётся.

Квартира в центре города Нукуса
Квартира в центре города Нукуса Каракалпакстан, Нукус
780 000 000 сўм
7 358 491 сўм за м²
3-комн 106 м² 3/5 эт

Квартира 3-х комнатная в 3 этаже 5 этажного Панаевского дома в старом Батырате

Продается 2х комнатная квартира
Продается 2х комнатная квартира Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
68 000 $
1 360 $ за м²
2-комн 50 м² 3/6 эт

2х комнатная квартира на 3 этаже 6 этажного дома в яшнабадском районе, ул. Карасу (Лисунова) вдоль дороги

Продаю Свою 1/3/4 бывщий общежитие рядом
Продаю Свою 1/3/4 бывщий общежитие рядом Ташкентская область, Ташкент, Яккасарайский район
36 000 $
360 $ за м²
1-комн 100 м² 2/4 эт

Продаю Свою 1/3/4 бывщий общежитие рядом с Аския базар. В квартире евро ремонт 18кв м сан узел внутри имеется балкончик 1×2 балконе аква рамы теплый пол ламинат пол реальным клиентам уступка есть. В квартире остается кондиционер мебель и газ плита с вытишкой званить по номеру телефону (90) 924- 08- 47 Эльмар

Квартира сотилади
Квартира сотилади Навоийская область, Кармана
300 000 000 сўм
4 761 905 сўм за м²
3-комн 63 м² 2/2 эт

Навоий вилоятида Кармана туманида квартира сотилади. 2 этажда 3 хонали эски домлардан мустахкам курулган. Квартирада иссик совук сув бор атапления килинган кишда хам ёзда хам газ яхши. Квартирага кушимча Темир чорпояси хам бор. Ремонти Зур Барса шароитлар мавжуд. Айрис жихозлар колади кухни гарнитур артел газ Янги. Кондиционер колади Маклер эмасман узимни уйим. 300 млн Яна келишилади +998930701168 +998931474188

"Уста Ширин" турар-жой мажмуасидан квартира Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
103 000 $
1 010 $ за м²
2-комн 102 м² 3/12 эт

"Уста Ширин" турар-жой мажмуаси ахолиси учун барча кулайлик мавжуд. Квартира Коробка холатида. Планировкани хохлаганизде килишиз мумкин. Балконда барбекю ва оилавий утириш имкони мавжуд. Мажмуанинг марказидаги бинони 3-каватида жойлашган. Нархида азгина келишамиз.

Продаю свою 3х комнатную квартиру
Продаю свою 3х комнатную квартиру Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
70 000 $
933 $ за м²
3-комн 75 м² 9/9 эт

Продам свою 3 х комнатную квартиру со всеми удобствами заходи и живите на здоровья.

Уй сотилади срочно! Карши ш Горгаз енида
Уй сотилади срочно! Карши ш Горгаз енида Кашкадарьинская область, Карши
600 000 000 сўм
600 000 000 сўм за м²
5-комн 1200 м² 1/1 эт

Карши ш уй сотилади 12 сотих 5 хонали шахар марказида. Газ, свет, сув и интернет бор.

Srocno sotıladı 2 honalı 4 etaj 46 mıng dolar orıntır gornıy ınstıtutı
Srocno sotıladı 2 honalı 4 etaj 46 mıng dolar orıntır gornıy ınstıtutı Навоийская область, Навои
46 000 $
767 $ за м²
2-комн 60 м² 4/7 эт

Srocno sotıladı 2 honalı uy hamma narsası bulan 4 etaj 46 mıng dolar orıntır gornıy ınstıtut orkası Tel: 998919907032

Квартира сотилади
Квартира сотилади Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
64 000 $
1 103 $ за м²
2-комн 58 м² 4/9 эт

Квартира сотилади алгоритм Икки хонали туртинчи этаж тукиз этажом холати яхши лифт янги атрофида Хаима кулайликлар бор агар малумот керак булса бемалол. Тел килила

Открыть карту Карта