67 609 объектов

наманган истиклол тураржой мажмуаси
наманган истиклол тураржой мажмуаси Наманганская область, Чартак
55 000 $
655 $ за м²
3-комн 84 м² 5/8 эт

наманганда зудлик билан квартира сотилади истиклол турар жой

Uy sotiladi barcha sharoitlar bor
Uy sotiladi barcha sharoitlar bor Сырдарьинская область, Сардоба
10 000 $
10 000 $ за м²
3-комн 1 м² 5/5 эт

Sirdaryo violation Sardoba humanity Yurtdosh mahallasi 5 etaj 3 xonali Barcha sharootlar bor hech Kim yashamagan

Квартира сотилади
Квартира сотилади Ферганская область, Фергана
26 000 $
325 $ за м²
3-комн 80 м² 4/5 эт

3хонали 4хона килинган янги планировка 6 метр верандали квартира сотилади 4 этаж урта подезд ремонти яхши аристон 100 л отапления килинган ромлар акфа 2 каватли эшиклар мдф 26000$ тел 90 632 09 92 за каналда лаззат магазини енида

Квартира сотилади
Квартира сотилади Ферганская область, Янги Маргилан
17 000 $
773 $ за м²
1-комн 22 м² 1/4 эт

Киргили пелеканди тепасида 4 каватни 1 каватида 1 хоналик квартира сотилади ремонти яхши холатда

Квартира трёх комнатная
Квартира трёх комнатная Джизакская область, Джизак
32 000 $
533 $ за м²
3-комн 60 м² 1/4 эт

Продам квартиру! Теплая уютная, ! Выход во двор ! Обращайтесь по телефону 904982198

Учкудук 3 хона квартира адрес 11.53.32
Учкудук 3 хона квартира адрес 11.53.32 Навоийская область, Учкудук
450 000 000 сўм
6 164 384 сўм за м²
3-комн 73 м² 4/4 эт

Учкудукдан 3хонали уй сотилади Ремонти уртача Уйда кондиционер ва стенка (шкаф) колади Уйни олди оркаси акфа килинган уйга кириладиган катта эшик алмаштирилган Нархи 500милион келишилади Ипотека (кредит) га хам берилади Мурожат учун тел +998935221441 Бекорга безовта килмайла факат илтимос.

Истиклол стадиони рупарасида 2 хона сотилади
Истиклол стадиони рупарасида 2 хона сотилади Ферганская область, Янги Маргилан
25 000 $
291 $ за м²
2-комн 86 м² 4/4 эт

Уйни холати яхши ичидагибази бир жихозлар колади уй жудаям тинч жойда жойлашган кушниларга гап йук илтимос оладигонлар тел килсин.

Продаётся 2 ком. квартира в центре (Навои) г. Чирчик.
Продаётся 2 ком. квартира в центре (Навои) г. Чирчик. Ташкентская область, Чирчик
49 000 $
754 $ за м²
2-комн 65 м² 3/3 эт

Продаётся 2-х ком. квартира в центре (Навои) г. Чирчика. Ориентир ресторан Узбегим, единое окно. Высокопотолочная [3,70 м) квартира, размещена на 3 этаже 3-х этажного кирпичного дома, общ. площадь 65,36 кв. м. Рядом находятся 2,8,9 школы, 33 и 39 дет. сад., 10 мин ходьбы до центр. рынка. В квартире имеется новый водонагреватель Аристон, кондиционер, стационарный телефон и железная дверь. Квартира не торцевая, имеется центральное отопление, полы деревянные. Торг минимальный. Прошу звонить после 14.00 ч., контактный телефон +998994074167. Чирчик шахрининг марказида (Навоий) 2 хонали квартира сотилади. Мулжал Узбегим ресторани, ягона дарча. Квартира 3 каватли гиштли уйнинг 3-чи каватида жойлашган, умумий майдони 65,36 кв. м. шип (потолок) баландлиги 3,70 м. Квартирани ёнида 2,8,9 мактаблар хамда 33 ва 39 болалар богчалари жойлашган. Марказий бозоргача 10 дакика ичида яёв (пиёда) борса булади. Квартирада Аристон янги сув иситгич, кондиционер, уй симли телефон, темир эшик ва марказий отопление мавжуд. Поллари тахтали. Хакикий сотиб оладиганлар билан нархини келишамиз. Соат 14.00дан кейин кунгирок килсангиз булади. Сот. телефон +998994074167.

Qonirat,Qirqqiz pos,jd domda 3xanali kv satiladi.
Qonirat,Qirqqiz pos,jd domda 3xanali kv satiladi. Каракалпакстан, Кунград
95 000 000 сўм
1 557 377 сўм за м²
3-комн 61 м² 2/2 эт

2-etajda jaylasqan3xanali kvartira,barliq qolayliqlarga iye,gaz,suw,tokdan problema joq,sanuzeli bar,jaqinda remontlangan,areston,nasos,kanditsioner,kuxinni stenki,qaladi Baxasi 95mln swm Baylanis un:949002025,937709444

Квартира сотилади
Квартира сотилади Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
108 000 $
900 $ за м²
4-комн 120 м² 3/6 эт

Сергиледа 2 метро бекат ёнида 4 хонали янги уй сотилади 3 этаж 120 м2 хар бир квадрат 900$ дан телефон 95 222 21 22

ЖК Premier House Площадь: 96 м2. Magic City и Seoul Mun. Своя квартира
ЖК Premier House Площадь: 96 м2. Magic City и Seoul Mun. Своя квартира Ташкентская область, Ташкент, Яккасарайский район
115 000 $
1 198 $ за м²
3-комн 96 м² 8/9 эт

ЖК Premier House Комнаты: 3 Этаж: 8 Этажность: 9 Площадь: 96.1 Ремонт: коробка Балкон: есть Сан узел: 2 совмещенный Планировка: раздельная Тип строения: кирпичный Ориентир: Magic city и набережна Seoul Mun Ориентир Узбекфильм Цена: 115.000 у.е. Продается новостройка коробка Ташкент Premier House узбек фильм Телефон: +998 91 756-54-04

Navoiy shahar uy
Navoiy shahar uy Навоийская область, Навои
550 000 000 сўм
6 707 317 сўм за м²
3-комн 82 м² 5/5 эт

3xonali uy navoiy shahri markaziy bankni oldida uy remont qilingan rossiski dom mebellari bilan sotiladi

Продаю 3-х комнатную Квартиру
Продаю 3-х комнатную Квартиру Навоийская область, Навои
600 000 000 сўм
9 090 909 сўм за м²
3-комн 66 м² 3/5 эт

Продаю 3-х комнатную квартиру 3-этаж галерейный дом. Улица Навои ориентир Курилиш колледж. Ремонт в хорошем состоянии

2 xonali 68 kvadrat kvartira sotiladi
2 xonali 68 kvadrat kvartira sotiladi Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
75 000 $
1 103 $ за м²
2-комн 68 м² 2/4 эт

Guzal mahallada 2 xonali kvartira sotiladi. Xonalari Katta. Uy oʻzimniki. Evro remont

Продаётся квартира, Яшнабадский Район, не далеко от центра Ташкента.
Продаётся квартира, Яшнабадский Район, не далеко от центра Ташкента. Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
49 000 $
1 225 $ за м²
2-комн 40 м² 2/4 эт

Uy sotilvoti, Yashnabadskiy Rayon, centrga Yaqin uy, 2 Xonali, 2 etaj, mebela Qoladiganlari bor, isiq suv Gaz svetdan muamo bomidi, Remont ortacha, Qoganini gaplashamiza.

Nizomiy koʻchasida joylashgan 4 xonali kvartira sotiladi
Nizomiy koʻchasida joylashgan 4 xonali kvartira sotiladi Навоийская область, Навои
700 000 000 сўм
7 608 696 сўм за м²
4-комн 92 м² 5/5 эт

Narxi kelishilgan holda, barcha qulayliklarga ega tayyor 4 xonali kvartira sotiladi.

Сотилади 2 хонали хонадон.
Сотилади 2 хонали хонадон. Ташкентская область, Мирабад
55 000 $
948 $ за м²
2-комн 58 м² 5/5 эт

Хонадон жуда яхши кулай жойда жойлашган, хамма йуналишларга транспорт воситалари мавжуд, 9-метро бекатигача 100 метр.

Срочно, продается квартира
Срочно, продается квартира Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
179 000 $
1 444 $ за м²
4-комн 124 м² 3/7 эт

Рядом есть: Больница, поликлиника, Детская площадка, Детский сад, Остановки, Парк, зелёная зона, Развлекательные заведения, Рестораны, кафе, Стоянка, Супермаркет, магазины, Школа, заходи живи!

Kvartira sotiladi manzil chilonzor 25 kvartlda
Kvartira sotiladi manzil chilonzor 25 kvartlda Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
70 000 $
1 400 $ за м²
2-комн 50 м² 2/5 эт

Kvartira sotilafi naqtga bekorchilar bezovta qilmasin muljal chilonzor 25 kvartl olam klinika orqa tarafidagi dom

13мкр51кв ли 4 этаж янги домдан квартира сотиладт
13мкр51кв ли 4 этаж янги домдан квартира сотиладт Навоийская область, Зарафшан
26 000 $
510 $ за м²
1-комн 51 м² 4/7 эт

13мкр янги квартира сотилади викуп вариант мошинага бартер гаплашамиз

Открыть карту Карта