67 431 объект

Шошилинч квартира сотилади
Шошилинч квартира сотилади Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
115 000 $
1 716 $ за м²
3-комн 67 м² 4/4 эт

2 хонали уй 3 хона килинган, 4 этаж высокопотолочка, хар бир хонада кондиционер GREE ва Телевизор LG 49 3 D бор, Холодильник SAMSUNG 2 метр инвертор олди панели шишали, Пасудомойка, ошхона техникаси Hott Point, подъездда алохида Домофон бор, эшик кодли, ховлида авто учун стоянка, детская площадка, мини футбол ва баскетбол учун майдонча бор, колган маълумотлар тел оркали. Манзил: Тошкент шахар Шайхантохур тумани. Мулжал: Шахонтохур наголовый тугрисида, Траст банк ёнида.

Uy sotiladi hamma sharoit bor
Uy sotiladi hamma sharoit bor Кашкадарьинская область, Гузар
840 000 000 сўм
1 400 000 сўм за м²
12-комн 600 м² 1/1 эт

Hamma sharoit bor yashash uchun yevro remont narxi kelishiladi jixozlari bn ham sotiladi 918122556

Продается квартира 2х комнатная квартира в центре нукуса
Продается квартира 2х комнатная квартира в центре нукуса Каракалпакстан, Нукус
600 000 000 сўм
7 500 000 сўм за м²
2-комн 80 м² 5/6 эт

Продается со всеми условиями 2-х комнатная квартира ( новостройка) 6ти этажный дом. 5этаж с лифтом. Мебель и техники остается после приобретения квартиры. Район тихий чистый. Есть камеры для безопасности а также парковки для жительцев этого дома. Телефон +998909061408

1-комнатная квартира на 3-м этаже
1-комнатная квартира на 3-м этаже Ферганская область, Фергана
17 500 $
530 $ за м²
1-комн 33 м² 3/4 эт

Продаётся 1-комнатная квартира в Фергане на Пеликанах В квартире очень хороший ремонт Санузел совмещённый Рядом находится: АТС, Школа, Детский садик, Базар. Торга нет, цена окончательная Риелторам не беспокоить! Звоните исключительно по этому номеру +998 91 653 90 75 до 23:00

Srochna Uchtepada 5 xonali uy 4 xona qilingan
Srochna Uchtepada 5 xonali uy 4 xona qilingan Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
110 000 $
940 $ за м²
5-комн 117 м² 8/9 эт

Uch tepada 5 xonali uy 4 hona qilingan akfa rom panjara qilingan 2 ta konditsoner qoladi.Maktab,bog'cha,bozor,magazinla yaqin

СРОЧНО продается 2-х комнатная квартира
СРОЧНО продается 2-х комнатная квартира Навоийская область, Зарафшан
36 000 $
750 $ за м²
2-комн 48 м² 2/4 эт

Срочно продается двухкомнатная квартира галерейного типа, на втором этаже в 11 микрорайоне.

Квартира 30 уй 39
Квартира 30 уй 39 Наманганская область, Наманган
35 000 $
380 $ за м²
2-комн 92 м² 4/4 эт

Зўр квартира Мактаб бохча яқин Стоянка бор 6 микрараён

Dom sotiladi. Yakkasaroy Tumanida
Dom sotiladi. Yakkasaroy Tumanida Ташкентская область, Эшангузар
115 000 $
1 402 $ за м²
3-комн 82 м² 1/9 эт

Dom sotiladi Yakkasaroy tumanida Boshliqda 3 xonali 82 kv Evro remont qilingan Ichlari yaxshi Narxi : 115.000 $ Tel nomer 90)001-00-02 97)837-00-07

3 xonali 63 m²li uy Denov shahri Surxandaryo viloyati
3 xonali 63 m²li uy Denov shahri Surxandaryo viloyati Сурхандарьинская область, Денау
40 000 $
500 $ за м²
3-комн 80 м² 1/4 эт

3 xonali uy Denov shahri Surxandaryo viloyati

Турар жой, Квартира, хонадон, дом.
Турар жой, Квартира, хонадон, дом. Джизакская область, Заамин
40 000 $
286 $ за м²
4-комн 140 м² 4/5 эт

Jizzax viloyati Zomin Tumani Qo'rg'on MFY (karzinkani ro'parasi) 8-dom 4 qavat 18 xonadon 4 xonali xonadon 138 kv2 2 ta sanuzel oshxona karidor va gordirobniy bor jami 9 ta xona bor 2020-2023 yillar mobaynida kredit to'lanib kelinmoqda, kredit qolgan summasi 450.000.000 so'm. Murojot uchun: +998-91-941-44-24 +998-90-539-07-37 Barcha jixozlari bilan 40000$, qoganini kelishamiz

Продам квартиру на Юнус Абаде
Продам квартиру на Юнус Абаде Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
88 800 $
653 $ за м²
5-комн 136 м² 5/5 эт

Продам квартиру на Юнус Абаде 19 Ориентир 133 детсад и школа/ 257 5-5-5 срочно! квартира без ремонта Прошу 89000$ Торг уместен на месте +998946687625 +998935845008 Очень хорошая квартира на продажу, планировка классная но без ремонта!

Samarqand darvoza 1/3/7
Samarqand darvoza 1/3/7 Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
50 000 $
1 282 $ за м²
1-комн 39 м² 3/7 эт

Samarqand darvoza 1-gor balnitsa orientir 1 xonali elektrika sanuzella remont bogan styajka qilingan razdelny narxini kelishamiz

Квартира новостройка 3х комнатная.new building for sale 3-room
Квартира новостройка 3х комнатная.new building for sale 3-room Ташкентская область, Ташкент, Яккасарайский район
120 000 $
1 622 $ за м²
3-комн 74 м² 9/9 эт

Продается уютная квартира в центре города. Новостройка luxury apartment for sale in the city center. 도심에 위치한 고급 아파트 매매입니다. شقة فاخرة للبيع بوسط المدينة.

СВОЯ! Юнус абад Продам свою квартиру
СВОЯ! Юнус абад Продам свою квартиру Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
75 000 $
1 250 $ за м²
2-комн 60 м² 2/4 эт

2/2/4 квартира французской планировки, 60,7 квадратных метров Свежим евроремонтом Цена срочная!

2 хонали уй сотилади
2 хонали уй сотилади Бухарская область, Бухара
53 000 $
855 $ за м²
2-комн 62 м² 5/5 эт

Бектемир тумани, Водник даҳаси 16-в уйнинг 25-хонаси сотилади. Уй ўзимники, тоза ремонт қилинган. Тўлиқ замонавий маиший техника билан жиҳозланган, яшашга тайёр.

Srochna prodayotsya 110m²+110m²
Srochna prodayotsya 110m²+110m² Ташкентская область, Ташкент, Учтепинский район
147 000 $
668 $ за м²
4-комн 220 м² 3/3 эт

Zangata tumani Ibinsino Stroy Mart savdo kompiliksini ruparasida joylawgan Navastroyka sotiladi uy dublikis varyatda opwi 220kv metr kvadiraturasi 110m²+110m² kv metir Uy xolati karopka piwgan giwdan qurilgan 3 etajli dom 3 etaji+mansarda Startoviy Narxi 147000 $ 998352212 24/7

Срочно продам 3х комнатную кирпичную квартиру
Срочно продам 3х комнатную кирпичную квартиру Ташкентская область, Ташкент, Бектемирский район
55 000 $
846 $ за м²
3-комн 65 м² 2/2 эт

Срочно продам 3х комнатную квартиру на втором этаже. Сделан аккуратно ремонт. Все комнаты раздельные. Ванна туалет отдельно. Адрес: Куйлук Бектемирский РОВД. Номер телефона 94 4204484.

Продаётся 3х ком. квартира Nest One
Продаётся 3х ком. квартира Nest One Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
450 000 $
8 824 $ за м²
3-комн 51 м² 8/51 эт

Продается 3х комнатная квартира Nest One. 8 Этаж Вид на парк Ташкент Сити Черновая отдалка. Без риелторов

Navoiy shahrida joylashgan 2 xonali uy
Navoiy shahrida joylashgan 2 xonali uy Навоийская область, Навои
450 000 000 сўм
9 574 468 сўм за м²
47 м² 4/5 эт

Navoiy shahrida joylashgan 2xonali uy sotiladi hamma sharoiti bor manzil Galaba shox ko'chasi 83-47 wi fi va shahr telefoni ulangan

Квартира двухкомнатная ТТЗ 4 39 дом 7 квартира
Квартира двухкомнатная ТТЗ 4 39 дом 7 квартира Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
60 000 $
120 $ за м²
2-комн 500 м² 4/4 эт

Я хотела бы чтобы наша квартира была быстро продано и хотели бы чтобы продать на выгодную сумму

Открыть карту Карта