68 373 объекта

9 МКР 3 хонали 2-Этаж квартира сотилади
9 МКР 3 хонали 2-Этаж квартира сотилади Навоийская область, Навои
58 000 $
699 $ за м²
3-комн 83 м² 2/4 эт

9 Микрорайон 3 хонали 2-Этаж квартира сотилади. 4 этажлик падездлик дом, урта падезд, Тел. : 90-237-01-70

Продаём квартира 2 комната места центр 3 этажный 3 этаж кухня, санузел
Продаём квартира 2 комната места центр 3 этажный 3 этаж кухня, санузел Ташкентская область, Чирчик
55 000 $
55 000 $ за м²
2-комн 1 м² 3/3 эт

Город Чирчик рядом магазин, школа, сад, аптека есть. Чирчик хокимият рядом Состояние ремонт нормальный Цены договорились

Квартира 2 комната
Квартира 2 комната Ферганская область, Янги Маргилан
17 000 $
243 $ за м²
2-комн 70 м² 1/2 эт

1чи этаж 2 хоналик гишлик пол огород бор

Продается квартира
Продается квартира Навоийская область, Зарафшан
65 000 $
915 $ за м²
3-комн 71 м² 1/4 эт

Квартира Сотилади Манзил: 12-41-хх Oриентир: кафе Мужиза 4 қаватли 1-қават 3 xона Квадратураси: 68 м² гиштли 2 булишгаям берилади Газ. Свет Сувдан муаммо йўқ Яқинида барча қулайликлари мавжуд Xужжатлари жойида Нархи келишилади Тел: +998977774459 +998935220516

2 хонали уй сотилади
2 хонали уй сотилади Хорезмская область, Ургенч
280 000 000 сўм
4 666 667 сўм за м²
2-комн 60 м² 4/4 эт

Урганч шахри марказида 4 дахада 2 хонали квартира сотилади

Квартира без ремонта
Квартира без ремонта Ферганская область, Фергана
25 000 $
410 $ за м²
2-комн 61 м² 4/5 эт

Квартира в новой планировке двухкомнатная без ремонта номер телефона 941657676

Kvartira sotiladi
Kvartira sotiladi Ферганская область, Коканд
35 000 $
660 $ за м²
2-комн 53 м² 3/4 эт

Katta yo'l bo'yidan kvartira! Charxiy 8 chi dom 39 chi kvartira sotiladi! 2 xona 3 xona qilingan 3 chi etaj 3 metr balkon (ko'chaga qaragan) Yevro remont (sifatga e'tibor berilgan) Laminat pol Otopleniya radiator bor Ariston bor Mebellashtirilgan Pardalar bor Batafsil telefonda Mo'ljal:Mo'miyo apteka Narxi:35,000$ (mashina barter,6 oy 1 yil muddatga variantga ham kelishamiz) Tel: 99 700 00 57 90 077 00 57 (Tusha olmasangiz sms yozing)

Навоий шахарда 3 хонали 2-этажда Уй сотилади
Навоий шахарда 3 хонали 2-этажда Уй сотилади Навоийская область, Навои
61 000 $
847 $ за м²
3-комн 72 м² 2/5 эт

Навоий шахар марказида кулай жойда жойлашган уй сотилади. 3хона 2- этаж. 4хона килинган ошхона балконга чикарилган. 2та балкон бор 1таси 2-6, иккинчиси 1-3.Янги ремонт булган, евро, свежий. Кирасизу яшайсиз. Мустахкам курилган энг Зур уйлардан. Уртада жойлашган. Езда салкин, кишда иссик. 2-этаж бутун умрлик. Шароитлари Зур. Атрофида хамма шароит бор: богчалар, рус мактаб, узбек мактаб, бозор, озеро, парк, магазинлар хаммаси бир кадам. Кушнилар маданиятли, ахил. Хуллас мазза килиб яшайдиган уй. Илтимос оладиганлар тел килинг, бекорга безовта килманг. Ипотика хам булади

Хонсарой домидан 2 хонали квартира сотилади
Хонсарой домидан 2 хонали квартира сотилади Навоийская область, Навои
500 000 000 сўм
8 333 333 сўм за м²
2-комн 60 м² 3/9 эт

Тинчлик плазани ёнидаги Хонсарой домидан 3 чи етаждан 2 хоналик янги ремонти билан квартира сотилади

Продаётся oднокомнатная квартира, 1/3/4
Продаётся oднокомнатная квартира, 1/3/4 Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
45 000 $
1 324 $ за м²
1-комн 34 м² 3/4 эт

Продаётся однокомнатная квартира пределано на двухкомтнатная на Авиасозлар-4. Кухня на балконе. Не торцевая и удобная обстановка. Все документы на месте и готово. Tелефон: +998974408670.

Прадам квартиры
Прадам квартиры Джизакская область, Учтепа
50 000 $
1 515 $ за м²
2-комн 33 м² 1/4 эт

Тел килсангиз гаплашамиз

2/3/4 dom uy maydoni 80m2
2/3/4 dom uy maydoni 80m2 Навоийская область, Навои
39 500 $
494 $ за м²
2-комн 80 м² 3/4 эт

Navoiy shahar gʻalaba shox 200dom darhon bn yangi bozor ortasida joylashgan 2 xonali - 3 xona qilsa boladi

3-х комнатная Юнусабад-2 (переделанная из 2-х комнатной) !
3-х комнатная Юнусабад-2 (переделанная из 2-х комнатной) ! Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
100 000 $
1 538 $ за м²
3-комн 65 м² 5/9 эт

2-х комнатная квартира переделанная в 3-х комнатную на Юнусабад-2 Проспект Амира Тимура (ориентир Асака Банк). 2в3\5\9 65кв. м. не торец, не галерейка, не общий коридор. подъезд: дверь железная с домофоном и доводчиком, лифт новый, пластиковые окна, чистый аккуратный ремонт! квартира: евроремонт, полностью укомплектованная, парковочное место с собственным видео наблюдением и самая удобная локация на районе! СОБСТВЕННИК- первый хозяин этой квартиры!

Тошлок шахарчаси
Тошлок шахарчаси Ферганская область, Маргилан
18 000 $
353 $ за м²
3-комн 51 м² 1/3 эт

Тошлок шахарчасида Уй СОТИЛАДИ 3 каватли Уй 1кават 3хонали НАРХИ 18000 $ 9 йилга КРИДИТИ бор 80милен хозр 1200000 дан туланяпти вс 550000 гача камайади йул БУЙИДА Уй ЭГАСИНИ тел номе 90 584 88 62

Продаётся 2х Комнатная квартира. За канал. А.Кадири
Продаётся 2х Комнатная квартира. За канал. А.Кадири Ферганская область, Фергана
28 000 $
737 $ за м²
2-комн 38 м² 1/5 эт

Биринчи этаж, угловой, Бизнес килиш учун жуда кулай жой. йулни буйида, атрофи магазин, мактаб, богча, астановка, бозор.

Kvartira zudlik bilan sotiladi Do kanal militseyskiy yangi dom
Kvartira zudlik bilan sotiladi Do kanal militseyskiy yangi dom Ферганская область, Фергана
31 200 $
422 $ за м²
3-комн 74 м² 4/5 эт

Yashash uchun juda qulay joy qoʻshnilar yaxshi tinch gaz svet suv muammo yoʻq kontr isitish tizimi xoxlasangiz hamma yashash uchun qoʻyilgan mebel jihozlari sifatli yangi qolishi mumkin kriditini yopib nomingizga oʻtkazib beriladi pul juda zarur shunin uchun sotilyapdi 337555587 993855598

Квартира, 3 хоналик
Квартира, 3 хоналик Самаркандская область, Самарканд
49 000 $
700 $ за м²
3-комн 70 м² 4/4 эт

3 хоналик квартира, адрес: Согдиана, ориентир 29 мактаб. 4/4 +998915536528

Учтепа 12 квартал 3/4/4
Учтепа 12 квартал 3/4/4 Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
81 000 $
1 191 $ за м²
3-комн 68 м² 4/4 эт

Продаю свою квартиру 68 кв метров. Балкон 3.5 на 1.5 не торец Частично сделан ремонт. Останется часть мебели и техника. В шаговой доступности от базара фархадский. Рядом с домом есть различные сады, школы, инфраструктура и транспорт

1 этаждан 3 хоналик кв сотилади
1 этаждан 3 хоналик кв сотилади Навоийская область, Навои
600 000 000 сўм
9 523 810 сўм за м²
3-комн 63 м² 1/4 эт

4 этажлик домни 1 -этажидан 3 хоналик квартира сотилади Миллий банк ёнида йулни устида жойлашган Подездлик дом Ибн Сино 12/29 Болалар богчаси очиш учун кулай вариант Офис сифатида хам ишлатиш мумкин Колган маьлумот тел оркали +99899 675 02 40 Алишер

Фаргона шахрида Квартира сотилади - 3 хона - Ватный районида
Фаргона шахрида Квартира сотилади - 3 хона - Ватный районида Ферганская область, Фергана
40 000 $
556 $ за м²
3-комн 72 м² 1/5 эт

Фаргона шахар, Маданият кочаси, 7/1. 3 хонали янги планировка. 1-чи этажда, 6 метр веранда. Ванна Туалет янги тамирланган. Акфа ромлар койилган. Хамма хонада отопления килинган.

Открыть карту Карта