67 609 объектов

Yangi uy pishgan gisht
Yangi uy pishgan gisht Ташкентская область, Эшангузар
115 000 $
767 $ за м²
4-комн 150 м² 5/6 эт

Yangi uy hech kim yashamagan 5 +6 topli pol 150 kvm2 suv gaz elektir bor pishgan gishtli dom davlat hizmatlari zangota ruparasi993840735

Xon Saroy Zo'rsan
Xon Saroy Zo'rsan Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
505 000 000 сўм
14 027 778 сўм за м²
1-комн 36 м² 2/16 эт

B4 blok qavat 2, 30% tolov, 4B 10 honadon tartib raqami, terasa 12,8, 30 % tolangan Gaplashamiz Murojat: +998331201991

Продается квартира
Продается квартира Ташкентская область, Ташкент, Мирабадский район
110 000 $
1 196 $ за м²
4-комн 92 м² 3/5 эт

4х комнатная, 3 этаж, в 5 этажном доме На Рисовом Звонить по номеру: 935348747

1 хона сотилади мафтуна оркасида
1 хона сотилади мафтуна оркасида Бухарская область, Бухара
28 000 $
800 $ за м²
1-комн 35 м² 3/4 эт

Бухоро шахрида кок уртасида 1 хонали кв сотилади манзил мафтуна бар орка томонида

Dom 2 honali srochni sotiladi
Dom 2 honali srochni sotiladi Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
65 000 $
1 140 $ за м²
2-комн 57 м² 4/5 эт

Sergeli yangi hayotta 2 honali uy kvadrati 57 kvadrat magaznga metroga yaqn hamma sharoiti bor yevro remont

Квартира сотилади 3хона срочно
Квартира сотилади 3хона срочно Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
72 000 $
800 $ за м²
3-комн 90 м² 4/9 эт

3хонали уй сотилади срочно ремонт средний 9етаж дом 4етаж 72000$ келишамз манзил сергели 6 ориентир Мерос тойхона

Продается отличная квартира от собственника.
Продается отличная квартира от собственника. Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
2 186 000 000 сўм
25 126 437 сўм за м²
4-комн 87 м² 3/9 эт

Продается квартира от собственника! Без посредников. Шайхантахурский район Ц12 Улица Зульфияхоним.

80 kvadrat 80 kvadrat Jeloy 75 kivadeat
80 kvadrat 80 kvadrat Jeloy 75 kivadeat Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
102 000 $
1 275 $ за м²
4-комн 80 м² 2/2 эт

Yunsabod 8 kv 8 dom 4 xonadon 4 xona liy dom sotladi atrofda 2 ta maktab va bollalar maydonchasi xamda Dilfin bassen va afto turargoh mavjud magazin xam yaqin dom remonti alo uyda hamma megel texnika qoladi Makler kere mas uy ozimmiki agar uchaska busa kelshib barter qilshimiza muku narxi 102000$ kelshlnadiga joy bor +998942844849

2 хонали болалар хонаси билан квартира сотилади
2 хонали болалар хонаси билан квартира сотилади Андижанская область, Андижан
45 000 $
600 $ за м²
3-комн 75 м² 1/4 эт

Андижон шахар, 4- Микрорайон, 14 А-уй 21-квартира сотилади. Му́лжал: Азия супермаркет оркасида 4 каватли бино 1-кават 3 хона 75 кв/м Ремонти яхши, балконда подвали хам бор 45.000 $ келишамиз +998992010032

Квартира сотилади
Квартира сотилади Бухарская область, Гиждуван
35 000 $
603 $ за м²
2-комн 58 м² 5/5 эт

Бухоро вил Гиждувон ту камолот домлари 2 хонали 5 этаж сув свет газ мавжуд мактаб магазин богча якин +998902984731 +998918282327

Арзон уй жой Бухоро шахри
Арзон уй жой Бухоро шахри Бухарская область, Бухара
35 000 $
648 $ за м²
2-комн 54 м² 3/4 эт

Квартира 2/3/4 Бухоро шахри Навоий шох кучаси 23 уй 61 хона малумот учун 90 097 55 0. Мулжал технология институти, Мафтуна бар

Kvartira v gorod Kagan Vokzal
Kvartira v gorod Kagan Vokzal Бухарская область, Каган
47 200 $
530 $ за м²
2-комн 89 м² 4/6 эт

Kvartira sotilad mebellari bilan 2 xonalik 89 kv.m yangi qurilgan uy Shahar markazi vokzalda. Barcga sharoitlar mavjud, lift bor 6.5 mln 1 kv.m 508848840

Срочно срочно продаётся квартира в новостройке
Срочно срочно продаётся квартира в новостройке Самаркандская область, Самарканд
62 000 $
775 $ за м²
3-комн 80 м² 5/9 эт

Срочно Срочно продаётся квартира новостройке 3х комнатный на 5 этаже 9 этажного дома лифт 24/7 адресу Гагарина 155 ориентир Рустам шурба все вопросы по тел +998976137788 кадастир есть

Фаргона, Флагман супермаркет оркасида, нархини келишамиз
Фаргона, Флагман супермаркет оркасида, нархини келишамиз Ферганская область, Фергана
34 500 $
863 $ за м²
1-комн 40 м² 1/5 эт

Квартира узимники, Янги хеч Ким яшамаган, газ, свет, сув зур, кушнилар хушмомила, расмдаги барча жихозлар колади, 2контр кател, ремонт Ута сифатли килинган, квартира урта подъезда 1каватда жойлашган, ванна туалет теплый пол, жихозлар ута сифатли ва замонавий. Оласиз Кирасиз Яшайсиз. авто тураргох бор.

Қувасой шаҳрида жойлашган 3-хонали квартира сотилади
Қувасой шаҳрида жойлашган 3-хонали квартира сотилади Ферганская область, Кувасай
21 000 $
288 $ за м²
3-комн 73 м² 5/5 эт

Зудлик билан 3-хонали квартира сотилади. Нархи $21000. Барча саволлар буйича +998332596050, +998941336975 телефон ракамига мурожаат килинг. Срочно продаётся 3-комнатная квартира. Цена $21000. По всем вопросам обращайтесь по +998332596050, +998941336975 номеру телефона.

Kvartira srochna sotiladi Urganch shahri markazida mo'ljal karat kafe
Kvartira srochna sotiladi Urganch shahri markazida mo'ljal karat kafe Хорезмская область, Караул
355 000 000 сўм
6 698 113 сўм за м²
3-комн 53 м² 1/4 эт

( Kvartira srochno sotiladi.) Urganch shahrida Karat kafe yonida 1 etajda joylashgan kvartira kelishilgan narxda sotiladi 2 xona (3 xona ) qilingan. Qulayliklari Shahar markazi. Darital. Urdu. Parkga 5 minutliq yo'l. xar qanday biznez (tadbirkorlik qilish uchun mos joy) (Stomotologiya, Uzi, Sartaroshxona, Go'zallik saloni, xar qanday do'kon) qilsa bo'ladi lokatsiya xam zo'r. Monro kafesini yon tomoni. yonida shunga o'xshash do'konlar joylashgan. Yangi remont qilingan remontdan keyin xech kim yashamagan aloqa uchun

5 xonali uy sotiladi
5 xonali uy sotiladi Хорезмская область, Караул
37 000 $
330 $ за м²
5-комн 112 м² 3/5 эт

Urganch shaxar Baynalminalchilar maxallasida 3- qavatda joylashgan 5 xonali uy sotiladi. Kridit qilsa xam boʻladi, moʻljal Amina doʻkon orqa tarafi, tel 914359939

Зарафшон шахар 12мкр 47 дом 1 хонали квартира сотилади
Зарафшон шахар 12мкр 47 дом 1 хонали квартира сотилади Бухарская область, Бухара
26 000 $
155 $ за м²
1-комн 168 м² 1/4 эт

Уй жуда яхши жойда, 6 метрлик балкони бор 2 томони уралган мактаб садик маркетлар ёнида

Продается квартира в центре города Фергана
Продается квартира в центре города Фергана Ферганская область, Фергана
45 000 $
714 $ за м²
3-комн 63 м² 4/4 эт

Продается квартира с мебелью и техникой в центре города Фаргона шахар *Фестиваль* оркасида Шодлик мактабини оркасида Двухкамерный котёл, насос хол. воды, кондиционер, двухкамерный холодильник, стиралка автомат, духовой шкаф/германский/микроволновка, мебель остаётся, акфа, ламинат, решетки, веранда+балкон акфа. ВайФай.

квартира, евро ремонт
квартира, евро ремонт Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
105 000 $
1 082 $ за м²
4-комн 97 м² 7/9 эт

Тошкент шахар олмазор тумани Кичик халка йули. Молжал Орзу чоррахаси. Евро ремонт квартира, 97 кв, 4-хона, 2 та хожатхона, 7- Етаж, 9 каватли дом, Локатсяси жудаям яхши, метрога якин.

Открыть карту Карта