68 186 объектов

Продаётся 6 комнатная квартира
Продаётся 6 комнатная квартира Бухарская область, Бухара
100 000 $
581 $ за м²
6-комн 172 м² 1/4 эт

Kvartira barcha jihozlari bilan sotiladi. Manzil Buxoro shahar "Gorgaz"

2-х квартира 4каватли панелни дом 4- кават сотилади
2-х квартира 4каватли панелни дом 4- кават сотилади Бухарская область, Бухара
30 500 $
500 $ за м²
2-комн 61 м² 4/4 эт

2-х уй 4каватли панелни дом 4-кават горгазда йул ёкасида сотилади нархи: 30.500 у.е. манзил: фатир товук тел: 907456662 тел: 987746662

1 хонали уй сотилади, 28 000$ (савдо)
1 хонали уй сотилади, 28 000$ (савдо) Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
28 000 $
1 867 $ за м²
1-комн 15 м² 2/4 эт

Яккасарой туманида, Ракат махаллада, "Корзинка" рупарасида, эски ётокхона таркибида, 1/2/4. Батафсил маълумот учун мурожаат +998 94 479 05 50.

Yevro remont bo'lgan
Yevro remont bo'lgan Навоийская область, Навои
700 000 000 сўм
8 333 333 сўм за м²
3-комн 84 м² 1/5 эт

1 qavat 2 xonali 3 xona qilingan kvartira sotiladi. Remont bo'lgan. 84 kvadrat. Manzil M.Tarobiy 54a 90.500.71.33 Istam qurulish ferma

Продается квартира учтепа 23 квартал декоратив евро ремонт
Продается квартира учтепа 23 квартал декоратив евро ремонт Ташкентская область, Ташкент, Учтепинский район
95 000 $
931 $ за м²
5-комн 102 м² 9/9 эт

Продается квартира 5/9/9, декоративный евроремонт, балкон 1.5х2.5, ориентир: Учтепинский район 23 квартал, книжный магазин, напротив учтепа аутлет, рядом школы детсады магазины и фархадский рынок, тел: 99 810-31-45, 97 700-18-16

Квартира в центре Ташкента
Квартира в центре Ташкента Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
155 000 $
2 153 $ за м²
4-комн 72 м² 4/4 эт

4 этаж 4 этажли дом 3 хона 4 хона килинган 72 квадрат Абай кучаси 9 дом 37 квартира хамма жихозлари билан сотилади 2 та мошна куйгани стоянкаси мавжут 16 дона кузатув камераси бор 2 та телевизор бор 1 та катта халадилник бор 1 та кандитсионаер бор 1 та плесос бор 1 та замонавий кир ювиш мошинаси бор 1 та газ плита бор 1 та вай фай бор 1 та дамафон бор Мурожат учун: +998910530133

Пойтахт гавхари продается Квартира 300 квадратных метров в центре горо
Пойтахт гавхари продается Квартира 300 квадратных метров в центре горо Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
550 000 $
1 528 $ за м²
9-комн 360 м² 3/10 эт

3 квартиры смешанные 300 квадратов со всеми удобствами балкон 60 КВ в доль дороги элитный навастройка все вопросы по телефону 958473333

Продается квартира на 6 этаже этажность дома 6
Продается квартира на 6 этаже этажность дома 6 Самаркандская область, Самарканд
63 000 $
656 $ за м²
4-комн 96 м² 6/6 эт

Самкоч по ул Рузибаева 18 на против 4 го роддома

Базардын касы бурынгы Батыр ата бетте 1 ханалы квартира сатылады
Базардын касы бурынгы Батыр ата бетте 1 ханалы квартира сатылады Каракалпакстан, Нукус
285 000 000 сўм
6 195 652 сўм за м²
1-комн 46 м² 5/5 эт

2 хана кылып ислетилген ишиндеги затлары менен ремонты бар келисимли бахада

Sergili 2 xonali uy
Sergili 2 xonali uy Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
63 000 $
1 432 $ за м²
2-комн 44 м² 1/7 эт

Yangi 2 xonali uy sergili yangi hayot uy 20 dom 1-etaj 1-uy. +998712148824. +998991055545 +998998860179

Продается квартира в новостройке Сагбон Резеденция
Продается квартира в новостройке Сагбон Резеденция Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
155 000 $
969 $ за м²
4-комн 160 м² 4/10 эт

4 этаж 4 комнаты разделены 3 санузла Большие и просторные комнаты 155м2 Торг есть Большая кухня Номер: +99890937132

Чирчик танквида квартира сотилади
Чирчик танквида квартира сотилади Ташкентская область, Чирчик
50 000 $
10 000 $ за м²
2-комн 5 м² 2/4 эт

Чирчик танквини йонида йетаж евро ремонт 6ой булди ремонт киганига срочни сотилади халтураси йук отдуши ремонт буган факат оладигонла тел килила бекорчила безовта тел кмела +998951042994

Продаю свою квартиру 4/1/5 ремонт в хорошем состояние
Продаю свою квартиру 4/1/5 ремонт в хорошем состояние Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
115 000 $
1 237 $ за м²
4-комн 93 м² 1/5 эт

Продаю свою квартиру 4/1/5 Куйлюк массив 5, 17 дом. Имеется метро рядом 100 м. Школа, детсад, поликлиника, магазины рядом возле дома. Есть место для 2 машины+ огород, балкон 2*6. Ремонт в хорошом состоянии.

Uy sotiladi 2 xonali ipotekagayam beriladi
Uy sotiladi 2 xonali ipotekagayam beriladi Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
42 000 $
840 $ за м²
2-комн 50 м² 9/9 эт

Uy sotiladi 2 xonali бывший обш. Tualet vanna alohida. Oshxona uy ichida, xonalari aloxida yaqinida joulashgan bir nechta maktab va bog'chalar, poliklinika bor.TTZ bozor yaqin,machit bir qadam azon ovozlari eshitilib turadi,uy xolati kosmetik remont talab qilinadi narxi kelishiladi

Карши шахридан янги домладан (новостройка) квартира сотилади.
Карши шахридан янги домладан (новостройка) квартира сотилади. Кашкадарьинская область, Карши
58 000 $
699 $ за м²
3-комн 83 м² 1/5 эт

Карши шахридан янги домладан (новостройка) квартира сотилади. Подвали бор. Янги ремонт. Барча кулайликларга эга. Свет, сув, газ муаммо эмас.

Шарк 1 Прадается 3. квадрат78. Шарк 1. квартира
Шарк 1 Прадается 3. квадрат78. Шарк 1. квартира Бухарская область, Бухара
46 500 $
596 $ за м²
3-комн 78 м² 4/5 эт

Прадается 3. 78 квадрат. Шарк 1 квартира с ремонтым 3 комнатная квартира званети 914408041 фарход

Продается двух комнатная квартира
Продается двух комнатная квартира Самаркандская область, Булунгур
35 000 $
729 $ за м²
2-комн 48 м² 4/4 эт

Мне бы много посмотрели б мои объявления

Квартира трёхкомнатная с евроремонтом
Квартира трёхкомнатная с евроремонтом Ферганская область, Кувасай
39 000 $
520 $ за м²
3-комн 75 м² 2/2 эт

Shahar markazida, hokimlik uylari yonida uch xonali kvartira sotiladi. Evro ta'mirlash, kvartira juda yaxshi holatda, kiring va yashang. Ariston va isitish mavjud. Kvartira bo'ylab laminat. Devorlarda devor qog'ozi. Veranda Akvaplast bilan qoplangan. Barcha derazalarga panjurlar o'rnatilgan. Derazalar plastik, eshik temir. Qo'shnilar do'stona. Oshxonada o'rnatilgan eshitish vositasi mavjud. Yangi sanitariya-tesisat. Продается трехкомнатная квартира в центре города, сзади МИБа старый городок. Евроремонт, квартира в отличном состоянии, заезжай и живи. Имеется аристон и отопление. Ламинат по всей квартире. На стенах фотообои. Двери все купе Веранда обшита аквапластом. На всех окнах установлены жалюзи. Окна пластиковые, дверь железная. Соседи доброжелательные. На кухне встроенный гарнитур. Новая сантехника.

QORA SUV kvartira sotiladi
QORA SUV kvartira sotiladi Самаркандская область, Самарканд
45 000 $
818 $ за м²
2-комн 55 м² 1/7 эт

QORA SUV KVARTIRA SOTILADI Assalomu Aleikum Zudlik bilan kvartira sotiladi 2 xonali 1 qavvat 55 kivadrat Podvoli ham bor, uzlariza osez buladi. Uy tayor kirib yashaysilar Gaz, svet hardoim bor, faqat naqt pulga Man uy egasi +998935002949

Продается 3-комн. квартира в новостойке на 3 этаже. Улица Рудаки, 105А
Продается 3-комн. квартира в новостойке на 3 этаже. Улица Рудаки, 105А Самаркандская область, Самарканд
90 000 $
849 $ за м²
3-комн 106 м² 3/7 эт

Звоните по Telegram! Просторная 3-комнатная квартира в новостройке по улице Рудаки, 105А. Огромный гостиный зал площадью 46,3 кв. метра. Окна выходят во двор. Приезжайте на просмотр! Самарканд, улица Рудаки, 105А.

Открыть карту Карта