68 186 объектов

Эълон уй сотилади
Эълон уй сотилади Ферганская область, Фергана
30 000 $
536 $ за м²
2-комн 56 м² 8/9 эт

Эълон фараона шахар шахар хокийат орка томонида жойлашкан янги курилган 9 каватлик дожди 8 каватида жойлашкан 2 хоналик 56 квадрата иборат болган жихозлари билан уй сотилвди лифти бор газ сув свет ало + кредиты бор 120 миллон ойлик толови 1200000 минг толаб борилади +998996487757

Продается квартира
Продается квартира Кашкадарьинская область, Шахрисабз
37 000 $
500 $ за м²
2-комн 74 м² 3/3 эт

Кашкадаре вилояти шахрисабз Шахри Райхон богни тугрисида 2хонали евро ремонт квартира сотилади. тошкент шахридан квартирага бартер киламиз

Kvartira sotiladi
Kvartira sotiladi Джизакская область, Джизак
38 500 $
688 $ за м²
3-комн 56 м² 1/2 эт

Uy 3 xoandan iborat. Uyda atapleniya va yo'laklarda issiq pol mavjud. Xojatxona va dushda xavo alishtirish tizimi ham bor. Xonalar keng va yorug'. Yaqinda umumiy tamirdan chiqqan. Svet gaz suvdan muammmo yo'q. Manzil: Madaniyat mahallasi Qodirjon Imomov ko'chasi 2 dom 15 kvartira (Eski kurash saroyi ro'parasi)

Isfaan qurilish majmuasi Kvartira 98kv
Isfaan qurilish majmuasi Kvartira 98kv Навоийская область, Навои
800 000 000 сўм
8 163 265 сўм за м²
2-комн 98 м² 5/12 эт

Kvadrat mtri-98 Navoiy viloyati narpay Yuli oldida 2xonali balconi bor Puli 800 000 000 Kelishamiz

Продаётся квартира коттедж 3- комнатный
Продаётся квартира коттедж 3- комнатный Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
110 000 $
1 222 $ за м²
3-комн 90 м² 1/2 эт

Уй сотилади. Коттежд. 3 - хонали. Тёплый пол. Евро ремонт

Mehmonxona Uy Yoki Dom Qurgani idealni joy dakumentlar hammasi joyida
Mehmonxona Uy Yoki Dom Qurgani idealni joy dakumentlar hammasi joyida Ташкентская область, Ташкент, Бектемирский район
60 000 $
300 $ за м²
200 м² 1/1 эт

Mehmonxona va Uy Yokida Dom Qursa Buladigan Abektimiz Nurafshon shaxar Sentirdan 500 metr ichkarida Joylashgan. Bino ichlari Tashqi Tamonla Kameralar ustanofka qilingan Rasimdagi kurip turgan barcha narsa bilan olgan odamga beriladi. Malumot uchun tel. +998887884188

Kvartira Navostroyka sotiladi
Kvartira Navostroyka sotiladi Хорезмская область, Караул
45 000 $
577 $ за м²
3-комн 78 м² 4/5 эт

Yangi domda kvartira sotiladi yevro remont 3 xonali lakatsiyasi yaxshi joyda joylashgan ikki taraflama balkon xech kim yashamagan naqdga va kreditga sotiladi

Бухара в горгазе Продается квартира в горгазе 3 комнатная в кирпично
Бухара в горгазе Продается квартира в горгазе 3 комнатная в кирпично Бухарская область, Бухара
70 000 $
854 $ за м²
3-комн 82 м² 3/5 эт

В Бухаре горгазе Продаю свою квартиру. 82 кв м. 5 этажный кирпичный дом. 3 этаж. в зади дома 12 метровый балкон тоже имеется. ремонт косметичный норма нормальный. можем ешшо договориться по цене.

Срочно продам свою 3×4 квартиру
Срочно продам свою 3×4 квартиру Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
80 000 $
1 231 $ за м²
3-комн 65 м² 1/4 эт

Срочно продам свою 3 комнатную квартиру, переделенную в 4 комнатную, в мирзо улугбекском районе массив феруза. Общая площадь 65кв, имеется два подвала и огород

Alfraganus 2 xonali uy sotiladi 54 m2 yangi uy
Alfraganus 2 xonali uy sotiladi 54 m2 yangi uy Ташкентская область, Мирабад
77 000 $
1 426 $ за м²
2-комн 54 м² 7/9 эт

Срочно продаётся новостройка в жк ALFGRAGANUS Новостройка Продам свою квартиру. 2-х комнатная квартира на 7-этаже 9-этажного дома. Ремонт от застройщика. без мебель и техник. Адрес: Мирабадский р-н, ул. Кушкуприк

Срочно продам квартиру
Срочно продам квартиру Ташкентская область, Ташкент, Бектемирский район
40 000 $
571 $ за м²
3-комн 70 м² 2/2 эт

Срочно продам квартиру 3 комнотную на 2 этаже 2этажного дома на ИИКЕ в этом году переходет в город Ташкент Цена 40 000

2 xonali uy sotiladi
2 xonali uy sotiladi Джизакская область, Джизак
30 000 $
411 $ за м²
2-комн 73 м² 5/6 эт

Uy: Jizzax shahar Sidva A Manzil: Jiz ped univer 102, toshkent market, bayfam cafe, yoshlar markazi, Hokimiyat 2/6/9. 73,4 m/kv Ipotekaga beriladi Narxi: 30.000. $ Tel: 880381441 915951441 881271441

Navoiy shahri Tarobiy ko'cha tarafda 1 xona novostroyka (kadastr bor)
Navoiy shahri Tarobiy ko'cha tarafda 1 xona novostroyka (kadastr bor) Навоийская область, Навои
315 000 000 сўм
6 300 000 сўм за м²
1-комн 50 м² 9/9 эт

Navoiy gulchilar ko'chasida novostroyka. Tarobiy tarafdan Garden haus tomon Yangi hayot uylaridan keyin joylashgan. 1 xona 44.06 m2 - poleznaya ploshad 9-qavat Remontga topshirilgan - svet, suv schetchik qo'yilgan Kadastr bor. Uy remontsiz topshiriladi. Oshxona tomondan balkon bor. Faqat olish niyatingiz bo'lsa murojaat qiling, iltimos. Telefonga javob berolmasam, shu raqamdagi telegramdan yozsangiz bo'ladi yoki nik: madshox

Продаётся 4 х комнатная квартира на Сергилях массив Строитель
Продаётся 4 х комнатная квартира на Сергилях массив Строитель Навоийская область, Зарафшан
85 000 $
867 $ за м²
4-комн 98 м² 9/9 эт

Продаётся 4 х комнатная квартира 9 этажного дома 9 этаж в Сергели массив Строителях состояние нормальное рядом детский сад и школа, напротив 71 поликлиника, новый лифт, рядом кладовка.

Uy Sotiladi Toshkent
Uy Sotiladi Toshkent Ташкентская область, Ташкент, Учтепинский район
93 000 $
775 $ за м²
4-комн 120 м² 3/5 эт

Kvartira Sotiladi Uchtepa tumani arentir AXMAT OLTIN JOJADAN tushganda barcha sharoitlari bor ABU SAXIY BILAN ORIKZORNI ORTASI SROCHNA SOTILADI

Квартира 2 хоналик
Квартира 2 хоналик Самаркандская область, Самарканд
40 000 $
645 $ за м²
2-комн 62 м² 1/5 эт

Квартира 2 хоналик 3 хона килинган. Банковский дом.

Продается Чиланзар-26, 4/4/5 с мебелью
Продается Чиланзар-26, 4/4/5 с мебелью Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
89 000 $
1 171 $ за м²
4-комн 76 м² 4/5 эт

Продается своя четырехкомнатная квартира на Квартале-26. Широкий балкон 2х6, оборудованная кухня, раздельный санузел, просторная гостинная 5,5х3, три спальные комнаты с мебелью. Ремонт средний, имеется кондиционер, интернет, стационарный телефон и кабельное телевидение. Торг уместен. Вся необходимая инфраструктура в шаговой доступности. Недалеко Фархадский рынок, две Корзинки, Хавас. На квартале есть детский сад и школа 107. Рядом несколько автобусных остановок, стоянка для машин, площадка для детей и воркаута. Недалеко станция метро Чиланзар. Звонить на +998935576601 Екатерина.

Квартира сотилади галерейной дом
Квартира сотилади галерейной дом Навоийская область, Навои
450 000 000 сўм
11 250 000 сўм за м²
2-комн 40 м² 3/4 эт

Квартира сотилади галерейной дом 2- хонали 3- этаж нақт ёки ЭПОТЕКА га хам булади

Уй сотилади узимни уйим
Уй сотилади узимни уйим Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
55 000 $
917 $ за м²
2-комн 60 м² 3/4 эт

Уй сотилади, Кибрай, Саларда 2 хонали ремонтлари яхши, эшик, ромлар алмашган, ванна туалет кафель килинган

Ewonguzar siti sotiladii
Ewonguzar siti sotiladii Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
145 000 $
1 208 $ за м²
4-комн 120 м² 7/10 эт

Ewonguzar sitida kvartira sotiladii srochna 120 kv 4 xonali suvoqlari bitkan elektriklari bitkan ewilari quyilgan rom oynalari quyilgan panjaralari quyilgan Dom 100% bitkan gaz ulangan wchuchila svet ulangan uzimi nomimda tayor dakumentlari orqa oldida balkon zur joyda bozorla bir qadam xamma waroyitla zur tupli pol baterekala bugan styeawka bugan sanuzel ikkta.

Открыть карту Карта