68 130 объектов

Продам квартиру новостроек 5 етаж 2 комнатная
Продам квартиру новостроек 5 етаж 2 комнатная Бухарская область, Бухара
35 000 $
530 $ за м²
2-комн 66 м² 5/5 эт

Котёл бош германский, электричесво, потолог водяной насос сделанний

Ахиллик кучасида 3× хоналик квартира сотилади
Ахиллик кучасида 3× хоналик квартира сотилади Бухарская область, Каган
45 000 $
450 $ за м²
3-комн 100 м² 5/5 эт

Ахиллик кучасида 3× хоналик квартира сотилади янги курилган гиштлик 100 КВ метр иккиламчи кредитга хам берилади

Aдрeс олмазор туман дадабойив 9этажли дом 8 этаж
Aдрeс олмазор туман дадабойив 9этажли дом 8 этаж Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
65 000 $
1 121 $ за м²
3-комн 58 м² 8/9 эт

олмазор туман дадабойив кучаси 1дом 24квартира 9этажли дом 8 этаж тарсавоймас нархи 65000долар 2хона 3хона килинган +998938554111

Срочно продаётся
Срочно продаётся Навоийская область, Навои
450 000 000 сўм
7 894 737 сўм за м²
2-комн 57 м² 2/3 эт

Срочно продаётся квартира со всеми удобствами. Комнат: 2 Этаж: 2 Этажность: 3 Общая площадь: 57м2 Состояние: отличный ремонт Торг: Имеется. С МЕБЕЛЬЮ И ТЕХНИКОЙ

Эълон уй сотилади
Эълон уй сотилади Ферганская область, Фергана
30 000 $
536 $ за м²
2-комн 56 м² 8/9 эт

Эълон фараона шахар шахар хокийат орка томонида жойлашкан янги курилган 9 каватлик дожди 8 каватида жойлашкан 2 хоналик 56 квадрата иборат болган жихозлари билан уй сотилвди лифти бор газ сув свет ало + кредиты бор 120 миллон ойлик толови 1200000 минг толаб борилади +998996487757

Продается квартира
Продается квартира Кашкадарьинская область, Шахрисабз
37 000 $
500 $ за м²
2-комн 74 м² 3/3 эт

Кашкадаре вилояти шахрисабз Шахри Райхон богни тугрисида 2хонали евро ремонт квартира сотилади. тошкент шахридан квартирага бартер киламиз

Kvartira sotiladi
Kvartira sotiladi Джизакская область, Джизак
38 500 $
688 $ за м²
3-комн 56 м² 1/2 эт

Uy 3 xoandan iborat. Uyda atapleniya va yo'laklarda issiq pol mavjud. Xojatxona va dushda xavo alishtirish tizimi ham bor. Xonalar keng va yorug'. Yaqinda umumiy tamirdan chiqqan. Svet gaz suvdan muammmo yo'q. Manzil: Madaniyat mahallasi Qodirjon Imomov ko'chasi 2 dom 15 kvartira (Eski kurash saroyi ro'parasi)

Isfaan qurilish majmuasi Kvartira 98kv
Isfaan qurilish majmuasi Kvartira 98kv Навоийская область, Навои
800 000 000 сўм
8 163 265 сўм за м²
2-комн 98 м² 5/12 эт

Kvadrat mtri-98 Navoiy viloyati narpay Yuli oldida 2xonali balconi bor Puli 800 000 000 Kelishamiz

Продаётся квартира коттедж 3- комнатный
Продаётся квартира коттедж 3- комнатный Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
110 000 $
1 222 $ за м²
3-комн 90 м² 1/2 эт

Уй сотилади. Коттежд. 3 - хонали. Тёплый пол. Евро ремонт

Mehmonxona Uy Yoki Dom Qurgani idealni joy dakumentlar hammasi joyida
Mehmonxona Uy Yoki Dom Qurgani idealni joy dakumentlar hammasi joyida Ташкентская область, Ташкент, Бектемирский район
60 000 $
300 $ за м²
200 м² 1/1 эт

Mehmonxona va Uy Yokida Dom Qursa Buladigan Abektimiz Nurafshon shaxar Sentirdan 500 metr ichkarida Joylashgan. Bino ichlari Tashqi Tamonla Kameralar ustanofka qilingan Rasimdagi kurip turgan barcha narsa bilan olgan odamga beriladi. Malumot uchun tel. +998887884188

Kvartira Navostroyka sotiladi
Kvartira Navostroyka sotiladi Хорезмская область, Караул
45 000 $
577 $ за м²
3-комн 78 м² 4/5 эт

Yangi domda kvartira sotiladi yevro remont 3 xonali lakatsiyasi yaxshi joyda joylashgan ikki taraflama balkon xech kim yashamagan naqdga va kreditga sotiladi

Бухара в горгазе Продается квартира в горгазе 3 комнатная в кирпично
Бухара в горгазе Продается квартира в горгазе 3 комнатная в кирпично Бухарская область, Бухара
70 000 $
854 $ за м²
3-комн 82 м² 3/5 эт

В Бухаре горгазе Продаю свою квартиру. 82 кв м. 5 этажный кирпичный дом. 3 этаж. в зади дома 12 метровый балкон тоже имеется. ремонт косметичный норма нормальный. можем ешшо договориться по цене.

Срочно продам свою 3×4 квартиру
Срочно продам свою 3×4 квартиру Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
80 000 $
1 231 $ за м²
3-комн 65 м² 1/4 эт

Срочно продам свою 3 комнатную квартиру, переделенную в 4 комнатную, в мирзо улугбекском районе массив феруза. Общая площадь 65кв, имеется два подвала и огород

Alfraganus 2 xonali uy sotiladi 54 m2 yangi uy
Alfraganus 2 xonali uy sotiladi 54 m2 yangi uy Ташкентская область, Мирабад
77 000 $
1 426 $ за м²
2-комн 54 м² 7/9 эт

Срочно продаётся новостройка в жк ALFGRAGANUS Новостройка Продам свою квартиру. 2-х комнатная квартира на 7-этаже 9-этажного дома. Ремонт от застройщика. без мебель и техник. Адрес: Мирабадский р-н, ул. Кушкуприк

Срочно продам квартиру
Срочно продам квартиру Ташкентская область, Ташкент, Бектемирский район
40 000 $
571 $ за м²
3-комн 70 м² 2/2 эт

Срочно продам квартиру 3 комнотную на 2 этаже 2этажного дома на ИИКЕ в этом году переходет в город Ташкент Цена 40 000

2 xonali uy sotiladi
2 xonali uy sotiladi Джизакская область, Джизак
30 000 $
411 $ за м²
2-комн 73 м² 5/6 эт

Uy: Jizzax shahar Sidva A Manzil: Jiz ped univer 102, toshkent market, bayfam cafe, yoshlar markazi, Hokimiyat 2/6/9. 73,4 m/kv Ipotekaga beriladi Narxi: 30.000. $ Tel: 880381441 915951441 881271441

Navoiy shahri Tarobiy ko'cha tarafda 1 xona novostroyka (kadastr bor)
Navoiy shahri Tarobiy ko'cha tarafda 1 xona novostroyka (kadastr bor) Навоийская область, Навои
315 000 000 сўм
6 300 000 сўм за м²
1-комн 50 м² 9/9 эт

Navoiy gulchilar ko'chasida novostroyka. Tarobiy tarafdan Garden haus tomon Yangi hayot uylaridan keyin joylashgan. 1 xona 44.06 m2 - poleznaya ploshad 9-qavat Remontga topshirilgan - svet, suv schetchik qo'yilgan Kadastr bor. Uy remontsiz topshiriladi. Oshxona tomondan balkon bor. Faqat olish niyatingiz bo'lsa murojaat qiling, iltimos. Telefonga javob berolmasam, shu raqamdagi telegramdan yozsangiz bo'ladi yoki nik: madshox

Продаётся 4 х комнатная квартира на Сергилях массив Строитель
Продаётся 4 х комнатная квартира на Сергилях массив Строитель Навоийская область, Зарафшан
85 000 $
867 $ за м²
4-комн 98 м² 9/9 эт

Продаётся 4 х комнатная квартира 9 этажного дома 9 этаж в Сергели массив Строителях состояние нормальное рядом детский сад и школа, напротив 71 поликлиника, новый лифт, рядом кладовка.

Uy Sotiladi Toshkent
Uy Sotiladi Toshkent Ташкентская область, Ташкент, Учтепинский район
93 000 $
775 $ за м²
4-комн 120 м² 3/5 эт

Kvartira Sotiladi Uchtepa tumani arentir AXMAT OLTIN JOJADAN tushganda barcha sharoitlari bor ABU SAXIY BILAN ORIKZORNI ORTASI SROCHNA SOTILADI

Квартира 2 хоналик
Квартира 2 хоналик Самаркандская область, Самарканд
40 000 $
645 $ за м²
2-комн 62 м² 1/5 эт

Квартира 2 хоналик 3 хона килинган. Банковский дом.

Открыть карту Карта