67 609 объектов

Жангох 3/5/5 Ц15
Жангох 3/5/5 Ц15 Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
95 000 $
1 234 $ за м²
3-комн 77 м² 5/5 эт

Продаётся 3× комнатная. Средний ремонт. Встроенные шкафы. Пол паркет. Торг уместен.

Квартира своя в живописном районе Ташкента
Квартира своя в живописном районе Ташкента Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
105 000 $
1 346 $ за м²
3-комн 78 м² 8/10 эт

ПРОДАЕТСЯ 3/8/10 НОВОСТРОЙКА на улице Байналминала (Шайхонтохурский район) Комнат: 3 Этаж: 8 Этажность: 9 Общая площадь: 78м2 Вид на речку Состояние: каробка ЦЕНА: 105 000 у.е.

Zudlik bilan uy sotiladi
Zudlik bilan uy sotiladi Ташкентская область, Алмалык
335 000 000 сўм
5 075 758 сўм за м²
2-комн 66 м² 4/4 эт

Olmaliqda gorgaz Masjid zudlik uy sotiladi 4 etaj 2 xonali remonti yaxshi sotiladi 26 500$ variant naqt va cherez bank xam beradi yana kelishamiz

#квартира #дом #уй #этаж#обмень
#квартира #дом #уй #этаж#обмень Ферганская область, Янги Маргилан
18 500 $
243 $ за м²
3-комн 76 м² 5/5 эт

Ватстройдан Уй сотилади: Срочно Квартира 5 этаж 5 этажный дом 3 с огромным балконом смотрит на детский садик. Алмаштирамизхам Хова Чакман самосвал Рядом детсад 10метров 500метров школа Магазины аптеки Без ремонта, можно сделать из балкона одну комнату ввиде евроспалня!

Дом продаётся 2комнатная
Дом продаётся 2комнатная Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
54 000 $
1 125 $ за м²
2-комн 48 м² 7/7 эт

2 хонали уй, сергили 6а да жойлашган 48 кв чердак мансардаси хам бор. Нархи 55000$ кухни мебел, диван кресло, кондиционер колади. Ремонти яхши яшаса болади. Атрофида хамма шароити бор, бохча, мактаб, магазин 32 автобусни охири.

Zudlik bilan 2xonali uy sotiladi
Zudlik bilan 2xonali uy sotiladi Ташкентская область, Алмалык
30 000 $
462 $ за м²
2-комн 65 м² 5/5 эт

Olmaliq shahar Ulugʻbek koʻchasi 5/1 blok ц 55dom 5-qavat 55- kvartira sotiladi. Dom panelni Remonti yaxshi Honalari alohida Faqat naqdga 26ming$

Продаётся 3/3/4 БИЙ Максим Горький
Продаётся 3/3/4 БИЙ Максим Горький Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
105 000 $
1 544 $ за м²
3-комн 68 м² 3/4 эт

Продается квартира на Мирзо Улугбекском районе 3х комнатная 3 этаж 4х этажного дома Улучшенная Московская планировка с Евроремонтом мебелью и Техникой. Балкон 2х6. Всё сделано из дорогих и качественных материалов так как делалось для себя. Очень Развитая Инфраструктура Хороший двор спокойные соседи Рядом Метро Супермаркеты остановки Ориентир Республика ГАИ. Напротив 71 школа

Олмазор тумани Мед городок
Олмазор тумани Мед городок Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
80 000 $
1 379 $ за м²
2-комн 58 м² 1/9 эт

Тошкент шахар Олмазор тумани Мед городок 17/30 9 каватли 1 каватда 2хонали Газ сув свет интернет бор Уй номимда лекин пропискада хеч ким йук Панелный Ремонти озода ремонт килмий кириб яшаса булади тахтадан пол килинган Кладовкаси бор уй ичида Общий коридорли у ерда хам кладовка бор Мусропроводи тозалаб куйилган унданам фойдаланиш мумкин сув утказилган счётчиги бор ховлисига мевали дарахтлар экилган изгрод экилган Баьзи жихозлани колдираман. Маклерсиз Телефон: +998911634113 +998901850359

2х ком квартира уч тепа 23 квартал
2х ком квартира уч тепа 23 квартал Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
55 000 $
1 310 $ за м²
2-комн 42 м² 1/5 эт

Квартира свая кирпичный рядам есть школа дет сад магаз и базар фархадский

Продается квартира.
Продается квартира. Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
45 000 $
1 286 $ за м²
1-комн 35 м² 3/9 эт

Продается 1/3/9. Не торец. Общая площадь 35,4. Жилая 22,5. Сан. Узел совмещённый. Балкон. Без ремонта. Кадастр есть. Яшнобадский район, базар Кадышева. Цена 45. 000 у.е.

Зудлик билан 3 хоналик квартира сотилади
Зудлик билан 3 хоналик квартира сотилади Ферганская область, Фергана
40 000 $
667 $ за м²
3-комн 60 м² 1/2 эт

Фаргона киргули канечка 2 каватлик дом 1-етаж 3 хоналик +айвон 3та подвал агароди бор Нархи 40000$ ками бор +998972144462 +998903644462

Срочно новый квартира с ремонтом и мебелью
Срочно новый квартира с ремонтом и мебелью Ташкентская область, Янгибазар
50 000 $
909 $ за м²
2-комн 55 м² 2/3 эт

Новостройка 2этаж ремонт HI TeCh Йенги бозор юли юзида шахардан 3км Янги Узбекистан боги якинида Мебель спальный гарнитур ошхона мебели Техника автомат кирмошина холодильник телевизор газ плита вытяжка хамма нарса йенги Теплый пол таркет кафель хамма нарса сифати зоридан дид Билан танланган Балкониям бор документи жойида узими уйим сув свет газ муаммо йок тинч тоза хово жой парда гиламла люстра 6кишили идиш набор люстра шундо кириб яшидган уй Якинида Янги тошкен курилиш бошланади шахарга киради нархла ошиб кетади зор нархла оволишка улгурин Келишамиз яна

Новостройкада кв сотилади
Новостройкада кв сотилади Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
150 000 $
1 500 $ за м²
3-комн 100 м² 4/5 эт

Продаётся элитная квартира с мебелью и техникой в комплексе «Сапфир». Адрес: Алмазарский р-н, вдоль малый кольцевой дороги (Софийская) Ориентир: Туберкулёзная больница. Параметры: Этаж : 4 Этажность 5 Комнат: 3 + гардеробная Санузел: 1 Общая квадратура : 100 кв Цена: 150 000$ Телефон: +998 93 580 1811

Уй сотилади 344
Уй сотилади 344 Ташкентская область, Келес
65 000 $
833 $ за м²
3-комн 78 м² 4/4 эт

Зудлик Билан Хонадон сотилади Массив Келесда 3/4/4 евро ремонт сув, газ, свет муоммосиз WF-FA Мулжал; 18-мактаб Ховлига алмашиштириш хам мумкин вариант куриб чикамиза. ( 97) 740 47 44 ( 97 ) 0744744

Uy sotiladi Qibray sentrda 3 xonali
Uy sotiladi Qibray sentrda 3 xonali Ташкентская область, Кибрай
63 000 $
863 $ за м²
3-комн 73 м² 1/4 эт

Uy sotiladi Qibray sentrda 77 seriya xolati yaxshi tarsavoy emas,narxidan ozgina otib beraman

Uy sotiladi 3 hona
Uy sotiladi 3 hona Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
67 000 $
931 $ за м²
3-комн 72 м² 1/4 эт

Uy sotiladi 3 hona kochani yuzida 72 kv ofis qisayam boladi 3 ta dokon qisa boladi

Продаю свою квартиру 4/8/9 Яккасарайский р-н ул. Бабура
Продаю свою квартиру 4/8/9 Яккасарайский р-н ул. Бабура Ташкентская область, Ташкент, Яккасарайский район
125 000 $
1 302 $ за м²
4-комн 96 м² 8/9 эт

Продаю свою квартиру по адресу Яккасарайский р-н ул. Бабура Шохжахон ор-р посольство Саудовской Аравии. 4 комнаты, 8-й этаж, 9-этажный дом. Ремонт средний, все коммуникации есть, цена договорная, звоните в любое время.

Квартира сотилади!
Квартира сотилади! Кашкадарьинская область, Китаб
30 000 $
176 $ за м²
3-комн 170 м² 1/1 эт

Манзил: мираки, амир тимур кучас Сулаймон мактаб енида 2 қаватли 1-қават 3 та xона Евро ремонт Свет, Иссик-Совук Сув бор Санузел туалет

1 хонали 2 хона килинган. Мулжал. урганч шахар С
1 хонали 2 хона килинган. Мулжал. урганч шахар С Хорезмская область, Караул
190 000 000 сўм
4 222 222 сўм за м²
1-комн 45 м² 2/2 эт

1 хонали 2 хона килинган. Бахоси 190 келишилади Мулжал. урганч шахар Сувчилар шахарчаси. 4 афтобус домни йонидан утади. колган малумотлар телефонда. +998975153263.

квартира 3-х комнатная
квартира 3-х комнатная Ташкентская область, Алмалык
45 000 $
672 $ за м²
3-комн 67 м² 2/4 эт

продается 3-х комнатная квартира, в хорошем состояние и в хорошем районе. сзади школы номер 16. перед домом находится штаб махалли. И 10 метров от дома есть гараж

Открыть карту Карта