66 710 объектов

3/6/10 ДУСТЛИК МЕТРО. 85 000
3/6/10 ДУСТЛИК МЕТРО. 85 000 Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
85 000 $
867 $ за м²
3-комн 98 м² 6/10 эт

Продажа новостройки 3/6/10 дустлик метро. Магазины, школы, все в шаговой доступности, можно зайти и жить. ВЛАДЕЛЕЦ.

Срочно 2 хонали уй сотилади
Срочно 2 хонали уй сотилади Навоийская область, Зарафшан
26 000 $
382 $ за м²
2-комн 68 м² 11/13 эт

Iskander buldings Megapolisдан 2хонали уй сотилади. Газ ва электр счётчиклари урнатилган. Ремонтга тайёр холатда турибди. Кадастр килинган. Реально оладиган клиентга нархидан яхшигина утиб бераман.

Квартира 3/2/5, Карасу-6 (договорная)
Квартира 3/2/5, Карасу-6 (договорная) Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
100 000 $
1 282 $ за м²
3-комн 78 м² 2/5 эт

3/2/5 ремонт средний, чистый дом, фото реальный, зайти и можно жить по частично оставим мебель цена договорная

Фергана За канал
Фергана За канал Ферганская область, Фергана
26 000 $
8 667 $ за м²
3-комн 3 м² 2/5 эт

Фергана За канал 2-этаж 3 хона 6 метр веранда 4-падез Магазин Аптека Бозорча Бохча Авто парковка Ресторан Фаст фуд

Квартира (94 кв м) райцентрда 39-колледж оркасида
Квартира (94 кв м) райцентрда 39-колледж оркасида Хорезмская область, Караул
475 000 000 сўм
5 053 191 сўм за м²
4-комн 94 м² 2/3 эт

3 этажли корпуснинг 2-3 этажинда жойлашган. (94 кв. м. ) Мурожат учун тел. : +998907382892

2 хонали Уй сотилади
2 хонали Уй сотилади Ферганская область, Фергана
18 500 $
440 $ за м²
2-комн 42 м² 5/5 эт

5 этажом, 5 этажда жойлашган 2 хонали 3 зона килинган уй, янги пландаги Уй. 998907851542

22 Авиагородок. Своя квартира
22 Авиагородок. Своя квартира Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
87 000 $
1 160 $ за м²
3-комн 75 м² 4/4 эт

Продается своя квартира. 22 Авиагородок. 3/4/4. 77 серия Кирпич, не торцевая. Чистая. Лоджия 2×6. Санузел раздельный. Телефон, кабельное, интернет. Остается мебель и бытовая техника. Рядом в шаговой доступности школа, сад, поликлиника, кафе-ресторан, магазины, парк Ашхабад, метро, Старое ташми. Транспорт в любую точку города. Подробнее+998903371840

Kirpichniy dom.
Kirpichniy dom. Самаркандская область, Самарканд
30 000 $
600 $ за м²
2-комн 50 м² 3/5 эт

Assalomu Aleykum Supirda 2 xonalik itaj sotila 3 itaj remonti bilan kirib yashash kireg gaz sbet suv bor 50 kvadratlik

Продается 3 комнатная квартира
Продается 3 комнатная квартира Бухарская область, Бухара
100 000 $
909 $ за м²
3-комн 110 м² 6/8 эт

Бухоро шахар марказида 3 хонали барча кулайликларга эга квартира сотилади факат кириб яшаш керак барча жихозлари ва техникалари мавжуд Манзил: Бухоро стадиони ёнида

Хоразм вилоятида 5 хонали квартира сотилади
Хоразм вилоятида 5 хонали квартира сотилади Хорезмская область, Ургенч
420 000 000 сўм
4 000 000 сўм за м²
5-комн 105 м² 5/5 эт

Хоразм вилояти Ургенч туманида 5 хонали квартира сотилади, атрофида хамма шароитлар бор, бозор, мактаб, балница, бокча, чойхона ва магазинлар, йул юзида

Квартира дом кирпични
Квартира дом кирпични Ташкентская область, Ташкент, Бектемирский район
45 000 $
833 $ за м²
2-комн 54 м² 1/2 эт

1/2 xonali kvartira sotiladi remonti yangi suv gaz kanalizatsiya bor sharoiti bor 6/2 padvali agaroti bor qoshnilar yaxshi Toshkent viloyati O'rtachirchiq tumani Food sity RTS

Сергили 8. 16 этаж. Маклер хақи йуқ. Узимники. 1 хона 2 хона қилиган.
Сергили 8. 16 этаж. Маклер хақи йуқ. Узимники. 1 хона 2 хона қилиган. Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
38 000 $
884 $ за м²
1-комн 43 м² 16/16 эт

Узими уйими сотаман. Сергили 8.1/16/16.ремонти урта. Лефт янги. Арентер хокимият, 5 қозон ош. Квадрати 43 кв. 1 хона 2 хона алохида қилинган. Метро 4 чи бекат.

Yunusobodda yangi qurilgan kvartira!
Yunusobodda yangi qurilgan kvartira! Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
80 000 $
1 143 $ за м²
3-комн 70 м² 3/13 эт

Fozilxo'ja tel: 93 5030003 Yangi ta'mirdan chiqqan. Hech kim yashamagan honadon. Gaz, suv, svet barcha kamunal xizmatlari mavjud.

Продается сваю квартира
Продается сваю квартира Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
115 000 $
1 250 $ за м²
3-комн 92 м² 3/4 эт

Продам сваю 2 комнатную квартиру в Мирзо Улугбекском районе дом построен 2015год квартира очень большая 92кв можно переделать 3-4комнат 2сан узла 2 балкона и гардероб с наружной окном можно использовать как детскую комнату стоянка для авто +подвале отдельное помещение. Школа детский сад рядом с домом проект дома банковские срочно тел. 974507090. 952122818

Sergeli yangixayot tumani 10 hudud
Sergeli yangixayot tumani 10 hudud Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
85 000 $
1 063 $ за м²
4-комн 80 м² 8/9 эт

3 xona 80 kv 4 xona qilingan remonlari yevro xammasi tayyor kirib yawisila qogan malumotla telda Narxi 85.000 $ keliwiladi

3 xonali kvartira
3 xonali kvartira Навоийская область, Навои
57 000 $
655 $ за м²
3-комн 87 м² 4/5 эт

Tel: 901390033 Memorlar ko'chasi Yoshlar markazi, Prezident maktabi, 3- son oilaviy poliklinika, Zarafshon mehmonxonasi oldidagi Tinchlik firmasi tomonidan judayam sifatli qurilgan 3 xonali kvartira joylashgan lokatsiyasi judayam zo'r, atrof manzara va qo'shnilarga gap bo'lishi mumkin emas. Xonadon makler xizmatisiz sotiladi to'liq malumot +998901390033 Narxi kelishiladi

Продается 3 комнатная квартира
Продается 3 комнатная квартира Каракалпакстан, Нукус
30 000 $
375 $ за м²
3-комн 80 м² 3/4 эт

Продается 3 комнатная квартира со всеми условиями, Бари затлары менее кирип жасайбересиз, затлары таза, таза ремонт

Продается трёхкомнатная квартира в Андижане, 3й микрорайон
Продается трёхкомнатная квартира в Андижане, 3й микрорайон Андижанская область, Андижан
70 000 $
737 $ за м²
3-комн 95 м² 3/4 эт

Продается 3х комнатная квартира в Андижане, в обкомовском доме. Общая площадь 95 квадратных метров

6 mikrorayonda katta 3 xonali uy sotiladi
6 mikrorayonda katta 3 xonali uy sotiladi Сырдарьинская область, Гулистан
42 000 $
457 $ за м²
3-комн 92 м² 4/5 эт

Guliston 6 mikrorayonda katta-katta xonali (92 kv)3 xonali uy sotiladi 42000$ bersangiz nomizga utkazib beraman. Uy uzimniki.maklerlar bezovta qimasin. Tel 974841622

Samanbay da 7koshede 5xanali Jer Jay satiladi
Samanbay da 7koshede 5xanali Jer Jay satiladi Каракалпакстан, Нукус
300 000 000 сўм
10 000 000 сўм за м²
4-комн 30 м² 1/1 эт

90 6536537 3shi uy Jolga jaqin samanbay ulken 2 xol bar baxasi 300 000 000 kelisimli domga obmen bar 906536537 913051848 KELIP KORSENIZ BOLADI MEN DURIS TUSINBIY ATR OLXQA

Открыть карту Карта