66 710 объектов

Kvartira 2 honali sotiladi
Kvartira 2 honali sotiladi Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
59 000 $
1 017 $ за м²
2-комн 58 м² 4/5 эт

Toshkent Shahar Yashnobod Tumani Ohongrabo 39-86 2 honali uy balkon 2/6 hamma shat sharoitlar joyida hamma narsasi bor hech qanday muamo yoq

Kvartira sotiladi
Kvartira sotiladi Кашкадарьинская область, Карши
34 000 $
630 $ за м²
2-комн 54 м² 3/4 эт

Kvartira sotiladi. 6m/t dan 2xonali remont qilingan, areston bak hamma sharaoit bor 3-qavat mdf eshik romlar quyilgan Tel: 979531110, 939036767, 946831118

4 хоналик квартира
4 хоналик квартира Ферганская область, Фергана
30 000 $
366 $ за м²
4-комн 82 м² 4/4 эт

Истиклол стадион ропарасида. 2015 йилда курилган. 4 этажда 3 хоналик 4 хона килинган. Янги ремонт килинган. Атапления бор. Санузел алохида. 82 метр квадрат. Паталоглари 3 метрлик. 50 миллион кредити колган. Ойига 800000 минг сомда.

Kvartira sotiladi
Kvartira sotiladi Навоийская область, Навои
520 000 000 сўм
10 196 078 сўм за м²
2-комн 51 м² 4/4 эт

Kvartira sotiladi 2 xona 3xona qilingan remonti evro eshik derazalar almashgan remonti zur kvartirada bor.mebel, kir moshina, kuxnya mebel, telivezr, gilam,lustra,parda.narxi 520mln manzil.G'alaba shoh kuchasi 147b 11 Maktabni orqa tamoni sanat kolejini tug'risi.tel.93 883 23 81

2/1/3 srochna sotiladi yevro remont.
2/1/3 srochna sotiladi yevro remont. Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
56 000 $
1 120 $ за м²
2-комн 50 м² 1/3 эт

uy sotiladi 2xonali 3xonali qilingan +2ogorod podval yevro remont pol tarket kirb yawaw mumkun ideal xolatda oynalri akfa wifi santexnika noldan qilingan qoshinlari зур zor manzil yunusobot mikrorayon orientir madaniyat instetut srochna sotiladi. orqa oldi agarodlariyam bor.

Продается квартира в Алмазарском районе однакомнатная торцевая
Продается квартира в Алмазарском районе однакомнатная торцевая Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
50 000 $
1 250 $ за м²
1-комн 40 м² 1/4 эт

Продается квартира в Алмазарском районе Мед городке базарчик, торцевая сторона рядом небольшой огородик.

Зудлик бн 4 қаватда жойлашган 2 хонали уй сотилади
Зудлик бн 4 қаватда жойлашган 2 хонали уй сотилади Ферганская область, Фергана
26 000 $
650 $ за м²
2-комн 40 м² 4/4 эт

Зудлик бн 4 қаватда жойлашган 2 хонали уй сотилади Евро ремонт қилинган ёнида сточнка кафе болалар майдончаси жойлашган боғча мактаб яқинида. Мўлжал шодиёна ёнида

Kvartira sotiladi
Kvartira sotiladi Хорезмская область, Ургенч
40 000 $
533 $ за м²
4-комн 75 м² 2/4 эт

Tezkor !Kvartira sotiladi Xonalar soni 3 Qavati 2 Qavatliligi 4 Uyning tamiri evro remont Qo'shimcha malumotlar 4 hona qilingan, domda podvali ham bor Manzil Urganch shahar moljal sport kompleks yonida Narxi 40000 $$$ (kelishiladi) Tel 939220797

Uy sotiladi 3 xonadsn iborat
Uy sotiladi 3 xonadsn iborat Сурхандарьинская область, Денау
25 000 $
373 $ за м²
3-комн 67 м² 2/2 эт

Uy sotiladi gaz suv Sevet aloxida kladofka kichkina agaroti xamma sharoyitlari bor rimonti eski Olgan odam o'zini entileriga qarab rimont qilsa bo'ladi maktab bog'cha magazin yonida bor rastirochka yoki bank orqali kredit qilib olmoqchi bo'lganlargayam imkoni bor Xamma dakumenti joyida (oladigan odam tel qilsin kelishtirib beramiz) +998900317772 +998881481072 Habibullo

Yashnobod tumanida
Yashnobod tumanida Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
62 000 $
912 $ за м²
2-комн 68 м² 8/9 эт

Yashnobod tumanida Kadeshova bozor va matroga qulay joyga 2 xona uy sotiladi zal 5:5 ga 7 metrli yevro remont

Не маклер. Квартира 2в3/6/7 Янгихает новостройка 8-участок 54кв.
Не маклер. Квартира 2в3/6/7 Янгихает новостройка 8-участок 54кв. Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
62 000 $
1 148 $ за м²
3-комн 54 м² 6/7 эт

Новостройка в Янги Хает 2в3/6/7 Квартира-студия 3х комнатная. Зал + кухня + коридор = 36 кв. м. Детская = 9.2 кв. м. Спальня = 9.2 кв. м. Ванная + туалет = 3.6 КВ. м. Перед домом садик, возле дома школа, маркеты, аптеки под домом. До метро, корзинка, ТЦ Golden Life 10 минут. Станция метро #3 Чилонзарская линия (25 минут до Сквера). Идеальные дороги, много транспорта (38, 130, 59, 8) Дом вдоль дороги, не торец. Без маклера.

Янги курилаётган уй сотилади
Янги курилаётган уй сотилади Ташкентская область, Мирабад
8 700 000 сўм
8 700 000 сўм за м²
2-комн 55 м² 8/8 эт

Янги курилаётган хонодон сотилади 2 хонали бор 2023 йил декабр ойида тугатилади 100%туловга факат шунчаки бизнес учун пул кераклигидан сотувга чикардик узимизда яна колади уй сифат ва куркам метродан 200 метр узокликда жойлашган мактаб ва бошка енг керакли нукталар якинда жойлашган 8 700 000 сумдан бошланади 3 кават уй каробка холатда булади

Продаётся квариира 3 комнатная
Продаётся квариира 3 комнатная Ташкентская область, Алмалык
38 000 $
603 $ за м²
3-комн 63 м² 1/4 эт

Продается 3 комнатная квартира в районе радуга с ремонтом. Ореинтир 18 школа остальные подроьрости по номеру телефона

Dom sotiladi 5 xonali.
Dom sotiladi 5 xonali. Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
110 000 $
859 $ за м²
5-комн 128 м² 6/6 эт

Sergili 5-51-11, metro 2-bekatgacha 150-200 metr. Atrofida katta bogʼ bor. Uzgarish mahalla qolgan maʼlumot telifon orqali gaplashamiz. 901270819

Nazarbek sanatoriya 9 etajkali dom
Nazarbek sanatoriya 9 etajkali dom Ташкентская область, Назарбек
68 000 $
986 $ за м²
69 м² 1/9 эт

Nazarbek sanatoriya 9 etajkali dom 1 etaj 3 xonali 1 xonali uy bor xovli padval bor normal remont. kelishamiz +998945994442 +998909084954 telefon qilila.

З/х комнатная переделанная в 4/х квартира яахунбабаевский массив за ка
З/х комнатная переделанная в 4/х квартира яахунбабаевский массив за ка Ферганская область, Фергана
30 000 $
448 $ за м²
3-комн 67 м² 4/5 эт

Продаётся 3х комнатная переделанная в 4х комнатную квартира. Панельный дом пятиэтажный, квартира на четвёртом этаже. Ремонт средний, есть газ, свет, вода, интернет, городской телефон. Отопление индивидуальное. Подъезд второй, тепло. ОСТАЁТСЯ АРИСТОН НОВЫЙ И КОНДИЦИОНЕР. Район тихий, уютный, магазины, аптеки, рестораны, поликлиника, школы, колледж, развлекательные кафе. Адрес Ахунбабаевский массив за каналом.

Срочно продаеться 4 комнатная новостройка всеми удобствами
Срочно продаеться 4 комнатная новостройка всеми удобствами Ташкентская область, Ташкент, Учтепинский район
130 000 $
1 048 $ за м²
4-комн 124 м² 2/3 эт

Срочно продаеться 4 комнатная новостройка 2 этаж +парковка оренти на против ИБН СИНО СТРОЙ МАРТ

Навоий ш. Центридан 3 хонали кв. (Инд. Дом) Сотилади. Ёки тошкентд. к
Навоий ш. Центридан 3 хонали кв. (Инд. Дом) Сотилади. Ёки тошкентд. к Навоийская область, Навои
52 000 $
448 $ за м²
3-комн 116 м² 3/8 эт

3-комнатный квартира площадб- 116м2 Навоий шахар центри. Восход бозори. ТОМПСОН мактаби. Спорт дворец. Стадион. Маданият. Супермаркетлар ёнида. 3 - хонали уй 4 хона килса бди. 4 - та балкон. 116 м2. 3 этаж. Лифт ишлайди. Реморти урта. Ипотекага хам сот. Мебелировка бор. Тошкентдан агар алмашишни истайдиганлар иложи бор. Карзи йук. Хоналар отдельно. 2 та санузел. 2та балкон аква килинган. 1 хона ёки 2 та хонали алмашадиганлар булса алмашамиз доплата бн.

Kvartira sotiladi Chilonzor 19 kvartalda.
Kvartira sotiladi Chilonzor 19 kvartalda. Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
54 000 $
1 080 $ за м²
2-комн 50 м² 4/4 эт

Chilonzor 19 kvartalda xamma sharoitlari bilan 2 xonali kvartira sotiladi.+998993130887 Doniyorga murojat qilishiz mumkin.

Продаётся 3- комнатная квартира
Продаётся 3- комнатная квартира Бухарская область, Бухара
33 000 $
434 $ за м²
3-комн 76 м² 5/5 эт

Продаётся 3-комнатная квартира на ул. Джами, рядом с 31-школой. Квартира в хорошем состоянии, аккуратная. Сан. узлы в отличном состоянии, исправные, с вытяжкой. Балкон 6-метровый. Окна современные (Akfa). Межкомнатные двери -деревянные. С документами всё в порядке. Звоните и пишите ( Ватсапп или телеграмм) по номеру : +998500538170 (Юсел) Возможен торг, скидка!

Открыть карту Карта