68 373 объекта

Продаются квартиру
Продаются квартиру Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
65 000 $
1 121 $ за м²
2-комн 58 м² 9/9 эт

Продам квартиру свою, (без маклера) Куйли массив 6 (толарик метро станции) 2/9/9 Ремонт среднего. Цена 65.000$ Позвоните по номеру +998977803676 Торг умеет

Продаётся кв 2/4/4 своя
Продаётся кв 2/4/4 своя Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
65 000 $
1 121 $ за м²
2-комн 58 м² 4/4 эт

Продам квартиру Юнусабад 18 квартал. СВОЯ. кирпич 77 серия. В отличном месте. Раздельные комнаты. Цена договорная.

Продаётся 3х комнатная Квартира
Продаётся 3х комнатная Квартира Ферганская область, Фергана
45 000 $
570 $ за м²
3-комн 79 м² 4/4 эт

Продаёться Квартира со всеми удобствами!

Квартира сотилади. 3/4/5 Жиззах ш. Қассоблик м. Агро банк ёни
Квартира сотилади. 3/4/5 Жиззах ш. Қассоблик м. Агро банк ёни Джизакская область, Джизак
40 000 $
678 $ за м²
3-комн 59 м² 4/5 эт

Қассоблик маҳалла Агро банк ёнида. 3/4/5 квартира сотилади. Ремонт средней. Мебил техника йўқ. Ҳарбийлар доми. Қўшнилар яхши. Дом 2009 йилда қурилган 915928730

Kugdala tumanida 2honali dom
Kugdala tumanida 2honali dom Кашкадарьинская область, Чиракчи
20 000 $
385 $ за м²
2-комн 52 м² 2/2 эт

Nahtga sotiladi qushimcha tulovi yuq +998885182390

2-х комнатная квартира в центре города, ориентир критый рынок
2-х комнатная квартира в центре города, ориентир критый рынок Бухарская область, Бухара
51 000 $
600 $ за м²
2-комн 85 м² 6/8 эт

С кадастром, С ремонтом и со всеми удобствами, все что есть квартире все остаётся. Продается связи с переездом в другой город Ориентир критый рынок Напишите или позвоните по Вацацу или по телеграмму по номеру +79530947177

Продаётся, 3-х комнатная квартира.
Продаётся, 3-х комнатная квартира. Ташкентская область, Ташкент, Бектемирский район
68 000 $
1 015 $ за м²
3-комн 67 м² 3/9 эт

Квартира чистая, все электрические провода самого лучшего качества, встроенный шкаф-купе в коридоре. Санузел меняли, все отопительные трубы и батареи новые. Документы все на месте. Ипотеки нет.

Яшаш учун 2 хонали уй
Яшаш учун 2 хонали уй Кашкадарьинская область, Карши
52 900 $
790 $ за м²
2-комн 67 м² 4/5 эт

2 хона, 67,1 кв, 4 этаж, лифт бор, 2 та кондиционеры ва гилам мебиллари билан сотилади нахт пулга ва иккаламчига хам сотилади, телеграм 99 581 45 85

2 xona kvartira yangi remont qilingan
2 xona kvartira yangi remont qilingan Навоийская область, Навои
490 000 000 сўм
8 166 667 сўм за м²
2-комн 60 м² 1/4 эт

1 etaj 2 xonalik 2 ta balkoni bor yaqinda remont qilingan. Eski anvardent orqasi Amir temur 14-5. Narxi 490 mln kelishamiz. Uy uzimniki

Квартира сотилади 3 хонали
Квартира сотилади 3 хонали Кашкадарьинская область, Карши
62 000 $
596 $ за м²
3-комн 104 м² 4/4 эт

Карши шахри, И. Каримов кучаси, гор. Больница рупасида, ориентир Атлас. 4 этаж, 3 хона, 104 кв. м 62000$ келишамиз.

Продаеться квартира
Продаеться квартира Навоийская область, Зарафшан
65 000 $
542 $ за м²
4-комн 120 м² 5/5 эт

Kvartira sotiladdi 4 xonalik 120 kv³ narxi 65000$ xovliga xam almashamiz +998936615953 +998942269598

Продается квартира в Сергели не далеко от Абу Сахий
Продается квартира в Сергели не далеко от Абу Сахий Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
100 000 $
1 087 $ за м²
4-комн 92 м² 1/4 эт

Продается квартира в новостройке в Сергелийском районе. Квартира с ремонтом и со всеми удобствами. Квартира 4х комнатная, 2х этажная (первый этаж с подвалом). Общая площадь 92 кв. м. Планировка раздельная. 2 сан - узла на каждом этаже. Зал с кухней внизу, и 3 спальных комнат наверху. Продается с мебелью и техникой. Квартира находится в махалле узгариш, ориентир КИА автосалон. Инфраструктура хорошая, рядом есть: Школа, Детский садик, поликлиника, магазин Хавас, Магнум, Корзинка, аптека и т д. Недалеко находится рынки Иппадром, Абу Сахий, Бек Топи и Бек барака а также продуктовый рынок Сергели и авто - рынок. Квартиру можно разделить и сделать 2 квартиры 2х комнатную и сдать в аренду. Квартира без расходов, заходите и живите. Звоните в любое время до 22:00 Квартиру могу показать так же после 18:00 до 22:00. Sergeli rayonida kvartira sotiladi, novastroykada. Kvartira remontli va hamma sharoiti bor. Kvartira 4ta xonadan iborat 2 qavatli (birinchi qavat podvoli bilan), 92 kv.m. Planirovkasi alohida 2ta san - uzeli bor har bir qavatda. Zal va kuhnya pastki qavatda 3ta xona tepa qavatda. Kvartira mebel va texnikalari bilan sotiladi. Kvartirani joylashuvi O'zgarish mahallada mo'ljal KIA avtosaloni. Infrastuktura judayam yaxshi uyni oldida maktab, bog'cha, poliklinika, magazin Xavas, Magnum, Korzinka, apteka va hokazo. Ippadrom, Abu-Saxiy, Bek Baraka, Bek Topi, Sergeli dehqon bozori va mashina bozori uzoq emas. But kvartiradan 2ta 2 xonali kvartira qilsa boladi va ijaraga bersa boladi. Kvartira tayyor rasxodsiz kirib bemalol yashasa boladi. O'zilaga qulay vaqt qo'ng'iroq qilishila mumkin faqat soat 22:00 gacham va kvartirani soat 18:00 dan 22:00 gacham kelib ko'rsela bo'ladi. Цена 100,000 $ цена окончательная. Narxi 100,000 $ охирги нарх. Контакт: +998333369986 Абдурахмон.

Срочно узимни уйимни сотаман
Срочно узимни уйимни сотаман Самаркандская область, Самарканд
720 000 000 сўм
8 000 000 сўм за м²
4-комн 90 м² 5/5 эт

Вокзал, Ширин табака оркасида 5-этажли уйнинг 5-этажида 4 хонали уй сотилади. Узимни уйим, хамма шароитлари бор.

Uy sotiladi surochni
Uy sotiladi surochni Сурхандарьинская область, Кизирик
400 000 000 сўм
57 142 857 сўм за м²
11-комн 7 м² 1/1 эт

Uy sotiladi qurilishi tugalanmagan 11 xonadan eborat xommom tvalet oshxona garaj bor gaz svet suv Internet uy telefoni kuzatuv kamira bor Narxi 400000000 milyon sum ozgina otadigan joyi bor xujatlari joyida pul nataryusda olinadi tel 77 074 93 93

Продается квартира
Продается квартира Каракалпакстан, Нукус
390 000 000 сўм
5 571 429 сўм за м²
3-комн 70 м² 4/4 эт

Квартира сатылади, кирпич жай, келисимли халда қалдырлатуғын затлар бар Массив Сарбиназ дом 4 кв31 Звандап келинг

Продается квартира новостройка массив Гулобод. 1/6/9.
Продается квартира новостройка массив Гулобод. 1/6/9. Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
65 000 $
1 625 $ за м²
1-комн 40 м² 6/9 эт

Квартира новая с ремонтом. Вдоль дороги. Очень удобная. Парковка, детская площадка, рядом частная и государственная школа. Детский сад. С правой стороны Самарканд дарвоза. С левой стороны Мечеть Кукча. Рядом рынок Чорсу.

Квартира сотилади
Квартира сотилади Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
46 000 $
1 533 $ за м²
1-комн 30 м² 4/4 эт

Чилонзор тумани 1-кварталда 1 хонали квартира сотилади Новза метросига 5 минутлик йул Мурожат учун тел +998999081221 Без маклер Уй узимники

3 xonslu uy srochna sotiladi
3 xonslu uy srochna sotiladi Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
68 000 $
1 172 $ за м²
3-комн 58 м² 1/7 эт

Tayyor uy kirib yawisiz faqat udobstva 100%

Kvartira sotiladi holati yaxshi
Kvartira sotiladi holati yaxshi Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
51 000 $
1 214 $ за м²
1-комн 42 м² 1/4 эт

Kvartira sotiladi 1hona 2hona qilingan 2ta dush 1ta hojathona bor hujjatlari hammasi joyida

Фарғона шаҳар, Ал-Фарғоний кўчаси 55/6 уй сотилади.
Фарғона шаҳар, Ал-Фарғоний кўчаси 55/6 уй сотилади. Ферганская область, Фергана
58 000 $
547 $ за м²
4-комн 106 м² 2/2 эт

Фарғона шаҳар, Ал-Фарғоний кўчасидаги 55/6 яшаш хонадони ҳамда 55/6А тадбиркорлик фаолияти учун мўлжалланган нотурар жой зудлик билан сотилади. Қулайликлар: Шаҳар марказида жойлашган, табиий газ, сув, оқава тармоқ ва электр энергия ўчмайдиган тармоққа уланган. Катта йўл бўйида жойлашган.

Открыть карту Карта