67 609 объектов

Срочно продается квартира
Срочно продается квартира Бухарская область, Бухара
40 000 $
656 $ за м²
1-комн 61 м² 2/8 эт

В доме премиум класса, Продается шикарная квартира, на втором этаже! В доме имеется лифт! В квартире находится большая кухня с теплым полом, дорогой кафель, проведена газовая труба, работают и подключены газовые, электрические и водяные счетчики. Красивая прихожая с теплым полом, качественные межкомнатные двери, красивая ванная комната, с качественным и дорогим индийским кафелем. Также, имеется большая комната с дорогим ламинатом, в каждой комнате имеется люстры с подсветкой!

Kvartira sotiladi
Kvartira sotiladi Самаркандская область, Самарканд
55 000 $
679 $ за м²
3-комн 81 м² 3/3 эт

Kvartira sotiladi 3 xonali hamma sharoiti bor tayyor gaz svet suv bor adres sam avto 3 chi etaj qolgan ma'lumot telefon orqali beriladi 91 525 67 97 Jamol

Уй сотилади қарши шахар
Уй сотилади қарши шахар Кашкадарьинская область, Карши
40 000 $
381 $ за м²
3-комн 105 м² 2/4 эт

Қарши шахар маркази 4 қаватли бинонинг 2-қавати ўрта подъезд Иситиш тизими мавжуд (тёплий пол, отопления 2 та линияли) Иссиқ ва совуқ сув 24/7 (Бак 500литр) Интернет ( Wife оптик тола) ва бошқа қулайликлар (Стол стул, кроватлар ва шкаф, ошхона мебели, кондиционер 2 та, гилам, ларда, тв)

Qarshi shaxri markazi 5-mitti tuman 17-uy 22-xonadon sotiladi
Qarshi shaxri markazi 5-mitti tuman 17-uy 22-xonadon sotiladi Карши, Кашкадарьинская область
45 000 $
600 $ за м²
2-комн 75 м² 3/4 эт

Shaxar markazidan 3-qavatda joylashgan 2 hona 3 honaga aylantirilgan,barcha quylayliklarga ega,uyda barcha quylayliklar qilingan atapleniya issuq va sovuq suv 24 soat mavjud,uyda barcha juxozlar: televizor, kuxiniy garnetur, spalney devan,ugalok mebil, holadilnik,plisos,konditsioner,avtomat kir yuvish mashina,dvux konturniy katyol,mikrovalnovka,kuxinniy ugalok,gilam va elita pardalar uy jixozlar barchasi yangi rasmdagi barcha juxozlari bilan sotiladi.Bank orqaliy ikkilamchi ham qilib beriladi.

Yangi kvartra sotiladi
Yangi kvartra sotiladi Бухарская область, Шафиркан
55 000 $
965 $ за м²
2-комн 57 м² 6/12 эт

Yangi qurilgan uy sotiladi sergeli 1-bekat coshtepa ipateka qilib ham beramn 57.5 kv metr narxini kelishamiz.

Продаётся квартира Тель номер 93-9
Продаётся квартира Тель номер 93-9 Навоийская область, Зарафшан
30 000 $
500 $ за м²
2-комн 60 м² 1/5 эт

Адрес 1микрарайон 18 дом. В хорошем состоянии. Есть вариант в ипотеку. Квартира чистая

Уй сотилади 18,5 сотх
Уй сотилади 18,5 сотх Ташкентская область, Нурафшан (Тойтепа)
111 000 $
111 000 $ за м²
2-комн 1850 м² 1/1 эт

Уртачирчик туманида 18,5 сотх ли уй сотилади Газ, свет, сув дан карздорликлари йук Кадастр хужжатлари тулик ва жойида (Карлмаркс да жойлашган. Тинч махалла)

Срочна! Янги қурилган хонадон сотилади
Срочна! Янги қурилган хонадон сотилади Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
52 000 $
1 040 $ за м²
2-комн 50 м² 9/9 эт

Чилонзор туман 2 кварталда Янги қурилган хонадон зудлик бн сотилалди. квадрат 50.4 метрога якин жойда жойлашган, Мирзо Улугбек Метрогача 5 минутлик йўл. Атрофида эски Ғофур Ғулом парк хозирги "DREAM PARK" жойлашган. Қулай жойда Мактаб, Болалар боғчаси, Дўконлар бор. Уй ўзимники. Қолган маьлумотлар телефон оркали гаплашамиз мурожат учун: +998977485111

Срочно продаётся
Срочно продаётся Самаркандская область, Самарканд
55 000 $
705 $ за м²
3-комн 78 м² 5/5 эт

Квартира находится в центре города, не упустите шанс. Взаде ресторана Мархабо

Uy sotiladi remondan chiqgan
Uy sotiladi remondan chiqgan Каракалпакстан, Мангит
599 000 000 сўм
5 990 000 сўм за м²
4-комн 100 м² 1/1 эт

Uy sotiladi tayyor remontdan chiqgan. Telefon orqali habarlashing +998904224567 Manzil: Bossolma MFY

Продаётся 1 комн квартира бышое семейное общежитие
Продаётся 1 комн квартира бышое семейное общежитие Ташкентская область, Мирабад
30 000 $
1 875 $ за м²
1-комн 16 м² 4/9 эт

Продаётся 1 комн квартира с ремонтом мебель и техника новое натяжной потолок подробности по телефону 99 0888168

Продаётся квартира
Продаётся квартира Ферганская область, Фергана
40 000 $
400 $ за м²
3-комн 100 м² 4/4 эт

Продаётся квартира Напротив Истиклол стадион Новые дома без кредита 100кв м в двух комнатах есть ремонт косметический Квартира продаётся частично с мебелью

3 хонали уй самарканд
3 хонали уй самарканд Самаркандская область, Самарканд
47 000 $
662 $ за м²
3-комн 71 м² 8/8 эт

16 каватли 8 этаж 3 хонали уй самарканд сотилади

3-хонали квартира сотилади
3-хонали квартира сотилади Бухарская область, Бухара
55 000 $
539 $ за м²
3-комн 102 м² 4/5 эт

3 хонали квартира сотилади. Квартира пол кисми урилган потолок кисми гипсокартон килинган санузел тайор холатда. Отопления тулик утказилган [турецкий котёл]. Манзил: Шербудин тухонаси каршисида, (Asia) мехмонхонаси олдида. Нарх келишилади

квартира в ташкенте
квартира в ташкенте Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
60 000 $
1 017 $ за м²
3-комн 59 м² 8/10 эт

Тошкент шахар Сиргали тумани Курувчилар мавзесида 23дом кирпичний новастройка 12бекат мотро олдида мактаб богча 300мерт

Продается квартира за канал 5комнат
Продается квартира за канал 5комнат Ферганская область, Фергана
35 000 $
350 $ за м²
5-комн 100 м² 5/5 эт

Срочно продается 5ти комнатная квартира хороший ремонт своё отопление все окна акфа пласт есть решетки горячая вода. все удобства

Чилонзор 3 хонали квартира сотилади
Чилонзор 3 хонали квартира сотилади Хорезмская область, Караул
180 000 $
1 622 $ за м²
3-комн 111 м² 4/9 эт

Чилонзор 5 кварталда 111 м2 3 хонали квартира мебель жизозлари билан сотилади.

Andijon shahri. Naqshbandiy koʻchasi. Krepostda. Kvartira.
Andijon shahri. Naqshbandiy koʻchasi. Krepostda. Kvartira. Андижанская область, Андижан
22 000 $
314 $ за м²
2-комн 70 м² 3/5 эт

Andijon shahri. Naqshbandiy koʻchasi. Krepostda. Kvartira sotiladi Moʻljal-PPS bilan 37-maktab Narhi: 22 000$ ozroq kami bor, qolgan toʻlovlar bor. Subsidiyalik 5 - Qavatli bino. 3- Qavat, 2 xona. (70m) hujjatlar joyida Kommunikatsiyalar Gaz. Suv.Svet, kanalizatsiya bor. Evro remont.

3 хонали квартира
3 хонали квартира Хорезмская область, Ургенч
55 000 $
331 $ за м²
5-комн 166 м² 4/5 эт

Даритални алдинда 3 хонали квартира, монсарди билан сотилоди. 83+83=166кв

Продается квартира
Продается квартира Навоийская область, Зарафшан
48 000 $
667 $ за м²
3-комн 72 м² 4/4 эт

3-хонали уй сотилади 11-мкр 38-домдан 4 этаж. Ремонти яхши, дерезалар акфадан Холодильник, прихожка, стенка, кондиционерлар ташлаб кетилади, мурожат учун тел: 933198760 Продается 3-комнатная квартира по адр. 11-38-хх на 4ом вместе с квартирой идут холодильник, прихожка, стенка, кондиционеры, стиральная машинка

Открыть карту Карта