67 431 объект

Квартира сотилади.
Квартира сотилади. Навоийская область, Навои
52 000 $
612 $ за м²
2-комн 85 м² 4/4 эт

Срочно Навойи шахрида 2 хонали 4 этаж лифти бор евроремонт Уй сотилади. 85 кв. м. Янги дом. Дом топширилган. Янги бозор Олди Нарпай йулида жойлашган. Жихозлари Билан. Нархи 550 млн. Тел номер 906461418

Квартира без маклера и посредников, своя!
Квартира без маклера и посредников, своя! Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
115 000 $
1 250 $ за м²
4-комн 92 м² 2/5 эт

Продается золотой этаж 4-х комнатной квартиры, по кадастру 92 кв. м., планировка удвоенный зал. Рядом русская (120метров) и узбекская (100м) школы, 2 садика, музыкальная школа, спортивные секции, базар 300 метров. Рядом корзинка и частная клиника Medimax. Массив Ахмада Югнаки. Сделан Евро ремонт 2 года назад, использованы самые прочные и дорогие строй материалы, с заменой электричества, отопительных труб и прочего. Сантехника установлена новая. Есть плита турецкая Gefest. Окна акфа, установлены дорогие российские двери премиум качества. В квартире остается часть мебели. Звонить на указанный номер +998995122597 Рассмотрим ипотеку тоже. Уй сотилади 2 этаж, 92 кв. м. тозза документальный, полный ремонт килинган нольдан, электричество сан узел эшик хаммаси янги премиум качестволи урнатилган, мебель кисман колади, ипотека хам куриб чикилади, уй узимники, маклерсиз сотилмокда. Атрофда хусусий клиника, богча, мактаб, мусика мактаби ва спорт тугараклари бор.

Дом, 2/2/2 квартира
Дом, 2/2/2 квартира Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
45 000 $
1 286 $ за м²
2-комн 35 м² 2/2 эт

Юнусобод отчопар 2 махалла, 2/2/2,дом, 35 квадрат, кирпичный, 38 дом, 14 квартира

Квартира 92 кв 3/3/4
Квартира 92 кв 3/3/4 Ферганская область, Коканд
47 500 $
516 $ за м²
3-комн 92 м² 3/4 эт

Просторная квартира для большой семьи. Удобная локация

Квартира 6 хонали срочна сотилади
Квартира 6 хонали срочна сотилади Ферганская область, Фергана
57 000 $
350 $ за м²
6-комн 163 м² 4/4 эт

Уй Мансардали шинам уй сотилади. кават 4-5. 2 та этаж бир уйда. 2 та санузель хоналар сони 5 та + катта холл. Фрунзе массив. Корея университети. Шахар марказидан 3 км. 67000 ками бор +998940440028 Хама шарт шароитлари билан Кредит хам килип берилоради

Продается квартира в городе Зарафшан
Продается квартира в городе Зарафшан Навоийская область, Зарафшан
520 000 000 сўм
10 000 000 сўм за м²
3-комн 52 м² 4/4 эт

Продается своя 3-хкомнатная квартира в городе Зарафшан. Дом галерейный. 11 мкр 31 дом 4 этаж Квартира мебелированная, всю мебель и бытовую технику оставляем. Имеется детская комната с двумя кроватями и рабочим столом. Вся мебель новая, техника рабочая.

1 Хонали жой сотилади. Гиштдан курилган домда
1 Хонали жой сотилади. Гиштдан курилган домда Хорезмская область, Ургенч
235 000 000 сўм
9 038 462 сўм за м²
1-комн 26 м² 2/2 эт

Урганч шахар Марказида, Миллий банк йонида Лучевая кучасинда 2 этажли Пишган карвучдан курилган домнинг 2-этажинда 1 хонали квартира айрим жихозлари билан Сотилади. Ремонти яхши акфа ойналар куйилган, 100% пол булган яшаш учун хамма шароитлар газ, свет, сув (иссик, совук) бор. Мактаб, бокча, дуконлар, Миллий банк, айрапорт, вогзал, Гипермаркет, бозор бир одим. Шахарни маркази. жудахам яхши жой ховоси тозо, дарахтлар куп. Нахт пулга сотилади

Жай сатылады 22мкр
Жай сатылады 22мкр Каракалпакстан, Нукус
270 000 000 сўм
5 294 118 сўм за м²
2-комн 51 м² 4/4 эт

Жай сатылады, 22мкр дом 15х/б 10кв. + 998913728832 усы номерге хабарласын. Бахасы 270млн. Келисимли.

Квартира сотилади 2хона уй эски шахар
Квартира сотилади 2хона уй эски шахар Навоийская область, Навои
330 000 000 сўм
5 500 000 сўм за м²
2-комн 60 м² 2/2 эт

2этажли дом 2-этаж Ремонт буган 330 000 000 келишамиз +998997506108

Юнусабад 8 кв. 2/3/4 Продаётся квартира
Юнусабад 8 кв. 2/3/4 Продаётся квартира Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
58 300 $
1 143 $ за м²
2-комн 51 м² 3/4 эт

Недалеко от дома находиться торговый центр Mega Planet, Stroy centre, Юнусабадский базар, метро и 235 школа

2-х комнатная квартира
2-х комнатная квартира Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
70 000 $
1 591 $ за м²
2-комн 44 м² 2/4 эт

‼️Авзалликлари: 1️⃣Тошкентнинг хар тарафига транспорт бор 2⃣Атрофида метро (Мирзо Улугбек), мактаб, боғча, шифохона, кафе, корзинка, Ғофур Ғулом боғи, Бунёдкор Стадиони

Kvartira sotiladi
Kvartira sotiladi Ташкентская область, Янгиюль
33 000 $
559 $ за м²
2-комн 59 м² 3/4 эт

2 xonali kvartira sotiladi remontlari qilingan yashashga tayyor uy maktab bogʻcha litsey balnitsa yaqin batafsil tel orqali Litsey mahallada Artikova narxi kelishiladi

Квартира сотилади Ойбек 4-мактаб ёнида
Квартира сотилади Ойбек 4-мактаб ёнида Ферганская область, Фергана
65 000 $
542 $ за м²
3-комн 120 м² 5/5 эт

Новостройка квартира сотилади, 4-мактаб олдидан ичидаги жихозлари билан колган маълумотлар телефон оркали берилади, Хеч канака маклерларси3

3 xonali kvartira
3 xonali kvartira Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
93 000 $
1 148 $ за м²
3-комн 81 м² 2/9 эт

3 xonali kvartira. Rimontdan chiqan. Ewik mdf. Pol tarket qilingan. Balkon: 2.20*7.20m. Manzil: Yangi beltepa.

Продаётся квартира
Продаётся квартира Ферганская область, Янги Маргилан
16 000 $
533 $ за м²
1-комн 30 м² 3/4 эт

Продаётся уютная однокомнатная квартира в районе пеликан орентир 27 А. Т.С. Не долеко от дома рынок продуктовый, аптека Свет, газ и холодную воду не отключают, есть Центральная водоснабжение горячей воды круглогодичная. Квартира находится на третьем этаже не угловая тёплая. Звоните желательно после обеда или вечером. (998947265953)

Продам уютную трёхкомнатную квартиру в Пятом Микрорайоне.
Продам уютную трёхкомнатную квартиру в Пятом Микрорайоне. Навоийская область, Навои
515 000 000 сўм
7 357 143 сўм за м²
3-комн 70 м² 3/8 эт

Индийский дома район базар Восход г. Навои. Продается двухэтажная квартира три комнаты, два балкона, два туалета, одна ванна, кладовка, прихожая. Ремонт хороший для уютного проживания. +998 88 085 63 36 Нах Наличкой

Продаю квартиру по улице Беруни, около старого билайна
Продаю квартиру по улице Беруни, около старого билайна Самаркандская область, Самарканд
55 000 $
1 170 $ за м²
2-комн 47 м² 2/5 эт

Продаю квартиру по ул Беруни, возле старого билайна. В квартире оставляю все, мебель, технику, посуду

Navoiy viloyati Zarafshon shahri 1 xonali uy sotiladi
Navoiy viloyati Zarafshon shahri 1 xonali uy sotiladi Навоийская область, Зарафшан
310 000 000 сўм
7 560 976 сўм за м²
1-комн 41 м² 7/7 эт

Navoi viloyati Zarafshon shaxrida 1 xonali uwy sotiladi Narxi 310 million sum Tel:+998934644333

Срочна сотилади Квартира 2/4/4
Срочна сотилади Квартира 2/4/4 Ташкентская область, Мирабад
45 000 $
957 $ за м²
2-комн 47 м² 4/4 эт

Срочна продаю свою кв 2 переделаную в 3. массив-1 куйлюк (2/4/4) ( Srochna sotiladi kvrartira 2-3xona qilingan) Qoeliq 1-massiv arentir zenit 85 boxcha

Паркенский бозор олдида срочно 3хоналий уй сотилади
Паркенский бозор олдида срочно 3хоналий уй сотилади Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
93 000 $
1 022 $ за м²
3-комн 91 м² 4/5 эт

3хоналий уй сотилади срочна уй озимиззики ремонти орта кирип ящаса болади малумот учун 333881155. 334881155

Открыть карту Карта