67 609 объектов

Продается квартира в центре города Фергана
Продается квартира в центре города Фергана Ферганская область, Фергана
45 000 $
804 $ за м²
2-комн 56 м² 6/6 эт

2х комнатная на 6 этаже, Тарона 16/17, ориентировочно за гор. хакимиятом, за 38 000 $ без кредита, имеется двухконтурный котёл, лифт работает исправно

Toshkent shaxar,Yashnabod tumani,Maxtumquli 17/29.
Toshkent shaxar,Yashnabod tumani,Maxtumquli 17/29. Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
85 000 $
1 371 $ за м²
2-комн 62 м² 1/7 эт

Aloqa uchun.+998941031414

Квартира сотилади
Квартира сотилади Ферганская область, Фергана
18 500 $
529 $ за м²
1-комн 35 м² 1/4 эт

Квартира сотилади Ойбек 16А 62 квартира Ойбек раддом

3xonali uy sotiladi
3xonali uy sotiladi Самаркандская область, Нурабад
25 000 $
342 $ за м²
3-комн 73 м² 1/4 эт

Samarqand viloyati Nurobod shaharchasidagi 3-xonali 4-etajli domning 1-qavatida joylashgan kvartira sotiladi. Oshxona balkon alohida uy 73,73 kv/m. Xujhatlari toza ozimni nomimda. Uy faqat remont talabda. Narxi 25000$ remont pulidan otib sotiladi kelishiladi. Uyni aybi remonti yoqligi oxirgi narx 22000$ +998932480033 +998951221331 +998999848439

3 xonali uy 45 000 $
3 xonali uy 45 000 $ Ташкентская область, Чирчик
45 000 $
577 $ за м²
3-комн 78 м² 4/4 эт

Чирчик шахар, 2 микр, 16 домда, 4 этаж, янги планировка, 3 хонали квартира сотилади, нархи 45 000$ тел: 94.9441509 банк оркали хам берилади

2х Дасав енида 86 кв тез ва арзон сотилади
2х Дасав енида 86 кв тез ва арзон сотилади Навоийская область, Навои
380 000 000 сўм
4 418 605 сўм за м²
2-комн 86 м² 5/5 эт

СИРОЧНО Вагзал Дасав е'нидаги дамдан тел 97 3777101 2 хоналик 86 квад квартера каропка холатида сотилади.

Ikki honalik kvartira sotiladi Mirzo Golib kochsa
Ikki honalik kvartira sotiladi Mirzo Golib kochsa Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
86 000 $
989 $ за м²
2-комн 87 м² 3/4 эт

Olmazor tumani Mirzo Golib kochasi ikki honalik kvartira sotiladi uch hona qilingan 87 kvm 4 etajlik uy 3 etajda joylashgan +998910121324

Продается 3 комнаты квартира
Продается 3 комнаты квартира Самаркандская область, Самарканд
55 000 $
696 $ за м²
3-комн 79 м² 1/5 эт

Продается 3 комнаты квартира Сагдиана 5 етажни дом 1 етаж

Kvartira sotiladi Navoiy shahar 2-etaj, 2 xona
Kvartira sotiladi Navoiy shahar 2-etaj, 2 xona Навоийская область, Янгирабат
36 000 $
692 $ за м²
2-комн 52 м² 2/3 эт

Navoiy shahar, Ibn-Sino mavzesi 13-uy, 23-xonadon. 3 etajli kerpichniy dom. 2-qavat, 2 xonali. Maydoni 52 kv. Balkon: 2×6

Квартира 2комнатная
Квартира 2комнатная Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
60 000 $
1 000 $ за м²
2-комн 60 м² 3/3 эт

2х комнатная квартира с новым ремонтом Кухонный мебель Холодильник На прихожей есть шкаф Локация: рядом рынок Тансикбаева Каракамыш, школа, детский садик, со всеми удобствами 974438898 на этом номере есть телеграмм можем видео скинуть пищите и 982100501

2 в 3х комнатная квартира
2 в 3х комнатная квартира Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
76 000 $
1 169 $ за м²
3-комн 65 м² 5/5 эт

Тахтапул. 2х комнатная переделанная в 3х комнатную. Пятый этаж пяти этажного дома.

Продаётся квартира 23 мк/р дом 1/36 2 этаж 3 -х комнатный
Продаётся квартира 23 мк/р дом 1/36 2 этаж 3 -х комнатный Каракалпакстан, Нукус
390 000 000 сўм
4 875 000 сўм за м²
3-комн 80 м² 2/5 эт

Продается кв 23 мк/р 2 этаж 3х ком полный ремонт 2023 году wifi кондиционер кухонный мебел

Юнусабад-2 Проспект Улица Амира Тимура (Асака Банк) !
Юнусабад-2 Проспект Улица Амира Тимура (Асака Банк) ! Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
100 000 $
1 538 $ за м²
3-комн 65 м² 5/9 эт

Юнусабад-2! 2в3/5/9 2-х переделанная в 3-х, евроремонт, полностью укомплектована, парковочное место и видеонаблюдение, заходи и живи! Собственник!

Uy sotiladi srochna
Uy sotiladi srochna Навоийская область, Зарафшан
370 000 000 сўм
7 254 902 сўм за м²
1-комн 51 м² 5/5 эт

19-8-39 kv sotiladi srochna yashash uchun tayyor ipoteka buladi

1 хоналик квартира
1 хоналик квартира Ферганская область, Кувасай
9 000 $
257 $ за м²
1-комн 35 м² 3/4 эт

4 этажли домнинг 3 каватидаги 1 хоналик квартира сотилади. Адрес. А.Азизов 158 домда кулай ва ёруг. Кувасой шахрининг Грес худудида жойлашган. Кувасой -Фаргона йулига якин. Агро банк, СНБ, Солих, ва Шахар хокимияти, Кар ва Суков мактаблар мавжуд. Домни олди тарафида болалар майдончаси, бассейн бор. Типография хамда ЗЕБУНИСО МФЙ, Шахар энергосеть мавжуд. Нархи 9000$ 911091797

Срочно сотилади 2 хонали квартира 3 хона килинган янги курилган домлар
Срочно сотилади 2 хонали квартира 3 хона килинган янги курилган домлар Навоийская область, Навои
565 000 000 сўм
8 432 836 сўм за м²
3-комн 67 м² 7/7 эт

СРОЧНО СОТИЛАДИ Янги курилган домлардан балкони бор, ванна ва тувалет алохида килинган хар бирида раковинаси бор

Продажа дом квартира
Продажа дом квартира Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
69 000 $
1 190 $ за м²
2-комн 58 м² 3/5 эт

Юнусабад 9кв 14-дом 2ком 3-этаж +998970341927 +998939721514

4xonali uy sotiladi srochni jannatmakon hududlardan
4xonali uy sotiladi srochni jannatmakon hududlardan Ферганская область, Лангар
250 000 000 сўм
2 500 000 сўм за м²
8-комн 100 м² 1/1 эт

Assalomu alaykum 4xonali uy tog‘ yon bag‘rida joylashgan. 100ta daraxti 1ta 2tonnali hovuzi bor Murojat uchun teligram:+998901118055

2 хона 3 хона килинган. 93 квм.
2 хона 3 хона килинган. 93 квм. Навоийская область, Навои
680 000 000 сўм
6 938 776 сўм за м²
2-комн 98 м² 4/5 эт

Квартира узимники. Ипотека булмайди, барча жихозлар колдирилади. Хамма шароит килинган. Манзил: М. Таробий 112а-12. Мулжал: Тинчлик офиси орка томони

Продажа 1-комнатной на Юнусабаде 10
Продажа 1-комнатной на Юнусабаде 10 Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
50 000 $
1 111 $ за м²
1-комн 45 м² 2/5 эт

Продам свою 1 комнатную квартиру на Юнусабаде 10 квартал. не торцевая. з 2 этаж. Сан узел раздельный. общая площадь 45 кв. м C мебелью и техникой 52000$ без мебели и техники 50000$ Можно в ипотеку через банк.

Открыть карту Карта