67 609 объектов

Квартира сотилади галерейной дом
Квартира сотилади галерейной дом Навоийская область, Навои
450 000 000 сўм
11 250 000 сўм за м²
2-комн 40 м² 3/4 эт

Квартира сотилади галерейной дом 2- хонали 3- этаж нақт ёки ЭПОТЕКА га хам булади

Уй сотилади узимни уйим
Уй сотилади узимни уйим Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
55 000 $
917 $ за м²
2-комн 60 м² 3/4 эт

Уй сотилади, Кибрай, Саларда 2 хонали ремонтлари яхши, эшик, ромлар алмашган, ванна туалет кафель килинган

Ewonguzar siti sotiladii
Ewonguzar siti sotiladii Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
145 000 $
1 208 $ за м²
4-комн 120 м² 7/10 эт

Ewonguzar sitida kvartira sotiladii srochna 120 kv 4 xonali suvoqlari bitkan elektriklari bitkan ewilari quyilgan rom oynalari quyilgan panjaralari quyilgan Dom 100% bitkan gaz ulangan wchuchila svet ulangan uzimi nomimda tayor dakumentlari orqa oldida balkon zur joyda bozorla bir qadam xamma waroyitla zur tupli pol baterekala bugan styeawka bugan sanuzel ikkta.

Sroshna ui sotiladi
Sroshna ui sotiladi Ташкентская область, Кибрай
98 000 $
19 600 $ за м²
5-комн 5 м² 1/1 эт

Sroshna sotiladi xolasangiz bolip xam sotaman yangi qurilgan uy va eski uy xolasangiz xamasini

Срочно продаю Квартира 4 мик с мебелью
Срочно продаю Квартира 4 мик с мебелью Андижанская область, Андижан
30 000 $
625 $ за м²
2-комн 48 м² 4/4 эт

Квартира в 4 микрайоне с ремонтом с новой сантехникой. С мебелью. Рядом есть школа 43 остановка магазины кафе.

Чирчик, Победа, 4дом, 45кв.
Чирчик, Победа, 4дом, 45кв. Ташкентская область, Чирчик
30 000 $
545 $ за м²
2-комн 55 м² 2/4 эт

Chırchıq shaxar,G'alaba kochası, 2xonaıi kvartıra.Arancha,mo'ljal Grand Aziya klinikasi oldida. 2etaj

Продаётся 3х ком. кв. 96 квадратов, на 1 этаже, метро Дустлик
Продаётся 3х ком. кв. 96 квадратов, на 1 этаже, метро Дустлик Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
105 000 $
1 094 $ за м²
3-комн 96 м² 1/10 эт

Квартира находится на первом этаже, середина дома, 96 квадратов, отличная планировка, комнаты большие, с ремонтом и мебелью, имеется кладовая. Дом кирпичный 2020 года постройки. С мебелью и техникой, заходи и живи. Живут готовые квартиранты за 550у.е. Можно под бизнес магазин, аптека, салон красоты. Всё в шаговой доступности и рядом метро. Имеется большой полисадник.

2 xonali uy sotiladi
2 xonali uy sotiladi Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
80 000 $
1 538 $ за м²
2-комн 52 м² 10/11 эт

Uy 2 xonali, ajratilgan. Isitish tizimi, elektiro montaj qilingan. Sanuzel alohida, honalar pishgan g'isht bilan ajratilgan, qora suvoq holatida. Murojaat uchun: 507513001 997580516

Magazin sotiladi
Magazin sotiladi Бухарская область, Гиждуван
45 000 $
450 $ за м²
2-комн 100 м² 1/2 эт

G'ijduvon shahar markazida magazin sotiladi 2 qavat 100km malumot uchun 914400008

Срочно продается квартира в центре города
Срочно продается квартира в центре города Самаркандская область, Самарканд
55 000 $
809 $ за м²
3-комн 68 м² 7/9 эт

Продается 3-х комнатная квартира в массиве Согдиана Комнат: 3 Этаж: 7 лифт имеется Этажность: 9 Адрес: Согдиана (Ориентир 64-школа) Квадратура: 72м2 Цена: 55.000, торг уместен Коммуникации: проведены Комментарии : Мебели, ковры, шторы останется, бытовая техника частично. Номер телефона : +99 890 503 83 40

Продается 3/4/5-ти этажного дома, Сергели 4
Продается 3/4/5-ти этажного дома, Сергели 4 Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
78 000 $
1 013 $ за м²
3-комн 77 м² 4/5 эт

Продаётся 3/4/5-ти этажного дома, с хорошим ремонтом, не торец, комнаты утеплены, частично с мебелью. Подробности по телефону: (90)906-39-36; (93)626-86-68.

Продается 3-х комнатная квартира Вуз городок
Продается 3-х комнатная квартира Вуз городок Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
68 000 $
971 $ за м²
3-комн 70 м² 2/9 эт

Продается квартира в Алмазарскый район, ул Талабалар, дом 61, 6 квартира. Квартира в 2 етаже. 3 комнатный. Торг возможен.

Квартира своя 2х комнатная
Квартира своя 2х комнатная Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
68 000 $
1 172 $ за м²
2-комн 58 м² 9/9 эт

Своя квартира, 2х комнатная. Ориентир: 16 гор. больница. 58 кв/м. Мебель и техника остаётся. Ориентир бывший магазин Камфорт. Сейчас кафе Жиз- биз

Продаётся 2х комнатная квартира
Продаётся 2х комнатная квартира Бухарская область, Бухара
35 000 $
795 $ за м²
2-комн 44 м² 4/4 эт

Продам 2х комнатную квартиру в центре города. Ориентир Горгаз Евро ремонт, сантехника новая мебелирована.

Fargona shaxar markazida
Fargona shaxar markazida Ферганская область, Фергана
50 000 $
25 000 $ за м²
6-комн 2 м² 1/1 эт

Shaxar markazida joylashgan 6 xonalik xovli uy sotiladi

Продам квартиру город Навои
Продам квартиру город Навои Навоийская область, Навои
500 000 000 сўм
13 157 895 сўм за м²
2-комн 38 м² 1/4 эт

Продаю квартиру 2двух комнатную 1 Этаж можно под офис сантехника отдельно от всего дома электрика поменяна на медную состояния квартиры под ремонт звоните после 12 чесов дня

Назарбек 8 мактаб рупарасида 2та коттеж сотилади.
Назарбек 8 мактаб рупарасида 2та коттеж сотилади. Ташкентская область, Назарбек
130 000 $
591 $ за м²
6-комн 220 м² 2/2 эт

Назарбек постидан 1,5 км кирганда 2 та коттеж сотилади (2,50+1,75) сотих коттежлар икки каватли тулик пишган гиштдан курилган 1- коттеж 1,75 сотих 6та хона + ошхона + 3та санузель 2- коттеж 2,5 сотих 7та хона + ошхона + 4та санузель свет, газ, сув, интернет муаммосиз нархи 115000-130000 яна озгина утиб берилади

Квартира 4/5/9 100 кв. м
Квартира 4/5/9 100 кв. м Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
90 000 $
900 $ за м²
4-комн 100 м² 5/9 эт

Квартира 4/5/9 100 кв. м, дом построен 1989 года

2 хонали квартира тезда сотилади
2 хонали квартира тезда сотилади Навоийская область, Навои
40 000 $
727 $ за м²
2-комн 55 м² 2/5 эт

Навоий шахар янги мачит йонида Квартира сотилади барча жихозлари билан телеграмдан йозинг видео ва бошка расмларини ташлайман жуда кулай жойда жойлашган, мактаб, богча, масжит, якин. Тел: +998996777729

3 xonali uy, 5 etaj, 68 kv
3 xonali uy, 5 etaj, 68 kv Бухарская область, Бухара
35 000 $
515 $ за м²
3-комн 68 м² 5/5 эт

7 mikrarayonda joylashgan harbiylar shaxarchasida. 5 etaj, 68 kv, 15 kv podvaliham bor. vetrenniy razdelnaya remonti sredniy, suv gaz tok muammo emas. alohida katyol qoyilgan.

Открыть карту Карта