66 707 объектов

Евро ремонт килинган
Евро ремонт килинган Сырдарьинская область, Гулистан
570 000 000 сўм
5 937 500 сўм за м²
4-комн 96 м² 2/5 эт

Хамма жойларга боришга кулай. 24 соат иссик совук сув бор.

Продажа квартиры
Продажа квартиры "108 Поворот " города Нукуса Каракалпакстан, Нукус
350 000 000 сўм
4 605 263 сўм за м²
3-комн 76 м² 5/5 эт

Квартира в центре города Нукуса, тихие соседи, чистоту подъезда и территории, детской площадки, а также сантехнические ремонты поддерживает ТСЖ в удовлетворительно состоянии

Бел тепа 2/9/9 новый ташми срочно продаётся
Бел тепа 2/9/9 новый ташми срочно продаётся Ташкентская область, Ташкент, Учтепинский район
70 000 $
1 148 $ за м²
2-комн 61 м² 9/9 эт

Шайхонтохур район. Массив Бел тепа. Продается квартира. Средняя ремонт. 9 этажная 9 этаж. Переделанная на 3 х комнат

1 хоналик уй сотилади
1 хоналик уй сотилади Ферганская область, Янги Маргилан
13 500 $
365 $ за м²
1-комн 37 м² 3/4 эт

1 хоналик 3чи этаж янги ремонт булган газ. сув. свет бор Манзил Маргилон комбинат катта улни буйи

Продается двухкомнатная квартира в центре города Нукус
Продается двухкомнатная квартира в центре города Нукус Каракалпакстан, Нукус
500 000 000 сўм
6 756 757 сўм за м²
2-комн 74 м² 4/5 эт

- Продаю свою 2 комнатную квартиру на 4 этаже 5 этажного кирпичного дома. - г. Нукус, улица А. Досназаров, ориентир Университет КМУ. - Хороший ремонт, современная мебель, кондиционер зима-лето, холодильник, стиральная машина автомат, телевизор, новая газовая плита, интернет wi-fi, парковка для автомобиля, удобное расположение цена: (Договорная)

Продаётся квартиру чиланзар 9 квартал Орр: райхон
Продаётся квартиру чиланзар 9 квартал Орр: райхон Самаркандская область, Кушрабад
79 000 $
1 254 $ за м²
3-комн 63 м² 4/4 эт

Чиланзар 9 своя 3/4/4 Балкон 1.5х3 Тип строительный: панел Общий площадь 63м2 Санузел: раздельный Ремонт евроремонт Мебель да Техника да Орр: райхон Дом номер 13 Цена 79000$

Марказда 2 хонали квартира сотилади, наваида аркадан кирганда
Марказда 2 хонали квартира сотилади, наваида аркадан кирганда Ташкентская область, Чирчик
42 000 $
750 $ за м²
2-комн 56 м² 4/4 эт

2 хонали квартира сотилади, марказда наваида 4 этаж, 9 мактаб тугрисида, кушимча маьлумотлар 933841730 Ихтиер га тел килинглар

4 комнатная квартира
4 комнатная квартира Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
85 000 $
766 $ за м²
4-комн 111 м² 5/5 эт

4 комнатная квартира, мебель и техники остаются

НЕДВИЖИМОСТЬ уй сотилади
НЕДВИЖИМОСТЬ уй сотилади Бухарская область, Ромитан
18 000 $
18 000 $ за м²
4-комн 1300 м² 1/1 эт

БУХОРО Вилоят, Ромитан тумани Богитуркон МФЙ Сарой к/к 68 - уй яьни узим тугулиб усган уйим сотилади, 1 камплект обши майдон 13 сотик, уйларни ремонт килинган. Мурожат у н тел 998936188582 Сухроб, Камолот ва Файз ресторанлари оркаси.

Дом 1 ЕТАЖ 3 ХОНАЛИ сардоба ситй Йанги Курилган
Дом 1 ЕТАЖ 3 ХОНАЛИ сардоба ситй Йанги Курилган Сырдарьинская область, Сардоба
18 000 $
200 $ за м²
3-комн 90 м² 1/5 эт

Хамма шароит бор падвалари бор йанги хали йащамадик коп пул керак боп колди мажбур боб кол дик куйошга караган накд пулга сотаман банкга йок битонка йолда. тел 977772756

продаётся квартира на метро дружба народов
продаётся квартира на метро дружба народов Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
70 000 $
1 458 $ за м²
1-комн 48 м² 5/12 эт

Однакомнатная переделанная в двух. балкон пластиковые рамы, натяжные потолки, плюс есть лоджия 18метров квадратных.

Уй сотилади, Евро ремонт
Уй сотилади, Евро ремонт Кашкадарьинская область, Карши
70 000 $
500 $ за м²
4-комн 140 м² 1/5 эт

140кв дублекс уй 1-чи этаж 4 хона хамма жихозлари бн. Қарши шахар кола магазин рупарасида Гулшан махалла тел: 99 388 7885 70000$ иккиламчи кредитга хам берамиз

Qarshi shahridan tayyor uy
Qarshi shahridan tayyor uy Кашкадарьинская область, Карши
350 000 000 сўм
6 034 483 сўм за м²
2-комн 58 м² 1/4 эт

Qarshi shahar Oydin mfy 51 dom 9 xonadon. Oydin bozorining orqasida. Maydoni 58 m2 ni tashkil qiladi, 2 xonali, remonti o'rtacha. 1 etaj, pasvali mavjud, oldida agorot uchun yer maydoni bor. Narzi 350 mln so'm, narxi buyicha savdolashiladi

Termiz shahridan 82 kv/m navastroyka kvartira
Termiz shahridan 82 kv/m navastroyka kvartira Сурхандарьинская область, Термез
40 000 $
488 $ за м²
2-комн 82 м² 2/3 эт

3 qavatli yangi qurilgan uylardan 2-qavatida 2 xonali 82 kv/metr, xonalar bo'lingan birlamchi remont, hamma sharoiti bor holati yaxshi, mehmonxona, spalni, oshxona, dush va tualet alohida. Termiz davlat universiteti va Texnika institutini o'rtasida joylashgan. Maktab, bog'cha, shifoxona yaqin, Begoyim salonini yuqorisida. OLADIGANLAR TELEFON QILINGLAR NARXINI KELSHAMIZ

Dom sotiladi 330milyon
Dom sotiladi 330milyon Навоийская область, Навои
330 000 000 сўм
5 500 000 сўм за м²
2-комн 60 м² 2/2 эт

Кармана тумани Фарход посëлкасида 2 хонали уй сотилади. 330 млн. (келишамиз) Ремонти янги. Домнинг ташкари тарафи, подезд хам янги ремонт килинган. (ховлига алмаштириш варианти хам бор) Мурожаат учун тел 94 118 4959. 912522888

Продам квартиру в хорошем и тихом районе города
Продам квартиру в хорошем и тихом районе города Навоийская область, Зарафшан
35 000 $
625 $ за м²
2-комн 56 м² 1/4 эт

Продам квартиру в хорошем районе города частично с мебелью приходите договоримся можно и в ипотеку

Квартира 70 mkv +балкон 6mkv
Квартира 70 mkv +балкон 6mkv Самаркандская область, Самарканд
41 000 $
539 $ за м²
3-комн 76 м² 3/7 эт

Квартира находится в посёлке чархин газ свет вода постоянное рядом есть детский сад. магазин. школа. Заходи живи

Квартира стоилади Шайхонтохур тумани Навоий кучаси 30А кв 14
Квартира стоилади Шайхонтохур тумани Навоий кучаси 30А кв 14 Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
112 000 $
1 418 $ за м²
3-комн 79 м² 2/7 эт

Шайхонтохур туманида 3 хонали квартира сотилади 2 этаж ремотлари яхши. Жойлашуви радиусида корзинка, театр, цирк, кинозал, футбол стадиони, халклар дустлиги саройи, мактаб богач ва метро Тошкент сити боги жуда якин жойлашган тез сотамиз келишадиган жойи бор narhi 112000 ye

3 микрорайон возле адиления
3 микрорайон возле адиления Андижанская область, Андижан
33 900 $
892 $ за м²
1-комн 38 м² 1/4 эт

3 микрорайон адиления йонида мебельлари билан 934412211

Продам квартиру янги маргилан
Продам квартиру янги маргилан Ферганская область, Фергана
23 000 $
460 $ за м²
3-комн 50 м² 1/2 эт

Квартира сотилади 2 хоналик 1 Кават 23000$ манзил янги марг'илон

Открыть карту Карта