67 431 объект

Срочно янги тайор уй сотилади
Срочно янги тайор уй сотилади Ферганская область, Фергана
65 000 $
650 $ за м²
3-комн 100 м² 1/5 эт

Фаргона шахар Ойбекда жойлашган янги новостройка сотилади 65 000 озгина ками бор 1-этаж, 100 квадрат 3 хона янги мебеллари бн сотилади газ, сув, Светтан уммуман муаммо ёк топлий пол Тел номер: 90 584 71 77

Улица. афросиеб 19.
Улица. афросиеб 19. Сурхандарьинская область, Денау
85 000 $
12 143 $ за м²
7-комн 7 м² 1/2 эт

Ховли 7 соток 7 хона хамма шароитга эга газ. сув. светдан муаммоси йук. шахар марказида жойлашган манзил советский санаторияни олдидаги куча. коган малумотлар телда.

Yashnabod rayon Olmos Maxallasi 3/9/16
Yashnabod rayon Olmos Maxallasi 3/9/16 Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
62 000 $
899 $ за м²
3-комн 69 м² 9/16 эт

Yashnabod rayoni Olmos maxallasda 3 xonali novastroyka domda joylashgan kvartira srochno sotiladi tel 99 037 01 07 Javoxir

Большой двор (г. Сырдарья) меняю на квартиру в городе Ташкент
Большой двор (г. Сырдарья) меняю на квартиру в городе Ташкент Сырдарьинская область, Сырдарья
65 000 $
1 204 $ за м²
5-комн 54 м² 1/1 эт

Сырдарьё туманида 5 сотихлик (54 м2), жилая площадь (бинолар худуди) 27 м2, Тошкент шахридан 70 км узокликда, Сирдаре шахар марказида, Колледж, мактаб, Административ бинолар якин. Болалар богчаси якин, шифохона яқин. Тоза хаво, фермерлик килса хам булади. 5 хоналик уй: 1 зал, спальний, детский, прихожка, ошхона. Хоммом ва хожатхона. Қушнилар яхши, хар хил миллатдаги, инфраструктура яхши ривожланган шахар. Ушбу худудни фермерлик, товук бокиш ва чорва учун ишлатса булади. Олмазор туманидан ва еки Шайхонтохур туманида жойлашган 2 йоки 3 хонали квартирага АЛМАШТИРАМАН (Бартер)

3х комнатная центр Шота Руставели, аския базар
3х комнатная центр Шота Руставели, аския базар Ташкентская область, Ташкент, Яккасарайский район
105 000 $
1 400 $ за м²
3-комн 75 м² 3/4 эт

Срочно! Отличная рыночная цена! Продаётся своя квартира центр ! ул. Шота Руставели Аския базар. Сан. узел комнаты раздельные. Высокопотолочный кирпичный дом[3.4 м] 2 балкона. (один навесной. ) Первая линия вдоль дороги. Закрытый двор, детская площадка. Общая площадь 75 м. кв Без ремонта! 105.000 у. е

Тезда уй сотилади
Тезда уй сотилади Навоийская область, Зарафшан
33 000 $
733 $ за м²
2-комн 45 м² 2/4 эт

Srochna uy sotiladi 2-25-x 2 xonali 2-qavat +99897-796-15-15 Цена: kelishamiz Bitta televizor,kir mashinka,divan,kreslo, kuxinniy,pardalar,gilamlar, shkaf,konditsioner uyda qoladi Ipoteka kreditiga berilad

Квартира 2х комнатная
Квартира 2х комнатная Навоийская область, Зарафшан
42 000 $
977 $ за м²
2-комн 43 м² 1/4 эт

Продаётся 2х комнатная квартира галерейного типа на первом этаже в 6 мкр в хорошем состоянии. Рядом с домом находится школа, детский сад, больница неподалёку, магазины, детская площадка, базар Поле Чудес. Обращаться по телефону 933194411

Продается квартира 3х комнатная
Продается квартира 3х комнатная Кашкадарьинская область, Карши
400 000 000 сўм
5 714 286 сўм за м²
3-комн 70 м² 4/4 эт

Продается квартира 3х комнатная 2 микрорайон орентир новый базар. ремонт средний По всем вопросам звоните на этот номер +998907162348.

СРОЧНО! Нокис район центрында жай сатылады.
СРОЧНО! Нокис район центрында жай сатылады. Каракалпакстан, Акмангит
550 000 000 сўм
91 666 667 сўм за м²
10-комн 6 м² 1/1 эт

Нокис район центрында 10 комнаталы жер уй сатылады. Канализациясы банясы бар. 3 зал 3 детский 1 холы бар. Кен хладовкасы бар. Жер майданы 6 сотих косымша жери бар. Атызында мийуелери бар. Иште кран бар. Атызларга агын судан келип тур. Караталларда бар. Бердак мектепке жакын. Болница бакша жакын. Бахасы 550 млн келисимли.

Продаётся 3х комнатная квартира
Продаётся 3х комнатная квартира Ташкентская область, Янгиюль
38 000 $
543 $ за м²
5-комн 70 м² 2/2 эт

Продажа 3х комнатная квартира, г. Янгиюль

Zudlikda 4 xonali katta balkonli shahar markazidan dom Sotiladi
Zudlikda 4 xonali katta balkonli shahar markazidan dom Sotiladi Кашкадарьинская область, Карши
520 000 000 сўм
520 000 000 сўм за м²
8-комн 1042 м² 4/4 эт

Tez fursatda shahar markazidan Dom sotiladi tel: 97 290 91 06/ 91 464 0138 Ikkilamchiga ham beriladi Manzil: Qashqadaryo viloyati Qarshi shahri Paxtazor mt 61 uy 15 xonadon Hamma qulayliklarga ega 4 xonali 5 xona qilingan, 6 metrli balkoni bor, zamonaviy remont qilingan Areston o'rnatilgan Narxi 485 000 000 so'm kelishiladi aniq oladiganga baraka qilinadi Murojaat uchun tel 97 2909106 Uy yaqinidan 6,12, 7, 22, 13, 30, 295 avtobuslar o'tadi Mo'ljal: oydin bozorchasi, shahar bandlikka ko'maklashish markazi, Yong'in xavfsizligi to'g'risidagi ko'chadan kiriladi. Har doim oila yashagan toza uy, olgan odam baraka topib mazza qilib yashaydi pul kerakligi uchun o'z narxidan ancha arzonga sotilmoqda ikki oila bemalol yashasa bo'ladi xonalari katta katta, kommunal to'lovlari zaxirasi bn to'langan qarzdorlik yo'q.

Продам квартиру на втором этаже
Продам квартиру на втором этаже Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
55 000 $
1 375 $ за м²
1-комн 40 м² 2/4 эт

Продам свою квартиру на втором этаже улучшенная планировка балкон 2\ 6 ремонт средний Через дорогу парк победы новый домашней телефон 71 246 5968 93 654 54 77 Это моя квартира собственник

3 xonali uy sotiladi Chirchiq
3 xonali uy sotiladi Chirchiq Ташкентская область, Чирчик
59 500 $
763 $ за м²
3-комн 78 м² 3/4 эт

3 xonali uy Yevro remont Wi-fi, dvuxkontr, konditsioner, hullas yashash uchun hozirgi kunda zaruriy barcha narsalar bilan jihozlangan ! Uy yaqinida Maktab, bogcha, parkovka, bozor yoki super market, + qaxvaxonalar

Чиланзар 1-kvartal 1/1/4 кирпич
Чиланзар 1-kvartal 1/1/4 кирпич Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
47 500 $
1 827 $ за м²
1-комн 26 м² 1/4 эт

Чиланзар-1 1/1/4 кирпич Без балкона Среднее состояние Мебель и техника есть Большой Падвал есть В ипотеку можно Прописка нулевая Цена: 47500 Ипотеку 48500 +998942480475 +998992924458

Квартира сотилади
Квартира сотилади Ферганская область, Фергана
16 000 $
246 $ за м²
2-комн 65 м² 9/9 эт

Фаргона шахарда Шахар Хокимятини оркасида 9 этажли домни 9 этажи 2 хона квартира сотилади, лифт бор нархи 16500 ками бор келишамиз. Ипотека 3млн 500мингдан

Maxmut tarobiy 136 b
Maxmut tarobiy 136 b Навоийская область, Навои
530 000 000 сўм
8 412 698 сўм за м²
2-комн 63 м² 4/7 эт

Xech qanday kafillarsiz,oylik maoshisiz ipatechniy kridit asosida uy xarid qilishiz mucking yani,Yangi Xayot,uylaridan.xamma narsalari bn. Tayyor uy jixozlari bn.230ml berib 300ml kridini Davom ettirishiz mumkin.Yana kelshamiz

Продается квартира в обшежитии с условиями
Продается квартира в обшежитии с условиями Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
23 500 $
1 306 $ за м²
1-комн 18 м² 4/4 эт

Продается квартира в бывшем общежитии на 4 этаже. Ориентир Октепа лаваш лисунова. 16квадратов. Есть свой санузел. Кухня общая

Продаётся 4/3/4 на ЦУМ (Ц-7)
Продаётся 4/3/4 на ЦУМ (Ц-7) Мирабад, Ташкентская область
215 000 $
2 048 $ за м²
4-комн 105 м² 3/4 эт

Продаётся квартира 4/3/4 на Ц-7 ЦУМ Мирабадский район улица Афрасиаб Ориентир: vohha brasserie, посольство Кореи Новый ремонт с мебелью и техникой ЦЕНА: 215.000у.е.

Дом сотилади 3хоналик
Дом сотилади 3хоналик Кашкадарьинская область, Карши
27 000 $
375 $ за м²
3-комн 72 м² 1/5 эт

Карши 4-мкр дан 3хонали дом сотилади Яшашга тайёр Газ Сув бор

Shovot Qoʻlisda. 2xonali kv sotiladi
Shovot Qoʻlisda. 2xonali kv sotiladi Хорезмская область, Шават
8 500 $
155 $ за м²
2-комн 55 м² 1/1 эт

Assalomu alaykum. shovot tumani Qoʻlisda 1 podez.1etaj. 2xonali kv.sotiladi. 2018-yilda bitgan.20yillik kredit asosida.6yil toʻlangan.gaz svet zoʻr.hamma sharoiti bor.oshxonada gaz plita mebel bor.vannada aristoni ham bor.televizr va doʻshovi ham bor.kelishtirp beramz.barakali uy. Faqat telegram.334341100

Открыть карту Карта