66 722 объекта

Дом квартира уйлар
Дом квартира уйлар Сурхандарьинская область, Термез
270 000 000 сўм
4 655 172 сўм за м²
2-комн 58 м² 2/4 эт

Уйда газ свет сув яхши учмайди гилам парда кухня ва спальня ва айрим жихозлари колади 4 каватли домнинг 2 чи каватида жойлашган икки хонали квартира 97849 5150 Манзил болажон боги рупараси мулжал турон банк ени

Продаётся 3/1/4 чайхона салом 77 серия
Продаётся 3/1/4 чайхона салом 77 серия Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
115 000 $
1 643 $ за м²
3-комн 70 м² 1/4 эт

Максим горький Чайхона салом 3/1/4 кирпич 77серия комнаты раздельные с/у общ пл 70 Ор-р спорт комплекс армии Цена: 115000 Более подробная информация 901171222

3xonali Kvartira sotiladi
3xonali Kvartira sotiladi Кашкадарьинская область, Карши
500 000 000 сўм
7 692 308 сўм за м²
3-комн 65 м² 3/4 эт

Kvartira sotiladi 3-qavat 3 xonali 2 ta balkoni bor. Barcha qulayliklarga ega,yevro remont, barcha jihozlari bilan sotiladi qolgan ma'lumotlar telda. Manzil: Mustaqillik mahallasi Neftchilar kôcha. Môljal: Viloyat prakuraturasi oldida. Murojat uchun tel: +998908811100, +998881303010, uy uzimniki makler emas.

Gurlan tumani markazidan 4 xonali joy
Gurlan tumani markazidan 4 xonali joy Хорезмская область, Гурлен
483 000 000 сўм
4 782 178 сўм за м²
4-комн 101 м² 5/5 эт

Gurlan tumani park ichinda joylashgan yangi qurilgan 5 etajli binoda 5 etajda joylashgan 4 xonali joy 101.6 м. кв.li joy.narhi 280 million 203 million krediti bo.gaz svet vodoprot bo. aniq manzil Navbahor Malaha.Nurli yo'l ko'chasi Mo'ljal olmos supermarket orqasi qo'shimcha Malumot va aloqa uchun 995408244 Mo'ljal olmos supermarket orqasi

Срочно продам квартиру в центре города
Срочно продам квартиру в центре города Бухарская область, Бухара
78 500 $
785 $ за м²
3-комн 100 м² 3/6 эт

Срочно продам квартиру в центре города Бухары.

Квартира сотилади 3 хоналик
Квартира сотилади 3 хоналик Ферганская область, Фергана
22 000 $
423 $ за м²
3-комн 52 м² 5/5 эт

Квартира сотилади фаргона ахунбобоев массиф жойлашган

Продается трехкомнатная квартира в городе Навои
Продается трехкомнатная квартира в городе Навои Навоийская область, Навои
55 000 $
733 $ за м²
3-комн 75 м² 4/5 эт

Продается СВОЯ 3-х комнатная квартира в городе Навои в районе военного городка, рядом с остановкой 14-й магазин. Вторичка, хороший ремонт. Меблированная, имеется стиральная машина, кондиционер, большая кухня и просторный балкон. Все готово для проживания. Много магазинов поблизости. Все остальные вопросы по телефону. Пожалуйста, звоните только если вы реально собираетесь покупать. ТОРГ УМЕСТЕН!

Квартира 2 х комнатный
Квартира 2 х комнатный Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
92 000 $
1 586 $ за м²
2-комн 58 м² 3/9 эт

Продается квартира свой, 58 кв 2/3/9 ориентир дружба народов свой стоянка интернет, городской телефон, новый лифт, дверь подъезда с дамафоном. 5 минут пешком Концерт зал Дружба народов, межик ситий, Ташкент ситий, Хумо арена, метро, 90 школа, нархоз, садик, много ресторан кафе супермаркеты

СРОЧНО Продается 3х комнатная квартира в кувасае посёлок дустлик
СРОЧНО Продается 3х комнатная квартира в кувасае посёлок дустлик Ферганская область, Фергана
281 405 000 сўм
2 345 042 сўм за м²
3-комн 120 м² 1/2 эт

Имеется отопление, кладовка, огород, рядом детский сад

Продам Мансардн.
Продам Мансардн. Каракалпакстан, Тахиаташ
270 000 000 сўм
270 000 000 сўм за м²
7-комн 450 м² 2/2 эт

Ассалаума Алейкум! Тақыя-тас районында Мансард үй сатылады. Чорный ремонты пытып тур, полланған, шыфер қағылған, иши сырты сыбалған, ток газ бар. Бахасы келысымлы. Тел: +998905934147

Продается трехкомнатная квартира в районе стадиона Химик
Продается трехкомнатная квартира в районе стадиона Химик Навоийская область, Навои
36 000 $
486 $ за м²
3-комн 74 м² 1/2 эт

Квартира с евро ремонтом, собственная парковка, небольшой огородик, со всех сторон камеры наблюдений. Все в отличном состоянии +998902347722

Уй сотилади. Фуркат кучаси
Уй сотилади. Фуркат кучаси Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
95 000 $
1 145 $ за м²
3-комн 83 м² 8/9 эт

Тошкент сити Халклар дослиги Чорсв Цирк карзинка алохида кладофка> Куёош чикиши ботиши коринади> Тел 09:00 21:00 гачам

Ислом Каримов кучаси 120 a 118 7 микрарайон да 3 хонали уй сотилади.
Ислом Каримов кучаси 120 a 118 7 микрарайон да 3 хонали уй сотилади. Навоийская область, Навои
60 000 $
750 $ за м²
3-комн 80 м² 4/5 эт

уй сотилади з хонали гилам пардалари колади 7 мк да жойлашган 4 мактабни рупарасида бозор супермаркет хокимият хамма томонга якин жойлашган Albatta narxni kelishamiz. нархи 60000 $минг нархи келишилади. тел 97 174 77 11 тел 980072270

3x komnatniy kvartira evroremont
3x komnatniy kvartira evroremont Ташкентская область, Чарвак
45 000 $
750 $ за м²
3-комн 60 м² 1/2 эт

kvartira naxoditsya v charvake bustonlikskiy rayon tash obl.

Зудлик билан Арзон нархда сотилади Ховлига moshinaga бартер бор
Зудлик билан Арзон нархда сотилади Ховлига moshinaga бартер бор Ферганская область, Фергана
20 500 $
456 $ за м²
3-комн 45 м² 4/4 эт

Зудлик билан уй сотилади. Ватний Дунё Маркет олдида 2 хона 3 килинган жихози билан сотилади. Ремонти шу холата. Ховли уйгаям бартер бор. 1/2/3 етажгаям келишамз. Кушнилар ахил инок. Котта юлни буйида. Карзинка, санат сарой, гулбозор сентирга якин 1 км якин. АРИСТОН КОНДИТСАНЕР ДОМАШНИЙ ТЕЛЕФОН. ВАЙФАЙ. КУХНИ. ПАРДАЛАРИ билан сотилади. 24000 келишамз нархини.

27-мкр 1-этаж 3 комната
27-мкр 1-этаж 3 комната Каракалпакстан, Нукус
260 000 000 сўм
5 200 000 сўм за м²
3-комн 50 м² 1/5 эт

27-мкр 1-этаж 3 комната срочно сатылады изинде кредити бар

Продаётся двухкомнатная квартира
Продаётся двухкомнатная квартира Ташкентская область, Ташкент, Бектемирский район
45 000 $
882 $ за м²
2-комн 51 м² 2/2 эт

Продукция двухкомнатная квартира ремонт в хорошем состоянии

Srochna Chirchiq shahar 10mkrayonda uy sotladi
Srochna Chirchiq shahar 10mkrayonda uy sotladi Ташкентская область, Чирчик
55 000 $
705 $ за м²
3-комн 78 м² 1/4 эт

Srochna Chirchiq shahar 10mkrayon 35domda 3xonali kvartira sotiladi ataplenya qilingan dvuxkontrniy oynalari akfa qilingan ayrim mebella qoladi maktab boqcha yaqin yaqinda 0 dan remont qilingan narxini keliwamiz bank orqaliyam beriladi uy ozimiziki makler yoq +998337895952 +998997918452

Продаю свою 3-х комнатную квартиру
Продаю свою 3-х комнатную квартиру Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
80 000 $
1 000 $ за м²
4-комн 80 м² 1/9 эт

Продам свою 3-х комнатную квартиру на первом этаже, добавлена ещё одна комната за счёт увеличение балкона. Общее 4 жилых комнат + газовая плита с мойкой тоже установлены на балконе и кухня стала ещё одной дополнительной комнатой. Дом находиться в 50 метрах от 4 станции метро сергели, рядом расположены корзинка, хавас, аптека и банк. Напротив дома находится две частные Дошкольное образовательное учреждение (детский садик), в 500 метрах школа.

Уй сотилади Самарканд вилояти Пахтачи тумани Зиадин шахарчаси
Уй сотилади Самарканд вилояти Пахтачи тумани Зиадин шахарчаси Самаркандская область, Самарканд
16 000 $
232 $ за м²
3-комн 69 м² 1/1 эт

Уй срочно сотилади хамма мавжуд уйдан хеч нарса олинмайди аристон ванна мебель кухонный гарнитур

Открыть карту Карта