68 190 объектов

Продаётся 2 комнатная квартира
Продаётся 2 комнатная квартира Ташкентская область, Чирчик
40 000 $
667 $ за м²
2-комн 60 м² 2/7 эт

Продаётся квартира В чирчике, 2 микрорайоне. 58 кв. м цена договорная можно сделать ипотеку звоните по номерам +998942776949 +998974072422

Продаю 1 комнатая квартира
Продаю 1 комнатая квартира Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
30 000 $
1 667 $ за м²
1-комн 18 м² 4/4 эт

Остальное информация по телефону 90 0335666 98 0077323

тошкент вилояти чирчик шахар уй сотилади
тошкент вилояти чирчик шахар уй сотилади Ташкентская область, Чирчик
53 500 $
991 $ за м²
3-комн 54 м² 1/4 эт

тошкент вилояти Чирчик шахарда Уй сотилади узимни уйим. Хеч ким яшамаган 15 кун болди озимиз яшаяпмиз жихозлари хаммаси янги хамма нарса янгиланган эски нарса йу.е. ро ремонт ичидаги хамма жихозлари колад: янги двухкамерный холодильник, самсунг смарт телевизор, уголок+табуретка+стол, спальний диван, шкаф, ишлатилмаган кондиционер, стиральная машина, гиламлар колади хаммаси янги, 1 кишилик диван+гардероб, пардалар+жалюзи, кухонный гарнитур, янги газ+вытечка, поллар ламинат килинган. 1-этаж, 4этажка дом, уй 2хонали 3хона килинган, ойналар хаммаси аква, решёткалари бор, эшиклар хаммаси янги алмаштирилган, отопление куйилган, иссик сув+совук сув бор, 80литрлик аристон бор, вай фай+роутер узим сотволиб койганман, 3микрорайон 59дом 4квартира, ориентир солнышко бозорини йонида, нархи 55000$ мурожат учун тел: 903157371 йоки личкамга ёзурасилар маклерлар безота килмасин.

Квартира сотилади
Квартира сотилади Ташкентская область, Бекабад
60 000 $
492 $ за м²
4-комн 122 м² 2/3 эт

Барча қулайликларга эга. Бекобод шаҳрида жойлашган. Янги уй иккинчи қаватда жойлашган. Тел +998909383632

3мик мик 21 домда 32 кв 3-хонали 2-этаж сотилади
3мик мик 21 домда 32 кв 3-хонали 2-этаж сотилади Кашкадарьинская область, Карши
42 000 $
636 $ за м²
3-комн 66 м² 2/4 эт

Карши Шахар 3мик мик 21 домда 32 кв 3-хонали 2-этаж урта падезд ремонт килинган хоналари алохида газ светдан сувдан муаммо йук иссик сув совук сув доимо чикади ромлар алмашган балкон утиплит килинган 2 га 6 балкон 42000 доллор 4этажли домни 2-этажи. Узимиздики уй.

Yangi TOShMI Jar Ariqda 5 xonalik uy sotiladi.
Yangi TOShMI Jar Ariqda 5 xonalik uy sotiladi. Ташкентская область, Ташкент, Учтепинский район
150 000 $
1 351 $ за м²
5-комн 111 м² 3/9 эт

Massiv Jar Ariq 5 xonalik uy sotiladi mahalla fayzili qòshnilar ahil tinch joylar.

Янги дом сотилади севар магазин олди 5-этажли 4-этажида жойлашган 3 хо
Янги дом сотилади севар магазин олди 5-этажли 4-этажида жойлашган 3 хо Кашкадарьинская область, Карши
872 000 000 сўм
6 976 000 сўм за м²
3-комн 125 м² 4/5 эт

Янги дом сотилади 5-этажли 4-этажида жойлашган 3 хонали 125 метр квадрат. Нархи: 872 млн савдоси бор Яйрим жихозлари колади Иккиламчи киридитга чикариб бирилади. Мошинага хам бартир килинади Манзил: Карши шахар чевар магазин рупараси +998916328048

Янги уй Срочно сотилади
Янги уй Срочно сотилади Ферганская область, Маргилан
36 000 $
409 $ за м²
4-комн 88 м² 3/4 эт

Янги ремонт гиштлик 3 хона 4 хона килинган 6 м 2,30 веранда куни кушнилари зур 3 этаж маргилон ватан 2 питак оган одам барака топади тел 95 770 8787 8:00дан 18:00гача факат олиш ниятида булган тел килилар узларини ва мани вактимни омелар

Qora qamish tansiqboev 1 da 2/4/4.
Qora qamish tansiqboev 1 da 2/4/4. Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
58 000 $
1 018 $ за м²
2-комн 57 м² 4/4 эт

Qora qamiw tansiqboev 1 da 2 xonali 3 xona qilingan kvartira sotiladi remont urtacha balkon 2-6. Narxi 58000$ keliwiladi qolgan malumot telda bez makler 935953635 wu nomerga.

1/4/4 Квартира Срочно продается
1/4/4 Квартира Срочно продается Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
47 800 $
1 258 $ за м²
1-комн 38 м² 4/4 эт

Срочно продается Квартира 1/4/4 Авиясозлар 4 в доль дороги кирпичному дом евро ремонтом 38 м² раздельно рядом базар кадешева до автобусные остановки и до метро 2-5 минут зайти живи соседи хорошо 47 800 €€

Uy joy (kvartira)
Uy joy (kvartira) Ташкентская область, Карасу
31 000 $
633 $ за м²
3-комн 49 м² 3/5 эт

Тошкент вилояти, Ўртачирчиқ туманида #квартира сотилади 49.42 кв. м² 3 хона 5 этажли дом 3-этажда янги курилган Санузел Ошхона техникалар колади, Колган нарсалар олиб чикиб кетилади Хужжатлари жойида Батафсил малумот телефонда Атрофда: Ташкилотлар ва корхоналар Мактаб, богча, кафе, магазинлар бор Ориентир: Хокимят, туман маркази Yoshlik ko'chasi Нархи: 35,000 $ келишилади Тел: +998940782393 Тел: +998996089403 Bo'lib to'lashga xam kelishiladi

Квартира 2-х комнатная переделанная в 3-х
Квартира 2-х комнатная переделанная в 3-х Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
70 000 $
1 148 $ за м²
3-комн 61 м² 4/5 эт

Полностью укомплектована, с хорошим ремонтом, всё в шаговой доступности. Квартира находится на Юнус Абаде 19 квартал, на 4 этаже в 5 этажном доме. Телефон: +998930000085 Собственник не маклер

Квартира 3хона 4етаж
Квартира 3хона 4етаж Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
103 000 $
1 431 $ за м²
3-комн 72 м² 4/4 эт

Алешер навоий метро абай куча мебел техника колади банк оркали хам берилади +998 93 184 84 82 +998 98 365 77 50

2х комнатная квартира
2х комнатная квартира Ташкентская область, Янгиюль
35 000 $
795 $ за м²
2-комн 44 м² 3/4 эт

Район персидский возле Навои школы. Квартира своя без маклера

Своя квартира 2/1/5
Своя квартира 2/1/5 Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
80 000 $
1 702 $ за м²
2-комн 47 м² 1/5 эт

Продается своя квартира 2/1/5 Феруза напротив геникологии

Квартира на Алгоритме Кызыл-шарк 3комнатная 1этаж можно под офис!
Квартира на Алгоритме Кызыл-шарк 3комнатная 1этаж можно под офис! Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
86 000 $
860 $ за м²
3-комн 100 м² 1/9 эт

2-х комнатная квартира. 2 xonali kvartira
2-х комнатная квартира. 2 xonali kvartira Ташкентская область, Ташкент, Бектемирский район
42 000 $
764 $ за м²
2-комн 55 м² 1/2 эт

2 xonali uy, o'zimniki, g'ishtdan qilingan, Bektemir ROVD ga yaqin, maktab va bog'cha yaqin, 2 qavatli uyning 1 qavatida, holati yaxshi, pul zarurligi uchun sotilmoqda

Квартира сотилади
Квартира сотилади Навоийская область, Навои
620 000 000 сўм
8 157 895 сўм за м²
3-комн 76 м² 4/5 эт

3хонали квартира сотилади евро ремонт низомий 4а 4этаж 5этажли дом кухня балконга чиккан

3 xonali uy sotiladi srochno
3 xonali uy sotiladi srochno Ташкентская область, Чирчик
50 000 $
704 $ за м²
3-комн 71 м² 3/4 эт

3 xonali kvartira sotilad i4 mikrayon na protiv metan zaprafka srochno remonti ortacha kirib yashiysiz 3 etaj oynalar xammasi akfa reshetka bor ariston kondisoner bor kuxiniy mebel yengi

Новомосковская, 2 комнатная квартира. 2 этаж, с обстановкой
Новомосковская, 2 комнатная квартира. 2 этаж, с обстановкой Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
110 000 $
2 200 $ за м²
2-комн 50 м² 2/4 эт

Новомосковская 2 комнатная квартира, 2 этаж, с обстановкой, закрытый двор. Детский сад, школа, метро рядом. 909000132

Открыть карту Карта