66 269 объектов

Kvartira 2 xonali
Kvartira 2 xonali Бухарская область, Бухара
38 500 $
631 $ за м²
2-комн 61 м² 2/5 эт

6 mikrorayon, 32-maktab orqa tomoni 2-qavat, 2 xonali vetrinni kirpichni, 61 kv, yevro remont qilingan. Srochniyga pul kerak. Uy birinchi qõl õzimniki. +998 93 472 29 52

Срочно сатылады жай
Срочно сатылады жай Каракалпакстан, Нукус
500 000 000 сўм
3 125 000 сўм за м²
5-комн 160 м² 2/2 эт

Срочно продаётся дом 2 этажный котеджный

Kvartira sotiladi
Kvartira sotiladi Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
75 000 $
1 230 $ за м²
2-комн 61 м² 6/9 эт

Квартира сотилади 61 м² 2 хона, 6-қават, 9 қаватли дом Евроремонт Газ, свет, сув, wifi бор Ҳужжатлари жойида Файзли маҳалла, қўшнилар аҳил Катта йўлга яқин, мактаб, боғча, магазин, аптека, остановка, метро бор Тошкент шаҳар, Сергели тумани, Қўйлиқ 7-массивда Толариқ метро +998881668797

Продаётся 2х комнатная кварира без ремонта
Продаётся 2х комнатная кварира без ремонта Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
56 000 $
966 $ за м²
2-комн 58 м² 5/5 эт

Продаётся 2х комнатная кварира в Мирзо Улугбекском районе массив Корасу 1 2/5/5,балкон 2 на 6 без ремонта

Квартира сотилади!
Квартира сотилади! Ферганская область, Фергана
25 000 $
532 $ за м²
2-комн 47 м² 1/4 эт

2 хонали уй сотилади! 1 этаж сквозной отопления бор. Ремонти ало, 25.000 $ Ками бор келишамиз. Манзил: Фаргона шахар Киргули мавзеси Ш. Рашидов кучаси 5/5. 4 хонадон. Маълумот учун 91 105 00 04!

2xona qilingan Super 41 m² mendeleyev kuchasi
2xona qilingan Super 41 m² mendeleyev kuchasi Самаркандская область, Самарканд
24 000 $
585 $ за м²
2-комн 41 м² 7/8 эт

2xona qilingan Super 41 m² mendeleyev kuchasida yangi qurilgan binoda 7qavatda joylashgan 8qavatli lift bor yangi shinam Uyimiz remotini yaqinda bitkazdik Gaz. Svet. Suv doimiy kadastr hujatlari mavjud Shoshilinj sotyapmiz pul zarur narxi 24000 ming savdosi bor maydono 41m² barcha maalumotlar tel +998915519003 orqali

3/4 kvartira sotiladi
3/4 kvartira sotiladi Ташкентская область, Уртааул
41 000 $
612 $ за м²
4-комн 67 м² 4/4 эт

Zangiota tumanida 3 xonali 4 xona qilingan kvartira sotiladi. Remonti yaxshi gaz suv svet hamma sharoit bor, transport qulay, wifi bor. Tel: +998970059585

Срочно Батыр ата домда квартира сатылады келисимли
Срочно Батыр ата домда квартира сатылады келисимли Каракалпакстан, Нукус
450 000 000 сўм
5 769 231 сўм за м²
2-комн 78 м² 1/5 эт

Батыр ата домда 1 этажда 2 х комната квартира сатылады келисимли кредити жок.

Квартира сатылады
Квартира сатылады Каракалпакстан, Нукус
260 000 000 сўм
4 000 000 сўм за м²
3-комн 65 м² 4/4 эт

Нокис каласы 22 киши район Дарбент махаллеси, 18а дом, 12кв 4-этажда 3 ханалы квартира сатылады. Ремонты орташа, барлык айналары акфага озгертирилген, аристон бар. 36 хам 19 мектеп жанында жайласкан. телефон номер: 907358787

4 х комнатная квартира
4 х комнатная квартира Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
85 000 $
876 $ за м²
4-комн 97 м² 8/9 эт

Продаётся квартира 4/8/9. Своя. -Тип жилья: вторичный рынок -общая площадь: 97 кв. м -тип строения: бетон -балкон 2×6,45 -планировка: раздельная -состояние: ремонт- заезжай, живи -санузел: раздельный -в квартире остается: мебель- частично, кондиционер, а так же есть : решетки на всех окнах, кабельное тв, интернет, гор. телефон. -рядом есть: супермаркет, магазины, школы, дет. сад, рестораны, кафе, парк, автобусная остановка. Хорошее место расположение: остановка-Хокимият, ориентир ЗАГС. До метро 10-15 минут пешком. Контактные телефоны: +998911624039 +998903250507

Kvartira sotiladi Ommog'on qishlog
Kvartira sotiladi Ommog'on qishlog"i Кашкадарьинская область, Шахрисабз
24 000 $
462 $ за м²
2-комн 52 м² 3/5 эт

Manzil: Ommog'on qishlog'i Istiqbol MFY Abdurahmon jome kochasi 6-uylar 3-etaj 2 xonadan iborat barcha sharoitlari bor avto turargoh, bog'cha, maktab, do'konlar mavjud dom gazlashtrilgan kredit бор лекин камрок колган имконияти булса nomiga rasmiylashtriladi. 2021 - yil qurilgan uylar

До канал 2-х, сделана 3. комнатная квартира
До канал 2-х, сделана 3. комнатная квартира Ферганская область, Фергана
18 000 $
2 571 $ за м²
2-комн 7 м² 4/4 эт

2-комнатная квартира на 4 этаже Квартира без ремонта газ зимой отличный, со светом и водой проблем нет. Хорошие соседи зелёный двор. Г. Фергана Ахунбабаевский массив, до канал Небольшой торг реальному покупателю Звоните +998990476781

Продается квартира под бизнес СРОЧНО!
Продается квартира под бизнес СРОЧНО! Самаркандская область, Самарканд
68 500 $
1 370 $ за м²
2-комн 50 м² 1/4 эт

Продается квартира под биснес, офис (аптека, стоматология и т. д) в центре города рядом с ТЦ"Festival Mall" ( Азиз базар) на первом этаже. Контактный номер телефона (90)605-37-54

Срочно продаётся квартира
Срочно продаётся квартира Навоийская область, Зарафшан
33 000 $
611 $ за м²
2-комн 54 м² 3/5 эт

Срочно продаётся 2 комнатная квартира понельная с хорошим ремонта Цена договорная В ипотека тоже есть.

2 комнатная квартира
2 комнатная квартира Ташкентская область, Эшангузар
55 000 $
1 250 $ за м²
2-комн 44 м² 2/4 эт

Уютная 2х комнатная квартира, на 2 этаже 4 этажного кирпичного дома. У квартиры явные преимущества - не торцевая! Квартира светлая и тёплая. В квартире сделан стандартный ремонт, можно проживать без дополнительных вложений. Чистый и аккуратный двор, закрыт от основной дороги. Сама квартира тихая, соседей не слышно. Находится в шаговой доступности от транспорта. Рядом с домом есть вся инфраструктура для комфортной жизни-детский сад, школы, магазины. Квартиру продаёт собственник.

Algaretum dom sotiladi
Algaretum dom sotiladi Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
80 000 $
1 067 $ за м²
3-комн 75 м² 5/5 эт

5 etaj 3 xona 5 etajli dom 11111111111111

27 мкр да жайласкан 2 ши этажда жайласкан 2 ханалы квартира сатылады
27 мкр да жайласкан 2 ши этажда жайласкан 2 ханалы квартира сатылады Каракалпакстан, Нукус
300 000 000 сўм
6 000 000 сўм за м²
2-комн 50 м² 2/5 эт

Ишиндеги затлары менен кредит жауып бериледи. Калган маглыуматлар телефон аркалы сойлесиледи. Телефон: +998973531020

Продам свою квартиру
Продам свою квартиру Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
85 000 $
944 $ за м²
3-комн 90 м² 5/5 эт

Продам свою квартиру. 3/5/5 общая площадь 90,16.ремонт средний, везде акфа рамы, оставлю кух мебель и прихожую, кондиционер

Shahar markazidan 2 xonali uy sotiladi.
Shahar markazidan 2 xonali uy sotiladi. Кашкадарьинская область, Шахрисабз
28 000 $
350 $ за м²
2-комн 80 м² 4/4 эт

Shahar markazidan 4etajdan 2 xonali uy sotiladi. Barcha sharouit bor. Gaz, suv, svetdan muammo yo'q. Issiq suv bor. Uyni xolati yaxshi. Kirib bemalol yashayverasiz. Narxini kelishamiz. Tel : 97 633 7330

Продаëтся 3 комнатная квартира
Продаëтся 3 комнатная квартира Ташкентская область, Чирчик
50 000 $
667 $ за м²
3-комн 75 м² 1/4 эт

Чирчик шахри Аранчада 3 хонали квартира сотилади, 1- этаж барча кулайликларга эга, двухконтурный атапления, ойнала акфа, решётка куйилган, жудаям шинам файзли, кабельний интернет бор, домашний телефон бор, колган малумотлар телефонда

Открыть карту Карта