66 269 объектов

Квартира 9этажни
Квартира 9этажни Сырдарьинская область, Теренозек
75 000 $
1 154 $ за м²
3-комн 65 м² 8/8 эт

3honali dom sotiladi ozimniki uyim 9etashkali 8etajda joylashkan. Manzli shayhontohur kichik halqa yoli 2dom 52uy Yolyuzida joylashkan arintir visol toyhonasi.

Срочно продаётся новостройка коробка!
Срочно продаётся новостройка коробка! Ташкентская область, Ташкент, Яккасарайский район
121 000 $
1 071 $ за м²
3-комн 113 м² 4/9 эт

Продается квартира новостройка жк Airport House коробка по кадастру 106 м кв. Реаль 113 м кв. 3/4/9

Манеж енида евро ремонт 4 хонали квартира барча жихозлари б-н сотилади
Манеж енида евро ремонт 4 хонали квартира барча жихозлари б-н сотилади Хорезмская область, Ургенч
55 000 $
524 $ за м²
4-комн 105 м² 3/4 эт

Урганч шахар манеж енида евро ремонт 4 хонали квартира барча жихозлари билан сотилади, уйда 2 та санузел, 2 спалный, 2 телевизор, мебеллар, кир машина, холодилник, кондиционер ва бошка жихозлар бор. Тел: 999451228

Uy sotiladi kriditi yoq 3 xonali 2 chi qavatda jizzax viloyati zafarob
Uy sotiladi kriditi yoq 3 xonali 2 chi qavatda jizzax viloyati zafarob Джизакская область, Зафарабад
165 000 000 сўм
1 375 000 сўм за м²
3-комн 120 м² 2/2 эт

3 honali uy sotiladi 2 chi qavatda jizzax viloyati zafarobod tumani birlik qfy srochni 881118892

Двух комнатный квартира
Двух комнатный квартира Самаркандская область, Булунгур
35 000 $
714 $ за м²
2-комн 49 м² 4/4 эт

Булунгурда 2 хонали уй сотилади уй жихозлари билан.

1-xonalik 5-etajdan (14mkr 7-dom)
1-xonalik 5-etajdan (14mkr 7-dom) Навоийская область, Зарафшан
20 000 $
526 $ за м²
1-комн 38 м² 5/5 эт

1-xonalik 14-mkr 7-dom 5-etajdan 38m² lik yevro remont qilingan kvartira sotiladi +998934343020

Продается 2 комнатная квартира
Продается 2 комнатная квартира Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
41 000 $
872 $ за м²
2-комн 47 м² 1/4 эт

Продается своя 2 комнатная квартира на первом этаже 4 этажного дома санузел раздельный, квартира сквозная (окна выходят на переднюю и заднюю стороны дома), квартира не торцевая, подвал сухой. Ремонт средний. В квартире имеется свет, газ, холодная вода, ценрализованоеГВС, отопление. Все счётчики установлены, задолженностей не имеется. Находится возле базарчика панельный, вазможно использование в коммерческих целях. Соседи хорошие. Все документы для продажи готовы.

Qoyliq, kvartira sotiladi
Qoyliq, kvartira sotiladi Ташкентская область, Ташкент, Бектемирский район
100 000 $
1 075 $ за м²
4-комн 93 м² 1/9 эт

Qoyliq fargona yoli. Bogcha, maktab, karzinka, nikamed centr, magazin, apteka hammasi yaqingina. Suv, svet, gaz. Remonti yahwi. Fayzli xonadon. Yana ma'lumotla kere bosa bemalol tel qilila yoki sms yozila.

Юнусобод 4-квартал
Юнусобод 4-квартал Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
100 000 $
1 149 $ за м²
4-комн 87 м² 4/4 эт

Реальна оладиганлар тел килсин, уй жуда йахши ремонт килиш шарт емас +998977177889

Срочно продаётся квартира
Срочно продаётся квартира Ташкентская область, Кибрай
65 000 $
915 $ за м²
3-комн 71 м² 2/4 эт

Продаю 3 х комнатную квартиру. 2/4. Кибрайский район. 71 кв метра. Ремонт евро. +998903320800

Квартира продается 1- ком переделана на 2- ком
Квартира продается 1- ком переделана на 2- ком Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
45 000 $
1 184 $ за м²
2-комн 38 м² 4/5 эт

Дом находится Каракамиш 1/1 около банка 4, - этаж. срочно нужно продать

Янги хаёт тумани 9 худудда 5 Кават 3.хонали хонадон 77 квадрат
Янги хаёт тумани 9 худудда 5 Кават 3.хонали хонадон 77 квадрат Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
93 000 $
1 208 $ за м²
4-комн 77 м² 5/7 эт

Тош. шахар янги хаёт тумани 9 худудда 5 Кават 3.хонали 4хона килинган 77 квадратли хонадон Сотилади нархи 93000$

Shayxontohur tumanida 5 xonali Uy sotiladi
Shayxontohur tumanida 5 xonali Uy sotiladi Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
110 000 $
1 222 $ за м²
5-комн 90 м² 5/9 эт

Тошкент шахри Шайхонтохур тумани жар арик мавзеси 5/5/9 5 хонали 4 та балкон Нархи 110 000 $ Тел номер 99/811-99-86

Продается квартира 3/4/4, массив Куйлюк 4
Продается квартира 3/4/4, массив Куйлюк 4 Ташкентская область, Ташкент, Мирабадский район
70 000 $
897 $ за м²
3-комн 78 м² 4/4 эт

Продается своя просторная 3-комнатная квартира с хорошим ремонтом на массиве Куйлюк 4. Ориентир: школа № 125 Французская планировка Не торцевая Имеется балкон 2х6 Санузел раздельный Спальный тихий район, развитая инфраструктура поблизости Цена: 70000$ Звоните: +998974341200; +998908089114

Zangiota tumani Eshonguzar qo'rg'oni 3-xonali kvartira sotiladi
Zangiota tumani Eshonguzar qo'rg'oni 3-xonali kvartira sotiladi Ташкентская область, Эшангузар
64 000 $
842 $ за м²
3-комн 76 м² 1/4 эт

Zangiota tumani Eshonguzar qo'rg'oni 3-xonali kvartira sotiladi. O'zimizniki. Uy Zangiota tumani, Eshonguzarda joylashgan. Raysentr. Remonti yaxshi Аbu-sahiy, Oʼrikzor, Bek-baraka, Bek-toʼppi bozorliri juda yaqin. Mahalla tinch. Qoʼshnilar yaxshi. Zabor bilan oʼralgan alohida avtoturargoh mavjud. Uyning ichidan qoʼshimcha padval bor 6-2. Kondisioner bor bitta. Wi-Fi bor. Hokimiyat, bogʼcha, maktab, Polklinika, Masjid, Elektrotset, Raygaz, Suv tashkilotlari juda yaqin. Betonkagacha 50 metr. Shaharga chiqish juda oson. Xojatxona va hammom alohida joylashgan.

Продается квартира
Продается квартира Бухарская область, Бухара
43 000 $
544 $ за м²
3-комн 79 м² 1/5 эт

Продается 3ком. квартира. согородом и имеется подвал рядом школа садит, и остановка

3 хонали уй сотилади
3 хонали уй сотилади Каракалпакстан, Бустан
18 000 $
300 $ за м²
3-комн 60 м² 2/2 эт

Шахар марказида 3 хонали квартира сотилади. Балкон қўшимча ишланган. дом усти шифер қилинган. Шунингдек кладовка ва гаражи хам бор.

Продается квартира 4ком ремонт евро классик зря не беспакоет
Продается квартира 4ком ремонт евро классик зря не беспакоет Ташкентская область, Чирчик
80 000 $
727 $ за м²
4-комн 110 м² 3/4 эт

Продается квартира в чирчик в9мик дом кирпични 4ком 3этаж йэст двух котр карточки фсийо не абхадими ремонт с Нола зделна нови ремонт 2 балкона. цена 85000дол зря не беспакоет абршаса по номеру 91.0022945.

23 микрайон ориентир прогресс парк
23 микрайон ориентир прогресс парк Каракалпакстан, Нукус
350 000 000 сўм
3 271 028 сўм за м²
4-комн 107 м² 1/5 эт

Продаю квартиру 23 микрайон 1/37 номер кв1 4-комнат 107.4кв метра 913842551

Трёхкомнатная квартира на Кара Су - 2, второй этаж, пятиэтажного дома.
Трёхкомнатная квартира на Кара Су - 2, второй этаж, пятиэтажного дома. Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
110 000 $
1 429 $ за м²
3-комн 77 м² 2/5 эт

Срочно продаётся квартира на Кара Су 2, вся инфраструктура в шаговой доступности, в панельном доме - 3/2/5. Общая площадь 77,17. Балкон 2×6м. застекленный. Возле Академии МВД. Район спокойный, адекватные соседи. Долгов по коммунальным услугам нет. Все счётчики прошли госпроверку до 2029года. Продаю в связи переездом в другую страну.

Открыть карту Карта