68 205 объектов

Квартира срочно сотилади Туракургон янги
Квартира срочно сотилади Туракургон янги Наманганская область, Наманган
12 500 $
223 $ за м²
3-комн 56 м² 1/1 эт

Квартира Сотилади 1-Кават дан 3 хонани Холати Янги хеч ким яшамаган сув, свет бор Ҳужжатлари жойида. Нархи: 12.500 $ ками бор Булиб тулашга келишса булади Кредити бор 1.5 - 1.7 млн чикади ойига Хужжатлари узимни номимда тоза Бартер Мошина га келишса булади +998-97-217-84-40 Наманган вилояти Туракургон Раёни Октош - Курама Кишлоги Янги Навастройка ситида

Квартира сотилади.
Квартира сотилади. Навоийская область, Навои
580 000 000 сўм
193 333 333 сўм за м²
2-комн 3 м² 1/5 эт

Гулистон поворитидаги янги домладан телефон оркали колган малумотлар тулик тушинтирилади

Квартира на продажу
Квартира на продажу Ташкентская область, Ташкент, Учтепинский район
76 000 $
1 152 $ за м²
3-комн 66 м² 3/5 эт

3комнатная квартира комнаты раздельные свежий ремонт балкон 2,20 /6 санузел раздельный встречные шкафы на кухне хорошая инфоструктура

Qora Qamish 2\1 Galaba bogi roparasi Tabassum 4 xona 3 etaj 4 etajka
Qora Qamish 2\1 Galaba bogi roparasi Tabassum 4 xona 3 etaj 4 etajka Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
95 000 $
1 056 $ за м²
4-комн 90 м² 3/4 эт

Tabassum qora qamish 2/1 4 xona 3 etaj 4 etajli Remonti orta. Galaba bogi oldida bogcha maktab yaqin axil inoq qoshnilar

Продается квартира на улице БИЙ 214а
Продается квартира на улице БИЙ 214а Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
165 000 $
1 793 $ за м²
4-комн 92 м² 4/4 эт

Продается квартира 4 комнатная 77я серия на четвертом этаже! С очень хорошим ремонтом и подъезд и фасад с ремонтом

Тошкент шахрига жуда яқин ва қулай жойда 2 хонали квартира сотилади
Тошкент шахрига жуда яқин ва қулай жойда 2 хонали квартира сотилади Ташкентская область, Нурафшан (Тойтепа)
30 000 $
698 $ за м²
2-комн 43 м² 2/4 эт

Ўртачирчиқ тумани ҳокимиятини олдида жойлашган янги қурилган ремонти жуда зўр кириб яшаш керак холос Қуйлуқ бозорига узиғи ярим соатлик йўл

ПРОДАЁТСЯ 3х комнатная квартира
ПРОДАЁТСЯ 3х комнатная квартира Бухарская область, Бухара
48 000 $
640 $ за м²
3-комн 75 м² 1/5 эт

Продаётся 3-х комнатная квартира на 1 этаже есть огород Адрес: Гулливер

Ko'p qavatli turar joydagi xonadon
Ko'p qavatli turar joydagi xonadon Андижанская область, Андижан
209 000 000 сўм
2 863 014 сўм за м²
2-комн 73 м² 4/4 эт

Мулк тури - Ko'p qavatli turar joydagi xonadon Умумий майдони - 73 кв. м. Ҳолати - Яхши Ушбу мулк егаси “Ipoteka bank” Istiqlol (Лот: 22109153) E-auksionda: Савдо бошланиши: 10.03.2026; Ютиб олиш учун минимал нарх: 209 млн сўм Манзил - Andijon viloyati, Andijon shahri, Bunyodkor (9-son) MFY, Nayman ko'chasi, 4a-uy, 10-xonadon Қўшимча маьлумот учун +998 88 728 74 47 (Душанбадан-Жумагача соат 9:00 дан 18:00 гача мурожаат қилинг)

Сотилади Квартира.
Сотилади Квартира. Ташкентская область, Уртааул
55 000 $
561 $ за м²
3-комн 98 м² 2/4 эт

Сотилади Квартира Зангиота Мияскабинат дакумет сув газ свет хамманарса жойида тинч дом или алмашаман участка ховлига.

Квартира
Квартира Хорезмская область, Караул
97 000 $
1 311 $ за м²
3-комн 74 м² 5/9 эт

Продажа квартира метро чиланзор 16 квартал йул юзида без маклер узимники 700 доллорга квартирант куйганман бир ой олдин лакотция зур жойда.

Карши шахардан срочно 1 хонали кв сотилади 220 млн
Карши шахардан срочно 1 хонали кв сотилади 220 млн Каракалпакстан, Муйнак
220 000 000 сўм
8 148 148 сўм за м²
1-комн 27 м² 5/5 эт

Карши Рогузар МФЙ Жайхун кучаси 8а-29 хонадон сотилади 5 этаж 1 хонали

Продается 3-х. комнатная квартира 71м2 в районе Аккавака рядом с МАКРО
Продается 3-х. комнатная квартира 71м2 в районе Аккавака рядом с МАКРО Ташкентская область, Чирчик
42 500 $
599 $ за м²
3-комн 71 м² 4/4 эт

Описание: 3х комнатная квартира 71,03 кв. м в (25 км от Ташкента) Квартира в спальном районе в 4х этажном панельном доме с хорошей инфраструктурой, вблизи супермаркет «Макро», остановка общественного транспорта, откуда можно уехать как в Ташкент, так и в любую часть города. Школа, детский сад, магазины, клиники, кофе и ресторан всё в шаговой доступности В квартире много света, окна выходят на две стороны, три полноценные комнаты, кухня и большая лоджия. В стоимость квартиры входит бытовая техника и мебель (телевизор, холодильник, два кондиционера в зале и большой спальне) Квартира прошла полную юридическую проверку, не имеет задолженностей и долей несовершеннолетних детей. Тел: +998 99 869 78 84 70 71 301 72

Uy, kvartira, dom
Uy, kvartira, dom Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
75 000 $
926 $ за м²
4-комн 81 м² 4/4 эт

Maklerski yo'q kelishilgan holda sotiladi. Qo'shimcha raqam 977541876, 712641835

Квартира сотилади 3/5/5 Олмос махалла Узимники
Квартира сотилади 3/5/5 Олмос махалла Узимники Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
66 500 $
1 023 $ за м²
3-комн 65 м² 5/5 эт

Олмос махалладаги Узимни 3 хонали уйимни сотаман, ремонти яхши, мебел техникалари билан. Жойлашган жойи яхши тинч махалла. Мактаб поликлиникага жуда якин. Метро узок эмас. Домни стоянкасида жой бор. Подвалда хам жой бор.

Уй сотилади янгихаёт
Уй сотилади янгихаёт Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
80 000 $
400 $ за м²
6-комн 200 м² 2/2 эт

2 етажли 6 хона 2 соток дан клинган дакументлари отделний пишган гишт полторашка, томи туника, бетонплита койилган подвал бор Оркасидиги 2 соток 5 хона подвал бор материал Бир хил коганини келб корасла

Квартира 2в3/4/4, 84м², ТТЗ, ор-р кафе Ульяна, Новостройка
Квартира 2в3/4/4, 84м², ТТЗ, ор-р кафе Ульяна, Новостройка Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
70 000 $
854 $ за м²
3-комн 82 м² 4/4 эт

Район - Мирзо-Улугбекский Массив - ТТЗ Ориентир - бывшее кафе "Ульяна" Новостройка Количество комнат - 2 в 3 Этаж - 4 Этажность - 4 Общая площадь - 82 м² Состояние - ремонт Обращаться по номеру: +998959096777 +998974140018

своя NEXT СРОЧНО ЕВРО 3х комн квартира на улице Бобура, ТЦ Некст
своя NEXT СРОЧНО ЕВРО 3х комн квартира на улице Бобура, ТЦ Некст Ташкентская область, Ташкент, Яккасарайский район
119 000 $
1 700 $ за м²
3-комн 70 м² 2/5 эт

Продаётся 3х комнатная квартира на улице Бобура сбоку ТЦ Некст. Квартира только после ремонта ещё никто не жил. все для себя делали Идеально под аренду. Если вас заинтересовало предложение, пишите/звоните в телег. Есть варианты. ФОТО у нас реальные. Будем рады помочь Вам.

продаются квартиры двухкомнатные алгоритме 31
продаются квартиры двухкомнатные алгоритме 31 Ташкентская область, Ташкент, Учтепинский район
65 500 $
16 375 $ за м²
2-комн 4 м² 4/4 эт

Продается двух комнатная квартира на Алгоритме -31 квартал Имеется; Школа. детсад. поликлиника. много транспорта. базары Иподром. Урюкзор. Tel +998 93 699 91 15

Текстильда квартира сотилади
Текстильда квартира сотилади Ферганская область, Фергана
38 000 $
286 $ за м²
4-комн 133 м² 1/4 эт

Текстиль квартира сотилади Ориентир: Олим Ота магазин 3 хона 4 хона килинган. Ремонтлари янги Ойнекалари акфа. Хамма ойнекларди ришоткалари бор. Хамма хоналарга отопления килинган+ хоммомгаям 20:00 дан кейин тел котарилмеди.

Uy sotiladi./дом продаётся
Uy sotiladi./дом продаётся Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
85 000 $
1 288 $ за м²
3-комн 66 м² 3/4 эт

Чилонзор октепа /Chilonzor Oqtepa kurik 3/3/4 Керчечний свежий эвро ремонт G'ishtdan,yangi yevro remontli Juda zur lakatsada joylashgan

Открыть карту Карта