68 373 объекта

Уй Сотилади Срочний !
Уй Сотилади Срочний ! Ташкентская область, Мирабад
46 000 $
920 $ за м²
2-комн 50 м² 3/5 эт

1 хонали 2 хона қилинган квартира сотилади 3-этаж 5 этажли домда жойлашган Евро ремонт Мебель+техника, Гараж хам бор, Хамма шароит бор, Ремонтдан кейн узим яшаганман Манзил: Тошкент шахри, Куйлик массив 5, Бозорчани оркасда Нархи: 46000 $ Телефон: +998991081808, +998997987533 Уй эгаси Реалний оладиганлар булса келишамиз! Бекорчилар безовта килмасин !

1-комнатная квартира
1-комнатная квартира Ташкентская область, Ташкент, Учтепинский район
66 000 $
1 500 $ за м²
1-комн 44 м² 4/16 эт

Спецплан. Общ. пл. 44кв. м. Зал 20кв. м., кухня 12кв. м. балкон 3.5-4кв. м. два коридора, санузел совм. большой. Трубы новые. Батар, чугунн. Этаж-4, лифт. Монолитн, керамзит. На окнах решётки. Двери новые. Полы стяжка, ламинат. Натяжн. потолок. Стены выравнены. Окна Экопен с подоконн. Кондиционер. Варочная панель, вытяжка. Теневая сторона. Зимой тепло, летом прохладно. Электричество 50%. На этаже очень большая площадка.

2 honali honadon Parisien, 2х комнатная кв Парисиен
2 honali honadon Parisien, 2х комнатная кв Парисиен Ташкентская область, Ташкент, Яккасарайский район
150 000 $
2 727 $ за м²
2-комн 55 м² 5/8 эт

Parisineda 2 honali honadonimi sotvoman hama mebel va tehnika jihozlari bilan, 2ta dona kondicioner. TV samsung 75, Bose uy kenoteatr, oshhona tehnikasi Goodwell, kir moshinka samsung. Temir reshetkalar ornatilgan oynalarga va balkonga. Kota balkoni bor. Kota lift. Yopiq hovli security bilan 24soat. 2023 yanvar oyidag7 anomal sovuqdaham -25° gaz ochmagan. Ozimi honadonim va narhini kelishamiz. Продаю свою 2-комнатную квартиру в Парижиен со всей необходимой мебелью и техникой, 2 кондиционера. Телевизор Samsung 75, домашний кинотеатр Bose, кухонная техника Goodwell, стиральная машина Samsung. На окнах и балконе установлены железные решетки. Есть большой с балконом. Большой Лифт. Закрытый двор с круглосуточной охраной. Важное: Даже в аномальный мороз -25° в январе 2023 газ и свет не выключался. Своя квартира, цена договорная.

Sergili tumani quruvchi massivida 4 xonali uy sotiladi. 103 m²
Sergili tumani quruvchi massivida 4 xonali uy sotiladi. 103 m² Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
72 000 $
699 $ за м²
4-комн 103 м² 7/9 эт

Sergili quruvchi 4/7/9 103m² razdelniy. 2 ta balkon. Bakavoy emas. Atrofda boqcha maktab marketlar mavjud. Metro 12-bekatga 500m.72000$ kelishiladi

Срочно продается квартира
Срочно продается квартира Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
135 000 $
1 239 $ за м²
3-комн 109 м² 3/7 эт

СРОЧНО! Продается своя 3-х комнатная квартира на массиве Карасу, кадастр имеется, новостройка, неторсовая, лифт, умный дом. имеется парковка. ориентир Академия МВД. торг уместен.

Срочно предаётся 3 комнатная квартира
Срочно предаётся 3 комнатная квартира Ташкентская область, Ташкент, Бектемирский район
71 000 $
1 029 $ за м²
3-комн 69 м² 1/2 эт

Срочно Продаётся 3 комната квартира массив водник 69м². Квартира находится в центре рядом школа, поликлиника, базарчик, карзинка, спорт комплекс стадион все есть рядом Осталние вопросы по телефону на этот номер 935820203

Продам 3-х комнатную квартиру 85 кв. м. 2 этаж. Дархане.
Продам 3-х комнатную квартиру 85 кв. м. 2 этаж. Дархане. Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
98 000 $
1 153 $ за м²
3-комн 85 м² 2/9 эт

Квартира 3-х комнатная, 85 кв м. На Дархане, проспект Мустакиллик. Комнаты раздельные. Ванная и туалет тоже раздельные. Потолок 3 м.

Шахрисабздан квартира сотилади.
Шахрисабздан квартира сотилади. Кашкадарьинская область, Шахрисабз
22 000 $
524 $ за м²
2-комн 42 м² 2/5 эт

Шахрисабз марказидан дом сотилади газ сув эектир энергия бор 2 хона 2 чи этаж яанги домлардан.

Квартира сотилади 4хоналик, Kvartira 4 xonalik
Квартира сотилади 4хоналик, Kvartira 4 xonalik Ферганская область, Маргилан
38 500 $
527 $ за м²
4-комн 73 м² 2/5 эт

Марғилон шаҳар, Б. Марғилоний кўча, 69А уй, 114чи хонадон, гастрономда, 5 қаватли уйларда, 2чи қаватда жойлашган квартира сотилади! 3 хона 4 хона қилинган. Ремонти янги. Электрика симлари янгитдан монтаж бўлган. Ойналари пластик. Ошхонага чиқишдаги ойналар алюминдан янги қилинган. Сув иситиш ускуна бор. Сув монтажлари подвалдан янги алохида олиб чиқиб алмаштирилган. Иккита хонага отопление қилинган. Хамма мебеллари билан. Ошхона мебеллари янги бўлган. Эшиклар алмашган МДФ. Газ плита Feyry янги 2та телевизор LG42, DAEWOO 32. Кондиционер. 12тали AUX. Кир ювиш мошина BEKO. Холодильник indesit Wifi бор Сувга насос бор, 300 литрлик ёмкость бор. Сув иситадигон сразу сувди очсез иссиқ сув тушадигондан германский. Кладовкаси бор Нархи 38500$. Озгина ками бор. Шу ерда ёзаверинг. Сотаману кетаман Ёки +998332724304

Квартира сотилади, Продаётся квартира
Квартира сотилади, Продаётся квартира Ташкентская область, Кибрай
42 000 $
412 $ за м²
2-комн 102 м² 1/2 эт

Икки қаватли дом биринчи қават икки хонали уй сотилади, уй ўзимники, кенг хоналари, даҳлиз билан УЧ хона, Қибрай туман ГЭС қодрья маҳалласида, шаҳар ТТЗ массивдан 6 км узоқликда жойлашган. Ҳамма шароитлари бор. Канализация, совуқ сув, газ ва электир яхши. Яшил зона, атрофидан анҳор ўтган. Нархи келишилади. Телефон: +998999728908 Продаётся свря квартира двух этажном доме на первом этаже Кибрайском районе, маҳалла ГЭС кадръя, 82 кв метр плошад, двух комнатный с дополнительным коридорный комнати создан сказать трёх комнатная. Экологический чистый район, тихий и соседи дружные. Телефон: +998999728908

Коттедж, Ийк ота, без посредников
Коттедж, Ийк ота, без посредников Ташкентская область, Ташкент, Бектемирский район
50 000 $
847 $ за м²
3-комн 59 м² 1/2 эт

Срочно продается своя квартира в коттедже, Ийк ота, 1 этаж двухэтажного дома, двор, гараж, со всеми удобствами.

Новостойка, Яккасарой, Strong edifice
Новостойка, Яккасарой, Strong edifice Ташкентская область, Ташкент, Яккасарайский район
600 000 000 сўм
12 765 957 сўм за м²
2-комн 47 м² 7/9 эт

Коробка, Кадастр 2-3 ойда чиқади. Ремонт ишларини бошлашга тайёр. Қулай жойлашув, ориентир: 16-гор балница

Продаётся в
Продаётся в "ОБКОМОВСКИЙ "доме 4х комнатная квартира. "Крытый рынок" Бухарская область, Бухара
1 350 000 000 сўм
12 272 727 сўм за м²
4-комн 110 м² 2/5 эт

Продаётся 4х-комнатная квартира в центре Бухары, ор-р бывший Крытый рынок (обкомовские дома). Дом кирпичный. После КАПИТАЛЬНОГО ремонта. Рядом торговый центр "Бухоро Савдо Мажмуаси", школа, детсад, поликлиника. 1 350 000 000 (торг уместен) Тел: +998914454440 Варианты только на новый машину GM без пробега. Бухоро марказида, эски Крытой рынок олдидаги 5 каватли домдан 2-каватда жойлашган 4 хонали уй сотилади. Дом пишик гиштдан, тоза КАПИТАЛЬНЫЙ ремонт булган. Мактаб, богча, поликлиника, Савдо Мажмуаси якинида. Нархи 1 350 000 000. Тел: +998914454440 Вариантга факат янги GM мошиналарига келишилган холда бартер килсак булади.

Dom (kvartira) sotiladi (2 xona)
Dom (kvartira) sotiladi (2 xona) Самаркандская область, Каттакурган
31 000 $
500 $ за м²
2-комн 62 м² 1/4 эт

Kattaqo'rg'on shahar, Новый Центp, 17-maktab, 5-bog'cha, Maroqand Supermarket 4 etajli dom, 1-qavat, 2 xona (4х6 yeri bor, o'ralgan) Narxi kelishilinadi

Продаётся однокомнатная квартира в кирпичном доме. Заходи и живи.
Продаётся однокомнатная квартира в кирпичном доме. Заходи и живи. Самаркандская область, Каттакурган
20 000 $
571 $ за м²
1-комн 35 м² 2/2 эт

Уютная квартира с ремонтом новой мебелью и новой бытовой техникой. Документы в полном порядке.

Kvartera sotiladi kreditlik gulzor domladan
Kvartera sotiladi kreditlik gulzor domladan Навоийская область, Навои
75 000 000 сўм
1 415 094 сўм за м²
2-комн 53 м² 1/9 эт

Kvartera sotiladi kreditlik davom etirsa buladi 2 xona 20 yillik ipotekaga olingan 2 yil tulangan 80.mln kelishamiz -1 etaj yangi remont jixozlari qoladi

3 комнатная квартира Тузель 2
3 комнатная квартира Тузель 2 Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
80 000 $
667 $ за м²
3-комн 120 м² 10/12 эт

3 комнатная квартира Тузель 2 ориентир кафе айнур 40 лет победы метро 3 бекат

Продаётся Новостройка Бектемирский р-он
Продаётся Новостройка Бектемирский р-он Ташкентская область, Ташкент, Бектемирский район
48 000 $
1 021 $ за м²
1-комн 47 м² 6/10 эт

Продаётся квартира в бектемирском районе новостройка со всеми условиями Готовая заходи живи в квартире есть всё не обходимое. Квартира продаётся по договору Кадастр ещё нету ну в процессе. Можно договориться в рассрочку если будет Предоплата 50%

Продам квартира 4-х комнатная Тузель-3
Продам квартира 4-х комнатная Тузель-3 Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
90 000 $
957 $ за м²
4-комн 94 м² 6/9 эт

Балкон 2*6, утеплен. Окна, трубы пластиковые. Пол-паркетный. Встроенная мебель. Заходи и живи! По вопросам звоните или пишите в телеграм +998983664221

Газчи махаласида 2 хонали квартира
Газчи махаласида 2 хонали квартира Хорезмская область, Хива
16 500 $
220 $ за м²
2-комн 75 м² 2/2 эт

Хива газчи махаласида 2комнатний квартира сотилади

Открыть карту Карта