68 186 объектов

Уй сотилади продаётся дом
Уй сотилади продаётся дом Ферганская область, Фергана
22 000 $
367 $ за м²
2-комн 60 м² 5/5 эт

Уй сотилади 5каватли уйнинг 5 кавати уйимизда аристон отопление мавжуд ремонти яхши эшиклар мдф акфа ойнелар темир эшик газ сув светдан муаммо йук кушнилар жуда ахил дом тинч богча мактаб магазин бир кадам тел: 998911228668 998999906506 99891 125 27 10

Зарафшон шахри. 3-хоналик квартира 4-хоналик килинган.
Зарафшон шахри. 3-хоналик квартира 4-хоналик килинган. Навоийская область, Зарафшан
65 000 $
793 $ за м²
3-комн 82 м² 3/5 эт

Зарафшон шахри. 14-микрорайонда 3-хоналик квартира 4-хоналик килинган. Ремонти зур. Балкони 5,8м га 2,8м. Дераза ва ташки эшик ромлар барчаси ИМЗО. Нархи $ 65000. Кушимча малумотлар учун. : 935826686.

Двухкомнатная квартира
Двухкомнатная квартира Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
59 000 $
1 017 $ за м²
2-комн 58 м² 6/16 эт

Янгихаёт тумани, Янги Дархон да новостройка сотилади 2 хона, 6-қават, 16 қаватли уй (58.41м²) Уй евро ремонт қилинган, Лифт 2 та, ошхона мебели қолади, балкон, хамма, деразага панжара ўрнатилган Газ, свет, сув бор, кадастр хужжатлари жойида Атрофда мактаб, боғча, болалар майдончаси магазин, 3 метро яқин ориентир: Симма мехмонхонаси Нархи: 59,000$ келишилади Тел: +99899 0975832

Срочно! Продаётся квартира с ремонтом и мебелью
Срочно! Продаётся квартира с ремонтом и мебелью Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
1 134 000 000 сўм
11 117 647 сўм за м²
5-комн 102 м² 9/9 эт

Продаётся квартира чистая с ремонтом и мебелью своя на Тансыкбаева 3. Звоните в любое время. Телефон для связи 93-554-71-31 Уй сотилади! Тансикбоев 3 да 5 хона ли уй Мактаб поликлиника бозор богча жуда якин ва кулай. У́зимники маклер эмас. Телефон 93-554-71-31. Колган маълумот телефон оркали берилади. Олган барака топади.

Срочно уй сотилади. Ориентир Малика гостиница
Срочно уй сотилади. Ориентир Малика гостиница Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
75 000 $
1 829 $ за м²
2-комн 41 м² 1/4 эт

Chilonzor tumani. Mo'ljal Malika mehmonxonasi. 2xona remontli tayyor uy. Mebellari qoladi. 2ta telivezor, xolodilnik, konditsioner, kir moshina, gaz plita, internet bor. Makler emasmiz

Продается 3-х комнатная евро-квартира в ЖК Golden House Sergeli
Продается 3-х комнатная евро-квартира в ЖК Golden House Sergeli Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
90 000 $
1 200 $ за м²
3-комн 75 м² 3/5 эт

Продается 3-х комнатная евро-квартира со всей мебелью и техникой goodwell в ЖК Golden House Sergeli, 75 кв м, 90k$ - на 3 этаже пятиэтажки, двор спокойный и мирный, во дворе площадки, парковка и все удобства - 2 санузла, 2 балкона, кладовка в подвале - 3 кондиционера, все окна с решетками - располагаемся за Сергелийским хокимиятом, рядом метро, магазины, кафе, развлекательные центры, ТЦ Фото не самого лучшего качества, к сожалению. Готовы показать квартиру в любое удобное для вас время! )

Квартира 2 комнатная продается
Квартира 2 комнатная продается Ферганская область, Фергана
30 000 $
316 $ за м²
2-комн 95 м² 3/4 эт

фаргона шахар ариентир бегим магазин роппарасида ги домлар 3 этаж орта подьезд 2 хоналик ремонти яхши газ сув свет дан муамо йок 939827050

Фаргона шахри маркази квартира сотилади
Фаргона шахри маркази квартира сотилади Ферганская область, Фергана
29 999 $
638 $ за м²
2-комн 47 м² 4/4 эт

Продаётся квартира в центре Фергана или обмен на кв в Ташкенте, Фаргон марказида 2 хонали квартира сотилади ёки Тошкентдаги квартирага бартер МАНЗИЛ ФАРГОНА ШАХАР САНЪАТ САРОЙИ ВА СУВ СПОРТ СУЗИШ БАССЕЙНИ ЁНИДА. ТЕЛ 94-561-83-81

Кредит или наличными Квартира в 5-этаже 78 м2
Кредит или наличными Квартира в 5-этаже 78 м2 Самаркандская область, Самарканд
25 000 $
321 $ за м²
4-комн 78 м² 5/5 эт

Продается или в кредит квартира. 5 этаж, 78м2. Сдача дома 2024 декабрь. Первоначальный взнос 25.000 $, остальное 15.000 можно наличными или на 26 месяца

Продаётся 3 комнатная квартира
Продаётся 3 комнатная квартира Самаркандская область, Самарканд
40 000 $
667 $ за м²
3-комн 60 м² 4/5 эт

Квартира двухкомнатная переделана в трёхкомнатную, собственная ориентир позади ресторана Севинч, школа и детский сад в шаговой доступности.

Уй сатылады Тахиаташ каласы 34 мироройон
Уй сатылады Тахиаташ каласы 34 мироройон Каракалпакстан, Тахиаташ
350 000 000 сўм
3 181 818 сўм за м²
5-комн 110 м² 1/4 эт

Уй сатылады Тахиаташ каласы 34 микрорайон А. Шамуратова 2/17. 5 ханалы 1 этаж барше кулайлыкларга ийе. Аритон котёл койылган. Отдельно аристон койылган. Ванна туалет тёплый пол. Газ ток Судан проблема жок Уйге охрона системасы орнатылган. Багасы 350 000 000 келысимлы. Айрым заттарын калдырамын Телеграммнан хабарлассаныз болады званок только телеграммнан 90 727 70 10

4-х комнатная квартира, Сергели-2
4-х комнатная квартира, Сергели-2 Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
95 000 $
1 044 $ за м²
4-комн 91 м² 3/5 эт

Продается своя 4Х комнатная (двойной зал) квартира на сергели-2. 3 этаж 5 этажного дома Ремонт хороший, заходи живи Можем договориться продажи квартиры с имеющейся мебелью 4 xonalik kvartira sotiladi, o'zimizniki. Sergeli-2. 3 etaj 5 etajlik dom. Remont yaxshi Mebeli bilan qoladigan variant ham bor

Дом продается дом сотилади
Дом продается дом сотилади Ташкентская область, Ахангаран
22 000 $
247 $ за м²
2-комн 89 м² 1/4 эт

2 хонали дом 1 чи этаж расимда курсатилган мрожат учун Тел: Gunora 990 021 61 82 99 890 36 35

Продаётся Новостройка
Продаётся Новостройка "Grand City" Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
65 000 $
929 $ за м²
3-комн 70 м² 2/6 эт

Продаётся Новостройка ЖК "Grand City" Яшнабадский район Ориентир Мечеть Ислом Ота ЖК "Grand City" Состояние коробка+3 окна. Комнат - 2 можно сделать 3 Этаж - 2 Этажность - 6 Площадь - 70 кв. м Дом 80% готов, кадастр будет готов в сближающий время. Цена: 65.000$

Продаётся квартира
Продаётся квартира Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
110 000 $
1 410 $ за м²
4-комн 78 м² 3/4 эт

Продаётся 4-х комнатная квартира рядом с метро чиланзар

Чилонзор Ц48 3 хонали уй сотилади
Чилонзор Ц48 3 хонали уй сотилади Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
135 000 $
1 607 $ за м²
3-комн 84 м² 4/9 эт

НОВОСТРОЙКА 3 комнатная! Ц квартал Чиланзар, метро Мирзо Улугбек, Театр Оперетты, улица Чапаната. Продаётся: После свежего евро ремонта 3-х комнатная квартира на 4-ом и 9-и этажного кирпичного дома. Общая площадь: 84м² Комнаты раздельные. 1 Санузла. Уютный двор. Район имеет развитую инфраструктуру: школы, детские сады, магазины. Есть торг

Farg'ona shaxarda 4xonali uy sotiladi
Farg'ona shaxarda 4xonali uy sotiladi Ферганская область, Фергана
75 000 $
577 $ за м²
4-комн 130 м² 1/5 эт

Farg'ona shaxar milliy bank orqasida 4xonali kvartira sotiladi. 5 qavatli bino 1-qavati + podvali bilan. FarDU ga 5daqiqalik yo'l. Istirohat bog'iga 3daqiqa sentrda 130kv yevroremont mebel texikasi bilan. Barcha sharoitga ega honadon

Продается квартира 3х комнатная
Продается квартира 3х комнатная Ферганская область, Фергана
481 000 000 сўм
5 344 444 сўм за м²
3-комн 90 м² 4/4 эт

локация: в ценрте города ориентир Халк Банк, глав почта приветливые соседи

Kvartira квартира
Kvartira квартира Сурхандарьинская область, Денау
30 000 $
395 $ за м²
3-комн 76 м² 3/3 эт

Srochna uy sotiladi 3xonali manzil gliston paxlavon zalini oldida 30dom naxri 30.000$ bowqa keliwilmaydi maker xizmati yuq murojat uchun +998883354334 FAQAT REALNA oluvchilat tel qilsn

Уй сотилади 2 хонали
Уй сотилади 2 хонали Ташкентская область, Чирчик
36 000 $
643 $ за м²
2-комн 56 м² 2/4 эт

Уй сотилади икки онали хамма жихозлари колади Чирчик шахр Нижни Камсамолски 7 канечкани олдида через банк хам берамиз

Открыть карту Карта