67 609 объектов

Квартира Ташобл Янгиабад продается
Квартира Ташобл Янгиабад продается Ташкентская область, Янгиабад
35 000 $
648 $ за м²
3-комн 54 м² 3/3 эт

Продам квартиру в центре 3 комнаты, раздельные, площадь 54 кв. м, Янгиабад /Управление Ангрен/Ташкентской области, состояние отличное.

3 xonali kvartir sotiladi
3 xonali kvartir sotiladi Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
90 000 $
1 343 $ за м²
3-комн 67 м² 1/5 эт

Gishtli uy 5 qavatli uyning 1 qavatli 3 xonali xonalari maktab va bogcha yaqin bolalarga qulay. polikinika ham yaqin joyda joylashgan. uyda mebellari bor. oshxona mebellari bor.

Уй Сотилади 4 хонали
Уй Сотилади 4 хонали Ташкентская область, Янгиюль
54 000 $
692 $ за м²
4-комн 78 м² 5/5 эт

Уй сотилади 4 хонали 5-Этаж ремонт ортача отопления бор двухконторний килинган, Кондиционер бор хамма кулайликларга эга сув бемалол чикади насос куйилган, Манзил Сохил маркет ропарсидаги 5 этажли уй йул юзидашиси.

Dom sotiladi 3 xona 4 xona qilingan
Dom sotiladi 3 xona 4 xona qilingan Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
98 000 $
1 256 $ за м²
4-комн 78 м² 1/5 эт

Dom sotiladi 3 xona 4 xona qilingan 1- qavat remonti bor yunusobod 19- kvartal da joylashgan maxalla tinch qoshnila yaxshi. Uyni kengaytirish maqsadida sotilvotti. Tayyor kirib yashasa bo'ladi. Balkonni tegi podval qilingan. 998885434 Murod

2 хонали уй сотилади
2 хонали уй сотилади Ташкентская область, Алмалык
32 000 $
571 $ за м²
2-комн 56 м² 1/4 эт

2 хонали уй сотилади Гагарин кучасида 1 Чи этаж Ремонти яхши Котта обзор. янги стадион. Аква парк олдида Тижорат ун хам кулай жой. Орка томонда падвал бор. Нархи: 32000 $ Мурожат ун: +998935322443 +998944011313

Срочно сотилади. Чилонзор
Срочно сотилади. Чилонзор Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
45 000 $
1 406 $ за м²
1-комн 32 м² 4/4 эт

Tirsakobod gavhar kochasi voenniy gorodok Remont yahshi Ne golereyka 4 etajka 4 etaj 1 honali Tomdan suv otmiydi Ipotekaga ham beriladi +998998734577

Kvartira kelish tirib beriladi Olga baraka topadi
Kvartira kelish tirib beriladi Olga baraka topadi Бухарская область, Каган
24 500 $
817 $ за м²
2-комн 30 м² 2/3 эт

Когон шахар Мирзо Улугбек МФЙ Ахиллик кучасида 2 хонали уй сотилади 33 уй 5 хона 936578415

2 Xonali kvartira 63,42 m.kv. (Mansarda) kelishiladi
2 Xonali kvartira 63,42 m.kv. (Mansarda) kelishiladi Самаркандская область, Самарканд
38 000 $
603 $ за м²
2-комн 63 м² 6/6 эт

2 xonali Mansarda sotiladi. KELISHLGAN NARXDA Kadastri BOR ! Manzil: Samarqand viloyati, Samarqand, Mir Said Baraka MFY, Lutfiy kuchasi, 2-uy, 31-xonadon Mo'ljal: Eski KORZINKA Xonalar: 2 Qavat: 6 Qavatda: 6 Umumiy maydon: 63.42 m.kv. Holati: Yangi remont Sanuzil: 2 ta Narxi: 38 000 $ / Kelishiladi Tel.: 33 536 13 13

Продается квартира 2-х комнатная 3-18
Продается квартира 2-х комнатная 3-18 Навоийская область, Зарафшан
24 000 $
522 $ за м²
2-комн 46 м² 6/9 эт

Срочно продается квартира без ремонта на 6 этаже обращаться по телефону 93-661-43-74

1 xonalik 2 xonalik qilingan uy
1 xonalik 2 xonalik qilingan uy Навоийская область, Навои
44 000 $
638 $ за м²
2-комн 69 м² 4/5 эт

2 xonalik 4-etajda Kv sotiladi. Adres: Navoiy shahri. M. Tarobiy. Yoshlik 96/19-uy Arentir: Yangi bozor yonida Novostroyka, kirpichniy dom. Yevro remont qilingan, (Aboylari moyushshiy). Kuxinniy nabor, gaz plita qo'yilgan. Remontdan keyin hech kim yashamagan. Narxi 44.000$ yana kelishamiz Tel: +998910829392 Ozodbek +998991488378

Продаётся 3 комнаьная квартира
Продаётся 3 комнаьная квартира Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
66 000 $
1 158 $ за м²
3-комн 57 м² 6/7 эт

Тошкент шахар Янгихает туманида 3-хонали уй сотилади 6 чи кават 7 каватли домда 57 м² Кучанинг юзида жойлашган Ориентир: метронинг 3-бекати Телефон: +998995259101

Продаётся квартира
Продаётся квартира Ташкентская область, Чирчик
75 000 $
962 $ за м²
3-комн 78 м² 3/3 эт

Продаётся квартира с капитальным ремонтом оставляем мебель, два телевизора, холодильник, стиральная машинка, кондиционер, микроволновка, ковёры люстры. Отопления двух контурные колонка, спутниковое антенна, WI FI, двери дорогие хорошие, есть места для машины. Дом у дороги Аккавак Цена75000$

Продаётся квартира в доме галерейного типа (2 квартиры, объедененные)
Продаётся квартира в доме галерейного типа (2 квартиры, объедененные) Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
55 000 $
1 375 $ за м²
2-комн 40 м² 2/5 эт

Чилонзарский район, 4 квартал. Две квартиры, объединенные в одну квартиру. Имеется 2 кадастра, квартира в хорошем состоянии, удобная локация, тихий район. Рядом метро, станция «Гафур Гулом», парк «Гафур Гулом» (Дрим парк), стадион «Бунёдкор», базарчик, магазины, школы, дет. сады, поликлиники. Шавкат +99897 155-09-04 (хозяин квартиры)

Тезда 3хоналик квартира 3каватда, 8каватлик, лифтлик домдан, Бухара Сити
Тезда 3хоналик квартира 3каватда, 8каватлик, лифтлик домдан, Бухара Сити Бухарская область, Бухара
74 900 $
624 $ за м²
3-комн 120 м² 3/8 эт

Тезда 3хоналик квартира 3каватда, 8каватлик, лифтлик домдан, Бухара Сити, Турон мехмонхонаси олдида сотилади, 120квм, коробка холатида, иккитомонлама, 6метрлик балкони хам мавжуд, нархи 74000$ Т. 907122022

Квартира сатылади срочно
Квартира сатылади срочно Каракалпакстан, Тахиаташ
120 000 000 сўм
3 000 000 сўм за м²
2-комн 40 м² 2/2 эт

Квартира сатылади ! арантир ! Авто класс ! Бахасин келисемиз званда! +998904206497

Сергели 5а 3/2/7 с ремонтом
Сергели 5а 3/2/7 с ремонтом Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
75 000 $
1 250 $ за м²
3-комн 60 м² 2/7 эт

Рядом: детсад 20-м, школа 100-м, метро 3-бекат 500-м, торговый центр, зелёный зона, парк, супермаркет, поликлиника. Спортивный комплекс. Ремонт сделал для себя

Срочно продам квартиру 2/4/5 на чиланзар 19 кв 55500 $
Срочно продам квартиру 2/4/5 на чиланзар 19 кв 55500 $ Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
55 500 $
1 233 $ за м²
2-комн 45 м² 4/5 эт

2 xonalik 3 xona qilingan judayam tezlikda sotishimiz kerak pul zarul

Срочно продается отличная 2комнатная квартира на 5этаже в 5ми этажной
Срочно продается отличная 2комнатная квартира на 5этаже в 5ми этажной Бухарская область, Бухара
31 500 $
606 $ за м²
2-комн 52 м² 5/5 эт

Срочно продается отличная 2комнатная квартира на 5этаже в 5 этажной кирпичной новостройке, 52квм, на 6микрорайоне, гипсокартон, 2контурный котел и батареи, электромонтаж, побелка цена 31500$ т. 907118105 Еще много квартир на телеграмм канале

Продается 3х ком/кв в 3/1 м/р
Продается 3х ком/кв в 3/1 м/р Джизакская область, Джизак
33 000 $
413 $ за м²
3-комн 80 м² 5/5 эт

3/1 м/р даХарбийларга курилган янги дом 3 хона 7% кредит бор 70 млн колган ойига 1300000 тулов далши камайиб кетаверади 2018 курилган тулик. инф992242122

5/2/5 Продается квартира на массив кушбеги
5/2/5 Продается квартира на массив кушбеги Ташкентская область, Ташкент, Яккасарайский район
125 000 $
1 147 $ за м²
4-комн 109 м² 2/5 эт

Уй эгасиман узимиззи уй сотилвотти балкон 2/6 ошхона балконга чикарилиб хона килинган мехмонхона 5/6 ремонти яхши бошка хоналар хам ремонти яхши эшиклари енгиланган мдф эшиклар хамма хонани ромлари енгиланган акфа ром куйилган решшоткалари билан уйимиз оркасида агаротимиз бор мошина учун жой бор Молжал: болалар юкумли касалликлар шифохонаси ёки азия маркет Тел: 998331151 998733217

Открыть карту Карта