67 827 объектов

Продаётся квартира на Юнусабаде 16 квартал
Продаётся квартира на Юнусабаде 16 квартал Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
92 000 $
1 211 $ за м²
3-комн 76 м² 4/5 эт

Юнусабад 16 3/4/5 Ориентир Хавас 3 Комнатная 4 Этаж 5 Этажного дома Площадь 76м2 Улучшенная планировка Комнаты раздельные Состояние: С хорошим евро - ремонтом, с мебелью и техникой. Маклеров не беспокоить! Квартира своя! Цена: 92 000$ небольшой торг уместен.

Квартира 3/8/9, 75 кв. м
Квартира 3/8/9, 75 кв. м Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
125 000 $
1 667 $ за м²
3-комн 75 м² 8/9 эт

ЖК: Assalom Maxtumquli Квартира 3/8/9, 75 кв. м Тип жилья: Новостройки Количество комнат: 3 Общая площадь: 75 Этаж: 8 Этажность дома: 9 Тип строения: Панельный Год постройки/сдачи: 2022 Санузел: 2 санузла и более Меблирована: Да Ремонт: Евроремонт Комиссионные: Нет

Прадаёться 2× комнатная квартира
Прадаёться 2× комнатная квартира Ташкентская область, Алмалык
31 000 $
620 $ за м²
2-комн 50 м² 3/4 эт

2× хонали уй сотилади манзил масковский орентир тошполат

Toshkent shahar Sergeli tumani Sergeli 2 mavze 15 uy 80 xonadon
Toshkent shahar Sergeli tumani Sergeli 2 mavze 15 uy 80 xonadon Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
80 000 $
851 $ за м²
4-комн 94 м² 9/9 эт

Toshkent shahar Sergeli tumani Sergeli 2 mavze 15 uy 80 xonadon Yulni yuzida joylashgan 5 Metro bekatga 300 metr +998909170554 +998909276573

150 млн Субседия срочно сотилади пул зарур ойига 2 млн 300 дан чикади
150 млн Субседия срочно сотилади пул зарур ойига 2 млн 300 дан чикади Сурхандарьинская область, Термез
160 000 000 сўм
2 962 963 сўм за м²
2-комн 54 м² 13/16 эт

150 млн маваро уйларидан 13 этаж Срочно сотилади 2 хона 3йил кредити туланган 2 йил 2 млн 300 дан 15 йил 4 млндан туланади. бекорчилар тел килиб вактимизни олмайлик. Общий кредитни ёпиш 427 млн 90 245 91 51

4/4/8 Паркентский, Новостойка, Дизайнерский ремонт
4/4/8 Паркентский, Новостойка, Дизайнерский ремонт Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
175 000 $
1 250 $ за м²
4-комн 140 м² 4/8 эт

Продажа 4/4/8 Вита строй, Дизайнерский ремонт Паркентский Новостройка Дом кирпичный 4 этаж. Комнат 4 Санузла 2 Теплый пол в квартире Площадь 136 м2 отдельно балкон Цена 185,000

Продаётся срочно! Уютная Квартира
Продаётся срочно! Уютная Квартира Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
78 000 $
1 083 $ за м²
3-комн 72 м² 3/4 эт

Объявление. Продаётся срочно! Своя 3 комнатная квартира, массив Ялангач, ориентир институт культуры, 3/3/4, панельная, французской планировки, 72кв. м, без ремонта. 93 5955173, писать в телеграмм, на звонки могу не ответить

Продается 3-х комнатная квартира на Рисовом Базаре
Продается 3-х комнатная квартира на Рисовом Базаре Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
85 000 $
1 090 $ за м²
3-комн 78 м² 4/9 эт

Продается Своя квартира на Рисовом Базаре. Делали ремонт 3 года назад. Причина продажи покупка другой квартиры. Новый лифт. С мебелью. Торг на месте

Квартира продается
Квартира продается Кашкадарьинская область, Карши
300 000 000 сўм
6 250 000 сўм за м²
1-комн 48 м² 1/4 эт

Продаётся 1-комнатная квартира. Евро ремонт. Все условия. Находится в центре города. 1 мкр.

Продается СВОЯ 2 ком квартира, Мирзо Улугбекский район, метро Бий
Продается СВОЯ 2 ком квартира, Мирзо Улугбекский район, метро Бий Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
73 500 $
1 531 $ за м²
2-комн 48 м² 2/5 эт

2/2/5,комнаты смежные, панель дом, санузел раздельный, в прописке 0, КлЮЧИ СРАЗУ После Оформления! В

Квартира сотилади 1 хонали
Квартира сотилади 1 хонали Ферганская область, Кува
9 000 $
132 $ за м²
1-комн 68 м² 1/4 эт

Кувасойда 1 хонали квартира сотилади яшашга тайёр сув свет газдан муаммо йук колган малумотлар телда гаплашилади +998916666266

Yangihayot dostlik 1 hona4 srochno arzon bervoraman
Yangihayot dostlik 1 hona4 srochno arzon bervoraman Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
68 000 $
739 $ за м²
4-комн 92 м² 4/5 эт

Uy srochno sotiladi eki obmen ham kilinadi. Shaharni hama joyiga avtobuslar katnidi

3 xonali uyimiz tezda sotiladi
3 xonali uyimiz tezda sotiladi Кашкадарьинская область, Карши
51 000 $
638 $ за м²
3-комн 80 м² 2/4 эт

3 xonali 2-etajda joylashgan kvartira sotiladi. Barcha sharoitlari bor gaz svet suv bor. Barcha mebellari kondsonerlari avtomat kirmoshinalari bilan sotiladi. Ikkilamchi kreditga ham sotiladi. Manzil: 5-mikrorayon Baxt uyini orqa tomoni.

Квартира сотилади
Квартира сотилади Хорезмская область, Ургенч
320 000 000 сўм
4 571 429 сўм за м²
2-комн 70 м² 3/4 эт

Урганч шахрида Гурланг кучасинда 2 хонали жой сотилади.

Касмада 3 ханали квартира сатилади
Касмада 3 ханали квартира сатилади Хорезмская область, Хива
20 000 $
250 $ за м²
3-комн 80 м² 1/3 эт

Касмада сентер камаздаги 3 ханали квартира сатилади 1 этаж углавой уй каган малуматла телда гаплашилинади тел 90-437-82-42

Квартера сотила 3 хона
Квартера сотила 3 хона Навоийская область, Навои
465 000 000 сўм
7 750 000 сўм за м²
3-комн 60 м² 4/4 эт

Квартера сотилади. Ал-Жасур кафени оркасида Жасорат кучаси 3-хоналик 4-этаж Галёрка дом. Кредити хам бор агар келишилса давом эттирса булади. Ёки тулаб ёпиб берилади. Тел: 97 297 00 04

Юнусабад 11-квартал, 2/2/4 2х комнатная
Юнусабад 11-квартал, 2/2/4 2х комнатная Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
75 000 $
1 364 $ за м²
2-комн 55 м² 2/4 эт

Продается или сдается в аренду Квартира (СВОЯ) Юнусабад сзади МЕГА планеты 11 квартал, 2х комнатная 55 квадратов Балкон 1.5/6 1 минут от Мега Планет и метро Свое Парковочное место Тихо спокойной уютно Теплая

Chiroylik muhtasham yshashga undaydigan uy sotuvga qoyildi
Chiroylik muhtasham yshashga undaydigan uy sotuvga qoyildi Ташкентская область, Келес
130 000 $
32 500 $ за м²
6-комн 4 м² 1/1 эт

Kotta kochadan ichkariroq hovosi musaffo tinch yashash uchun yoqimli uy sotilmoqda kerak bolsa devorga tutash 4 sotih er bor devor olinsa yahlit tomorqa boladi

3 xonali xonadon yangi qurilgan ko'p qavatli uyda sotiladi
3 xonali xonadon yangi qurilgan ko'p qavatli uyda sotiladi Ферганская область, Коканд
42 000 $
512 $ за м²
3-комн 82 м² 5/7 эт

Yangi qurilgan ko'p qavatli uyda 3 xonali xonadon sotiladi Uy Vokzal hududida, Madina market orqasoda joylashgan. Uy g'ishtdan qurilgan va tashqi tarafdan isitilgan, derazasi xar ikki tarafga qaragan. Ichkaridan Ekopen oyna va romlari o'rnatilgan. 3ta yashash xonasidan tashqari Ikkita san uzel, kladovka, osh xona 14kv va dahliz 12kv qilib keng qurilgan. O'ynash maydoniga qaragan kichik ayvoni ham bor. Xonadon 5chi qavatda, lifti bor. Agentlik xizmati yo'q. Kredit orqali sotib olishga yoki variantga berilmaydi. Uy qurib bitirilgan. Hujjatlari tayyor.

Срочно квртира сотилади
Срочно квртира сотилади Навоийская область, Навои
550 000 000 сўм
6 875 000 сўм за м²
3-комн 80 м² 4/5 эт

Срочно сотилади 3 хоналик квартира 4 этажда хамма шароитларибор мактаб бохча якин адресс навоий 48. 93 122 78 98

Открыть карту Карта