68 373 объекта

Срочно продаем квартиру Новостройка 94кв
Срочно продаем квартиру Новостройка 94кв Ташкентская область, Ташкент, Учтепинский район
140 000 $
1 489 $ за м²
3-комн 94 м² 8/9 эт

Срочно продаем квартиру 94кв, евро ремонт, зал-кухня студия. Новостройка 9-этажка дом/8 этаж все новое. 3-х комнатная, в одной комнате есть гардеробная, в другой душевая. Все удобства есть: интернет, мебель (частично), кондиционер. Рядом школа, д. садик, хавас, корзинка, бургерная, автомойка, магазины одежд, частная клиника. Адрес: Ташкент, Учтепинский р-н Такачи

Уй сотилади 2 хонали
Уй сотилади 2 хонали Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
65 000 $
1 383 $ за м²
2-комн 47 м² 3/4 эт

Уй сотилади 2 хонали 3 етаж Тошкент шахар Мирзо Улуғбек тумани Феруза мавзеси, ремонти ўртача. Хаммп хужжатлари туғри. Узимники

Новостройка 2024
Новостройка 2024 Ташкентская область, Ташкент, Учтепинский район
145 000 $
967 $ за м²
6-комн 150 м² 1/4 эт

СРОЧНО СОТИЛАДИ. Тошкент шахар, Шайхонтохур туман. ИбнСино1 да новостройка квартира сотилади. 1 этаж 150 м² дуплекс. 5 та хона, 1 та хол. Евроремонт, 3 та санузел, теплый пол, кухонный мебель ва люстралар илинган. Кадастр 2024 йил январда олинган. Локация, атрофда мактаб, богча, магазинлар, кафелар, поликлиника, остановка, больница, бозорча, янги курилган СтройМарт бозори хаммаси якин жойлашган. Нархида келиб жойида келишамиз. Срочно сотиш максадида нархи туширилди 145 000$ булди. Пишик гиштдан курилган газоблок, бетон эмас., уй олишда адешмела.

Продаётся катедж
Продаётся катедж Кашкадарьинская область, Карши
30 000 $
150 $ за м²
3-комн 200 м² 1/1 эт

Yangi Batosh shaxarchasidan 2018 yilda qurilgan 2 sotixli katej sotiladi Narxi 30.000$ 120mln kriditi bor Tel: 95 328 7771 90 889 4443

Kvartira sotiladi
Kvartira sotiladi Ферганская область, Фергана
29 500 $
628 $ за м²
2-комн 47 м² 1/4 эт

Frunze mavzesida joylashgan 2 xona 3 xona qilingan kvartira ijaraga beriladi. 4 etajlik doming 1-etajida joylashgan. Yashashga tayyor. Mo'ljal Rishton choyxona yonida. Sharoiti a'lo.

3x комнатная квартира. 68м²
3x комнатная квартира. 68м² Самаркандская область, Самарканд
79 500 $
1 169 $ за м²
3-комн 68 м² 2/9 эт

Объявление №16 Количество комнат: 2х ком. переделанная на студийную 3х Этаж: 2 Этажность дома: 8 Общая факт. площадь: 68 м² Тип жилья: новостройка Расположение: середина Тип строения: кирпичный Состояние: новый евро ремонт Отопление: двухконтурная Доп. инфо: со всеми удобствами, с оборудованием и с мебелью Адрес: ул. Озод Шарк (Гагарина) Ориентир: Cзади МЧС Старт цена 79500$ (кредит не получится) Торг : Имеется

2 xona 1etaj eski shaxar o'zbegim tuyxonasini orqasidagi 3etajni domla
2 xona 1etaj eski shaxar o'zbegim tuyxonasini orqasidagi 3etajni domla Навоийская область, Навои
390 000 000 сўм
9 069 767 сўм за м²
2-комн 43 м² 1/3 эт

2 xona 1etaj eski shaxar o'zbegim tuyxonasini orqasidagi 3etajni domladan yevro remont qilingan gaz svet issiq suv sovuq suv atapliniyadan muammo yoq pol parket bugan 2018 topshirilgan uyladan kuxinni garnetur jalyuzi lustralari qoladi 390 000 000 million naxtmi ipatikami farqi yoq Tel +998932781210

Юнусабад 17, 4/2/9 НоВоСтРоЙ Неторец КоРоБкА КаДаСтР Имеется
Юнусабад 17, 4/2/9 НоВоСтРоЙ Неторец КоРоБкА КаДаСтР Имеется Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
105 000 $
1 000 $ за м²
4-комн 105 м² 2/9 эт

Юнусабадский Район 17 Квартал Ориентир 55-Поликлиника КожВенДиспансер 9 Этажный Кирпичный Дом Новостройка ЖК"ТРИУМФ" 2 Этаж 4 Комнатная Квартира Неторцевая Состояние Коробка Свободная Планировка КАДАСТР Имеется Отличное Месторасположение Очень Развитая Инфраструктура

Продается 2-х комнатная переделанная в 3-х комнатную, высокопотолочная
Продается 2-х комнатная переделанная в 3-х комнатную, высокопотолочная Ташкентская область, Алмалык
36 000 $
610 $ за м²
2-комн 59 м² 2/2 эт

Продается уютная 2-х комнатную переделанная в 3-комнатную, квартира в Алмалыке, без посредников, от собственника. Просторные комнаты с высокими потолками создают атмосферу уюта и свободы. Квартира расположена в тихом районе с удобным доступом к госучреждениям и всей необходимой инфраструктуре (ориентир 5 школа, СНБ).

Продаётся Дом новостройка
Продаётся Дом новостройка Ташкентская область, Ташкент, Яккасарайский район
112 000 $
2 036 $ за м²
2-комн 55 м² 8/9 эт

НОВОСТРОЙКА Яккасарайский район Шота Руставели улица ЖК "Royal House" Ориентир: Фрегат Комнат 2 Этаж 8 Этажность 9 Общая площадь: 55м2 Состояние: Новый ремонт (никто не жил) С мебелью и Техникой Кадастр есть Цена: 112.000$ торг +998909960573

2 xona 3 xona qilingan uy sotiladi
2 xona 3 xona qilingan uy sotiladi Кашкадарьинская область, Карши
19 000 $
317 $ за м²
2-комн 60 м² 1/2 эт

ASSALOMU ALAYKUM! 2 etajli domning 1 etajida padvalli, polli dom Xona: kadastr 2, 1 ta katta xona qushilgan MANZIL: CHEVAR,SANAM,MOBI UZ hamma joyga qulay! Sharoitlar: Ariston,bachok,mator,unitaz,gaz,svet,Oshxona mebeli va gilam va boshqalar Narxi:220 mln Tel: 50 704 01 54

Квартира продаётся СРОЧНО
Квартира продаётся СРОЧНО Кашкадарьинская область, Карши
400 000 000 сўм
5 555 556 сўм за м²
3-комн 72 м² 1/4 эт

СРОЧНО. Карши шахри МАРКАЗИ 6-мкр. да жойлашган 3 хонали (4 хона килинган) КВАРТИРА СОТИЛАДИ. ИЛТИМОС МАКЛЕРлар безовта килмасин. тел. 90-721-0504

Kvartira tez va arzon sotiladi.
Kvartira tez va arzon sotiladi. Бухарская область, Галаасия
30 000 $
448 $ за м²
3-комн 67 м² 2/2 эт

Kvartira tez va arzon sotiladi. Kvartira 3 xonadan iborat remont qilingan podvali ham bor magazin,bog'cha,maktab,apteka,kliniklalar, hokimiyat, mahalla yonida joylashgan. Qushnilar ahil. Qolin,pardalari,mebellari, aristoni,konditsioneri,qandillari bilan birga sotiladi.Narxi kelishilgan holda.telefon nomer: 50 400 03 65 yoki 50 723 15 92. Buxoro viloyat Buxoro tumanida Galaosiyoda joylashgan.

Продается своя 2х комнатная квартира
Продается своя 2х комнатная квартира Самаркандская область, Самарканд
60 000 $
1 111 $ за м²
2-комн 54 м² 4/5 эт

Квартира находится за 5отд милиции. Со всеми удобствами, отопление, кухня Номер для связи: 91 520 88 28 / 91 536 40 63 Манзура

Квартира 3 комнот 80кв
Квартира 3 комнот 80кв Навоийская область, Навои
500 000 000 сўм
6 250 000 сўм за м²
3-комн 80 м² 4/9 эт

Квартира сотилади 3 зона 80 КВ 9этажлик 4- этаж коробка Кадастр бор лифт бор Гулшан туйхона рупараси Эски Фортуна. ИПОТЕКА ЙУК. Уй узимники

Уй сотилади янги бозор
Уй сотилади янги бозор Сырдарьинская область, Гулистан
30 000 $
517 $ за м²
2-комн 58 м² 4/7 эт

Янги бозор кизил гиштли уйларда 7 этажли уй 4 этажида жойлашган лифт бор бания хожатхона кухния алохида алохида жойлашган уй расмда кандей булса шу холатда сотилади уй 15 % лик кредитда чикган озро кредити колган нархи 30 минг $ суралябди.

Продаётся дархан новомосковская
Продаётся дархан новомосковская Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
141 000 $
1 905 $ за м²
3-комн 74 м² 1/4 эт

СРОЧНО 3/1/4 Дархан МИРЗОУЛУГБЕК район 77-серия дизайнерский ремонт С мебелью и бытовой техникой теплый пол Дом кирпичный 2 палисадника Балкон 2х6 Общая площадь 72 кВ. м Цена 141.000 #3комнатная #77серия #Дархан

Navoiy viloyati Zarafshon shahridan 2 xonali uy sotiladi!
Navoiy viloyati Zarafshon shahridan 2 xonali uy sotiladi! Навоийская область, Зарафшан
430 000 000 сўм
9 148 936 сўм за м²
2-комн 47 м² 3/4 эт

Barcha yangi jihozlari ( parda, gilam, 2 ta mebel, kuxonniy garnitur, gaz, konditsioner, wifi, zamonaviy qandillar) bilan sotiladi. Ipoteka va naqd turlari mavjud.

Продается своя 3комнатная квартира, 3 этаж, балкон 2/6 Сергели 2
Продается своя 3комнатная квартира, 3 этаж, балкон 2/6 Сергели 2 Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
83 000 $
1 038 $ за м²
3-комн 80 м² 3/5 эт

Продаётся 3х комнатная квартира в районе Сергели 2. Очень удобная инфраструктура. Рядом имеются школа, детский сад, РОВД, базар-ярмарка, Корзинка, линии метро Куйлюк и Чиланзар. И это всё от 5 ти минутной ходьбы, остальная информация по телефону +998 (94) 603 14 40

Продаётся 2 комнатная квартира
Продаётся 2 комнатная квартира Ташкентская область, Ташкент, Бектемирский район
62 000 $
969 $ за м²
2-комн 64 м² 6/9 эт

Бектемир тумани массив водник центр 29дом 2хонали 64,5 квадрат ремонти йук квартира сотилади 293, 291 рус ва узбек мактаб, богча, поликлиника, карзинка, хавас, теген, кафе, Фас- фуд, парк, транспорт маршрут барча кулайликлар +99890 959-36-78 Айнура

Открыть карту Карта