67 609 объектов

2 хоналик 71.4 кв. м
2 хоналик 71.4 кв. м Бухарская область, Бухара
395 000 000 сўм
5 486 111 сўм за м²
2-комн 72 м² 4/6 эт

Канечка бозор ради. 6 каватли домни 4 каватида. Лифт бор ишга тушган. Коробка, электр ишлари булган. 17 йиллик 18% кредити булиб хозирда 208.000.000 колдиги бор. Канака вариант булса келишилади.

2х комнатная Чкалов метро
2х комнатная Чкалов метро Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
75 000 $
1 190 $ за м²
2-комн 63 м² 10/16 эт

Продам свою 2х комнатную квартиру адрес Яшнабадский район рядом с дустлик метро Новостройка 63кв+балкон 1,5×3,5м

Келишилган холда
Келишилган холда Навоийская область, Навои
200 000 000 сўм
4 651 163 сўм за м²
2-комн 43 м² 5/5 эт

Манзил: кармана гули магазин оркасидаги 5 этажлик дом 5-этаж 2 хоналик кв. 20 йил лик суб сида асосида олинган. 2 йил туланган ойлик тулови 1250.000минг сум кухния гарнитурлари янги кондисионер ШИВАКИ 12 та лик деразаларига ришотка килинган.

1 xonali uy sotiladi, Navoiy viloyati Zarafshon shahri
1 xonali uy sotiladi, Navoiy viloyati Zarafshon shahri Навоийская область, Зарафшан
280 000 000 сўм
5 714 286 сўм за м²
1-комн 49 м² 8/14 эт

1 xonali 8-etaj Narxi: 200 mln (kelishiladi) Tel: 93 663 92 09

Chilonzor 19mavze 21 dom
Chilonzor 19mavze 21 dom Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
57 000 $
1 188 $ за м²
3-комн 48 м² 3/4 эт

Sotiladi Rimontlari yaxshi Suv Gaz Svet Hech nimadan momolari yoq kelip yaxshilap ko'rp ketishlariz mumkun Manzil chilonzor tumani 19 mavze 21 dom 2 xonali 3 xona qilingan 3 etaj ipateka telda gaplashamiz Murojat uchun +998998229853

Продается своя квартира 2/5/5 Авиасозлар-1
Продается своя квартира 2/5/5 Авиасозлар-1 Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
70 000 $
1 000 $ за м²
2-комн 70 м² 5/5 эт

Продается своя квартира Авиасозлар-1 2/5/5 2балкона (2*3) Площадь 60кв. м,французская планировка, всё раздельно Состояние отличное, турецкая сантехника Возможен вариант с мебелью и техникой Ориентир базар Кадышева, Гудзон, Октепа лаваш Разумный торг уместен! Звонить на +998909878156

4 хонали уй сотилади
4 хонали уй сотилади Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
100 000 $
1 250 $ за м²
4-комн 80 м² 4/4 эт

4 хонали уй сотилади чилонзор тумани г-9-7. 4 этаж 4 этажли дом 80 кВ. Нархи келишилади

Продается своя квартира переделанная в 2 комн. рядом с Кадышева
Продается своя квартира переделанная в 2 комн. рядом с Кадышева Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
50 000 $
1 282 $ за м²
2-комн 39 м² 1/5 эт

Срочно продается своя однокомнатная переделанная в двух. Спальный район. Авиасозлар-2, 1->2/1/5 не торец Ориентир Садик №165. Есть подвальное помещение для склада под залом в 17м², вход из дома Общая площадь 39м², перед домом есть огород. Состояние отличное с ремонтом имеется огород, расположена не далеко от базара Кадышева ( ~80м ) хорошая транспортная развязка, рядом корзинка, базар, учебные заведения, аптеки, фитнес клубы, детские сады, школы, кафе, больница, роддом, парковка. Мебель и бытовая техника остается в квартире. Цена 50.000$ мин торг Srochna ikki xona qilingan bir xonali kvartira sotilladi. Tinch rayon. Manzil: Aviasozlar - 2, 1->2/1/5 Mo'ljal: 165-sonli bolalar bog'chasi 17m² zal kengligida podval mavjud, kirish uy ichidan Umumiy maydon 39m². Uy oldida ogorodi bor. Kadisheva bozoriga juda yaqin ( ~ 80m ) Har tomonlama qulay joylashgan Korzinka, bozor, uquv maskanlari, bolalar bog'chasi, aptekalar, fitnes klublar, kafelar, shifoxona, roddom va parkofkalar uyning yaqinida. Mebel va maishiy texnikalar qoladi. Uyning narxi 50.000$ savdolashadigan joyi bor.

Продаю квартиру свою в Новостройке
Продаю квартиру свою в Новостройке Ташкент, Юнусабадский район, Ташкентская область
200 000 $
1 429 $ за м²
4-комн 140 м² 6/7 эт

4х комнатная квартира с дизайнерским ремонтом, 2 сан узла. Мебелирована. Имеется Сауна. на кухне встроенная техника, электрический подогрев полов. Метро Шахристанская рядом

Узбум обод макон 2/2/5 в Обод макон, узбум, первушка
Узбум обод макон 2/2/5 в Обод макон, узбум, первушка Ташкентская область, Мирабад
61 000 $
1 245 $ за м²
2-комн 49 м² 2/5 эт

Продается 2 комнатная квартира в Обод макон. Этаж золотой. Соседи хорошие. Оставим новый кухонный. Если договоримся все мебели и техники. Место расположения отлично, есть автобусы маршрутки. Рядом есть магазин, который работают 24 час. До трц алфраганус 1.5 км, сквера 3 км, до северний вокзал и метро ташкента 2 км, до метро дустлик 1,5км, До первушка 1.5 км.

квартира 2 хонали
квартира 2 хонали Ферганская область, Янги Маргилан
271 847 310 сўм
3 673 612 сўм за м²
2-комн 74 м² 2/2 эт

квартира 2 хонали 2 каватли дом 2 -каватда, ошхона мебель хаммаси колади, кондиционер колади, 1 та шкаф 2 та диван колади нефтчи стадиони олдида 24000 $ ками бор

Продается своя квартира
Продается своя квартира Ташкентская область, Ташкент, Учтепинский район
110 000 $
1 507 $ за м²
2-комн 73 м² 1/5 эт

Алгоритм-Рядом, рынок Урикзор и Эпподром. Мебель, частично с техникой

Зудлик билан сотилади!
Зудлик билан сотилади! Ташкентская область, Ташкент, Учтепинский район
53 500 $
907 $ за м²
2-комн 59 м² 9/9 эт

Зудлик билан сотилади. 2 хона. Учтепа район. Такачи. Срочно продается 2х комнатная квартира. Учтепинский район. Такачи!

1 хонали уй сотилади
1 хонали уй сотилади Навоийская область, Учкудук
200 000 000 сўм
4 878 049 сўм за м²
1-комн 41 м² 3/3 эт

Учкудукдан 1 хонали уй сотилади адрес геолог 19-17 3чи этаж ремонтлари зур ипотекагаям гаплашамиз тел: 934381871

‼️Qora-qamish 2/4 da kvartira
‼️Qora-qamish 2/4 da kvartira Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
52 000 $
1 209 $ за м²
1-комн 43 м² 1/1 эт

Olmazor tumani qoraqamish 2/4 da kavartira sotiladi 1etaj 1xona, 2xonali qilingan 42,54kv,m atrofida unversitet maktab,boqcha,karzinka,masjid,bozor,yaqin agarodi katta,remonti yaxshi,2tarafdan eshik qilingan podvoliyam kotta, WiFi va domashniy tel bor.Narxini sunnatiga ketirib beramiz uy o'zimkiki makler emas

Тинчли метрода 3 хонали квартира сотилади
Тинчли метрода 3 хонали квартира сотилади Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
97 000 $
1 183 $ за м²
3-комн 82 м² 2/9 эт

Тинчли метрода 3 хонали Уй сотилади 9 этажка, 2-этаж, Карзинка билан метрони ортасидиги дом, богча, мактаб хамма кулейлила бор. Коган малумот тел оркали, Нарх 97000 $ 946269777 908101079

Продаётся 4 комнатная квартира
Продаётся 4 комнатная квартира Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
90 000 $
900 $ за м²
4-комн 100 м² 9/9 эт

Продаётся 4 комнатная квартира на 9 этаже, с евроремонтом и частично с мебелью. Удобная локация, недалеко от станции метро, на Юнусабаде. Рядом есть детские сады, школы, магазины, заведения, остановки, клиника. Площадь: 100 м² Цена: 90 000$ Небольшой торг уместен Звонить: +998909034928

Своя квартира
Своя квартира Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
55 000 $
1 667 $ за м²
1-комн 33 м² 4/4 эт

В квартире имеется все бытовая техника и мебель, есть вайфай, кабельное тв, домашний телефон. Рядом есть школа, детский сад, парковка для авто, магазин Андалус, детская площадка, зеленая зона для прогулки, очень много деревьев. в квартире оставляю практически всё!

Срочно продаётся своя квартира 8 микрорайоне 79 дом
Срочно продаётся своя квартира 8 микрорайоне 79 дом Ташкентская область, Чирчик
39 000 $
780 $ за м²
2-комн 50 м² 4/4 эт

Двухкомнатная квартиру ремонт средний спокойный район

Квартира сотилади
Квартира сотилади Ферганская область, Фергана
284 460 000 сўм
5 079 643 сўм за м²
2-комн 56 м² 6/9 эт

Газ, сув, свет зур Аклли котёл бор. Wifi туширилган Хамма жихозлари колади. Жойлашуви жудаям кулай. Шахар хокимиятини оркасида 9 этажкалик домлар. Нархи: 22000$, кредити бор. Ойига 2 850 000 сумдан, бир хил кетади. Тел номер: +998934923105

Открыть карту Карта