66 722 объекта

Продаётся квартира с мебелью
Продаётся квартира с мебелью Ферганская область, Фергана
40 000 $
635 $ за м²
4-комн 63 м² 1/5 эт

-Квартира сотилади Янги планировка -Локация: Ахунбабаевский Массив/ Заканал -3 хона 4 хона килинган -1- каватда - Орка томон навес килиниб лестница урнатилган подвалгача стяжка килинган - котёл и титан урнатилган иситишлари зур -Олди оркада огород бор мевали дарахтлар билан - техника ва айрим мебеллар Билан бирга сотилади - Уй жойлашуви жуда кулай аптека магазин ва богча барча инфраструктуралар Якин атрофда жойлашган -Нархи 40 минг $ ками юзма юз гаплашилади - Илтимос уйфурушлар безовта килмелар -Ховли уйга бартер уйлаб курилади - кадастр хужжатлари жойида - Продаётся квартира/ новая планировка - локация Ахунбабаевский Массив/ Заканал - 3 комнатная переделанный на 4 комнатный - на 1 этаже. Есть огород с фруктовыми деревьями. Сзади сделан навес и лестница включая подвал сделана стяжка - имеет котёл и титан в прекрасном рабочем состоянии - Продаётся вместе с техникой и с некоторыми мебелью - рядом есть аптека поликлиника магазины и садик - Цена 40 тыс $ договорная - просим маклеров НЕ БЕСПОКОИТЬ - Можно подумать насчёт бартера на дом на земле - кадастр недвижимости все документы без проблем

Продается картира 3х комнатная в Кагане. Квартира хай-тек на КБШ.
Продается картира 3х комнатная в Кагане. Квартира хай-тек на КБШ. Бухарская область, Каган
45 500 $
650 $ за м²
3-комн 70 м² 2/5 эт

2х комнатная квартира переделанная в 3х. Дорогая сантехника и бытовая техника. Материалы для ремонта брали самые качественные. Проводку меняли на медь. Вода и канализация отдельная. Двери МДФ. Жалюзи солнцезащитные. Есть видеонаблюдение подъезда. В каждой комнате телевизор. Есть wi-fi. Решотки на окнах. В шаговой доступности лучшая школа и садик. Больница, поликлиника и базар. Хороший район и отзывчивые соседи. Квартира своя все документы в порядке. Не сквозная, линейка. После 20.00 не беспокоить. Небольшой торг уместен. 939601100е

Срочно центрда квартира сатылады
Срочно центрда квартира сатылады Каракалпакстан, Нукус
650 000 000 сўм
6 500 000 сўм за м²
4-комн 100 м² 3/5 эт

Керпичный дом 3 этажда жайласкан 4 ханалы, бокобой емес, евро ремонт исленген, wi-fi бар, 2-х контурный аристон котел, бахасы 650 млн келисимли, адрес бурынгы 3 ши магазин тарепи, ориентир Feed Up тын касы, президентский менен М. Горький кесилиспеси +99897 107 1976, 90 045 4203

Продаю 3 комнатная квартира 10 микрорайон
Продаю 3 комнатная квартира 10 микрорайон Навоийская область, Навои
530 000 000 сўм
7 361 111 сўм за м²
3-комн 72 м² 5/5 эт

Квартиры есть два телевизора, телефон, родительский спальни, кухни гарнитур, кухни уголок, стиральная машина, микроволновая духовка, микроволновые печ, Аристон, два кондиционера, прихожая, детский спальни, холодильник, коврики и что есть все остаётся

Kvartira arzongina
Kvartira arzongina Навоийская область, Навои
345 000 000 сўм
7 666 667 сўм за м²
2-комн 45 м² 5/5 эт

Kvartira arzon pedinsitut yoni 5etaj aloxida 1 xona 2 xona qilingan alohida ichma ich emas uy ozimniki gilam kuxni mebel xolodilnik qoladi makler emasman yaxshilab oʻqib tel qiling pul zarur shu uchun Cobalt 22dan byogʻi onix trekker abmen bor doplataga 883230307

TEZ sotiladi Yevro remont OQTEPA SOHIL BOYIDA
TEZ sotiladi Yevro remont OQTEPA SOHIL BOYIDA Ташкентская область, Аккурган
80 000 $
1 333 $ за м²
2-комн 60 м² 8/8 эт

TEZ Sotiladi Oq Tepa Sohil bo'yi 8 etaj 2 xona 60 kv

3х комнатная квартира
3х комнатная квартира Ташкентская область, Алмалык
31 000 $
437 $ за м²
3-комн 71 м² 4/4 эт

3 хонали квартира сотилади. Гиштли дом 4 этаж ремонт урта, накд ва через банк хам гаплашамиз. Суннатига утиб берилади.

Термиз ш, Яшил дунё 7 кав. дом, 2 кават 3 хонали (54кв), Нарх 415млн
Термиз ш, Яшил дунё 7 кав. дом, 2 кават 3 хонали (54кв), Нарх 415млн Сурхандарьинская область, Термез
415 000 000 сўм
7 685 185 сўм за м²
3-комн 54 м² 2/7 эт

Термиз ш, Яшил дунё 7 кав. дом, 2 кават 3 хонали (54кв), Нарх 415млн. тел-94-527-77-17

СРОЧНО! Продается 3-х комнатная квартира в Гулистане
СРОЧНО! Продается 3-х комнатная квартира в Гулистане Сырдарьинская область, Гулистан
28 000 $
412 $ за м²
3-комн 68 м² 2/2 эт

Продается 3-х комнатная квартира по улице Арчазор (Янка-Купала) д. 4, 2 этаж, чистая, светлая, уютная квартира с большой утепленной лоджией 2 на 6 метров. Рядом есть детский сад, школа, во дворе детская и спортивная площадки. Цена 28000$, возможен торг. Звонить до 21:00.

Uy sotiladi manzil Sayxunobod
Uy sotiladi manzil Sayxunobod Сырдарьинская область, Сайхун
19 999 $
6 666 $ за м²
3-комн 3 м² 2/2 эт

To'liq ma'lumot telefon orqali javob beriladi +998995128717

2-х комнатная квартира в г. Зарафшан
2-х комнатная квартира в г. Зарафшан Навоийская область, Зарафшан
450 000 000 сўм
7 627 119 сўм за м²
2-комн 59 м² 8/9 эт

Продаётся 2-х комнатная квартира в г. Зарафшан Навоийской области. Ремонт средний, площадь 59,88 кв. м, будет рассмотрен вариант с ипотекой.

4 хонали уй сотилади. Маклер эмасман. Узимники
4 хонали уй сотилади. Маклер эмасман. Узимники Навоийская область, Навои
60 000 $
750 $ за м²
4-комн 80 м² 3/5 эт

10 микрорайон. Нина кафесига Якин. Ломоносова 20. 3 этаж.

Srochno sotiladi serguliy 6 a
Srochno sotiladi serguliy 6 a Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
53 000 $
1 082 $ за м²
2-комн 49 м² 7/7 эт

Uy qulay joyda joylawgan yonida 2 ta maktab bogʻcha bor metroga yaqin hamma waroitlar bor maklerlar bezovta qilmang

Срочно 2 хона 3 хона килинган уй сотилади
Срочно 2 хона 3 хона килинган уй сотилади Ферганская область, Фергана
19 000 $
317 $ за м²
3-комн 60 м² 4/4 эт

4 этажли домни 4 чи этажидаги хонадон сотилади. Дом тинч магазинлар аптекалар якин домга богча ва мактаб якин. Ромлар хаммаси акфа пласт килинган ойнаклар ташкарисига решётка куйилган эшик Темир эшик аристони бор. Манзил: За канал ориентир Хаммабоп магазини олидан кирганда тел: (911140986)19.000$ ками бор илтимоос олишдан максади бор тел килсин хаммаси расимда анник олинган холатда уй анник оладиган билан келишилган холда тушириб берамиз /

3 хонали Фарғона, Маталка
3 хонали Фарғона, Маталка Ферганская область, Кува
762 000 000 сўм
8 860 465 сўм за м²
3-комн 86 м² 1/5 эт

Манзил: Фарғона шахар, Маталкада Ориентр: “Давр сарой” тўйхонаси олдида 5 қаватли уй 1- қавати Новостройка, 3 хонали 87.6 кв/м Санузел разделний Уй ўзимизни номимизда, ремонти аьло, сифатли қурилиш материаллари ишлатилган. Каридор, ошхона, туалет, санузел толий пол қилинган.

2 конали дом сотилади 76кв андижон шахар марказида кв 6 мл дан
2 конали дом сотилади 76кв андижон шахар марказида кв 6 мл дан Андижанская область, Андижан
456 000 000 сўм
6 000 000 сўм за м²
2-комн 76 м² 5/6 эт

2 хонали дом сотилади кв 6 мил дан 5 етаж дом кенг шинам курилган (76кв) кириб яшаса болади кошиб берса уй ичидаги жихозлар блан сотилади ! Йу андижон шахар марказида жойлашган 6 етажли янги дом лифти бор ишламайди катта йол бойида йолга караган

Продается 3 комнатная квартира
Продается 3 комнатная квартира Ташкентская область, Ташкент, Алмазарский район
107 000 $
1 305 $ за м²
3-комн 82 м² 5/9 эт

Олмозор тумани Ниёзова 2 дом 3 хонали квартира 5 этаж 9 каватик Хонадон сотилади Евро ремонт 82 квм +99897-711-02-30 +99897-715-02-30

“Obod Makon” 4 xonali Dom Sotiladi. (Srochna)
“Obod Makon” 4 xonali Dom Sotiladi. (Srochna) Ташкентская область, Ташкент, Мирабадский район
100 000 $
971 $ за м²
4-комн 103 м² 5/5 эт

Uzboom “Obod Makon” O'qchi - Olmazor mahalla 4 - xonali dom sotiladi. 5- etaj. 103 metr. Holati yaxw, hamma transport bor (Metro). Hama quleylila mavjud. (Ipatekaga 110000$ Makler yo'q. Tel qilila faqat: 94 6076369 Hust

SHOSHILINCH Uy sotiladi
SHOSHILINCH Uy sotiladi Сурхандарьинская область, Денау
330 000 000 сўм
6 875 000 сўм за м²
2-комн 48 м² 2/4 эт

Denov shaharda 3-maktab yonida joylashgan O'rtaqishloq (SOHIL) tomonda 4 qavatli KAMOLOT domning 2-qavati 2-xonali 2017-yilda qurilgan, yangi dom UY BARCHA SHAROITLARGA EGA svet, issiq va sovuq suv, gaz, kondensaner. Maktab, bog'cha, do'kon bilan yonma-yon. 99899 377 9488 99893 760 9488 99899 377 4842 Narxi 330mln. (25000$) YANA KELISHAMIZ. Qolgan ma'lumotlar tel.da

Продаётся квартира
Продаётся квартира Ташкентская область, Чирчик
65 000 $
823 $ за м²
3-комн 79 м² 1/4 эт

Здравствуйте. Продаётся 3-х комнатная квартира в 8 микр. Евроремонт. Есть отопление 2-х контурное, стоянка на 2 машины, 1 этаж, решетки на всех окнах. Просим 65.000 y.e. +998880125900.

Открыть карту Карта