68 210 объектов

2х комнатная квартира в городе Навои. 9 микрорайон
2х комнатная квартира в городе Навои. 9 микрорайон Навоийская область, Навои
810 000 000 сўм
10 945 946 сўм за м²
3-комн 74 м² 1/4 эт

Квартира находится в районе 9 микрорайона, рядом с 11 школой. 1 этаж, квартира переделанная в 3х комнатную, есть стоянка для машины, и задняя дверь с огородом. Продаётся с мебелью. Рядом есть базар, есть детская площадка, магазины, Супермаркеты, Банк. Мебель останется вся в квартире. Для связи +998934649091 Юлдуз

Uy Sotiladi Zarafshon 6-17-xx
Uy Sotiladi Zarafshon 6-17-xx Навоийская область, Зарафшан
360 000 000 сўм
8 000 000 сўм за м²
2-комн 45 м² 4/4 эт

Uy SOTILADI tez va arzon MANZIL: Zarafshon shahri 6-17-xxx Galyorkali,barcha sharoitlarga ega Xonalar soni 2ta Remonti yaxshi,toza Polyya chudes yaqinida Ipateka ham beriladi Narxiga kelishamiz MUROJAT UCHUN Tel:+998936627199

Продаётся 3-х комнатная квартира 10 м/к
Продаётся 3-х комнатная квартира 10 м/к Ташкентская область, Чирчик
65 000 $
765 $ за м²
3-комн 85 м² 1/5 эт

Продается 3-х комнатная квартира, евро ремонт, ничего не надо делать, заходи и живи. Рядом есть, базар, школа, детский садик, детская площадка, площадка для машины, магазин. Хорошая локация всё рядом. 3 минуты от дороги. Имеется 2-х контурный котел, полное напольное отопление, домашний телефон, Интернет. А

Квартира на Ттз-2 4 комнатная
Квартира на Ттз-2 4 комнатная Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
100 000 $
1 250 $ за м²
4-комн 80 м² 3/4 эт

Срочно продаётся на Ттз-2 квартира 4 комнатная 3 этаж, 4 этажного дома. Ванная и туалетная комната капитальный ремонт сделана. Кухонная мебель остаётся. Чистая и аккуратная квартира. Звонить по телефону номер 990396423 Локация в хорошем месте.

2 xonali kvartera
2 xonali kvartera Ташкентская область, Ташкент, Учтепинский район
65 000 $
1 083 $ за м²
2-комн 60 м² 6/9 эт

Srochni uy sotiladi manzil uchtepa tumani farxadeski chorrahasida 9 etajli dom 6 etaj 2 xona 60 kv 2×6 balkon uyda qoladigan narsalar gilam bilan parda qoladi uy egasi Gulxan opa Uyni narxi 65.000 $ kelishiladi.

1/4/4 Bir xona ikki xona qilingan. Chilonzor 16/28/11 xonadon
1/4/4 Bir xona ikki xona qilingan. Chilonzor 16/28/11 xonadon Ташкентская область, Зангиата
52 000 $
1 300 $ за м²
1-комн 40 м² 4/4 эт

Atrofida bogʻcha, maktab, metro juda yaqin 5 minutlik yoʻl

Фарғона шахар ховли сотилади 40.000 $
Фарғона шахар ховли сотилади 40.000 $ Ферганская область, Фергана
40 000 $
1 290 $ за м²
2-комн 31 м² 1/1 эт

Фарғона шахар марказида жойлашган, автовокзал ёнида, анжон питак. 2 хона уйи бор, нонвойхогага проект бор. Канализация бор.

Продаётся квартира
Продаётся квартира Бухарская область, Бухара
15 000 $
214 $ за м²
3-комн 70 м² 1/2 эт

Когон ШАХРИДА 3 ХОНАЛИ КВАРТИРА СОТИЛАДИ Уй ремонт талаб. Мактаб богача бозор якин. Манзил Локаматив Депо. Тел.. 77.038. 90. 89

Kvartira 3 xonali 3 etaj sotiladi 3 xona 4 xonali qilingan
Kvartira 3 xonali 3 etaj sotiladi 3 xona 4 xonali qilingan Навоийская область, Навои
670 000 000 сўм
7 976 190 сўм за м²
3-комн 84 м² 3/5 эт

Navoiy shahar 10-mikrorayon A. Navoiy 40

ПОД ОФИС Продаётся 2х комнатная квартира
ПОД ОФИС Продаётся 2х комнатная квартира Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
105 000 $
1 875 $ за м²
2-комн 56 м² 1/4 эт

Без маклер Район Мирзо улугбек Оринтер Гникалогия институтидан утканда 1 этаж 2 хонали уй ремонти яхши уй йулнинг катнов кисмининг юзида жойлашган Ттз бозор ва эко бозор жуда якин транспортдан муаммо йок домнинг 1 этажларининг деярли барчаси офис болган ен кушнилари Лор ва Логопед уртасида жойлашган Мурожат учун: телеграмдан езишингиз мумкун : 974101809

SROCHNA! Tuzel 3*2/4/4 ipoteka siz uchun qulay narxda
SROCHNA! Tuzel 3*2/4/4 ipoteka siz uchun qulay narxda Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
63 000 $
1 016 $ за м²
3-комн 62 м² 4/4 эт

Ichida hamma sharoiti bilan o'zimizni uyimizni sotmoqdamiz. 2xona (3 xona qilsa buladi ) balkon 2ga 6 Xonadon juda fayzli tinch joyda joylashgan qo'shnilar ahil. Maktab, boqcha, barcha turdagi qulayliklar mavjud. IKKILAMCHI IPOTEKA QILISH MUMKIN! MAKLER EMASMIZ! Ipotekaga 64 000 Naqtga 63 000 Kelib kurin narxini kelishami

Продается квартира!
Продается квартира! Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
85 000 $
1 349 $ за м²
3-комн 63 м² 3/4 эт

Срочно продается квартира двух переделанная в трех комнатную! Юнусабад 8.

Продаётся 3х комнатная квартира бывшая общежитие
Продаётся 3х комнатная квартира бывшая общежитие Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
48 000 $
1 116 $ за м²
3-комн 43 м² 4/4 эт

Продаётся 3х комнатная квартира одна комната разделена отдельно там душ Вана санузел отдельно на 4 этажке на 4 этаже бывшая общежитие ремонт хороший сан узел внутри дома 3 хонали Уй сотилади 1 хонаси отдельно килинган шунда 1 та Бир хонали бита 2 хонали уй буган кадастр бита олдин общежития буган ремонт зур 43КВ метр 4 каватли домда 4 каватида Бекорга безота кимелар реальный клиентга азигна утиб берилади

Srochno uy sotiladi hamma waroit bor
Srochno uy sotiladi hamma waroit bor Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
57 000 $
1 056 $ за м²
1-комн 54 м² 2/8 эт

Novostroyka 2 chi etaj hamma waroit bor, 1 xona 2 xona qilingan, kirib yawidigan, kuxonniy mebel xolodilnik, yana bowqa narsala qoladi, atrofda hamma narsa bor. Sergeli stroitelda yolli boyida. Ипотекага хам берамиз 974074969

Продам свою 2х комнатную квартиру
Продам свою 2х комнатную квартиру Ташкентская область, Чирчик
43 000 $
796 $ за м²
2-комн 54 м² 1/4 эт

Продам своб квартиру 8 микрарён 1 этаж, есть отопление недавно после ремонта 2х комнатная все в шаговой доступности, частично с мебелью

Chilonzor 24. 2/4/5
Chilonzor 24. 2/4/5 Ташкентская область, Ташкент, Чиланзарский район
64 000 $
1 185 $ за м²
2-комн 54 м² 4/5 эт

Chilonzor 24 Shirin chorraxa uzida 2 xonali uzimi uyim hujjatida muammo yuq remonti O'rta

Продам квартиру Срочна
Продам квартиру Срочна Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
32 000 $
1 600 $ за м²
1-комн 20 м² 4/4 эт

Продам кв на бывший Общежитие. Карасув 6 Чистый всё в вунутри кв Ремонт средний Тел. +998917744155

IPOTEKA. Qurilishi tugalanvotgan xonadon xarid qiling. Chirchiq shahri
IPOTEKA. Qurilishi tugalanvotgan xonadon xarid qiling. Chirchiq shahri Ташкентская область, Чирчик
550 $
550 $ за м²
1-комн 49 м² 10/10 эт

Qurilishi tugalanvotgan Zamonaviy va mustahkam xonadon sotib oling. topshirilish arafasida. Boshlang'ich to'lov 25%, 30% dan. Ipoteka yillik 17.5%dan 5yildan-20yilgacha.

Продается Своя -3 ком - 86 кв, Паркентский
Продается Своя -3 ком - 86 кв, Паркентский Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
105 000 $
1 221 $ за м²
3-комн 86 м² 1/9 эт

Продается Банковский 3/1/9 Ташкент, Паркентский 4 комнатная; 1 этаж Площадь 86 кв: Состояние: средний ЦЕНА: 105 000 старт Ориентир Олтин тепа корзинка Тел: 770300305

3/8/10 Продается своя квартира 97,5 кв без маклеров, метро Дустлик
3/8/10 Продается своя квартира 97,5 кв без маклеров, метро Дустлик Ташкентская область, Ташкент, Яшнабадский район
95 000 $
979 $ за м²
3-комн 97 м² 8/10 эт

Продается своя квартира без маклеров рядом с метро дустлик (бывш. Чкалов), тихий и дружелюбный район с множеством детских площадок. Для подробной информации, звоните по номеру +998998074997 или можете написать в телеграмм по номеру +998998488989.

Открыть карту Карта