68 186 объектов

Dom sotiladi 2 xonalik 3 etej
Dom sotiladi 2 xonalik 3 etej Ташкентская область, Янгиюль
673 100 000 сўм
11 808 772 сўм за м²
2-комн 57 м² 3/4 эт

Yangiyoʻl tumani Gulbahor M.F.Y Kivatira soriladi 2 xona 3 xonalik qilingan

Kvartira sotiladi 2xonali
Kvartira sotiladi 2xonali Навоийская область, Навои
450 000 000 сўм
450 000 000 сўм за м²
2-комн 1 м² 3/5 эт

Уй сотилади Нурафшон 1 арентр тож махал кафени оркаси 2 хонали 3-этаж. 450000000. Нархи келишилади. Богча мактаб олдида. Сентрда жойлашган

Продаю квартиру в в городе Зарафшан
Продаю квартиру в в городе Зарафшан Навоийская область, Зарафшан
30 000 $
556 $ за м²
3-комн 54 м² 4/4 эт

4 микрорайон 23 дом 4 этаж. 3 комнаты, галеоейного типа. без ремонта. 30000& без торга 997308384 с глупыми вопросами пожалуйста не звонить

Двух комнатная квартир, второй этаж, с кондиционером
Двух комнатная квартир, второй этаж, с кондиционером Ташкентская область, Ахангаран
17 000 $
283 $ за м²
2-комн 60 м² 2/4 эт

Рядом школа, садик, остановка маршруток Цена 17тысяч долларов

Продам новостройку Ок сарой, циалковская 3/1/8, 85 м
Продам новостройку Ок сарой, циалковская 3/1/8, 85 м Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
153 000 $
1 800 $ за м²
3-комн 85 м² 1/8 эт

Продается новостройка OQ SAROY, на Циалковской, евро трех комнатная 3/1/8 квартира студия с ремонтом мебелью и техникой. Кадастр есть. 85 м2 Звонить по номеру 998978030100

Однокомнатная Квартира
Однокомнатная Квартира Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
28 000 $
778 $ за м²
1-комн 36 м² 2/2 эт

Продается однокомнатная квартира, Спутник 1. Ремонт хороший. Остаётся мебель, телевизор, стиральная машина

Srochno srochno! Kvartira sotiladi
Srochno srochno! Kvartira sotiladi Ташкентская область, Ахангаран
45 000 $
592 $ за м²
4-комн 76 м² 2/4 эт

Ohongaron tumani Nurobod MFY 3-uy 2-xonadon 4 xonali xonadon suv svetdan muamo yo'q wi fi bor eshiklar MDF romlari akfa plast xolati yaxshi topliy pol qilingan, yotoq xona mebeli va stenka qoshib sotiladi. Murojat uchun tel: +998900680295 +998501110295

3 хонали квартира сотилади
3 хонали квартира сотилади Ташкентская область, Нурафшан (Тойтепа)
600 000 000 сўм
8 219 178 сўм за м²
3-комн 73 м² 5/9 эт

НОВОСТРОЙКА 3/5/9 Янгихайот, г. Нурафшан (Туйтепе) Комнат: 3 Этаж: 5 Этажность: 9 Новый дом, Общая площадь: 73 м. кв

Чирчиқ шаҳрида новостройкада 2 та хонадон сотилмоқда
Чирчиқ шаҳрида новостройкада 2 та хонадон сотилмоқда Ташкентская область, Чирчик
45 000 $
652 $ за м²
2-комн 69 м² 2/10 эт

Чирчиқ шаҳрининг энг юқори чӯққисида жойлашган, замонавий дизайн ва технологиялар асосида мустаҳкам қилиб қурилаётган 10 қаватли новостройкадан ӯзингиз орзу қилган хонадонни сотиб олинг. 2-3 қаватда умумий майдони 69.3 кв. мдан бӯлган 2 та хонадон сотувда. Уйни апрель ойида топшириш режалаштирилмоқда. Ҳозирда 80% иши битган. Хоналарни оралари пишган ғишт билан бӯлинган, сувоғи қилинган, хонадонга кириш эшиги, замонавий пластик ромлар ӯрнатилган, пол қисми чистовойга стяжка қилинган ҳолатда бӯлади. Сиз фақат ӯз дидингиз асосида таъмирлаб олсангиз бас. Хоналар кенг, қурилиш хом-ашёларини энг сифатлиларидан фойдаланилган. Бунга ӯзингиз жойига келиб кӯриб ишонч ҳосил қилишингиз мумкин. Насия савдога ҳам бошланғич 50% тӯлов билан гаплашворуврамиз.

Shoyhontohur tumani Beltepa mavzesida 4 honali 2 etaj uy sotiladi
Shoyhontohur tumani Beltepa mavzesida 4 honali 2 etaj uy sotiladi Ташкентская область, Ташкент, Шайхантахурский район
130 000 $
1 327 $ за м²
4-комн 98 м² 2/9 эт

Shoyhontohur tumani, Beltepa mavzesida 4 honali 2 etaj uy sotiladi uy jihozlari bilan qogan malumotlar tel orqali beriladi uy oʻzimizanki maklermasmiz aloqa uchun: (97)7200670 (94) 6054499 telga murojat qilishila mumkin

Своя 4/4/5 на Кара-Су-1, предчист. отделка, возможна ИПОТЕКА
Своя 4/4/5 на Кара-Су-1, предчист. отделка, возможна ИПОТЕКА Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
107 000 $
1 151 $ за м²
4-комн 93 м² 4/5 эт

Продается СВОЯ квартира, "чистая" - никто не прописан, документы готовы. Состояние "ПРЕДЧИСТОВАЯ ОТДЕЛКА". Оплата возможна в сумах.

Yunus obod 13 kv
Yunus obod 13 kv Ташкентская область, Ташкент, Юнусабадский район
68 000 $
1 388 $ за м²
2-комн 49 м² 4/4 эт

Yunusobod 13 kvartal 2/4/4 2 xona 3 xona qilingan Yoli yuzidan wundo 2 dom Tarsavoy utublat qilingan tom yopilgan Narxi 68500 azgina tushib beramiza (Iltimos makler i mawennikla bezota qimasin!) Ustupka yest! +998 97-740-05-58

Uy sotiladi 150kv m
Uy sotiladi 150kv m Ташкентская область, Ташкент, Сергелийский район
88 000 $
1 205 $ за м²
3-комн 73 м² 1/4 эт

Uy sotiladi 3 xonali 1 etaj podvoliyam bor uyyi tegi polniy podvol yashash uchun sharoiti bor Remontlari orta kosmeticheski Yahshi joyda joylashgan mahalla tinch qoshnila axil Bogcha maktab magazin yaqin Narxini kelishamiz Manzil sergeli tumani oltin vodiy mahalla aeraport yaqin 994392365

Ko'p qavatli uydagi xonadon
Ko'p qavatli uydagi xonadon Сурхандарьинская область, Термез
330 000 000 сўм
4 125 000 сўм за м²
2-комн 80 м² 5/5 эт

Мулк тури - Ko'p qavatli uydagi xonadon Умумий майдони - 80 кв. м. Ҳолати - Яхши Ушбу мулк егаси “Ipoteka bank” (Лот: 23039811) E-auksionda: Савдо бошланиши: 17.04.2026; Ютиб олиш учун минимал нарх: 330,0 млн сўм Манзил - Surxondaryo viloyati, Termiz shahri, Bo'ston MFY, Baxt ko'chasi 22a-uy 12-xonadon Қўшимча маьлумот учун +998 88 728 74 47 Душанбадан-Жумагача соат 9:00 дан 18:00 гача мурожаат қилинг)

Ko'p qavatli uydagi xonadon
385 000 000 сўм
5 273 973 сўм за м²
3-комн 73 м² 5/5 эт

Мулк тури - Ko'p qavatli uydagi xonadon Умумий майдони - 73 кв. м. Ҳолати - Яхши Ушбу мулк егаси “Ipoteka bank” (Лот: 21796073) E-auksionda: Савдо боланиши: 23.02.2026; Ютиб олиш учун минимал нарх: 385 млн сўм Манзил - Surxondaryo viloyati, Termiz tumani, Manguzar MFY, Fidokor ko'chasi 68-uy 25-xonadon Қўшимча маьлумот учун +998 88 728 74 47 (Душанбадан-Жумагача соат 9:00 дан 18:00 гача мурожаат қилинг)

Navoiy shahar nurafshon kochasi 9 uy
Navoiy shahar nurafshon kochasi 9 uy Навоийская область, Навои
65 000 $
903 $ за м²
3-комн 72 м² 2/5 эт

Uy shahar ortasida joylashgan. uyning holati yaxshi. uyning yonida station va ploshadka bor. Uy juda qulay joyda joylashgan. Uyning yonida kop restoranlar magazinlar va yonida 2 ta maktab ham bor.

2х комнатная квартира в городе Навои. 9 микрорайон
2х комнатная квартира в городе Навои. 9 микрорайон Навоийская область, Навои
810 000 000 сўм
10 945 946 сўм за м²
3-комн 74 м² 1/4 эт

Квартира находится в районе 9 микрорайона, рядом с 11 школой. 1 этаж, квартира переделанная в 3х комнатную, есть стоянка для машины, и задняя дверь с огородом. Продаётся с мебелью. Рядом есть базар, есть детская площадка, магазины, Супермаркеты, Банк. Мебель останется вся в квартире. Для связи +998934649091 Юлдуз

Uy Sotiladi Zarafshon 6-17-xx
Uy Sotiladi Zarafshon 6-17-xx Навоийская область, Зарафшан
360 000 000 сўм
8 000 000 сўм за м²
2-комн 45 м² 4/4 эт

Uy SOTILADI tez va arzon MANZIL: Zarafshon shahri 6-17-xxx Galyorkali,barcha sharoitlarga ega Xonalar soni 2ta Remonti yaxshi,toza Polyya chudes yaqinida Ipateka ham beriladi Narxiga kelishamiz MUROJAT UCHUN Tel:+998936627199

Продаётся 3-х комнатная квартира 10 м/к
Продаётся 3-х комнатная квартира 10 м/к Ташкентская область, Чирчик
65 000 $
765 $ за м²
3-комн 85 м² 1/5 эт

Продается 3-х комнатная квартира, евро ремонт, ничего не надо делать, заходи и живи. Рядом есть, базар, школа, детский садик, детская площадка, площадка для машины, магазин. Хорошая локация всё рядом. 3 минуты от дороги. Имеется 2-х контурный котел, полное напольное отопление, домашний телефон, Интернет. А

Квартира на Ттз-2 4 комнатная
Квартира на Ттз-2 4 комнатная Ташкентская область, Ташкент, Мирзо-Улугбекский район
100 000 $
1 250 $ за м²
4-комн 80 м² 3/4 эт

Срочно продаётся на Ттз-2 квартира 4 комнатная 3 этаж, 4 этажного дома. Ванная и туалетная комната капитальный ремонт сделана. Кухонная мебель остаётся. Чистая и аккуратная квартира. Звонить по телефону номер 990396423 Локация в хорошем месте.

Открыть карту Карта